Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
καλημερααααααα.....
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Kοροϊδευόμαστε μου φαίνεται δω μέσα!  :tickedoff:
Τρίτη μέρα πού 'ρθ' η Πέρλα & κανείς δεν είδε, δεν άκουσε...
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Kοροϊδευόμαστε μου φαίνεται δω μέσα!  :tickedoff:
Τρίτη μέρα πού 'ρθ' η Πέρλα & κανείς δεν είδε, δεν άκουσε...
Να δουμε τι εκει?
τα κιλα της?
το φουλ-σερβις της?
ή τον τιμοκαταλογο του ζουζουνα?
Ασε, μαθαμε!!! :2funny:
 

raboo

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
897
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
6
Kοροϊδευόμαστε μου φαίνεται δω μέσα!  :tickedoff:
Τρίτη μέρα πού 'ρθ' η Πέρλα & κανείς δεν είδε, δεν άκουσε...
φτερουγα πολυ βιαστικος εισαι τωρα τελευταια... :2funny:
λοιπον χτες ειχα συναντηση με την Περλιτσα μας και απο τι μου πε ειναι το πρωτο τουρ της στην πολη μας...
γενικα καλη σαν παρουσια και καλες υπηρεσιες ανω του μετριου.δεν ειναι βεβαια και τοπ αλλα πιστευω οτι αυτη
τι στιγμη ειναι οτι καλυτερο υπαρχει.απο εμφανιση ειναι πολυ κοντα στις φωτο του Ζ,φατσα καλη (λιγο παραμορφωμμενη
στο ανω χειλος),ωραια ματια,βυζαρες φυσικες και απειρες στο μεγεθος,ψιλη και σωμα ποδια ωραια (δεν ειναι τυπος
μοντελου αλλα ουτε προεξεχουν κοιλιες,κυταριτιδες κλπ)...επισης ομορφο και περιποιημενο γατακι καθαρη και
αρωματισμενη....γενικα ειναι γυναικαρα που αν περπατησεις μαζι της (οπως κ εκανα για λιγο) θα γυρισουν να κοιταξουν οι 15 στος 10 αντρες... :rockon: προθυμη,εξυπηρετικη καλη κουβεντουλα και απολυτως gfe κατασταση (οχι cim anal),καλο κλαρινο κ υγραινεται ευκολα...
της αρεσε η πολη μας αλλα δεν εχει παρεα το μωρακι...
μη πλακωσετε τωρα ολοι οι 'γαμπροι' πανω της... :rockon: :rockon: :rockon:
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
καταλαβα αδελφε DIMO...
σιγα σιγα θα την κανεις κι εσυ για τον μαγικο κοσμο των μασατζιδικων και c/g με οδηγο τον φιλο μου Χαους...και θα αποχαιρετισεις το σπορ των σ/τ...ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ετσι πως καταντησε....
Φιλε House, πολλους χαιρετισμους απο μενα αδελφε
Δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα. Τα χούγια δεν αλλάζουν εύκολα. Αλλά πρέπει να τα δοκιμάζουμε όλα. Κι όπως λες κι εσύ έτσι όπως έγινε η κατάσταση...Βέβαια πάντα θα έχω τα αυτιά μου ανοιχτά κι αν έρθει κάποια καλή περίπτωση δεν θα πω όχι.
 

dthanos

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
460
Like
8
Πόντοι
1
φολα περιοπης h aviva με νεο ονομα το παλιο iljia
Από αυτές που υπάρχουν Θεσσαλονίκη, τι συστήνεις; Υπάρχει κάτι δοκιμασμένο; Λέω να κανονίσω συνάντηση αύριο...ύστερα από χρόνια απουσίας... ;-)
 

diagnostis thess

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
γουστα ειναι αυτα. Paris, Carolina και Perla αναλογα με την περιπτωση. Διαβασε σχολια που υπαρχουν για την καθεμια και διαλεγεις
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Nα χαρώ το Σοφό μας! Πολύ ενδιαφέροντα & κατατοπιστικά τα γραφόμενά σου!
Thx a lot!
φτερουγα πολυ βιαστικος εισαι τωρα τελευταια... :2funny:
λοιπον χτες ειχα συναντηση με την Περλιτσα μας και απο τι μου πε ειναι το πρωτο τουρ της στην πολη μας...
γενικα καλη σαν παρουσια και καλες υπηρεσιες ανω του μετριου.δεν ειναι βεβαια και τοπ αλλα πιστευω οτι αυτη
τι στιγμη ειναι οτι καλυτερο υπαρχει.απο εμφανιση ειναι πολυ κοντα στις φωτο του Ζ,φατσα καλη (λιγο παραμορφωμμενη
στο ανω χειλος),ωραια ματια,βυζαρες φυσικες και απειρες στο μεγεθος,ψηλη και σωμα ποδια ωραια (δεν ειναι τυπος
μοντελου αλλα ουτε προεξεχουν κοιλιες,κυταριτιδες κλπ)...επισης ομορφο και περιποιημενο γατακι καθαρη και
αρωματισμενη....γενικα ειναι γυναικαρα που αν περπατησεις μαζι της (οπως κ εκανα για λιγο) θα γυρισουν να κοιταξουν οι 15 στος 10 αντρες... :rockon: προθυμη,εξυπηρετικη καλη κουβεντουλα και απολυτως gfe κατασταση (οχι cim anal),καλο κλαρινο κ υγραινεται ευκολα...
της αρεσε η πολη μας αλλα δεν εχει παρεα το μωρακι...
μη πλακωσετε τωρα ολοι οι 'γαμπροι' πανω της... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom