Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 138 άτομα (0 μέλη και 138 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
αμαν ρε αρρωστε , δεν το βλεπεις το κοριτσακι????

Είναι κάτι κοριτσάκια που δεν τα πιάνει το μάτι σου τί τους αρέσει να κάνουν στο κρεβάτι!

Εσύ ειδικά θα θυμάσαι και κάποια Ελληνίδα, μορφωμένη και από καλό σπίτι (όχι και πάρα πολύ όμορφη) πως έκανε σαν την τρελλή για αυτό που λέμε. ;)
Εν τάξει αυτή ήταν και 30άρα, αλλά συμβαίνει και σε πιο μικρά...
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
καλο φαινεται αλλα ως προς το θεμα συμμετοχής ειναι το ζητούμενο!τωρα για αναλ και να κανει δεν την κόβω να την πας πιπα κωλο αποκλειστικα!
Ο γιατρός μου έχει συστήσει να μην πηγαίνω ποτέ σε πουτάνα με Α cup. :tits: :tits: :tits:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
είναι τόσο καλή όσο φαίνεται???
σιγουρα δε θα δεις το κορίτσι των φωτο!απλως η τυπισσα αλλάζει συνεχεια προφίλ!Παντως αυτη των φωτο κάποια μου θυμίζει και με καθε επιφύλαξη μια απο BEM !
 

alekis_13

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες επειδη δεν εχω τεραστια εμπειρια απο ct θα ηθελα την βοηθεια σας...
θελω την γνωμη σας για την συγκεκριμενη αν εχει καποιος εμπειρια με την κοπελα,κι αν οχι την γνωμη σας για το site,εννοω αν εχετε επιχειρησει να βρεθειτε με καποια κοπελα απο το συγκεκριμενο site...
για να μην δημιουργω προβλημα και στην κουβεντα οποιος μπορει ας μου στειλει pm.
ευχαριστω εκ των προτερων.
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226

Play-Boy!

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2012
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Οσο ειδες κωλο απο την Λορενα τοσο θα δεις και απο αυτη!  ;)

Το γραφειο μας δουλευει για να τραβαει πελατεια.

Ελα μου ντε. Πας να παρεις κουλουρι και σου λεει NIET αντε να βγαλεις ακρη!  :cheesy:  να ειχαμε ενα μαγαζί που να λεει και να τηρει τα αναγραφομενα θα ηταν καλα. :rolleyes: ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ..ΕΔΩ ΦΙΛΟΙ ΣΕ ΠΡΟΔΙΔΟΥΝ!
 

Geopoint

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2012
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
ξερει κανενας λεπτομέριες ???? για 70€ half hour included anal!! κάτι βρωμάει ....

κολοτριπιδακιδες μην την πατήσετε!(η μια απο τις δυο λεει πως ειναι γυναικα!) ειναι 2 τραβέλια, κάθονται στο ξενοδοχείο Ilissos ενα ξανθό κ ένα μελαχρινό!
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
κολοτριπιδακιδες μην την πατήσετε!(η μια απο τις δυο λεει πως ειναι γυναικα!) ειναι 2 τραβέλια, κάθονται στο ξενοδοχείο Ilissos ενα ξανθό κ ένα μελαχρινό!
ότι δεν είναι γυναίκα το διαπίστωσες ή το υποθέτεις; Για τη φίλη της το λέει ότι είναι τρανς. Μήπως είναι εγχειρισμένη;
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
κολοτριπιδακιδες μην την πατήσετε!(η μια απο τις δυο λεει πως ειναι γυναικα!) ειναι 2 τραβέλια, κάθονται στο ξενοδοχείο Ilissos ενα ξανθό κ ένα μελαχρινό!

Έλα μωρέ κι εσύ πως κάνεις έτσι; :grin:

Την Βίκυ την είχε πάρει η μισή Αθήνα και μερικοί μάλιστα δεν είχαν καν καταλάβει περί τίνος επρόκειτο! :cheesy:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Αδερφέ γίνε συγκεκριμένος, το ξέρεις ότι είναι κομμένη ή το υποθέτεις; Μην παίζουμε με τις λέξεις.

Πως να το ξέρει μωρέ κι εσύ με βεβαιότητα; Χρωματοσωμικό έλεγχο θα της κάνει ή γυναικολογικό.
Διότι η επιστήμη έχει προχωρήσει τόσο που πλέον στο ψεύτικο μουνί βάζουν και βλενογόνο (από το έντερο) σαν "ταπετσαρία" και δείχνει εντελώς φυσιολογικό!

Πάντως στην Βραζιλία αν "ψωνίσει" κάποιος σε κανένα μπαρ μια πολύ εντυπωσιακή "μουνάρα" και την πάει στο ξενοδοχείο του, θα είναι τραβέλι 99%! Το ζήτημα είναι να είναι τουλάχιστον χειρουργημένη.
Μην του εμφανιστεί και με το "εργαλείο" όταν γθυθεί :)  
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Έλα μωρέ κι εσύ πως κάνεις έτσι; :grin:

Την Βίκυ την είχε πάρει η μισή Αθήνα και μερικοί μάλιστα δεν είχαν καν καταλάβει περί τίνος επρόκειτο! :cheesy:
Γιατρέ δεν έχω πρόβλημα αν είναι κομμένη, απλά ρωτάω τον φίλο αν το ξέρει ή το υποθέτει.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom