Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
Περασμα με την Domna, μ εσκισε , μην βαλετε αυτο το σπρευ που δινει , δηθεν αντισιπτηκο. Ανοιξε την πορτα ουτε με κοιταξε , μου λεει μπανιο, και βαλε αυτο. Βγαινω απο το μπανιο βαζω το @@@@σπρευ και ολη η περιοχη να εχει παρει φωτια. Εγω να ποναω και αυτη με υφακι να μου ζηταει και λεφτα!!!!Ε τοτε σηκωνομαι , ντυμομαι και αντε γεια, με τον π@@@τσο σε αναφλεξη,καπως με χαρακτηρισε στο τελος αλλα δεν καταλαβα. 3 ωρες εκανε να περασει αυτη η αισθηση!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Περασμα με την Domna, μ εσκισε , μην βαλετε αυτο το σπρευ που δινει , δηθεν αντισιπτηκο. Ανοιξε την πορτα ουτε με κοιταξε , μου λεει μπανιο, και βαλε αυτο. Βγαινω απο το μπανιο βαζω το @@@@σπρευ και ολη η περιοχη να εχει παρει φωτια. Εγω να ποναω και αυτη με υφακι να μου ζηταει και λεφτα!!!!Ε τοτε σηκωνομαι , ντυμομαι και αντε γεια, με τον π@@@τσο σε αναφλεξη,καπως με χαρακτηρισε στο τελος αλλα δεν καταλαβα. 3 ωρες εκανε να περασει αυτη η αισθηση!!

Σταματήστε να βάζετε σπρέι στα καυλια σας και γενικά μην επιτρέπετε σε κάθε σουργελο να σας ψεκαζει με αυτές τις μαλακιες οι οποίες μπορεί να είναι και απαγορευμένες από τον Ε.Ο.Φ στην Ελλάδα,θα σας προκύψει κανένα πρόβλημα αύριο μεθαύριο και δεν θα ξέρετε από τι είναι.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.281
Πόντοι
7.636
Σταματήστε να βάζετε σπρέι στα καυλια σας και γενικά μην επιτρέπετε σε κάθε σουργελο να σας ψεκαζει με αυτές τις μαλακιες οι οποίες μπορεί να είναι και απαγορευμένες από τον Ε.Ο.Φ στην Ελλάδα,θα σας προκύψει κανένα πρόβλημα αύριο μεθαύριο και δεν θα ξέρετε από τι είναι.

Συμφωνώ απόλυτα με τον @azazel...

Τι είμαστε ρε?
Αν δεν θέλει το κάθε πικραμένο κορίτσι, να τον πάρει στο στοματάκι έτσι όπως είναι καθαρός μετά το μπάνιο, εμείς πρέπει να δεχόμαστε τη κάθε μαλακία που κατεβάζει το κεφάλι τους...
Διακοπή ματς εκεί, τηλ. το γραφείο, τα λεφτά πίσω και δρόμο...
Πρέπει να βάλουνε μυαλό εεεε...
Μην μασάτε, λεφτά τους δίνουμε, τα λεφτά μας, δε μας κάνουν χάρη...
Να πάνε να γαμ....νε, άιντε!!

Και στο φινάλε, ξεκαθαρίστε τα θέλω σας από την αρχή, όταν κανονίζετε το meeting!!


 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
53
Like
4.247
Πόντοι
6.817
Σταματήστε να βάζετε σπρέι στα καυλια σας και γενικά μην επιτρέπετε σε κάθε σουργελο να σας ψεκαζει με αυτές τις μαλακιες οι οποίες μπορεί να είναι και απαγορευμένες από τον Ε.Ο.Φ στην Ελλάδα,θα σας προκύψει κανένα πρόβλημα αύριο μεθαύριο και δεν θα ξέρετε από τι είναι.

αν ειναι δυνατον ρε πουστη θα μας τρελανουν τελειως καποιες! Αρχιζει να μου τη δινει στα νευρα αυτο το γραφειο, θα μου πεις 2 ειναι ολο κι ολο, το ενα φολες το αλλο μετριοτητες. Ευτυχως γλυτωσε ο μαλλιας.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Περασμα με την Domna, μ εσκισε , μην βαλετε αυτο το σπρευ που δινει , δηθεν αντισιπτηκο. Ανοιξε την πορτα ουτε με κοιταξε , μου λεει μπανιο, και βαλε αυτο. Βγαινω απο το μπανιο βαζω το @@@@σπρευ και ολη η περιοχη να εχει παρει φωτια. Εγω να ποναω και αυτη με υφακι να μου ζηταει και λεφτα!!!!Ε τοτε σηκωνομαι , ντυμομαι και αντε γεια, με τον π@@@τσο σε αναφλεξη,καπως με χαρακτηρισε στο τελος αλλα δεν καταλαβα. 3 ωρες εκανε να περασει αυτη η αισθηση!!
Αφού δεν σε ψεκασε με Αzax να σε κάνει αόρατο,πάλι καλά!
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
αν ειναι δυνατον ρε πουστη θα μας τρελανουν τελειως καποιες! Αρχιζει να μου τη δινει στα νευρα αυτο το γραφειο, θα μου πεις 2 ειναι ολο κι ολο, το ενα φολες το αλλο μετριοτητες. Ευτυχως γλυτωσε ο μαλλιας.
Το καυλί μου έτριζε από καθαριότητα για 1 εβδομάδα...
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Καλά ρε παιδιά, εσείς που πηγαίνετε στην κυρά Δόμνα την κριτική του μαλλιά δεν την είδατε; Γιατί προκαλείτε την τύχη σας και μετά χαλιέστε;  :rolleyes:
Τι να σας πώ,πάτε και τους πληρώνετε για το τίποτα  :-
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
Καλά ρε παιδιά, εσείς που πηγαίνετε στην κυρά Δόμνα την κριτική του μαλλιά δεν την είδατε; Γιατί προκαλείτε την τύχη σας και μετά χαλιέστε;  :rolleyes:
Τι να σας πώ,πάτε και τους πληρώνετε για το τίποτα  :-
Ευτυχως εγω δεν πληρωσα, και την κριτικη δικιο εχεις , δεν την προσεξα :)
 

nickolas_a

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
237
Πόντοι
281

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.254
Κριτικές
53
Like
4.247
Πόντοι
6.817

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Καμία τους δεν είναι εδώ  :dunno:
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
αν και δεν νομιζω γιατι δεν ειδα να αναφερονται πουθενα, εχει κανεις καμια ιδεα για τις δυο παρακατω που ειναι περιοχή μας?


Η πρώτη είχε περάσει για λίγες μόνο μέρες αλλά δεν ακούστηκε κάτι. Η δεύτερη δεν έχει περάσει από Σαλόνικα.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Περασμα με την Domna, μ εσκισε , μην βαλετε αυτο το σπρευ που δινει , δηθεν αντισιπτηκο. Ανοιξε την πορτα ουτε με κοιταξε , μου λεει μπανιο, και βαλε αυτο. Βγαινω απο το μπανιο βαζω το @@@@σπρευ και ολη η περιοχη να εχει παρει φωτια. Εγω να ποναω και αυτη με υφακι να μου ζηταει και λεφτα!!!!Ε τοτε σηκωνομαι , ντυμομαι και αντε γεια, με τον π@@@τσο σε αναφλεξη,καπως με χαρακτηρισε στο τελος αλλα δεν καταλαβα. 3 ωρες εκανε να περασει αυτη η αισθηση!!
ρε εσύ είπαν στους γκόμενους τους ότι θα πάνε να δουλέψουν καθαρίστριες , γιατί απορείς ;; :2funny: :2funny: :2funny:
 

Depositos

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2019
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
809
Πόντοι
1.001
Περασμα με την Domna, μ εσκισε , μην βαλετε αυτο το σπρευ που δινει , δηθεν αντισιπτηκο. Ανοιξε την πορτα ουτε με κοιταξε , μου λεει μπανιο, και βαλε αυτο. Βγαινω απο το μπανιο βαζω το @@@@σπρευ και ολη η περιοχη να εχει παρει φωτια. Εγω να ποναω και αυτη με υφακι να μου ζηταει και λεφτα!!!!Ε τοτε σηκωνομαι , ντυμομαι και αντε γεια, με τον π@@@τσο σε αναφλεξη,καπως με χαρακτηρισε στο τελος αλλα δεν καταλαβα. 3 ωρες εκανε να περασει αυτη η αισθηση!!
Ρε παληκάρια, να σας ρωτήσω κάτι... Εσείς ότι σας δίνουν το βάζετε στο καβλί σας και στ' αρχίδια σας? Κι αν αυτό είναι οξύ / χλωρίνη / τοξικό? Αν είναι οτιδήποτε επικίνδυνο που μπορεί να σας προκαλέσει αλεργία, αναφυλαξία, δάκο και μουχρίτσα? Ρε πάτε καλά? Που αντί να της απαντήσετε (και μάλιστα με άγριο ύφος) "...να σε δώ πρώτα να το ψεκάζεις στο μουνί σου κι αν δεν πάθεις τίποτε τότε ίσως σκεφτώ να βάλω κι εγώ..." κάθεστε σαν πρωτάρηδες και τρώτε πρόλογο από το κάθε τσόλι πουταναριό που ήρθε από τα λασποχώρια της πρώην ΕΣΣΔ να σας κάνει υποδείξεις? Ρε αυτά τα φάρμακα που χρησιμοποιούν εκεί στο Ουκρανιστάν, είναι για χοντρόπετσα Σοβιετικά γομαροδέρματα κι εμείς δεν είμαστε μαθημένοι σε τέτοια βιομηχανικά ψεκάσματα. Για προσέχτε λίγο.

Κι αν δεν σας κάνει ή αν δείτε οτιδηποτε αρνητικό, αν έστω και το παραμικρό σας ξινίσει, μεταβολή κι αντε γεια! Σιγά μην επιτρέψετε την κάθε ΠΟΥΤΑΝΑ στην ψυχή και στο σώμα να σας κάνει υποδείξεις και να σας κουνήσει υποτιμητικά το δάκτυλο! Βρε πείτε της ένα "σάλτα και γαμήσου μωρή σκρόφα", υψώστε το μεσαίο δάκτυλο κι αντε γεια! Αυτές μας έχουν ανάγκη, όχι εμείς. Κι αν δεν τους αρέσει, να πάνε στο λασποχώρι τους και στα κωλάδικα της Ουκρανικής / Ρωσικής επαρχίας να γαμιούνται στα όρθια με λιγδιάρηδες γερομπαμπαλήδες, για το υποδεκαπλάσιο από ότι πληρώνονται εδώ. Βρε ουστ!
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Ρε παληκάρια, να σας ρωτήσω κάτι... Εσείς ότι σας δίνουν το βάζετε στο καβλί σας και στ' αρχίδια σας? Κι αν αυτό είναι οξύ / χλωρίνη / τοξικό? Αν είναι οτιδήποτε επικίνδυνο που μπορεί να σας προκαλέσει αλεργία, αναφυλαξία, δάκο και μουχρίτσα? Ρε πάτε καλά? Που αντί να της απαντήσετε (και μάλιστα με άγριο ύφος) "...να σε δώ πρώτα να το ψεκάζεις στο μουνί σου κι αν δεν πάθεις τίποτε τότε ίσως σκεφτώ να βάλω κι εγώ..." κάθεστε σαν πρωτάρηδες και τρώτε πρόλογο από το κάθε τσόλι πουταναριό που ήρθε από τα λασποχώρια της πρώην ΕΣΣΔ να σας κάνει υποδείξεις? Ρε αυτά τα φάρμακα που χρησιμοποιούν εκεί στο Ουκρανιστάν, είναι για χοντρόπετσα Σοβιετικά γομαροδέρματα κι εμείς δεν είμαστε μαθημένοι σε τέτοια βιομηχανικά ψεκάσματα. Για προσέχτε λίγο.

Κι αν δεν σας κάνει ή αν δείτε οτιδηποτε αρνητικό, αν έστω και το παραμικρό σας ξινίσει, μεταβολή κι αντε γεια! Σιγά μην επιτρέψετε την κάθε ΠΟΥΤΑΝΑ στην ψυχή και στο σώμα να σας κάνει υποδείξεις και να σας κουνήσει υποτιμητικά το δάκτυλο! Βρε πείτε της ένα "σάλτα και γαμήσου μωρή σκρόφα", υψώστε το μεσαίο δάκτυλο κι αντε γεια! Αυτές μας έχουν ανάγκη, όχι εμείς. Κι αν δεν τους αρέσει, να πάνε στο λασποχώρι τους και στα κωλάδικα της Ουκρανικής / Ρωσικής επαρχίας να γαμιούνται στα όρθια με λιγδιάρηδες γερομπαμπαλήδες, για το υποδεκαπλάσιο από ότι πληρώνονται εδώ. Βρε ουστ!
Συμφωνώ απόλυτα. Στην περίπτωσή μου δεν πήρα χαμπάρι από που το έβγαλε, και το έβαλε στα χέρια της πρώτα και μετά με πασάλειψε. Στην αρχή επειδή το άπλωσε στα χέρια της νόμισα ότι ήταν λιπαντικό. Ήταν και σε ένα κωλομπουκαλάκι χωρίς ταμπελάκι ή να γράφει κάτι και δεν πήγε το μυαλό μου στη λάβα.... :headbang: Πάντως για να καίει έτσι πάνω στο καυλί υποθέτω ότι αν το έβαζε στο μουνί της θα πήδαγε από το παράθυρο....
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Όσοι ασχολούνται με το άθλημα χρόνια σίγουρα θα τους έχει συμβεί αυτό κάποιες φορές, απλώς συμβαίνει ενίοτε να συνδυαστεί με φόλα και τότε αρχίζει το ξεφώνισμα  :rolleyes:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Βλέπω ο Σαφάρις φέρνει ένα τουμπανιδι ....τώρα για τις κριτικές στο νιους ....ε
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom