Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ασε Διπλογιωργη μην την ανεβασεις στον Λυκαβητο διοτι μπορει να της φυγη κανα βυζομπαλο να χτυπησει κανεναν και να πουν τα καναλια οτι μας επιτιθετε ο Κανταφι με ((Ρωσσικους)) πυραυλους. ;) :grin: ;)
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
17
Like
1.212
Πόντοι
2.300
Ρε συναθλητές βάλτε ενα χεράκι!!!
Καλησπέρα καταρχάς.
Αν είχατε ένα δίλλημα και ήταν να επιλέξετε μεταξύ PARIS ή DJULIA τι θα κανατέ??? :think: :think: :think:
Αναφέρομαι στους δοκιμαστές και πίο έμπειρους παίχτες.Μήπως βοήθησετε λίγο την κατάσταση ωστε να πάπουμε την σωστη αποφαση

thnxs!!!
 

brujack

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
εγω θα διαλεγα Dzulia επειδη ειναι μελαχρινη και εχω μια αδυναμια στα μελαχρινα.Τωρα εσυ ριξε κορωνα γραμματα.Η ουσια ειναι απο οτι λενε εδω μεσα ολοι οπου και να πας καλα θα περασεις ;) ;)
 

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
17
Like
1.212
Πόντοι
2.300
Αν λάβω τα μνμ είναι ένα ευχάριστο δίλλημα  :rolleyes: :rolleyes:

Πιστεύω ότι και ένα duo θα ήταν καλη επιλογή αλλα ξεφεύγει η τιμή. Και αν το ρισκάρεις πολυ φοβάμαι τις ρωσσικες συζητήσεις των κοπελίων, που έχουν ξενερώσει, ούκ ολίγους συναθλητές στο παρελθόν. Αρα τον άγγελο της DJULIAS (λόγω τατού) ή το δίαβολο PARIS?????????    :headbang:  :headbang:  :headbang:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
εμ φιλε μου... πρεπει να φροντιζεις τα στοματα να ειναι συνεχως απασχολημενα...
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Ασε Διπλογιωργη μην την ανεβασεις στον Λυκαβητο διοτι μπορει να της φυγη κανα βυζομπαλο να χτυπησει κανεναν και να πουν τα καναλια οτι μας επιτιθετε ο Κανταφι με ((Ρωσσικους)) πυραυλους. ;) :grin: ;)

:2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Ρε συναθλητές βάλτε ενα χεράκι!!!
Καλησπέρα καταρχάς.
Αν είχατε ένα δίλλημα και ήταν να επιλέξετε μεταξύ PARIS ή DJULIA τι θα κανατέ??? :think: :think: :think:
Αναφέρομαι στους δοκιμαστές και πίο έμπειρους παίχτες.Μήπως βοήθησετε λίγο την κατάσταση ωστε να πάπουμε την σωστη αποφαση

thnxs!!!

Οποια και να πάρεις μια χαρά θα περάσεις  :)

Η Paris είναι PSE

H Dzulia πιο GFE

Διαλέγεις και παίρνεις  :sunglasses:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τσαμπουκαδες στο κρεββατι ειναι και οι δυο και θα ελεγα οτι η καινουρια ειναι ακομα πιο πολυ αν παρει πρεφα οτι κεφαρεις .
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Η Ντζουλια παιζει και PSE αν θελεις!!  ;)

Αν δεν μπορειτε να διαλεξετε, παρτε και τις δυο μαζι! :2funny:

Και ξεχωριστά πρώτα τη μια και μετά την άλλη γιατί θα κατηφορίσει το Camp Nou και ούτε μέχρι την σέντρα δεν θα φτάνεται!!!
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Μόλις μπήκα και είδα ότι άναψα φωτιές την Παρασκευή. Φίλε μου τα λες σωστά. Οι διαφορές μας μικρές. Για την ηλικία έτσι εκτίμησα έτσι είπα. Μπορεί να μικροδείχνει. Για τις φωτο δεν έχει διαφορά το αν είναι η ίδια με πολύ ρετουσάρισμα ή άλλη που μοιάζει σε μεγάλο βαθμό.Το ποσό είναι πράγματι 110 ευρώ. Γι' αυτό και έμεινα και γι' αυτό λέω VFM. Αν ήταν 200 θα έφευγα επιτόπου. Εμένα προσωπικά δεν με χάλασε. Το ποσό είναι πράγματι για "μια ικανοποίηση" παρότι δεν το έλεγε στο site και με ξενέρωσε κι εμένα όταν είδα αμηχανία μετά το πρώτο τελείωμα. Κακώς δεν το είπα κι εγώ στην κριτική μου.Σας πληροφορώ ότι έχω γράψει πολλά χιλιόμετρα στον πληρωμένο έρωτα, πάνω από 28 χρόνια. Το γιατί μπορει εγώ ο ίδιος να  μείνω ή να φύγω από μια κοπελα είναι πολλές φορές της στιγμής ή μια λεπτομέρεια. Εδώ ήταν το χαμόγελό της και η διάθεσή της. Αυτά, και δεν χρειάζεται πολύς καβγάς για το τίποτα! Φίλε dude901123 πές μου ότι είσαι γαύρος σαν εμένα (από το"7" το λέω). Ας μάθουν τα παοκάκια στη Βόρεια Ελλάδα ότι είμαστε πολλοί εδώ πανω...   
Θεσσαλονικιός, γεννημένος εδώ, και πρωταθλητής.. από χθες φίλε graf. Χαίρομαι να συναντώ τη λογική σε ανθρώπους. Φυσικά δεν θα έμενα αν ήξερα πως ήταν για ένα μόνο τελείωμα αλλά οι λόγοι που έκατσα ήταν καθαρά αυτοί που αναφέρεις και εσύ. Χαμόγελο, διάθεση και VFM.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Θεσσαλονικιός, γεννημένος εδώ, και πρωταθλητής.. από χθες φίλε graf. Χαίρομαι να συναντώ τη λογική σε ανθρώπους. Φυσικά δεν θα έμενα αν ήξερα πως ήταν για ένα μόνο τελείωμα αλλά οι λόγοι που έκατσα ήταν καθαρά αυτοί που αναφέρεις και εσύ. Χαμόγελο, διάθεση και VFM.

Το είπα ήδη: ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!
Και από χθες ΠΑΛΙ Πρωταθλητες!
Αλλα στενοχωρήθηκα... Τα τρια από τα έξι τα ήθελα στον...ΜΠΑΟΚ! :rockon:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom