Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
με τις ευλογιες ολων!!!!
Πανε και πες μας....

Καλησπερα προεδρε!!! Μου κανει εντυπωση το οτι δεν ακουμε τιποτα για το μωρο!! Μια εβδομαδα στην Αθηνα, μια στα μερη σας και τσιμουδια εκτος απο εναν Δωκτορα που δεν γνωριζουμε.

Λες οι μονοφαγαδες να κανουν θραυση, η εχουν φαει ηττα οι παιχτες?  :think: :think:
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Καλησπερα προεδρε!!! Μου κανει εντυπωση το οτι δεν ακουμε τιποτα για το μωρο!! Μια εβδομαδα στην Αθηνα, μια στα μερη σας και τσιμουδια εκτος απο εναν Δωκτορα που δεν γνωριζουμε.

Λες οι μονοφαγαδες να κανουν θραυση, η εχουν φαει ηττα οι παιχτες?  :think: :think:
Luc αδελφε,
δεν εχω ιδεα....
νομιζα οτι εσυ θα μας φωτιζες, μιας και ειχες αναφερει οτι καπου (θαρρω Παρισι) σφαζονται για παρτη της...
Ευχομαι ολο και κανενας να παει να ριξει φως!!
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Κάθεστε και ασχολείστε με μ..., όταν συμβαίνουν ΣΥΝΤΑΡΑΚΤΙΚΑ γεγονότα. Μετά από προσπάθειες ετών, επιτέλους DIMO και House ήπιαν μαζί καφέ :2funny: :2funny: :2funny:
Φίλε House τους χαιρετισμούς μου. Θα τα πούμε την Παρασκευή;
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Luc αδελφε,
δεν εχω ιδεα....
νομιζα οτι εσυ θα μας φωτιζες, μιας και ειχες αναφερει οτι καπου (θαρρω Παρισι) σφαζονται για παρτη της...
Ευχομαι ολο και κανενας να παει να ριξει φως!!

Εγω πλακωθηκα με το γρεφειο και δεν μου την κλεινανε!!  :2funny: :2funny:

Την ειχα κλεισει για ενα δυωρο, και το γραφειο ακυρωσε 2 ωρες πριν γιατι ηταν "fully booked"  :headbang:

Ai sto dialo me tous Rosous  :jerking: :jerking:
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Κάθεστε και ασχολείστε με μ..., όταν συμβαίνουν ΣΥΝΤΑΡΑΚΤΙΚΑ γεγονότα. Μετά από προσπάθειες ετών, επιτέλους DIMO και House ήπιαν μαζί καφέ :2funny: :2funny: :2funny:
Φίλε House τους χαιρετισμούς μου. Θα τα πούμε την Παρασκευή;
καταλαβα αδελφε DIMO...
σιγα σιγα θα την κανεις κι εσυ για τον μαγικο κοσμο των μασατζιδικων και c/g με οδηγο τον φιλο μου Χαους...και θα αποχαιρετισεις το σπορ των σ/τ...ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ετσι πως καταντησε....
Φιλε House, πολλους χαιρετισμους απο μενα αδελφε
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Καλησπέρα πρόεδρε  ;)
Με μέτρο όλα(καμιά fuck buddie,κανά σκυλάκι απο bar,καμια παντρεμένη,κανά cg,ct,μασάζ)καλά είναι  :rockon:
 

Krikris

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2010
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Vera μούφα.
Εκλεισα και πήγα στο ξενοδοχείο και μου λένε δεν απαντάει, πάρε άμα θέλεις την alexa.(το μπάζο).
Λοιπόν ή δεν υπάρχει ή δεν έχει έρθει θεσσαλονίκη και την χρησιμοποιούν για να πουλήσουν την θεία Alexa.
Δεν ξέρουν όμως οι Ρώσοι φίλοι μας ότι οι Ελληνες είναι ίδια και χειρότερα λαμόγια.
Θα στέλνω μήνυμα από διάφορα κινητά φίλων και θα κάνω κράτηση 2 ωρα την θεία Alexa, απ το πρωί μέχρι το βράδυ (fully booked η θεία Alexa χα,χα,χα :birdman: 
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Vera μούφα.
Εκλεισα και πήγα στο ξενοδοχείο και μου λένε δεν απαντάει, πάρε άμα θέλεις την alexa.(το μπάζο).
Λοιπόν ή δεν υπάρχει ή δεν έχει έρθει θεσσαλονίκη και την χρησιμοποιούν για να πουλήσουν την θεία Alexa.
Δεν ξέρουν όμως οι Ρώσοι φίλοι μας ότι οι Ελληνες είναι ίδια και χειρότερα λαμόγια.
Θα στέλνω μήνυμα από διάφορα κινητά φίλων και θα κάνω κράτηση 2 ωρα την θεία Alexa, απ το πρωί μέχρι το βράδυ (fully booked η θεία Alexa χα,χα,χα :birdman: 

Σας δουλευουν ψιλο γαζι καρντασια οι Ρωσοι  :2funny: :2funny: Η Βερρα ειναι Παρισι και την γαμουν οι Γαλλοι!!  ;)

 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Vera μούφα.
Εκλεισα και πήγα στο ξενοδοχείο και μου λένε δεν απαντάει, πάρε άμα θέλεις την alexa.(το μπάζο).
Λοιπόν ή δεν υπάρχει ή δεν έχει έρθει θεσσαλονίκη και την χρησιμοποιούν για να πουλήσουν την θεία Alexa.
πω πωωωω...τελικα πρεπει να μας περνανε για ηλιθιους εδω...
δλδ αδελφε, εκανες κρατηση, σηκωθηκες και πηγες και σου ειπαν δεν απανταει!!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ
καλα λενε geopas, Luc (κι επιβεβαιωνεις κι εσυ)...ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟΙ.. :headbang:
[size=16pt]θενκς για την ενημερωση κρικρι[/size]  :rockon: :rockon: :rockon:

ΥΓ..εχεις καποια σχεση με τα παγωτα??  ;)
 

GFE

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2009
Μηνύματα
3.962
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.007
Σας δουλευουν ψιλο γαζι καρντασια οι Ρωσοι  :2funny: :2funny: Η Βερρα ειναι Παρισι και την γαμουν οι Γαλλοι!!  ;)

παλι καλα εμεις εδω στην κοινοτητα ανταλλαζουμε και ινφο...και ψιλοφυλαγομαστε!
σκεψου τι κοσμος την πατησε που διαβαζουν μονο το ε/νιους!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom