Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Tύπε διάβασε πρώτα τις οδηγίες του φόρουμ πως ανεβάζουν βίντεο και μετά μας δίνεις και οδηγίες  :jerking: :jerking:,ξεφτίλα πιρφόρε  :birdman: :birdman: :2funny: :2funny:

Μας εχετε παει γαμιοντας με τοσες προσβολες κτλ  και μολις σας τσιγκλισουμε λιγο αμεσως ζοχαδιαζεστε.
Ουτε για χαβαλε δεν ειστε.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
οι τριπλοκαποτακηδες πραγματικα είναι παιδια ενός κατωτερου θεου, σκέφτομαι μονο οτι θα γαμησουν πρωτη φορα ακαποτα προκειμενου να γκαστρωσουν καποια ελλεηνιδα....

Έτσι ακριβώς είναι μύστη  :rockon: :rockon: και μετά τους φταίει το κράτος που δεν τους δίνει παραπάνω λεφτά  :jerking: :jerking:, τους απαξιώνει εντελώς η ελλεινίδα και ξεχνάνε για μήνες ή χρόνια το γαμήσι και καταλήγουν να γίνουν κρυφο-πούστηδες και να παρακαλάνε τους εξτραδάκηδες να τους γλέιψουν λίγο το καυλί  :orchestra: :2funny: :2funny:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΑΚΑΠΟΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

Συνημμένα

  • soldiers-salute_1001981i.jpg
    soldiers-salute_1001981i.jpg
    96 KB · Εμφανίσεις: 25

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
τυπε και τυποι επειδή βλέπετε μονο το δεντρο και όχι το δασος, αν το παρων θρεντ δινει σε οποιον επισκεπτη η μελος  διαβαζει την ιδεα

να κανει σεξ απροφύλακτα με ιεροδουλη και πρεπει να κλεισει τοτε θα πρεπει να κλεισει και ολοκληρο το σαϊτ γιατι οσες κοπελες διαβαζουν

εδώ μπορει να παρουν την ιδεα να γινουν πουτανες για τα λεφτα, πειτε μου τωρα εξυπνάκηδες ότι αυτό που γραφω δεν εχει καμμια σχεση

και ότι δεν είναι αδίκημα και οτι καθενας και καθεμια που διαβαζει εχει κριση και μυαλο και δεν κανει ότι διαβαζει σε ένα μπουρδελοσαιτ.

ΟΚ αφού το ζητάς...αυτό που γράφεις δεν έχει καμία σχέση.


Να το ξεκαθαρίσω και σε σένα και σε όλους γιατί μάλλον δεν το έχετε πιάσει:

Γαμάω ακάποτα, βγαίνω και λέω σε όλους ότι γαμάω ακάποτα, κολλάω aids, ηπατίτιδα, σύφιλη,βλενόρροια και χοληστερίνη, πεθαίνω.Κανένα προβλημα.Μπορούν πολλοί να μου πουν σταμάτα αυτά που κάνεις θα πεθάνεις, να με απομονώσουν, να με δείχνουν με το δάχτυλο στο δρόμο, να είμαι κοινωνικά κατακριτέος και να με βρίζουν όλοι αλλά δε μπορούν να με βάλουν φυλακή.Δεν έχω κάνει κάτι παράνομο.

Γυρνάω παντού και φωναζω ότι γαμάω  ακάποτα και προτρέπω και τους άλλους να γαμάνε ακάποτα, απαξιώνω τη σημασία του aids λέγοντας ότι είναι καλή επιλογή και ότι θα πάρω επίδομα και θα ζώ τσάμπα εις βάρος του κράτους, συστήνω συγκεκριμένες πουτάνες που γαμιούνται ακάποτα χωρίς να ξέρω αν έχουν βιβιάριο καν όχι να κάνουν και εξετάσεις...τότε απλά παρανομώ!!!

Κατανοητό;

Θα μου πεις οτι προτρέπουμε και τις γυναίκες να γίνουν πουτάνες.Και ποιος σου είπε ότι είναι παράνομο να γίνει κάποια πουτάνα;Το παράνομο είναι να τη βγάλω στην πορνεία, να της φέρνω πελάτες και να παίρνω μερίδιο από τα κέρδη.Αυτό λέγεται νταβατζής και τιμωρείται από το νόμο.


Μην μπερδεύεστε με το εξωτερικό που υπάρχουν συγκεκριμένες πουτάνες που προσφέρουν ακάποτο και το διαφημίζουν κανονικά.Κάθε χώρα έχει διαφορετικό νομικό πλαίσιο.Στη Γερμανία πχ επιτρέπεται να εκπορνευεται παντρεμένη γυναίκα, εδώ όχι, γυναίκα ή άντρας που είναι θετικός στο aids αρκεί να το γνωρίζει ο πελάτης και να γίνεται με καπότα κλπ κλπ.

Άρα σου το ξαναλέω φίλε απολύτως καμία σχέση.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
ΟΚ αφού το ζητάς...αυτό που γράφεις δεν έχει καμία σχέση.


Να το ξεκαθαρίσω και σε σένα και σε όλους γιατί μάλλον δεν το έχετε πιάσει:

Γαμάω ακάποτα, βγαίνω και λέω σε όλους ότι γαμάω ακάποτα, κολλάω aids, ηπατίτιδα, σύφιλη,βλενόρροια και χοληστερίνη, πεθαίνω.Κανένα προβλημα.Μπορούν πολλοί να μου πουν σταμάτα αυτά που κάνεις θα πεθάνεις, να με απομονώσουν, να με δείχνουν με το δάχτυλο στο δρόμο, να είμαι κοινωνικά κατακριτέος και να με βρίζουν όλοι αλλά δε μπορούν να με βάλουν φυλακή.Δεν έχω κάνει κάτι παράνομο.

Γυρνάω παντού και φωναζω ότι γαμάω  ακάποτα και προτρέπω και τους άλλους να γαμάνε ακάποτα, απαξιώνω τη σημασία του aids λέγοντας ότι είναι καλή επιλογή και ότι θα πάρω επίδομα και θα ζώ τσάμπα εις βάρος του κράτους, συστήνω συγκεκριμένες πουτάνες που γαμιούνται ακάποτα χωρίς να ξέρω αν έχουν βιβιάριο καν όχι να κάνουν και εξετάσεις...τότε απλά παρανομώ!!!

Κατανοητό;

Θα μου πεις οτι προτρέπουμε και τις γυναίκες να γίνουν πουτάνες.Και ποιος σου είπε ότι είναι παράνομο να γίνει κάποια πουτάνα;Το παράνομο είναι να τη βγάλω στην πορνεία, να της φέρνω πελάτες και να παίρνω μερίδιο από τα κέρδη.Αυτό λέγεται νταβατζής και τιμωρείται από το νόμο.


Μην μπερδεύεστε με το εξωτερικό που υπάρχουν συγκεκριμένες πουτάνες που προσφέρουν ακάποτο και το διαφημίζουν κανονικά.Κάθε χώρα έχει διαφορετικό νομικό πλαίσιο.Στη Γερμανία πχ επιτρέπεται να εκπορνευεται παντρεμένη γυναίκα, εδώ όχι, γυναίκα ή άντρας που είναι θετικός στο aids αρκεί να το γνωρίζει ο πελάτης και να γίνεται με καπότα κλπ κλπ.

Άρα σου το ξαναλέω φίλε απολύτως καμία σχέση.
Φιλε σωστα τα περισσοτερα που λες,απλα μια σημαντικη διευκρινιση.Δεν κολλαμε aids,κολλαμε hiv,και ΜΠΟΡΕΙ να ασθενησουμε και να εκδηλωσουμε AIDS,τεραστια διαφορα για την οποια ολοι πρεπει να ενημερωθουμε. :hi:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
ΟΚ αφού το ζητάς...αυτό που γράφεις δεν έχει καμία σχέση.


Να το ξεκαθαρίσω και σε σένα και σε όλους γιατί μάλλον δεν το έχετε πιάσει:

Γαμάω ακάποτα, βγαίνω και λέω σε όλους ότι γαμάω ακάποτα, κολλάω aids, ηπατίτιδα, σύφιλη,βλενόρροια και χοληστερίνη, πεθαίνω.Κανένα προβλημα.Μπορούν πολλοί να μου πουν σταμάτα αυτά που κάνεις θα πεθάνεις, να με απομονώσουν, να με δείχνουν με το δάχτυλο στο δρόμο, να είμαι κοινωνικά κατακριτέος και να με βρίζουν όλοι αλλά δε μπορούν να με βάλουν φυλακή.Δεν έχω κάνει κάτι παράνομο.

Γυρνάω παντού και φωναζω ότι γαμάω  ακάποτα και προτρέπω και τους άλλους να γαμάνε ακάποτα, απαξιώνω τη σημασία του aids λέγοντας ότι είναι καλή επιλογή και ότι θα πάρω επίδομα και θα ζώ τσάμπα εις βάρος του κράτους, συστήνω συγκεκριμένες πουτάνες που γαμιούνται ακάποτα χωρίς να ξέρω αν έχουν βιβιάριο καν όχι να κάνουν και εξετάσεις...τότε απλά παρανομώ!!!

Κατανοητό;

Θα μου πεις οτι προτρέπουμε και τις γυναίκες να γίνουν πουτάνες.Και ποιος σου είπε ότι είναι παράνομο να γίνει κάποια πουτάνα;Το παράνομο είναι να τη βγάλω στην πορνεία, να της φέρνω πελάτες και να παίρνω μερίδιο από τα κέρδη.Αυτό λέγεται νταβατζής και τιμωρείται από το νόμο.


Μην μπερδεύεστε με το εξωτερικό που υπάρχουν συγκεκριμένες πουτάνες που προσφέρουν ακάποτο και το διαφημίζουν κανονικά.Κάθε χώρα έχει διαφορετικό νομικό πλαίσιο.Στη Γερμανία πχ επιτρέπεται να εκπορνευεται παντρεμένη γυναίκα, εδώ όχι, γυναίκα ή άντρας που είναι θετικός στο aids αρκεί να το γνωρίζει ο πελάτης και να γίνεται με καπότα κλπ κλπ.

Άρα σου το ξαναλέω φίλε απολύτως καμία σχέση.

To cim κλπ δεν σε εκθέτουν σε κινδύνους? :think:
Ποιος δεν έχει δώσει ακάποτο τσιμπούκι σε πληρωμένη?
Θα μου πεις ότι οι πιθανότητες είναι μικρότερες.
Επίσης μικρότερες και οι πιθανότητες να αρπάξεις aids απο το μουνί εν σχέση με τον κώλο.
Ολα σχετικά..
Οποιος δεν τον έχει δώσει ακάποτα σε οποιαδήποτε οπή πουτάνας, πρώτος το λιθο βαλέτω
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Φιλε σωστα τα περισσοτερα που λες,απλα μια σημαντικη διευκρινιση.Δεν κολλαμε aids,κολλαμε hiv,και ΜΠΟΡΕΙ να ασθενησουμε και να εκδηλωσουμε AIDS,τεραστια διαφορα για την οποια ολοι πρεπει να ενημερωθουμε. :hi:


Σωστόν!!!! :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Αν και να σου πω την αλήθεια από δω και πέρα θα το λέω χιβ... έτσι για να τιμούμε και την κυβέρνηση πρώτη φορά αριστερά!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
To cim κλπ δεν σε εκθέτουν σε κινδύνους? :think:
Ποιος δεν έχει δώσει ακάποτο τσιμπούκι σε πληρωμένη?
Θα μου πεις ότι οι πιθανότητες είναι μικρότερες.
Επίσης μικρότερες και οι πιθανότητες να αρπάξεις aids απο το μουνί εν σχέση με τον κώλο.
Ολα σχετικά..
Οποιος δεν τον έχει δώσει ακάποτα σε οποιαδήποτε οπή πουτάνας, πρώτος το λιθο βαλέτω


Μαζεύω πέτρες...λέγε που εισαι!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Όχι δε σε εκθέτουν σε κινδύνους.Γιατί σου φαίνεται παράξενο;Η πουτάνα εκτίθεται σε κινδύνους.Τα 3 σωματικά υγρά που μπορούν να σε κολλήσουν hiv είναι το αίμα,το σπέρμα και τα κολπικά υγρά.

Δεν ξέρω με τα σκατά τι παίζει δεν είμαι κοπρόλάγνος...!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

Μιλάμε μόνο για hiv γιατί ειναι το μόνο που δε θεραπεύεται...Τώρα από τα άλλα όρεξη να έχεις να μετράς παράσημα αν κάνεις μαλακίες!!!Όχι εσύ γενικά μιλάω..
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Μαζεύω πέτρες...λέγε που εισαι!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Όχι δε σε εκθέτουν σε κινδύνους.Γιατί σου φαίνεται παράξενο;Η πουτάνα εκτίθεται σε κινδύνους.Τα 3 σωματικά υγρά που μπορούν να σε κολλήσουν hiv είναι το αίμα,το σπέρμα και τα κολπικά υγρά.

Δεν ξέρω με τα σκατά τι παίζει δεν είμαι κοπρόλάγνος...!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

Μιλάμε μόνο για hiv γιατί ειναι το μόνο που δε θεραπεύεται...Τώρα από τα άλλα όρεξη να έχεις να μετράς παράσημα αν κάνεις μαλακίες!!!Όχι εσύ γενικά μιλάω..

Αίμα μπορεί να βρεθεί και στο στόμα.
Αν χρησιμοποιείς νήμα θα δεις πόσο εύκολα ματώνεις.
Αλλά αν ζούσαμε σκεφτόμενοι έτσι δεν θα βγαίναμε από τα σπίτια μας
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Παντως στο Συγγρος, οσες φορες εχω ρωτησει,διαφορετικους υγειονομικους, λενε οτι με ακαποτο μπουκι δεν κολλας hiv,κολλας ομως οτι αλλη μαλακια θελεις. :S
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Παντως στο Συγγρος, οσες φορες εχω ρωτησει,διαφορετικους υγειονομικους, λενε οτι με ακαποτο μπουκι δεν κολλας hiv,κολλας ομως οτι αλλη μαλακια θελεις. :S

Kανένας τους όμως δεν θα έδινε ακα τσιμπούκι σε γκόμενα αν έβλεπε θετικές εξετάσεις της :grin:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Αίμα μπορεί να βρεθεί και στο στόμα.
Αν χρησιμοποιείς νήμα θα δεις πόσο εύκολα ματώνεις.
Αλλά αν ζούσαμε σκεφτόμενοι έτσι δεν θα βγαίναμε από τα σπίτια μας

Και επίσης όταν ξυστείς και ματώσεις ένα σπυράκι.Έτσι δε θα ακουμπούσαμε κανέναν χωρίς γάντια....!!!!

Καταλαβαίνεις το παράλογο του συλλογισμού σου;;;

Όλοι μια μέρα θα πεθάνουμε, κι εγώ μια μέρα θα πεθάνω, οπότε για να μαζέψω εμπειρίες προτού τα κακαρώσω ας διασχίσω την έρημο Σαχάρα με τα πόδια μονος μου γιατί είμαι πολύ κομμάντο!!!!

:S :S :S :S :S :S :S :S

Και επίσης το ξαναλέω: Δεν είναι το θέμα μας αυτό.Πίστευε ότι θέλεις.Το να προτρέπεις και άλλους να κάνουν το ίδιο είναι παράνομο!!!!!
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Και επίσης όταν ξυστείς και ματώσεις ένα σπυράκι.Έτσι δε θα ακουμπούσαμε κανέναν χωρίς γάντια....!!!!

Καταλαβαίνεις το παράλογο του συλλογισμού σου;;;

Όλοι μια μέρα θα πεθάνουμε, κι εγώ μια μέρα θα πεθάνω, οπότε για να μαζέψω εμπειρίες προτού τα κακαρώσω ας διασχίσω την έρημο Σαχάρα με τα πόδια μονος μου γιατί είμαι πολύ κομμάντο!!!!

:S :S :S :S :S :S :S :S

Και επίσης το ξαναλέω: Δεν είναι το θέμα μας αυτό.Πίστευε ότι θέλεις.Το να προτρέπεις και άλλους να κάνουν το ίδιο είναι παράνομο!!!!!

Ο συλλογισμός μου είναι απλούστατος.
Τα πάντα εμπεριέχουν κίνδυνο, αυτο που αλλάζει είναι οι πιθανότητες.
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Ο συλλογισμός μου είναι απλούστατος.
Τα πάντα εμπεριέχουν κίνδυνο, αυτο που αλλάζει είναι οι πιθανότητες.


Ξανά!!!!!

Δεν είναι το θέμα μας αυτό.Πίστευε ότι θέλεις.Το να προτρέπεις και άλλους να κάνουν το ίδιο είναι παράνομο!!!!!


Και ξανά!!!!!

Δεν είναι το θέμα μας αυτό.Πίστευε ότι θέλεις.Το να προτρέπεις και άλλους να κάνουν το ίδιο είναι παράνομο!!!!!


Και ξανά άλλη μια!!!!!

Δεν είναι το θέμα μας αυτό.Πίστευε ότι θέλεις.Το να προτρέπεις και άλλους να κάνουν το ίδιο είναι παράνομο!!!!!



Άντε μια ακόμα!!!!!

Δεν είναι το θέμα μας αυτό.Πίστευε ότι θέλεις.Το να προτρέπεις και άλλους να κάνουν το ίδιο είναι παράνομο!!!!!


Να το ξαναπώ;Το κατάλαβες τώρα μήπως;;;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Μύστη υπάρχει προειδοποίηση πριν μπεις στο σάιτ  :rockon: :rockon:,δεν πειράζει ας την πληρώσουν οι γονείς τους που μπαίνουν εδώ μέσα και ζητάνε να κλείσουν κάποια θρεντ  :jerking: :jerking: :rockon: :rockon:

Ξερω 3 μαναδες που διαβαζουν τακτικα το σαιτ για να ξερουν τι διαβαζει ο γιος τους και που μπορει να μπλεξει!!!!!!!!!!!1
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom