Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Θέλω να πω δηλ. ότι καλά έκαναν και πήγαν και ενημέρωσαν, αλλά εμένα προσωπικά με μπέρδεψαν!!!
Όσον αφορά τις ήττες μου είναι καταγεγραμένες και μάλιστα πολλές!!!!
Και ναι, όταν κάποιοι γράφουν κριτική περιμένω να με ενημερώσουν για να αποφασίσω αν θα πάω!!!!
Και ποτέ δεν πάω αν οι φωτό είναι fake....ΠΟΤΕ!!!!
Είμαι της λογικής ότι δεν αξίζει να πάμε να αποδείξουμε πόσο μεγάλοι κασκαντερ είμαστε!!!!
Την "πολεμάω" αυτήν την πρακτική από τότε που ξεκίνησα να ενημερώνω!!!
 

yarisgr

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επιστροφη απο το πεδιο της μαχης.
Καταρχην η κοπελα οντως δεν λεει και πολλα και ετοιμαστικα να την κανω ΑΛΛΑ
ειχε μεσα και μια φιλη (μια ψηλη αλογα οχι κατι τις προκοπης) της και μου προτεινε και τις 2 για μια ωρα στα 150.
Να πω την αληθεια την ηθελα την εμπειρια και δεχτηκα.
Στο ψητο δεν ηταν ασχημες η μια ασχολιοταν με το πανω κεφαλι και η αλλη με το κατω.
Αλλαξαμε διαφορες στασεις και τριγωνα και στα 40 λεπτα με βγαλαν off.
Δεν τρελλαθηκα απο το ολο σκηνικο αλλα ολα καλα.
Την επομενη φορα σε δοκιμασμενα πραγματα και ας κανουν αλλοι τους κασκαντερ  :grin: :grin: :grin:
Αυριο αναχωρουν απο την πολη μας αλλα θα ξαναρθουν πολυ συντομα γιατι μυριστικαν χρημα....

PS
Μετα απο τηλεφωνημα τις επιασα να λεν κατι στην γλωσσα τους για Stauros και να γελανε αραγε ακομα προσπαθει να κλεισει ωρα μαζι τους??????
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
Επιστροφη απο το πεδιο της μαχης.
Καταρχην η κοπελα οντως δεν λεει και πολλα και ετοιμαστικα να την κανω ΑΛΛΑ
ειχε μεσα και μια φιλη (μια ψηλη αλογα οχι κατι τις προκοπης) της και μου προτεινε και τις 2 για μια ωρα στα 150.
Να πω την αληθεια την ηθελα την εμπειρια και δεχτηκα.
Στο ψητο δεν ηταν ασχημες η μια ασχολιοταν με το πανω κεφαλι και η αλλη με το κατω.
Αλλαξαμε διαφορες στασεις και τριγωνα και στα 40 λεπτα με βγαλαν off.
Δεν τρελλαθηκα απο το ολο σκηνικο αλλα ολα καλα.
Την επομενη φορα σε δοκιμασμενα πραγματα και ας κανουν αλλοι τους κασκαντερ  :grin: :grin: :grin:
Αυριο αναχωρουν απο την πολη μας αλλα θα ξαναρθουν πολυ συντομα γιατι μυριστικαν χρημα....

PS
Μετα απο τηλεφωνημα τις επιασα να λεν κατι στην γλωσσα τους για Stauros και να γελανε αραγε ακομα προσπαθει να κλεισει ωρα μαζι τους??????
ολοι οι νεοι πρεπει να κανουν το αγροτικο τους (like me)Santra blond,να φανε μερικα fake απο LT AFRODITA αλλιως δεν προκειται να μαθεις και να εκτιμησεις το καλο
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
ολοι οι νεοι πρεπει να κανουν το αγροτικο τους (like me)Santra blond,να φανε μερικα fake απο LT AFRODITA αλλιως δεν προκειται να μαθεις και να εκτιμησεις το καλο
φιλε η santra blond δεν ειναι <<εκπαιδευση>> ! ειναι <<καψονι>> κανονικο ! ειναι η διαβολοβδομαδα και το σχολειο αιχμαλωτων μαζι για τον μεσο μπουρδελιαρη! οποιος εχει αντερα να πληρωσει και να καθισει να γαμησει santra blond , αποτελει σεβαστο μελος της παρεας - μπαζογαμιας βεβαια, αλλα οπως και να 'χει <<it's a dirty job, but somebody got to do it>> . βαρεα & ανθυγιεινα κανονικα!

υγ . πληροφορουμαι πως καταφθανει στην αθηνα η αλλη η κουκλαρα απο τα παλια , και αναζητα καμικαζι . ε , του πουστη! με τετοιο διλημα , ξερω πολλους που για να γλυτωσουν θα δηλωσουν εθελοντες να βγαλουν τα ραδιενεργα καυσιμα με τα χερια απο τον αντιδραστηρα φουκουσιμα. βεβαια... γουστα ειναι αυτα και δεν μπορω να κατακρινω τα βιτσια του καθενος ! εδω υπαρχουν αλλοι που απο βιτσιο ψηφισαν πασοκ, στην καρμεν του πλανητη των ονειρων θα κολωσουν?
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
φιλε η santra blond δεν ειναι <<εκπαιδευση>> ! ειναι <<καψονι>> κανονικο ! ειναι η διαβολοβδομαδα και το σχολειο αιχμαλωτων μαζι για τον μεσο μπουρδελιαρη! οποιος εχει αντερα να πληρωσει και να καθισει να γαμησει santra blond , αποτελει σεβαστο μελος της παρεας - μπαζογαμιας βεβαια, αλλα οπως και να 'χει <<it's a dirty job, but somebody got to do it>> . βαρεα & ανθυγιεινα κανονικα!  
Σαν νεος πρεπει να υποστεις καποια καψωνια γιατι οπως προειπα δεν θα μαθεις να εκτιμας αυτα που ερχοντα(LL)
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
γκαρντασια την αδικειται την Σαντρα.Μπορει οντως να μην εχει τις τελειες αναλογιες και να εχει και κοιλιτσα στο σερβις και στην συννενοηση ομως ειναι καλη.ViperMC εισαι πολλυ απολυτος σε αυτο που λες.Τελοσπαντων εγω περασα καλα μαζι της αλλα γουστα ειναι αυτα.Περι ορεξεως
 

Συνημμένα

  • 33294-127-1(1).jpg
    33294-127-1(1).jpg
    33,6 KB · Εμφανίσεις: 34

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
φιλε η santra blond δεν ειναι <<εκπαιδευση>> ! ειναι <<καψονι>> κανονικο ! ειναι η διαβολοβδομαδα και το σχολειο αιχμαλωτων μαζι για τον μεσο μπουρδελιαρη! οποιος εχει αντερα να πληρωσει και να καθισει να γαμησει santra blond , αποτελει σεβαστο μελος της παρεας - μπαζογαμιας βεβαια, αλλα οπως και να 'χει <<it's a dirty job, but somebody got to do it>> . βαρεα & ανθυγιεινα κανονικα!

υγ . πληροφορουμαι πως καταφθανει στην αθηνα η αλλη η κουκλαρα απο τα παλια , και αναζητα καμικαζι για να την ικανοποιησουν σεξουαλικα . ε , του πουστη! με τετοιο διλημα , ξερω πολλους που για να μην τη γαμησουν θα δηλωσουν εθελοντες να βγαλουν τα ραδιενεργα καυσιμα με τα χερια απο τον αντιδραστηρα φουκουσιμα
αυτη πρεπει να τη κοψει ο Ε.Ο.Τ απο το αεροδρομιο ουτε βιζα να παρει
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Συγνώμη ρε παιδιά και με ολη την καλή διάθεση!!!
Δεν θέλω να φαίνομαι ούτε κακός, ούτε γκρινιάρης ούτε τίποτα!!!!
Πρώτον έχετε μία καλή data-base με κριτικές!!!!
Δεύτερον υπάρχει αρκετή συσσωρευμένη εμπειρία σε πολλούς!!!!!
Τρίτον, γιατί σώνει και καλά να κάνετε τους κασκαντερ?
Παίζει κανά χρηματικό έπαθλο για τον καλύτερο κασκαντερ του μήνα, κάθε μήνα και δεν το ήξερα?
Ή είναι μαγκιά το κασκαντεριλίκι?
Διότι αν θέλετε να γίνεται "κυνηγοί ταλέντων", υπάρχουν πολλοί καλύτεροι τρόποι και πιο φθηνοί!!!!!
Ποιος είπε ότι εδώ ψάχνουμε τον καλύτερο κασκαντερ που θα ανακαλύψει το σούπερ μουνί πίσω από τις fake photos?
Είμαστε εδώ για να ενημερώνουμε, γιατί σώνει και καλά να ρισκάρετε τόσα πολλά?
Θα σας πει κανένας μπράβο?
Υπολογίστε πόσα λεφτά χάνεται και πόσο χρόνο και θα δείτε ότι δεν αξίζει τελικά η καύλα της "ανακάλυψης"!!!!
Τι να πω....μόνο εγώ σκέφτομαι να πάω να γαμήσω απλά, ήρεμα και ωραία, χωρίς να έχω το άγχος τι θα συναντήσω?
Σόρρυ αν μπήκα σε ξένα χωράφια, απλώς σκέψεις έκανα...

 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
γκαρντασια την αδικειται την Σαντρα.Μπορει οντως να μην εχει τις τελειες αναλογιες και να εχει και κοιλιτσα στο σερβις και στην συννενοηση ομως ειναι καλη.ViperMC εισαι πολλυ απολυτος σε αυτο που λες.Τελοσπαντων εγω περασα καλα μαζι της αλλα γουστα ειναι αυτα.Περι ορεξεως
φιλε με τις αναλογιες δεν ειχα προβλημα στο τερεν ηταν σαρδελα(ΣΑΝΤΟΣ)
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Φιλε καλοκαιρινε μονο που ο Σαντος επερνε το αποτελεσμα που ηθελε σχεδον παντα :grin: :grin:
Geopa η μια αποψη ειναι αυτη που εκφραζεις και ειναι απολυτος σεβαστη.Υπαρχουν ομως ανθρωποι που εξιταρονται με το αγνωστο το νεο και πανε.Οπως υπαρχουν και αλλοι που παιζουν τους κασκαντερ για να εντυπωσιασουν.Το συμπερασμα ειναι διαφορετικοι ανθρωποι-διαφορετικες αντιληψεις-διαφορετικες συμπεριφορες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Φίλε μάλλον δεν διαβάζεις προσεκτικά μάλλον!!!!
Το έχω ξαναπεί, συγνώμη που διαθέτω περισσότερο χρόνο να τα διαβάζω όλα και να προσέχω τι διαβάζω!!!
Να στα κάνω λιανά λοιπόν.....

Ο 1ος "Είναι το κορίτσι των φωτογραφιών αλλά με πολύ λουστράρισμα"
Ο 2ος "Όπως παραδέχθηκε η ίδια οι φώτος είναι fake"

Ο 1ος "Σχετικά μικρόσωμο και αρκετά αδύνατο για τα γούστα μου,....Σε ηλικία όντως εικοσι κατι"
Ο 2ος "αδύνατη, 27 χρονών, μετρίου αναστήματος κοντά στο 1,68,...."
Συμφωνούν έως τώρα ότι είναι αδύνατη!!!!

Ο 1ος "Πίπα αρκετά καλή, αλλαγές στάσης επίσης"
Ο 2ος "Στα του αγώνα πολύ μέτρια πίπα, μέτριο cowgirl "

Ο 1ος "Για τα χοντρά μου ήταν άψογη και VFM."
Ο 2ος "....ανακαλύπτω πως η υπηρεσίες της αφορούν ένα τελείωμα. Τεράστια ΞΕΝΕΡΑ"

Οκ, τα ίδια έγραψαν....
Ναι, όσον αφορά τον μλκ τον Σταύρο και τα τηλ. που δεν σταμάταγαν να χτυπάνε...!!!!!

Εμενα το ρεζουμε των κριτικων μου μοιαζει.αν ο ενας εγραψε οτι ειναι 20 κατι και ο αλλος ακριβως 27 δεν εχει να κανει ΚΑΜΙΑ ουσιαστικη διαφορα...φανταζομαι εκτιμιση κανανε και δεν ειδαν διαβατηριο.
Το βασικο σε ενα ρεβιου ειναι η εμφανιση καθως αν η πιπα ειναι καλη η οχι ειναι καθαρα αντικειμενικο.Μην μου πεις οτι τοδες πρωτη φορα αυτο στις κριτικες..επισεις το φιναλε ο ενας λεει για τα χοντρα καλη ειναι ο αλλος οτι τον χαλασε που δεν ειχε εξτραμπολ.
Κατα βαση λοιπον ειναι μια μικροκαμομενη αδυνατη Σλοβακα των 150ε .Αν δουμε και τις αλλες κριτικες θα δουμε οτι μερικοι την λενε ομορφουλα κτλπ και μερικοι μετρια.Αυτο εχει γινει και με πολυ πιο ακριβες.Δεν καταλαβα γιατι στραβωσες εσυ?Επισεις δεν αναφερομουν σε σενα οταν μιλουσα για ηττες που μερικοι τις κρατουν κρυφες.Ολοι εχουμε φαει φολες..ητε επειδη μας ξεγελασε  εμφανιση ητε γιατι δεν μας εκατσε η χημεια...εγω προσωπικα οταν με το ανοιγμα της πορτας δεν εβλεπα αυτο που περιμενα ελεγα συγνωμη και εφευγα.
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
Κατα βαση λοιπον ειναι μια μικροκαμομενη αδυνατη Σλοβακα των 150ε
λαθος ! μια πεινασμενη μικροκαμωμενη αδυνατη Σλοβακα η οποια οταν τον ειδε σκεπτικο , για να μην χασει τον πελατη του προτεινε ντουετακι με τη φιλη της στα ιδια λεφτα (150 ευρω) για μια ωρα! αν αυτο δεν ειναι <<εχω αναγκη απο λεφτα και γαμιεμαι οσο - οσο>> τοτε τι ειναι ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
λαθος ! μια πεινασμενη μικροκαμωμενη αδυνατη Σλοβακα η οποια οταν τον ειδε σκεπτικο , για να μην χασει τον πελατη του προτεινε ντουετακι με τη φιλη της στα ιδια λεφτα (150 ευρω) για μια ωρα! αν αυτο δεν ειναι <<εχω αναγκη απο λεφτα και γαμιεμαι οσο - οσο>> τοτε τι ειναι ?

Ναι αλλα αυτο δεν τον χαλασε..εμας τι λογος μας πεφτει??Ο ανθρωπος εκανε μια κριτικη ειλικρινεστατη και ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του και αν θελει παει..και απο οτι καταλαβα  ΠΟΛΛΟΙ πηγανε ητε προκειται να πανε αν κρινουμε απο τα κινητα που χτυπουσαν συνεχεια..και συγνωμη δλδ οι αλλες οι πουτανες που ερχονται και δεν κανουν σκοντο η δεν κανουν κρυφα μπουκινκς απο τα πρακτορεια τους με 150ε....επισεις στα πμ δεν απαντησες στις ερωτησεις μου...εχεις καποιο λογο που τοκανες?
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
επισεις στα πμ δεν απαντησες στις ερωτησεις μου...εχεις καποιο λογο που τοκανες?
αφου σου τα ειπα pm , και ειπες κι εσυ τα δικα σου και τα εκανα γαργαρα για να μην σε στεναχωρησω και το αφησα να παει στο καλο , τριβεσαι ξανα στη μαγκουρα του τσοπανη να ακουσεις πραγματα που δεν θα σου αρεσουν και μαλιστα δημοσια... ε ? γιατι ? τοσο βιτσιο πια? δεν σου αρκει που σου τα ειπα pm και μου ειπες κι εσυ την αποψη σου? θες να ακοπυστει δηλαδη και public ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Δεν μασαω μεγαλε..νασαι σιγουρος οτι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ αυτος που εχει να φοβηθει απο δημοσια ποσταρισματα...ειδικα αν αυτα με αναφερουν σαν Δμητηρη-Γκαρσον που ειμαι και 40αρης ;)
Αν δεν θελεις να τα στειλεις τις απαντησεις σου σε πμ(οπως ηταν οι ερωτησεις μου) τοτε στειλτες εδω δεν εχω προβλημα

Και για να σε βοηθησω να θυμηθεις...απο που προκυπτει οτι ειμαι αυτος που περιγραφεις εφ οσον ουτε το νικ μου λες καν σωστα ουτε με εχεις συναντησει προσωπικα ουτε εχω εγω συναντησει καποιον προσωπικα απο το φορουμ..
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
αφηστε τα μιση και πιαστε τις ανεξαρτητες.μηπως ξερει κανεις τι κρυβεται απο πισω
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Εμενα το ρεζουμε των κριτικων μου μοιαζει.αν ο ενας εγραψε οτι ειναι 20 κατι και ο αλλος ακριβως 27 δεν εχει να κανει ΚΑΜΙΑ ουσιαστικη διαφορα...φανταζομαι εκτιμιση κανανε και δεν ειδαν διαβατηριο.
Το βασικο σε ενα ρεβιου ειναι η εμφανιση καθως αν η πιπα ειναι καλη η οχι ειναι καθαρα αντικειμενικο.Μην μου πεις οτι τοδες πρωτη φορα αυτο στις κριτικες..επισεις το φιναλε ο ενας λεει για τα χοντρα καλη ειναι ο αλλος οτι τον χαλασε που δεν ειχε εξτραμπολ.
Κατα βαση λοιπον ειναι μια μικροκαμομενη αδυνατη Σλοβακα των 150ε .Αν δουμε και τις αλλες κριτικες θα δουμε οτι μερικοι την λενε ομορφουλα κτλπ και μερικοι μετρια.Αυτο εχει γινει και με πολυ πιο ακριβες.Δεν καταλαβα γιατι στραβωσες εσυ?Επισεις δεν αναφερομουν σε σενα οταν μιλουσα για ηττες που μερικοι τις κρατουν κρυφες.Ολοι εχουμε φαει φολες..ητε επειδη μας ξεγελασε  εμφανιση ητε γιατι δεν μας εκατσε η χημεια...εγω προσωπικα οταν με το ανοιγμα της πορτας δεν εβλεπα αυτο που περιμενα ελεγα συγνωμη και εφευγα.
Mα δεν στράβωσα φίλε μου, απλώς κατέθεσα μια γνώμη!!!
Ότι δεν γράφουν τα ίδια και προσπάθησα να το τεκμειριώσω!!!!
Τα του σέρβις προφανώς είναι υποκεμενικά, αλλά δεν γράφουν τα ίδια, ούτε είχαν την ίδια εμπειρία!!!!
Μην φοβόμαστε να διαφωνούμε....καλό κάνει η διαφωνία!!!!
Τους καλύτερους μου φίλους, τους βρήκα μέσα από μεγάλες διαφωνίες μαζί τους!!!!!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom