Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
καλημερα συντοπιτες και μη...
σημερα το μενου εχει ΔΥΟ!!!!!!!! ναι ΔΥΟ ολοκληρες σ/τ
την ζουζουνα και την αλλη την Ιλιτζα...τα πιασαμε δλδ!
ο ρωσος μας εγκατελειψε αρδην φαινεται αποσυροντας ολο το καστ...ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΕΔΩ!!!!
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
επισης ξαναερχεται και η Aleksa_LL (a.k.a. Kelly)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παμε σε κατι αλλο τωρα !!!
Αναφερομαι στους παλιους Παιχτες και οχι στους Νεους και γενικα σε αυτους που εχουν μπερδεψει το γαμησι και ψαχνουν για γκομενακι στις Τουριστριες!!!
Ρε Παιχτες οκ να μεταφραζεται τα τι γραφουμε στις κριτικες εμενα στα αρχιδια μου γενικα αλλα οχι να τους ανοιγεται και τα ματια και να τους φτιαχνετε και Nick και προπαντων να τις βαζετε μεσα στο thread και να τους τα δειχνετε ολα !!
Αν ειναι καθε φορα που παμε στις γνωστες να εχουμε να φαμε την γκρινια να ξερετε οτι καποια στιγμη αυτο θα συμβει και σε σας για κατι που θα εχετε ποσταρει και δεν θα συμφωνουν !!

Προσοχη λιγο ρε Μαλακες !! :tickedoff:
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Παμε σε κατι αλλο τωρα !!!
Αναφερομαι στους παλιους Παιχτες και οχι στους Νεους και γενικα σε αυτους που εχουν μπερδεψει το γαμησι και ψαχνουν για γκομενακι στις Τουριστριες!!!
Ρε Παιχτες οκ να μεταφραζεται τα τι γραφουμε στις κριτικες εμενα στα αρχιδια μου γενικα αλλα οχι να τους ανοιγεται και τα ματια και να τους φτιαχνετε και Nick και προπαντων να τις βαζετε μεσα στο thread και να τους τα δειχνετε ολα !!
Αν ειναι καθε φορα που παμε στις γνωστες να εχουμε να φαμε την γκρινια να ξερετε οτι καποια στιγμη αυτο θα συμβει και σε σας για κατι που θα εχετε ποσταρει και δεν θα συμφωνουν !!

Προσοχη λιγο ρε Μαλακες !! :tickedoff:

+

Και κάτι ακόμα. Τόχουμε ξαναπεί αλλά μάλλον ξεχνιέται πάνω στη κάβλα.
Οι τάνες ΜΙΛΑΝΕ!!
Δεν καταλαβαίνετε ότι στον επόμενο θα τα πει όλα? Με λεπτομέρειες.
Ειδικά αν είναι κάποιος regular που τον ξέρουν και λένε και 5 μαλακίες έξω από τα συνηθισμένα?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μωρε στα αρχιδια μου και την φατσα μου να δειξουν που οι μισοι εδω μεσα την ξερουν !!!
Το θεμα ειναι οτι οι Παιχτες με αυτο που κανουν δεν σεβονται τους ιδιους τους εαυτους τους !!
Και μονο οταν θα τους γυρισει μπουμερανγκ θα το καταλαβουν !!
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Μωρε στα αρχιδια μου και την φατσα μου να δειξουν που οι μισοι εδω μεσα την ξερουν !!!
Το θεμα ειναι οτι οι Παιχτες με αυτο που κανουν δεν σεβονται τους ιδιους τους εαυτους τους !!
Και μονο οταν θα τους γυρισει μπουμερανγκ θα το καταλαβουν !!

Μα αυτό είπα! ότι 100% έχει ήδη γυρίσει!!  :2funny: :2funny:

δηλαδή δεν θα δείξουν στον επόμενο όλα όσα έμαθαν για το μπου?
από ποιόν το έμαθες κουκλί μου?
και θαρχίσει ροδάνι το στοματάκι τους....
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Ασφαλως και δεν ειναι σαφης ο Τρες (απο ευγενια) σχετικα με το ατομο αυτο...
ουτε ξερω καν αν ειναι εδω ή Αθηνα. Ουτε εντελει αν προκειται για ενα ατομο ή για γενικη προταση..

Απ'οτι καταλαβα ομως, συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ με τον Τρες.
Δηλαδη:
- Οτι γραφουμε εδω, μενει εδω, για την παρτη μας, για να αλληλοενημερωνομαστε και να αλληλοφυλαγομαστε

- Δεν μπαινουμε απο το λαπτοπ της καθε σ/τ στις κριτικες να μεταφραζουμε τι λεει ο ενας και ο αλλος για αυτες..ΕΛΕΟΣ δλδ!! Οντως τις ανοιγουμε τα μάτια, και οντως "κρεμαμε" γνωστους τους πελατες!!!

- ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ αν τις εβαλε κανεις και μεσα στα θρεντ με ανοιγμενο καινουριο nickname!!!

- Συμφωνω με Τρες και Τιπος, οτι αυτο θα γυρισει εντελει μπουμερανγκ και στον ιδιον και σε ολους...

- Αγαπητιλικια και κολλητιλικια με σ/τ χτιζονται με αλλον τροπο...οχι με εκθεση (ξεμπροστιασμα) της κοινοτητας μας!

 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
- Αγαπητιλικια και κολλητιλικια με σ/τ χτιζονται με αλλον τροπο...οχι με εκθεση της κοινοτητας μας!

Αγαπητέ, είναι απίστευτο πόσο χαμηλά πέφτουνε μερικοί για "ένα φιλί στο μάγουλο" (επί λέξη τα λόγια ενός δυνατού CT).

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Παμε σε κατι αλλο τωρα !!!
Αναφερομαι στους παλιους Παιχτες και οχι στους Νεους και γενικα σε αυτους που εχουν μπερδεψει το γαμησι και ψαχνουν για γκομενακι στις Τουριστριες!!!
Ρε Παιχτες οκ να μεταφραζεται τα τι γραφουμε στις κριτικες εμενα στα αρχιδια μου γενικα αλλα οχι να τους ανοιγεται και τα ματια και να τους φτιαχνετε και Nick και προπαντων να τις βαζετε μεσα στο thread και να τους τα δειχνετε ολα !!
Αν ειναι καθε φορα που παμε στις γνωστες να εχουμε να φαμε την γκρινια να ξερετε οτι καποια στιγμη αυτο θα συμβει και σε σας για κατι που θα εχετε ποσταρει και δεν θα συμφωνουν !!

Προσοχη λιγο ρε Μαλακες !! :tickedoff:

[size=12pt]Μήπως έπρεπε να κάνεις την αυτοκριτική σου πρώτα και μετά να ποστάριζες τα παραπάνω?  :think:

Το ξέρουμε καλά κι οι δύο ότι υπάρχει τουρίστρια που είχε χάσει τον κωδικό
από τον λοφαριασμό της που ΕΣΥ της δημιούργησες και χρησιμοποιεί(ούσε)
τον δικό σου παλαιό λογαριασμό (ΒΑΒΥ) για να διαβάζει τα πάντα στο site !!!
Οπότε θα δεχτώ τα σχόλια σου μόνο στο πλαίσιο του "τα λέω στη νύφη για να
ακούει η πεθερά".

P.S. alohaaaaa ευχαριστώ πολύ για το banάκι...αλλά το νου σου...
      επιστρέφω όταν το θεωρώ σκόπιμο... ;)

P.S.2 Admin, αφού δεν θεωρείς σκόπιμο να απαντάς στα email που σου στέλνουνε,
      μπορείς ευχαρίστως να με ξαναμπανάρεις, μιας και δεν συνβαδίζω με την
      γραμμή του site και των εγκεκριμένων μελών του !!!!! No problem [/size] 
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Συγνώμη παίχτη αλλά δεν έχεις δίκιο!!!
Ότι γράφεις στηρίζεται σε λόγια μιας πουτάνας!!!!
Οκ, το καταλαβαίνω!!
Αλλά δεν μπορούμε να επιλέγουμε τι να πιστεψουμε από αυτά που μας λένε, με βάση αυτά που μας συμφέρουν!!!!
Ή τις πιστευουμε ή όχι!!!!!!
Σόρρυ, αλλά ακόμα και όταν καθομαστε και τις ακούμε και μετά φιλτράρουμε τα λόγια τους και κρατάμε μόνο αυτά που μας κάνουν περισσότερο γαμιάδες ή αυξάνουν το αίσθημα της οικειότητας μαζί τους, τότε βγάζουμε λάθος συμπεράσματα και γράφουμε μαλακίες!!!!!
Όλα αυτά που διαβάζω από το πρωί, τα έχω ακούσει από πάρα πολλές και είναι γεγονός ότι έτσι οι κιουρίες προσπαθούν να μας κάνουν να νιώσουμε πιο "μοναδικοί", όχι για αυτές αλλά για τον κόσμο όλο!!!!
Βασικά, η αναπαραγωγή του οτιδήποτε ακούμε από αυτές μόνο σε λάθοι συμπεράσματα θα μας οδηγήσουν!!!
Άλλωστε, τι ακριβώς επιδιώκουμε όλοι εμείς?
Ο καθένας έχει τις δικές του επιδιώξεις....κάποιοι τα ονομάζουν "γούστα"!!!!!
Αντίθετα οι πουτάνες έχουν 2 επιδιώξεις!!!!!
Να μετρούν ευρουλάκια και η 2η να βρουν τον καταλληλότερο "σπόνσορα" για τα δικά τους γούστα!!!!!
Στην πρώτη επιδιωξη τους παίζουμε όλοι....
Στην 2η επιδίωξη τους όμως αλλάζουν τα πράγματα....
Να παιρνάτε καλά!!!!!
 

Επισκέπτης
Συγνώμη παίχτη αλλά δεν έχεις δίκιο!!!
Ότι γράφεις στηρίζεται σε λόγια μιας πουτάνας!!!!
Οκ, το καταλαβαίνω!!
Αλλά δεν μπορούμε να επιλέγουμε τι να πιστεψουμε από αυτά που μας λένε, με βάση αυτά που μας συμφέρουν!!!!
Ή τις πιστευουμε ή όχι!!!!!!
Σόρρυ, αλλά ακόμα και όταν καθομαστε και τις ακούμε και μετά φιλτράρουμε τα λόγια τους και κρατάμε μόνο αυτά που μας κάνουν περισσότερο γαμιάδες ή αυξάνουν το αίσθημα της οικειότητας μαζί τους, τότε βγάζουμε λάθος συμπεράσματα και γράφουμε μαλακίες!!!!!
Όλα αυτά που διαβάζω από το πρωί, τα έχω ακούσει από πάρα πολλές και είναι γεγονός ότι έτσι οι κιουρίες προσπαθούν να μας κάνουν να νιώσουμε πιο "μοναδικοί", όχι για αυτές αλλά για τον κόσμο όλο!!!!
Βασικά, η αναπαραγωγή του οτιδήποτε ακούμε από αυτές μόνο σε λάθοι συμπεράσματα θα μας οδηγήσουν!!!
Άλλωστε, τι ακριβώς επιδιώκουμε όλοι εμείς?
Ο καθένας έχει τις δικές του επιδιώξεις....κάποιοι τα ονομάζουν "γούστα"!!!!!
Αντίθετα οι πουτάνες έχουν 2 επιδιώξεις!!!!!
Να μετρούν ευρουλάκια και η 2η να βρουν τον καταλληλότερο "σπόνσορα" για τα δικά τους γούστα!!!!!
Στην πρώτη επιδιωξη τους παίζουμε όλοι....
Στην 2η επιδίωξη τους όμως αλλάζουν τα πράγματα....
Να παιρνάτε καλά!!!!!

Geopa, όταν δεν γνωρίζεις, σε παρακαλώ μην εκφράζεις άποψη!!!!!

Ποιός σου είπε ότι όσα έγραψα, είναι πράγματα που άκουσα από την πουτάνα
και όχι πράγματα που είδα με τα μάτια μου !!!

Μην με βάζεις να σου αποδείξω ότι όσα λέω είναι αλήθεια, γιατί μπορώ να το κάνω... 
και στην τελική δεν νομίζω ότι ο tresurert χρειάζεται δικηγόρο... 
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Κανένας δεν χρειάζεται δικηγόρο εδώ!!!!!
Και να χρειαζόταν δηλ. δεν θα τον έκανα!!!!
Αλλά όλα όσα γράφω δεν αφορούν μόνο εσένα αλλά όλους μας!!!
Η προσέγγιση που κάνεις σε ένα "πρόβλημα" που αγγίζει όλους μας δεν είναι η σωστή!!!!
Αυτό, τίποτα άλλο από εμένα.....

Υ.Γ. Το τι γνωρίζω ή δεν γνωρίζω και το τι γίνεται στις κρεβατοκάμαρες και στα "παρασκήνια" δεν θα το έγραφα εδώ ποτέ!!!!
Πάγια αρχή μου και την έχω εκφράσει πολλάκις και με πολλούς τρόπους!!!!!
 

Επισκέπτης
Αν όταν απαντάς στο post μου ότι δεν έχω δίκιο και ότι όσα γράφω στηρίζονται
στα λόγια μιας πουτάνας, σημαίνει ότι δεν αφορά εμένα αλλά όλους μας,
τότε πάω πάσο, τι να πω, παρεξήγησα!!! :think: :think: :think:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Αν όταν απαντάς στο post μου ότι δεν έχω δίκιο και ότι όσα γράφω στηρίζονται
στα λόγια μιας πουτάνας, σημαίνει ότι δεν αφορά εμένα αλλά όλους μας,
τότε πάω πάσο, τι να πω, παρεξήγησα!!! :think: :think: :think:
Οκ, ρε παίχτη χρειάζεσαι επεξήγηση!!!!
Ναι, χρησιμοποιήσα το ποστ σου και το περιεχόμενο αυτού για να γράψω αυτά που έγραψα!!!!
Προφανώς αφορούν και εσένα αλλά και εμένα και όλους μας!!!!
Εκφράζω μια άποψη και προσπαθώ να την υποστηρίξω.....
Ξαναδιάβασε το!!!!
Ξέρω πολύ καλά τι γράφω.....
Το ότι στα έδειξε, το ξέρω πολύ καλά, τι νόμιζες, ότι είμαστε "άγνωστοι"?
Αυτό ακριβώς είναι το "πρόβλημα" μας και ο τρόπος που το προσεγγίζεις!!!!
Σαν να είσαι ο μοναδικός που ξέρει....
Εεεε λοιπόν ξέρουν και άλλοι παίχτες και μάλιστα περισσότερα από εμένα και σένα!!!!
Το κατάλαβες τώρα?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
[size=12pt]Μήπως έπρεπε να κάνεις την αυτοκριτική σου πρώτα και μετά να ποστάριζες τα παραπάνω?  :think:

Το ξέρουμε καλά κι οι δύο ότι υπάρχει τουρίστρια που είχε χάσει τον κωδικό
από τον λοφαριασμό της που ΕΣΥ της δημιούργησες και χρησιμοποιεί(ούσε)
τον δικό σου παλαιό λογαριασμό (ΒΑΒΥ) για να διαβάζει τα πάντα στο site !!!
Οπότε θα δεχτώ τα σχόλια σου μόνο στο πλαίσιο του "τα λέω στη νύφη για να
ακούει η πεθερά".

P.S. alohaaaaa ευχαριστώ πολύ για το banάκι...αλλά το νου σου...
      επιστρέφω όταν το θεωρώ σκόπιμο... ;)

P.S.2 Admin, αφού δεν θεωρείς σκόπιμο να απαντάς στα email που σου στέλνουνε,
      μπορείς ευχαρίστως να με ξαναμπανάρεις, μιας και δεν συνβαδίζω με την
      γραμμή του site και των εγκεκριμένων μελών του !!!!! No problem [/size]   

Mα μικρε δεν εχεις παρατηρηση ολα αυτα τα χρονια οτι οταν βγαζω ενα συμπερασμα εδω μεσα και το γραφω για το οτιδηποτε απο το αν γαμιεται καλα μια Τουριστρια εως το οτι μας δινουν στον επομενο το εχω κανει εγω συνηθως το πρωτο βημα !!!
Με αλλα λογια εγω εχω κανει την μαλακια και αφου εφαγα τα μουτρα μου προσπαθω να προστατεψω τους υπολοιπους να μην κανουν την ιδια !!!


Εσυ ομως μαλλον δεν ενδιαφερεσαι απο οτι φαινετε για αυτο το μονο που σε ενδιαφερει ειναι να ξεκατινιαζεσαι με τον καθενα και να βγαζεις προσωπικα δεδομενα λες και ενδιαφερουν κανεναν !!!

Το ιδιο δεν εκανες με τον alohaaaaaaa και σε πηγαν για banaki οπως ο ιδιος λες αρων αρων !!!

Μεχρι και η Πουτανα που λες σε ειχε παρει χαμπαρι !!!

Ακου να δεις  εγω δεν ειμαι ουτε αφελης ουτε κομπλεξικος για να συνεχισω αυτη την αντιπαραθεση !!!
Εγραψα αυτα που πιστευα οτι επρεπε να γραψω και δεν αναφερθηκα σε κανεναν προσωπικα ουτε φωτογραφισα κανεναν !!
Εσυ φιλε μιας και απο οτι φαινετε εχεις την μυγα μυγιαστηκες και τσιμπησες σε σημειο που ξανανοιξες καινουριο λογ/σμο για πιο λογο για να μπης και να μου την πεις !!!
Κανε μου την χαρη Γιωργακη εαν ειναι δυνατον !!!
Αντε καλο σου βραδυ !!! ;)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom