Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Sandra ειπαμε μονο για παραδουλευτρα στο σπιτι και να λειπεις οταν καθαριζει .

Τωρα Vp η δικια σου η μεταλαγμενη ειναι για πολλα γουστα και γερα στομαχια ,Παναγια μου.

Σου εχω ομως και την τριτη την Giovana η οποια δεν εχει καμμια σχεση με τις φωτο της !!



Mα γιατι το λες αυτο????? το βυζι ειναι στο ιδιο μεγεθος με τις φωτο:-) :-).....τι να πει κανεις!!!!
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Εμενα το ρεζουμε των κριτικων μου μοιαζει.αν ο ενας εγραψε οτι ειναι 20 κατι και ο αλλος ακριβως 27 δεν εχει να κανει ΚΑΜΙΑ ουσιαστικη διαφορα...φανταζομαι εκτιμιση κανανε και δεν ειδαν διαβατηριο.
Το βασικο σε ενα ρεβιου ειναι η εμφανιση καθως αν η πιπα ειναι καλη η οχι ειναι καθαρα αντικειμενικο.Μην μου πεις οτι τοδες πρωτη φορα αυτο στις κριτικες..επισεις το φιναλε ο ενας λεει για τα χοντρα καλη ειναι ο αλλος οτι τον χαλασε που δεν ειχε εξτραμπολ.
Κατα βαση λοιπον ειναι μια μικροκαμομενη αδυνατη Σλοβακα των 150ε .Αν δουμε και τις αλλες κριτικες θα δουμε οτι μερικοι την λενε ομορφουλα κτλπ και μερικοι μετρια.Αυτο εχει γινει και με πολυ πιο ακριβες.Δεν καταλαβα γιατι στραβωσες εσυ?Επισεις δεν αναφερομουν σε σενα οταν μιλουσα για ηττες που μερικοι τις κρατουν κρυφες.Ολοι εχουμε φαει φολες..ητε επειδη μας ξεγελασε  εμφανιση ητε γιατι δεν μας εκατσε η χημεια...εγω προσωπικα οταν με το ανοιγμα της πορτας δεν εβλεπα αυτο που περιμενα ελεγα συγνωμη και εφευγα.
Λοιπόν στάξαμε πολύ μελάνι για κάτι που δεν το αξίζει σχολιάζοντας τις κριτικές μας. Η κοπέλα επειδή τη ρώτησα μου είπε η ίδια πως είναι 27. Θα μπορούσε άνετα κάποιος χωρίς να τη ρωτήσει να υποθέσει πως είναι 23, 24 καθώς είναι αδύνατη, έχει σχετικά σφιχτό σώμα και στο πρόσωπο δεν είναι σπασμένη. Επίσης η κοπέλα μοιάζει αρκετά στις φωτογραφίες σε βαθμό που και εγώ αναρωτήθηκα και τη ρώτησα αν είναι όντως πραγματικές και μου είπε όχι είναι fake και το λέω σε όλους όσους επικοινωνούν και με ρωτάνε. Δικαιολογήθηκε πως απλώς δεν πρόλαβε να βγάλει δικές της. Τέλος το ποσό ήταν 110 ευρώ και όχι 150 που ανέφερε ο συναθλητής και αφορούσε προφανώς το Duo με τη φίλη της, για την άφιξη για την οποία είχα ενημερώσει το forum.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Συγνώμη ρε παιδιά και με ολη την καλή διάθεση!!!
Δεν θέλω να φαίνομαι ούτε κακός, ούτε γκρινιάρης ούτε τίποτα!!!!
Πρώτον έχετε μία καλή data-base με κριτικές!!!!
Δεύτερον υπάρχει αρκετή συσσωρευμένη εμπειρία σε πολλούς!!!!!
Τρίτον, γιατί σώνει και καλά να κάνετε τους κασκαντερ?
Παίζει κανά χρηματικό έπαθλο για τον καλύτερο κασκαντερ του μήνα, κάθε μήνα και δεν το ήξερα?
Ή είναι μαγκιά το κασκαντεριλίκι?
Διότι αν θέλετε να γίνεται "κυνηγοί ταλέντων", υπάρχουν πολλοί καλύτεροι τρόποι και πιο φθηνοί!!!!!
Ποιος είπε ότι εδώ ψάχνουμε τον καλύτερο κασκαντερ που θα ανακαλύψει το σούπερ μουνί πίσω από τις fake photos?
Είμαστε εδώ για να ενημερώνουμε, γιατί σώνει και καλά να ρισκάρετε τόσα πολλά?
Θα σας πει κανένας μπράβο?
Υπολογίστε πόσα λεφτά χάνεται και πόσο χρόνο και θα δείτε ότι δεν αξίζει τελικά η καύλα της "ανακάλυψης"!!!!
Τι να πω....μόνο εγώ σκέφτομαι να πάω να γαμήσω απλά, ήρεμα και ωραία, χωρίς να έχω το άγχος τι θα συναντήσω?
Σόρρυ αν μπήκα σε ξένα χωράφια, απλώς σκέψεις έκανα...

:thumbsup: :cool2: ;)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Σταύρο τελικά γάμησες ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ποιός είναι ο Σταύρος οεο?  :dancing:
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
γιωργη υπομονη το ερωτημα σου θα απαντηθει την αλλη εβδομαδα στον τηλεθεατη που θα εχει τα νεα επεισοδια της σειρας Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Λοιπόν στάξαμε πολύ μελάνι για κάτι που δεν το αξίζει σχολιάζοντας τις κριτικές μας. Η κοπέλα επειδή τη ρώτησα μου είπε η ίδια πως είναι 27. Θα μπορούσε άνετα κάποιος χωρίς να τη ρωτήσει να υποθέσει πως είναι 23, 24 καθώς είναι αδύνατη, έχει σχετικά σφιχτό σώμα και στο πρόσωπο δεν είναι σπασμένη. Επίσης η κοπέλα μοιάζει αρκετά στις φωτογραφίες σε βαθμό που και εγώ αναρωτήθηκα και τη ρώτησα αν είναι όντως πραγματικές και μου είπε όχι είναι fake και το λέω σε όλους όσους επικοινωνούν και με ρωτάνε. Δικαιολογήθηκε πως απλώς δεν πρόλαβε να βγάλει δικές της. Τέλος το ποσό ήταν 110 ευρώ και όχι 150 που ανέφερε ο συναθλητής και αφορούσε προφανώς το Duo με τη φίλη της, για την άφιξη για την οποία είχα ενημερώσει το forum.

Ωραιος.Το ολο θεμα ειναι αν αξιζει τα 110 ευρω η τα κλαις...
 

yarisgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ωραιος.Το ολο θεμα ειναι αν αξιζει τα 110 ευρω η τα κλαις...

Sorry για την παρεμβαση αλλα τα 110 ηταν για μονη της 150 το duo τουλαχιστον αυτα ζητησε απο μενα και απο αλλα  4 5 τηλεφωνα σε τυπους που έπαιρναν.
110 για να περασεις μια ωρα μαζι της για μενα δεν αξιζαν απλα το duo εχει αλλη χαρη.
Εκτος αν ελεγε στον καθενα μας οτι να ναι.
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μετα απο ερευνα καταληξαμε στο συμπερασμα οτι ο Σταυρος ειναι ενας απο τους παρακατω εικονιζομενους
 

Συνημμένα

  • 50260_115791405113819_5747091_n.jpg
    50260_115791405113819_5747091_n.jpg
    12,6 KB · Εμφανίσεις: 41
  • zombie_bunny.jpg
    zombie_bunny.jpg
    41,6 KB · Εμφανίσεις: 15

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Διπλογιωργη,
περασες καλα διαβασα με το new entry!!!!
Παντα τετοια, Παντα Νικες!!!! :rockon:
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Εχω κλεισει ραντεβου με την γκαμπι υπαρχει κανα ενδιαφερον να γραψω μετα την εμπειρια μου η την εχεται βαλει στην μαυρη λιστα?
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
να γραψεις βεβαια...
και δεν ειναι σε μαυρη λιστα...ισα ισα ειναι σε πολλων τα favorites
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ο αρχικος μου σχεδιασμος ηταν για την Dzulia αλλα ειναι απασχολημενη ολη μερα να την ξεμουνιαζεται ;) ;)
Καποια αλλη φορα μπορει?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Nαι αλλα το ενα δεν εχει σχεση με  το αλλο !!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Εχω κλεισει ραντεβου με την γκαμπι υπαρχει κανα ενδιαφερον να γραψω μετα την εμπειρια μου η την εχεται βαλει στην μαυρη λιστα?

H DZULIA ειναι μουναρος..και ειναι πολυ καλη στο κρεβατι..σαν καψουρεμενη γκομενα κανει..αλλα.....250...δεν τα δινω..sorry.Οποιον δεν τον πονανε τα λεφτα αυτα τοτε δεν εχει να φοβηθει τιποτε.Φιλος απο Αθηνα μουχει μεταφερει παρα πολυ καλα λογια.
Μην πατε σε 250αρια.να ριξουν τις τιμες δεν γινετε.Να πανε στα 200 και παλι πολλα ειναι..οι γκομενες αυτες στην πατριδα τους(οσες το κανουν και εκει)περνουν 150...εχω προσφατη εμπειρια απο το Βουκουρεστι.
υγ.Αυτη η ZARINA δεν εχει δοκιμαστει απο κανενα να μας πει αν ισχυουν αυτα που βλεπουμε?
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
H DZULIA ειναι μουναρος..και ειναι πολυ καλη στο κρεβατι..σαν καψουρεμενη γκομενα κανει..αλλα.....250...δεν τα δινω..sorry.Οποιον δεν τον πονανε τα λεφτα αυτα τοτε δεν εχει να φοβηθει τιποτε.Φιλος απο Αθηνα μουχει μεταφερει παρα πολυ καλα λογια.
Μην πατε σε 250αρια.να ριξουν τις τιμες δεν γινετε.Να πανε στα 200 και παλι πολλα ειναι..οι γκομενες αυτες στην πατριδα τους(οσες το κανουν και εκει)περνουν 150...εχω προσφατη εμπειρια απο το Βουκουρεστι.
υγ.Αυτη η ZARINA δεν εχει δοκιμαστει απο κανενα να μας πει αν ισχυουν αυτα που βλεπουμε?

Βρε αρχηγε πως μπορεις να κανεις τετοια σχολια αν δεν την εχεις δοκιμασει??  :think: Δεν ειναι οτι την πηρες στο προηγουμενο τουρ της!!  :grin:

 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom