Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Στην ηλικία που είσαι, μόνο ο φιδές και το φλαμούρι είναι ανεκτά από το στομάχι σου.
Άσε τα εξωτικά φρούτα για κανέναν που βαστάνε ακόμα τα κότσια του...
Δε μιλάς καλά  :grin:
Χράτσα χρούτσα κάτι γίνεται  :happy:
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μόλις ενημερώθηκα , εκ της Διεθύνσεως, πως άνοιξε σελίδα κριτικών για την μαμαζελίτσα.
Αύριο θα συγγραφεί και θα αναρτηθεί.
 

Depositos

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
809
Πόντοι
1.001
Η κοπέλα είναι Βραζιλιάνα, και όχι γυφτορουμάνα ή κάτι τέτοιο, εκτός κι αν υπάρχει Ρουμάνα που να μιλάει τόσο άπταιστα τα Πορτογαλικά.
Μια ερώτηση, χωρίς καμία διάθεση ειρωνίας - μην με παρεξηγήσεις. Μιλάς Πορτογαλικά? Αν ναι, έχει καλώς. Αν όχι, από που συμπέρανες οτι η κοπέλα μιλάει άπταιστα τα Πορτογαλικά (και άρα είναι Βραζιλιάνα)? Τέλος (ως τροφή για σκέψη), θεωρείς φυσιολογικό μία Βραζιλιάνα να σηκωθεί να φύγει από την άλλη μεριά του πλανήτη, να περάσει Ατλαντικό κι Ευρώπη για να έρθει στην τελευταία χαβούζα που λέγεται Θεσσαλονίκη να γαμιέται σε ένα παρακμιακό χοτέλι στην Αγ. Δημητρίου? Κάπου δεν κολλάει, έτσι δεν είναι? Ξαναλέω πως οι ερωτήσεις δεν έχουν καμία δόση ειρωνίας προς εσένα, απλά δυσκολευομαι λίγο να χωνέψω λίγο την ιστοριούλα της.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μια ερώτηση, χωρίς καμία διάθεση ειρωνίας - μην με παρεξηγήσεις. Μιλάς Πορτογαλικά? Αν ναι, έχει καλώς. Αν όχι, από που συμπέρανες οτι η κοπέλα μιλάει άπταιστα τα Πορτογαλικά (και άρα είναι Βραζιλιάνα)? Τέλος (ως τροφή για σκέψη), θεωρείς φυσιολογικό μία Βραζιλιάνα να σηκωθεί να φύγει από την άλλη μεριά του πλανήτη, να περάσει Ατλαντικό κι Ευρώπη για να έρθει στην τελευταία χαβούζα που λέγεται Θεσσαλονίκη να γαμιέται σε ένα παρακμιακό χοτέλι στην Αγ. Δημητρίου? Κάπου δεν κολλάει, έτσι δεν είναι? Ξαναλέω πως οι ερωτήσεις δεν έχουν καμία δόση ειρωνίας προς εσένα, απλά δυσκολευομαι λίγο να χωνέψω λίγο την ιστοριούλα της.
Μιλάω άπταιστα Ισπανικά, και, έχοντας ζήσει στην Λατινική Αμερική (Αργεντινή), μπορώ να διακρίνω αυτόν που μιλάει (Βραζιλιάνικα) Πορτογαλικά ως μητρική γλώσσα, από κάποιον που δεν είναι Βραζιλιάνος.
 

nickolas_a

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
237
Πόντοι
281
Ο κρεοπώλης της γειτονιάς όμως έχει πιο φτηνές μπριζόλες...τί να πω, γούστα είναι αυτά...όπως τη βρίσκει ο καθένας...Και μη μου πει κανείς ότι προσβάλω την κοπέλα τώρα...έτσι πλασάρει τον εαυτό της....

ετσι γουστα ειναι, αλλος θελει αγαπες, αλλος μοντελες, αλλος βυζαρες, αλλος κρεας, αλλος γαμησι αλυπητο, για του τελευταιους παντως ειναι επιλογαρα η συγκεκριμενη
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.072
Πόντοι
25.015
καλα εκανες ! μεγαλο κολλημα το playstation παντως,  εχω ξοδεψει πολλες ωρες με το αθλημα!!  :headbaning2:

Το ατιμο το ΦΙΦΑ μου εχει φαει 3,4 μηνιατικα. Παιχτηκε ομως χακ του λογαριασμου μου και ακομα περιμενω τα λεφτα μου πισω. Παντως το σταματησα εδω και ενα μηνα και εχω ηρεμισει σαν ανθρωπος. Και αμα οταν με το καλο παρω τα χρηματα μου πισω που το ευχομαι καθε μερα θα κλεισω κανα 2ωρακι με καμμια που να αξιζει.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Το ατιμο το ΦΙΦΑ μου εχει φαει 3,4 μηνιατικα. Παιχτηκε ομως χακ του λογαριασμου μου και ακομα περιμενω τα λεφτα μου πισω. Παντως το σταματησα εδω και ενα μηνα και εχω ηρεμισει σαν ανθρωπος. Και αμα οταν με το καλο παρω τα χρηματα μου πισω που το ευχομαι καθε μερα θα κλεισω κανα 2ωρακι με καμμια που να αξιζει.
Ευκολάκι,με τόσες πολλές επιλογές που αξίζουν δεν θα δυσκολευτείς καθόλου  :2funny: :2funny:
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
53
Like
4.247
Πόντοι
6.817
Για Domna διφορουμενες κριτικες....
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Τίποτα διφορούμενο. Ορεξάτη στην αρχή, καμμένη ασφάλεια μετά απο 1 εβδομάδα. Το ίδιο χιλιοπαιγμένο έργο.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Πλακώσανε πάλι όλα τα τσουβάλια, κοτσάρανε και ένα vip και όλα καλά....η άλλη από το πολύ photoshop σαν ιαπωνέζικο anime είναι στις φωτογραφίες της. :(
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
[move]που είναι τα πιπίνια ρεεεεεεε [/move]
:2funny: :2funny: :2funny:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Μάλλον την ολοκλήρωσα σαν γυναίκα...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom