Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ακουσα απο φιλο οτι θε περασει πολυςςςς καιρος για να ξαναπαει σε αυτο μαγαζι..Εχει γινει πλεον η απολυτη παρακμη..!!

ΥΓ - Σαμανθα παλευουμε ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ακουσα απο φιλο οτι θε περασει πολυςςςς καιρος για να ξαναπαει σε αυτο μαγαζι..Εχει γινει πλεον η απολυτη παρακμη..!!

ΥΓ - Σαμανθα παλευουμε ?

πραγματικα κριμα γιατι το μαγαζι διαθετει παρα πολλα προσοντα.....
 

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
408
Like
16
Πόντοι
1
το μαρακι παιδια επεστρεψε απο την πατριδα και μας περιμενει.αληθεια η λουντμιλα ξερουμε που ειναι?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
το μαρακι παιδια επεστρεψε απο την πατριδα και μας περιμενει.αληθεια η λουντμιλα ξερουμε που ειναι?

Αν είναι αυτές οι τελευταίες εξελίξεις επιβάλλεται επίσκεψη (στο πατάρι)
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Γνωρίζει κάποιος αν δουλευει ακόμη εκεί κάποια Κλαούντια Πολωνέζα? :boobies:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Χτεσινοβραδυνή εκτός προγράμματος σύντομη επίσκεψη. Σε γενικές γραμμές τα γνωστά, αλλά το show στην πίστα πιό ανεβασμένο, με συμμετοχή και του κοινού. Φωτιές, χρήση μπουκαλιού σαμπάνιας, μαστίγιο, ξεβράκωμα θαμώνων κλπ. Κόσμος μέτριος (2:30 - 4:30 που έμεινα). Εθεάθησαν:
1. Ιζαμπέλλα (σιλικονέλλα)
2. Ανίτα (σιλικονίτα)
3. Σουζάνα (βαρέα βάρη, κάνει όλα τα show στην πίστα και κάνει και παιχνίδι με μπουκάλι)
4. Λίνα (παλιά γνωστή φάτσα)
5. Μαρία
6. Κόκα (μαύρη)
7. Πάολα (θέλει απόσυρση βάλτε κίνητρα)
8. Τζέσικα (Τσεχωθείτε)
9. Λουτσία (Τσεχωθείτε)
10. Νατάσα (κολιτσίδα χωρίς βυζί)
11. Βαλεντίνα
12. Μια μαύρη ακόμα
13. Μια ξανθιά μπόμπα
και 5-6 ακόμα που μου διαφεύγουν...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χτεσινοβραδυνή εκτός προγράμματος σύντομη επίσκεψη. Σε γενικές γραμμές τα γνωστά, αλλά το show στην πίστα πιό ανεβασμένο, με συμμετοχή και του κοινού. Φωτιές, χρήση μπουκαλιού σαμπάνιας, μαστίγιο, ξεβράκωμα θαμώνων κλπ. Κόσμος μέτριος (2:30 - 4:30 που έμεινα). Εθεάθησαν:
1. Ιζαμπέλλα (σιλικονέλλα)
2. Ανίτα (σιλικονίτα)
3. Σουζάνα (βαρέα βάρη, κάνει όλα τα show στην πίστα και κάνει και παιχνίδι με μπουκάλι)
4. Λίνα (παλιά γνωστή φάτσα)
5. Μαρία
6. Κόκα (μαύρη)
7. Πάολα (θέλει απόσυρση βάλτε κίνητρα)
8. Τζέσικα (Τσεχωθείτε)
9. Λουτσία (Τσεχωθείτε)
10. Νατάσα (κολιτσίδα χωρίς βυζί)
11. Βαλεντίνα
12. Μια μαύρη ακόμα
13. Μια ξανθιά μπόμπα
και 5-6 ακόμα που μου διαφεύγουν...

Δεν πήγες αφροδίτη ρε συ?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ανατολή 10. Το μεσαίο κλείστηκε :referee:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/images/stories/narni%20poster.jpg[/img[/URL]]

Να δούμε που θα μοιράσουμ€ την... εκτίμησή μας
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Τωρα ποιος ο λογος να φερεις τις Narni Shakers, οταν η υπολοιπη ομαδα  (βλεπε Σουζανα, Παολα κλπ..) αδυνατει να υποστηριξει το ολο εγχειρημα ?


 

Επισκέπτης
Τωρα ποιος ο λογος να φερεις τις Narni Shakers, οταν η υπολοιπη ομαδα  (βλεπε Σουζανα, Παολα κλπ..) αδυνατει να υποστηριξει το ολο εγχειρημα ?

Tα γκομενακια ειναι πολυ καλα....εχω κ μια παλια γνωστη -->> :knockinb: :knockinb: :knockinb:....ειναι αρκετα διασημες στο UK...κ τα παρτυ που εμφανιζονται εχουν μεγαλη επιτυχια(συνηθως,γιατι εχω πετυχει κ μουφα τους που φαγανε τρελο κραξιμο :grin: :grin:)....

Τωρα,ο λογος που θα εμφανιστουν στο μαγαζακι...ειναι απλα μια αρπαχτη....αφου ετσι κ αλλιως τα κοριτσια θα βρισκονται απο σημερα ή αυριο στην Αθηνα...για διαφορα show....

Υ.Γ
1.Στις 11 εχουν φωτογραφιση....οποιος θελει προσκληση...ας μη μου στειλει.... :idiot: :idiot: :idiot:
2.Στις 9 θα βρισκονται στο Akrotiri Boutique....για show time... :dancing: :dancing: :dancing:

Tα λεμε μαγκες....κοιταχτε να τις ευχαριστηθειτε....κ να τους δειξετε την αγαπη μας.... :grouphug: :grouphug:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ποσο να κοστιζει να βαψει καποιος ενα τοιχο γυρω στα 30 m2 ?

80 € ? 100 € ..Αντε 120 €...!!

Γιατι δεν βαφουν το τοιχο στο πριβε που απο τα πολλα σπερματα εχει γινει ασπρος ? Και ειναι και αυτη η μωβ λαμπα που υπαρχει που κανει τα πραγματα χειροτερα..!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ποσο να κοστιζει να βαψει καποιος ενα τοιχο γυρω στα 30 m2 ?

80 € ? 100 € ..Αντε 120 €...!!

Γιατι δεν βαφουν το τοιχο στο πριβε που απο τα πολλα σπερματα εχει γινει ασπρος ? Και ειναι και αυτη η μωβ λαμπα που υπαρχει που κανει τα πραγματα χειροτερα..!!
επίτησες έχουν τη λάμπα για να γεμίζεις τα κενά......
Σπέρμτρις.......
 

fasbider

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
συμπαρασταση στους μπογιατζηδες!!!αστοχχχχυσατε κ πεσατε σε προηγουμενο??ενω αμα καθεσαι σε βελουδο κ μαλακο δεν νοιωθεις την .....υγρασια του πρωην!βρε φερτε καλες τραγουδιστριες  κ βαψτε το σε 10 χρονια!προσεχτε τι γραφετε γιατι θα το βαψουν οι μπογιατζηδες της αλεξανδρας!
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Πρόσφατη έφοδος στο ίδρυμα. Δεν περίμενα πιένες αλλά αυτό παραήταν. Ελάχιστες εργάτριες, λίγος κόσμος και εγώ μάλλον έκανα το μοναδικό πριβέ της βραδιάς. Παρέστησαν:
1. Νατάσα
2. Ιζαμπέλλα
3. Ανίτα
4. Κλαούντια (Πολωνέζα καλή)
5. Μαρκέτα (τσέχα πολύ καλή)
6. Σόνια (πρώην Λολίτα)
7. Μάργκαρετ
8. Ρούμπυ (πρώην Αφρο)
9. Νικολέττα (σαβου-ρουμάνα)
και άλλες 4-5 ακόμα.
Σε κάποια φάση μπήκε μέσα για λίγο ένας μυστήριος με ντοσιέ υπό μάλης αλλά έφυγε σύντομα χωρίς παρενέργειες. Έφυγα κι εγώ επίσης χωρίς παρενέργειες.
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ολοι φευγουμε, το ερωτημα ειναι ποσο ξαλαφρωμένοι φευγουμε......
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ροστεράκι παρεμφερές με τα ως άνω του κάπτεν!..  ;)
κόσμος λίγος σχετικά
μουσικούλα καλή!.. φραπεδάκι εντός προγράμματος
πουτάκια 'ξεπέτα' όμως...  :think: 
 

LawDim

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στο " ίδρυμα"  είχα να πάω χρόνια !!!
Μπήκα στον πειρασμό χθές το βράδυ έτσι γι' αλλαγή... Και ευτυχώς !!!!!
Τα όσα  είχατε προαναφέρει οι μάστερ'ς  βοήθησαν πάρα  πολύ !!!
Κόσμο λίγο σχετικά, κοπέλλες αρκετές  και ευτυχώς  για τα δικά μου ' υποκειμενικά" κριτήρια " όπως τις θέλω"  ( τελικά διαπιστώνω  ότι η  Τσεχία,σιγά - σιγά παίρνει κεφάλι στις προτιμήσεις μου ).
Εκανα μόνο χορούς, με Ντονατέλα, Λουτσία, Αννίτα και μία Λιθουανή...
Τους κατ' ευχαριστήθηκα ( όσο δεν περίμενα - είπαμε αυτά είναι υποκειμενικά )  !!! και παρότι  ο κολλητός που πήγαμε μαζί " ξενέρωσε" γιατί δεν βρήκε του γούστου του, ΕΓΩ  θα ξαναπάω, έστω  και μόνος... Μ' αρέσανε !!! :rockon:
 

Red House FTW

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά όποιος έχει λογαριασμό στο hi5 ενδεχομένως θα έχει δει έναν χρήστη με το όνομα ANATOLI STRIP ([URL unfurl="true"]http://ANATOLISTRIPCLUB.hi5.com[/url]).
Ο χρήστης αυτός κάνει διαφήμιση του μαγαζιού στο site. Ξέρει κανείς αν ο λογαριασμός αυτός έχει δημιουργηθεί από υπεύθυνο του μαγαζιού ή από κάποιον απλό χρήστη???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom