Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
tre αυτην που εβαλες δεν ειναι η γκαμπι
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Τι εγινε κριτικη μπορουμε να γραψουμε η απαγορευεται.Προσπαθω να μπω στο σαιτ να γραψω κριτικη και μου λεει error on page.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Βρε αρχηγε πως μπορεις να κανεις τετοια σχολια αν δεν την εχεις δοκιμασει??  :think: Δεν ειναι οτι την πηρες στο προηγουμενο τουρ της!!  :grin:

Βρε αρχηγε τι ακριβως δεν καταλαβες??Δεν γραφω πιο κατω οτι την πηρε φιλος στην Αθηνα??Προφανως εμπιστευομαι το γουστο του και τογραψα.Και προφανως μεταφερω δικα του σχολια...αν δεν θελεις δεν πας δεν σε πιεζει κανεις.. επισεις αν δεν θελεις μην τον πιστευεις.Εγω τον πιστευω.
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
H DZULIA ειναι μουναρος..και ειναι πολυ καλη στο κρεβατι..σαν καψουρεμενη γκομενα κανει..αλλα.....250...δεν τα δινω..sorry.
Βρε αρχηγε πως μπορεις να κανεις τετοια σχολια αν δεν την εχεις δοκιμασει??  :think: Δεν ειναι οτι την πηρες στο προηγουμενο τουρ της!!  :grin:
βρε Luc , τι ψαχνεις τωρα ? ειπαμε, ο KOMPAIASI γαμαει μονο τζαμπα γιατι τον ερωτευονται τα citytour-ια για τη φρεσκαδα και τη νιοτη του. κατσε να βρω εκεινη τη φωτογραφια με το δρακο να βαλω...

tre αυτην που εβαλες δεν ειναι η γκαμπι
αυτη που εβαλε ο τρεζουρας ειναι η dzulia . ε... οοοολα τα λεφτα
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπον θα τα γραψω εδω μεχρι να φτιαχτει το σαιτ των κριτικων.
Ειχα μια συναντηση με την Gabi.Πηγα στο χοτελι με υποδεκτικε φοροντας ενα φορεμα μωβ-βιολετι και αφου ανταλαξαμε της εθιμοτυπικες χερετουρες μπηκα εκανα το μπανακι μου και μετα βγηκα στο ρινγκ για τον αγωνα.
ΕΜΦΑΝΙΣΗ¨
κοιταχτε καλη ειναι σαν τις φωτογραφιες που βλεπεται με τις εξης διαφορες οτι στις φωτο φοραει μακιγιαζ να κρυψει τις φακιδες της και ενα σημαδι στο σωμα.Στηθος κανονικο αχλαδι,σωμα απαλο αν και ολιγο χαλαρο.
ΣΕΡΒΙΣ
Κοιταχτε στο κλαρινο ειναι μανουλα τι σολα κανει δεν περιγραφεται αψογη σε αυτο.Στο cowgirl επισης δυνατη το δουλευει καλα.Στο ιεραποστολικο εκει καπου το χανει δειχνει να μην τραβαει πολλυ η ομαδα.Εναποθεσα στο προσωπο της και το ευχαριστηθηκα.Γενικως ειχε καλη συμμετοχη
ΕΜΦΑΝΙΣΗ¨
βαθμος 7.5
ΣΕΡΒΙΣ βαθμος 8
Το 200 το αξιζει παντως κατα την ταπεινη μου αποψη.

Υ.Γ.1 anal και πισωκολητο δεν δοκιμασα διοτι δεν με ενδιεφερε αλλος συναθλητης αν θελει ας γραψει κριτικη για αυτα

Υ.Γ.2 Την επομενη φορα που θα παω να μην ξεχασω να παρω χτενα μαζι μου μετα το ντουζ το μαλλι μου ειναι χαλια
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
00564037055190231529.jpg
κριτικη[/URL] για djulia μεχρι να ανεβει στο προφιλ της

*** για αρχη να παρακαλεσω τους παιχτες (ξερουν οι σκυλοι ποιοι ειναι  :2funny:) την επομενη φορα που σκοπευουν να ανεβουν κοριτσι επανω , να μην τις ξενυχτανε για το goodbye party , γιατι την επομενη μερα δεν ξυπνανε και φθανουν στο αεροδρομιο θεσσαλονικης μεταξυ υπνου και ξυπνιου. τα ακουτε εσεις οι ξενυχτακηδες?

λοιπον, η κοπελα ειναι μ-ο-υ-ν-α-ρ-ο-ς!!!!!!!!!!! ειχα πληροφορηθει μεσες ακρες για την εμφανιση και την αποδοση της στο κρεβατι , αλλα η πραγματικοτητα τα ξεπερνα ολα . κι οταν λεω πως ειναι μουναρος, ειναι σε ολα της! και με τα ρουχα και τα τζηνακια της , ειναι να την βγαζεις εξω και να τον παιζεις , η γυναικα ειναι η προσωποποιηση του στυλ . κατευθειαν απο το αεροδρομιο , της αφησα λιγο χρονο να ετοιμαστει και ηπια ενα καφε στο λομπυ του ξενοδοχειου . οταν ανεβηκα επανω, με υποδεχτηκε ολογυμνη οπως ακριβως ειχαμε συμφωνησει , φορωντας μονο τα ψηλοτακουνα της , οπως δειχνει η παραπανω φωτογραφια του τρεζουρα - μπραβο σκυλε , για φωτογραφος εισαι πρωτος

...τι ντουζ , τι μαλακιες ! εκει οπως ηταν, πλακωνομαστε στα γλωσσοφιλα και το πρωτο πηδημα εγινε στα ορθια , κοντρα στη στο τοιχο , διπλα στη πορτα , εχασα το φως μου η γυναικα ειναι α-γ-ρ-ι-ο-γ-α-τ-α.

κ-ο-ρ-μ-α-ρ-α φυσικοτατη , μαυρισμενη με σολαριουμ, απιστευτο μουνι που δεν σου φτανουν 2 ζωες να χαιρεσαι να το γλυφεις , υγρη με το καλημερα , εκφραση , αναστεναγμοι  , τι να πρωτοπω , φιλια οχι απλα βαθια , αλλα η γλωσσα της εκανε περιπατο μεσα στο στομα μου κλπ κλπ κλπ. το καλυτερο? τα παιρνει ολα μεσα ! οταν θελησα να τελειωσω και της τον εδωσα στο στομα, ουτε καν σκεφτηκε να τραβηχτει. τα καταπιε ολα - η απολυτη καβλα να σε παιζει με τη γλωσσα την ωρα που χυνεις μεσα της. ουτε σταγονα χαμενη!!!!!!!!!

2 ωρακι εκλεισα κι οταν εφυγα , αισθανομουν οτι λιγο ητανε! ...θελει και ρωτημα αν θα την ξαναδω?

υγ. για τους απανταχου παιχτες που δηλωνουν πως ναι μεν καλη ειναι αλλα 'νταξ' δεν αξιζει για 250 / 1ωρα κι αν ηταν 200 το συζητουσανε, οκ μαγκες ποτε κανεις δεν σας ειπε οτι το σιτυτουρι ειναι για τον <<λαο>> και την ευρεια μαζα των μπουρδελιαρηδων . ειναι μονο για τους εχοντες και τους κατεχοντες που και τα εχουν να τα σκασουν και δεν λυπουνται ουτε και υποβαλονται μετα αιματηρες οικονομιες για να αναπληρωσουν το οικονομικο κενο . και στο φιναλε, για οσους ξερουν , τα σιτυτουρια ειναι το καστινγκ των πολυημερων , αλλα τι λεω τωρα ε? σε καθε περιπτωση οι κουβαρνταδες της κλανιας που δεν αντεχουν σε 250αρια , μπορουν καλιστα να ασχοληθουν με τα μπουρδελα του 10λεπτου η το πολυ πολυ με τα τοπικα λοκαλακια , απο τα οποια απο οτι μαθαινω... βγαζουν και το κατιτις τους πασαροντας τα σε πειναλαιους ! γκεγκε?
 

Leonhart

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
υγ. για τους απανταχου παιχτες που δηλωνουν πως ναι μεν καλη ειναι αλλα 'νταξ' δεν αξιζει για 250 / 1ωρα κι αν ηταν 200 το συζητουσανε, οκ μαγκες ποτε κανεις δεν σας ειπε οτι το σιτυτουρι ειναι για τον <<λαο>> και την ευρεια μαζα των μπουρδελιαρηδων . ειναι μονο για τους εχοντες και τους κατεχοντες που και τα εχουν να τα σκασουν και δεν λυπουνται ουτε και υποβαλονται μετα αιματηρες οικονομιες για να αναπληρωσουν το οικονομικο κενο . και στο φιναλε, για οσους ξερουν , τα σιτυτουρια ειναι το καστινγκ των πολυημερων , αλλα τι λεω τωρα ε? σε καθε περιπτωση οι κουβαρνταδες της κλανιας που δεν αντεχουν σε 250αρια , μπορουν καλιστα να ασχοληθουν με τα μπουρδελα του 10λεπτου η το πολυ πολυ με τα τοπικα λοκαλακια , απο τα οποια απο οτι μαθαινω... βγαζουν και το κατιτις τους πασαροντας τα σε πειναλαιους ! γκεγκε?

Ουδέν σχόλιον... Ένα είναι το μόνο σίγουρο. Το χέρι στην τσέπη δεν μπαίνει ;)
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
ξαναλεω 130+30 extra ball +30-60 το ξενοδοχειο +10 αν ζητησεις προ ωραιοκαστρο η καλαμαρια
σχεδον τα ιδια με ct βγαινει! ασε που ποτε δεν ξερεις τι θα σου ερθει στην πορτα αν δεν το εχεις δοκιμασει απο παλια!
αν δωσεις 180 δινεις και 250 οποτε περι ορεξεως κολοκυθοπιτα
τα σεβη μου στους παιχτες!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Vp οπως μου ελεγε και μια φιλεναδα της δουλιας που τα πηγαιναμε καλα στο κρεββατι.

    [size=20pt]"IT TAKES TWO TO TANGO" [/size]


Και την δικια μου Καλημερα !!!  :grin:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
άμα πω καλησπέρα θα είμαι οφ τόπικ?  :grin:
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
House και τα καλαντα να πεις παλι μεσα εισαι :grin: :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Vp οπως μου ελεγε και μια φιλεναδα της δουλιας που τα πηγαιναμε καλα στο κρεββατι.

   [size=20pt]"IT TAKES TWO TO TANGO" [/size]


Και την δικια μου Καλημερα !!!   :grin:
Οι ρουφιάνες.... :rockon: :rockon:
Αν τις "ταϊσεις" μαθαίνουν και τσάμικο σε 1η αργώ, σε χρόνο dt!!! :grin: :grin: :grin:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Λοιπόν στάξαμε πολύ μελάνι για κάτι που δεν το αξίζει σχολιάζοντας τις κριτικές μας. Η κοπέλα επειδή τη ρώτησα μου είπε η ίδια πως είναι 27. Θα μπορούσε άνετα κάποιος χωρίς να τη ρωτήσει να υποθέσει πως είναι 23, 24 καθώς είναι αδύνατη, έχει σχετικά σφιχτό σώμα και στο πρόσωπο δεν είναι σπασμένη. Επίσης η κοπέλα μοιάζει αρκετά στις φωτογραφίες σε βαθμό που και εγώ αναρωτήθηκα και τη ρώτησα αν είναι όντως πραγματικές και μου είπε όχι είναι fake και το λέω σε όλους όσους επικοινωνούν και με ρωτάνε. Δικαιολογήθηκε πως απλώς δεν πρόλαβε να βγάλει δικές της. Τέλος το ποσό ήταν 110 ευρώ και όχι 150 που ανέφερε ο συναθλητής και αφορούσε προφανώς το Duo με τη φίλη της, για την άφιξη για την οποία είχα ενημερώσει το forum.
Μόλις μπήκα και είδα ότι άναψα φωτιές την Παρασκευή. Φίλε μου τα λες σωστά. Οι διαφορές μας μικρές. Για την ηλικία έτσι εκτίμησα έτσι είπα. Μπορεί να μικροδείχνει. Για τις φωτο δεν έχει διαφορά το αν είναι η ίδια με πολύ ρετουσάρισμα ή άλλη που μοιάζει σε μεγάλο βαθμό.Το ποσό είναι πράγματι 110 ευρώ. Γι' αυτό και έμεινα και γι' αυτό λέω VFM. Αν ήταν 200 θα έφευγα επιτόπου. Εμένα προσωπικά δεν με χάλασε. Το ποσό είναι πράγματι για "μια ικανοποίηση" παρότι δεν το έλεγε στο site και με ξενέρωσε κι εμένα όταν είδα αμηχανία μετά το πρώτο τελείωμα. Κακώς δεν το είπα κι εγώ στην κριτική μου.Σας πληροφορώ ότι έχω γράψει πολλά χιλιόμετρα στον πληρωμένο έρωτα, πάνω από 28 χρόνια. Το γιατί μπορει εγώ ο ίδιος να  μείνω ή να φύγω από μια κοπελα είναι πολλές φορές της στιγμής ή μια λεπτομέρεια. Εδώ ήταν το χαμόγελό της και η διάθεσή της. Αυτά, και δεν χρειάζεται πολύς καβγάς για το τίποτα! Φίλε dude901123 πές μου ότι είσαι γαύρος σαν εμένα (από το"7" το λέω). Ας μάθουν τα παοκάκια στη Βόρεια Ελλάδα ότι είμαστε πολλοί εδώ πανω...   
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Συγνώμη ρε παιδιά και με ολη την καλή διάθεση!!!
Δεν θέλω να φαίνομαι ούτε κακός, ούτε γκρινιάρης ούτε τίποτα!!!!
Πρώτον έχετε μία καλή data-base με κριτικές!!!!
Δεύτερον υπάρχει αρκετή συσσωρευμένη εμπειρία σε πολλούς!!!!!
Τρίτον, γιατί σώνει και καλά να κάνετε τους κασκαντερ?
Παίζει κανά χρηματικό έπαθλο για τον καλύτερο κασκαντερ του μήνα, κάθε μήνα και δεν το ήξερα?
Ή είναι μαγκιά το κασκαντεριλίκι?
Διότι αν θέλετε να γίνεται "κυνηγοί ταλέντων", υπάρχουν πολλοί καλύτεροι τρόποι και πιο φθηνοί!!!!!
Ποιος είπε ότι εδώ ψάχνουμε τον καλύτερο κασκαντερ που θα ανακαλύψει το σούπερ μουνί πίσω από τις fake photos?
Είμαστε εδώ για να ενημερώνουμε, γιατί σώνει και καλά να ρισκάρετε τόσα πολλά?
Θα σας πει κανένας μπράβο?
Υπολογίστε πόσα λεφτά χάνεται και πόσο χρόνο και θα δείτε ότι δεν αξίζει τελικά η καύλα της "ανακάλυψης"!!!!
Τι να πω....μόνο εγώ σκέφτομαι να πάω να γαμήσω απλά, ήρεμα και ωραία, χωρίς να έχω το άγχος τι θα συναντήσω?
Σόρρυ αν μπήκα σε ξένα χωράφια, απλώς σκέψεις έκανα...
Φίλε GEOPA: Δεν ξέρω γιατί στράβωσες με τις μικροδιαφορές με το συμπαίχτη. Πρώτη φορά λέμε ότι είναι υποκειμενικά όσα λέμε εδώ μέσα; Εγώ πάντως δεν έκανα τον CASCADER για να γίνω μάγκας, απλώς τα ποστ έλεγαν για κασκαντερ και εγώ που πήγα πρώτος απλά ενημέρωσα το site. Δεν θα με μαλώσετε κι όλας... 
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Βρε αρχηγε τι ακριβως δεν καταλαβες??Δεν γραφω πιο κατω οτι την πηρε φιλος στην Αθηνα??Προφανως εμπιστευομαι το γουστο του και τογραψα.Και προφανως μεταφερω δικα του σχολια...αν δεν θελεις δεν πας δεν σε πιεζει κανεις.. επισεις αν δεν θελεις μην τον πιστευεις.Εγω τον πιστευω.

Βρε αρχηγε δεν θα περασω γιατι δεν εχω προσωπικη αποψη  :grin: και δεν γραφω τι λενε οι αλλοι!!  :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Τελικα γραφικε την ηττα που εφαγες πριν 2 χρονια δεν την ξεπερασες ποτε.....δεν πειραζει οι εμποροι ξυδιου κλεφτες θα γινουν? ;)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom