Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (4 μέλη και 67 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Kρατα μικρο καλαθι οταν ακους πολλα κερασια Παιχτη.
Με ενα sms και ημουνα στο δωμα ουτε καν δυο sms.
Tωρα καποιο λακο εχει η φαβα ,εμενα ετσι εστω μου λεει το ενστικτο μου .
05.06.2011 - 05.07.2011 Athens !!! :grin: :grin: :grin:

Tωρα για το αλλο Χοτελι με τις καρτουλες που σου λεει η Μιλα ειναι πιασμενο λογο των παραολυμπιακων που ειπες και εσυ .
Οποτε τραβα στο Α.P και οτι βρεξει ας κατεβαση .

και γω με 1  :rockon: :rockon: :rockon:  :grin: :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Εγω Παιχτη αν οχι ολες αλλα πανω απο το 80% τις πληρωνω apre the crazy fucking μιας και ειμαι και εγω τετοιος .
Sorry !!!

Εμένα το 80% ΔΕΝ τα είχε ζητήσει καν από πριν, οπότε τις πλήρωσα μετά, έτσι κι αλλιώς.
Στο υπόλοιπο 20% που τα ζητάει από πριν, πιο παλιά του τα έδινα τα χρήματα, αλλά τελευταία τους λέω πως "ΠΟΤΕ δεν πληρώνω πριν τον αγώνα!" και αν δεν τους αρέσει να φύγουν.
ΚΑΜΙΑ δεν έχει φύγει! Και μετά, όταν τσεπώνουν το παραδάκι λένε ευχαριστώ, ζητάνε συγγνώμην και λένε και καλά "Εν τάξει εσύ είσαι αξιοπρεπής, αλλά υπάρχουν και γύφτοι που θα πηδήσουν και θα φύγουν."
"Αυτοί" τους απαντώ "είναι ελάχιστοι και θα είναι μια αναπόφευκτη χασούρα. Καλύτερα όμως έτσι, παρά να γίνεσαι εσύ γύφτισα και να θεωρείς και ΟΛΟΥΣ τους πελάτες σου ενδεχόμενους γύφτους!"

ΜΗΝ κάνετε ρε τα χατήρια στα γυφτάκια που ζητάνε τα λεφτά μπροστάτζα σαν να σας λένε "Σε κόβω για μπαταχτσή!"
Να τις στέλνετε από εκεί που ήρθαν!!
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Εμένα το 80% ΔΕΝ τα είχε ζητήσει καν από πριν, οπότε τις πλήρωσα μετά, έτσι κι αλλιώς.
Στο υπόλοιπο 20% που τα ζητάει από πριν, πιο παλιά του τα έδινα τα χρήματα, αλλά τελευταία τους λέω πως "ΠΟΤΕ δεν πληρώνω πριν τον αγώνα!" και αν δεν τους αρέσει να φύγουν.
ΚΑΜΙΑ δεν έχει φύγει! Και μετά, όταν τσεπώνουν το παραδάκι λένε ευχαριστώ, ζητάνε συγγνώμην και λένε και καλά "Εν τάξει εσύ είσαι αξιοπρεπής, αλλά υπάρχουν και γύφτοι που θα πηδήσουν και θα φύγουν."
"Αυτοί" τους απαντώ "είναι ελάχιστοι και θα είναι μια αναπόφευκτη χασούρα. Καλύτερα όμως έτσι, παρά να γίνεσαι εσύ γύφτισα και να θεωρείς και ΟΛΟΥΣ τους πελάτες σου ενδεχόμενους γύφτους!"

ΜΗΝ κάνετε ρε τα χατήρια στα γυφτάκια που ζητάνε τα λεφτά μπροστάτζα σαν να σας λένε "Σε κόβω για μπαταχτσή!"
Να τις στέλνετε από εκεί που ήρθαν!!

Εγω παντως τα δινω μπροστα..
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny:





οποιος ξέρει ας μιλήσει, σας θυμίζει κάτι???? :2funny: :tooth: :tooth: :tooth:

υγ. κανείς ?? :dunno: :2funny:
 

Συνημμένα

  • anazitiseis .jpg
    anazitiseis .jpg
    99,7 KB · Εμφανίσεις: 16

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Εμένα το 80% ΔΕΝ τα είχε ζητήσει καν από πριν, οπότε τις πλήρωσα μετά, έτσι κι αλλιώς.
Στο υπόλοιπο 20% που τα ζητάει από πριν, πιο παλιά του τα έδινα τα χρήματα, αλλά τελευταία τους λέω πως "ΠΟΤΕ δεν πληρώνω πριν τον αγώνα!" και αν δεν τους αρέσει να φύγουν.
ΚΑΜΙΑ δεν έχει φύγει! Και μετά, όταν τσεπώνουν το παραδάκι λένε ευχαριστώ, ζητάνε συγγνώμην και λένε και καλά "Εν τάξει εσύ είσαι αξιοπρεπής, αλλά υπάρχουν και γύφτοι που θα πηδήσουν και θα φύγουν."
"Αυτοί" τους απαντώ "είναι ελάχιστοι και θα είναι μια αναπόφευκτη χασούρα. Καλύτερα όμως έτσι, παρά να γίνεσαι εσύ γύφτισα και να θεωρείς και ΟΛΟΥΣ τους πελάτες σου ενδεχόμενους γύφτους!"

ΜΗΝ κάνετε ρε τα χατήρια στα γυφτάκια που ζητάνε τα λεφτά μπροστάτζα σαν να σας λένε "Σε κόβω για μπαταχτσή!"
Να τις στέλνετε από εκεί που ήρθαν!!

Και γω γιατρέ μου επιχειρώ σχεδόν πάντα να πληρώσω μετά ώστε να μηνέχω μεγάλες απώλειες  ;)  Πρέπει να τα δουλέψει για να τα πάρει  ;)
 

but man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
31
Like
130
Πόντοι
290
Συγχαρητήρια στον κασκαντέρ που ενημέρωσε για φόλα magdalina !!!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Εχει πάει κανένας μουναχοφάης σε αυτή ? Γιατί περιμένω να μου απαντήσει στο sms 3 μέρες  :grin: :o

Αν βαράει μύγες γιατί δεν απαντάει?
 

ITALIAN21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα, εχει κανεις άποψη για ειχε ειπωθει εδω μεσα οτι ειναι πρωην στουντιοκοριτσο?

Καμια σχεση με τις φωτο φιλαρακι..
Λιγα πραγματα,αδυνατο (δεν ειναι στα γουστα μου,αβυζο σχεδον αλλα ψιλοπροσπαθει..πολλα τα λεφτα ομως!
 

asteri_12

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
155
Κριτικές
10
Like
81
Πόντοι
11
Δεν ξερω τι γινεται ρε μαγκες ..... Ημουν 2μερο στην Αθηνα αλλα δεν ενθουσιαστηκα με κανενα city tour και ετσι αποφασισα να κανω εγω ενα tour !!!!
Πρωτα ΜΑΡΙΝΑ απο Φ104 , μετα ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΒΑ απο Βριλ. 60 και στο τελος ΜΑΝΤΟΝΑ απο το ιδιο μαγαζι !!! (οχι την ιδια μερα), και μπορω να πω οτι ηταν μια χαρα και με τις τρεις !!!!
Και πιο οικονομικα !!!!!
 
 

brass balls

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Μετά συγχωρήσεως δηλαδή ρε γιατρέ αλλά ανεβάζεις μια κριτική στο 9.3 για μια γυναίκαι που υποθέτεις ότι είναι αυτή των φωτό. Λές χαρακτηριστικά..

Παράθεση
Η κοπέλλα των φωτο,(αν είναι), η Snezanna ή Megan ή Synthia φοβερή ,κορυφαία γυναίκα
Κλείνει η παράθεση

Δηλαδή επειδή έβαλες 2 ερωτηματικά και μερικά εικονίδια πάει να πει ότι δικαιολογείται να ανέβει η κριτική αυτή.

Να με συγχωρείς και πάλι γιατί είσαι παλιός εδώ μέσα και συνεισφέρεις κάργα, αλλά αυτην την ¨κριτική¨ δεν την καταλαβαίνω.  :think:  :think:  :huh: :huh:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Xθες αποφασισα να επισκεφθω την . Αφου συννενοηθηκα με 5 τηλεφωνα για την ωρα με το πρακτορειο εφτασα στην ωρα μου σε ξενοδοχειο στο κεντρο. Παιρνω τηλεφωνο μου αναφερει τον αριθμο δωματιου ανεβαινω πανω και προς εκληξη μου δεν υπαρχει τετοιο νουμερο. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!! Ξανατηλεφωνω και μου λεει το πρακτορειο ξανα το νουμερο. Λεω τετοιο νουμερο δεν υπαρχει. Μηπως εχει γινει καποιο λαθος? Οχι μου λενε σιγουρα αυτο ειναι!!! Εφαγα περιπλανωμενος μεσα στο χοτελ περιπου 20 λεπτα με το ακουστικο στο αυτι. Αλλα ελα που μου μπηκαν ψυλλοι στο αυτι. Τους λεω βρε αυτο ειναι το ξενοδοχειο στην ταδε οδο? Οχι μου λεει στο τελος αυτη ειναι στην οδο ταδε... Συναδελφοι επεσα σε συνονυμια ξενοδοχειου και στην ιδια γειτονια!!! Τεσπα καβαλαω μηχανη παω στο υπερ λουξ χοτελ μπουκαρω μεσα ανεβαινω στο ρουμ χτυπαω πορτα ανοιγει η κοπελια και μενω καγκελο. Λοιπον εχουμε και λεμε. Αβαφτη, αμακιγιαριστη, απεριποιητη το δωματιο σε μαυρο χαλι μεχρι και που προσπαθουσα να πεισω τον εαυτο μου οτι αυτο που ειδα στις φοτο το ειχα απεναντι μου... Αλλα ματαια. Ο εγκεφαλος με γρηγορα αντανακλαστικα εδωσε εντολη στο χερι να μην παει στην τσεπη αλλα στο πομολο της πορτας. Δεν ξερω εαν επεσα στην περιπτωση παντως και 200 γιουρια για κατι το οποιο δεμ αξιζε τοσα κατα την γνωμη μου δεν επαιζε να τα δωσω... Αν καποιος συναθλητης εχει αλλη γνωμη παντως για την συγκεκριμενη ξαναλεω οτι μπορει να επεσα στην περιπτωση. Το πρακτορειο εκανε φιλοτιμες προσπαθειες να ερθω σε επαφω με την κοπελα αλλα οι οδηγιες προσανατολισμου απο την αρχη ηταν τελειως λαθος. Αυτα απο εμενα...
 

TYRAEL

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
26.557
Κριτικές
54
Like
226
Πόντοι
7.195
Δεν ξερω τι γινεται ρε μαγκες ..... Ημουν 2μερο στην Αθηνα αλλα δεν ενθουσιαστηκα με κανενα city tour και ετσι αποφασισα να κανω εγω ενα tour !!!!  Πρωτα ΜΑΡΙΝΑ απο Φ104 , μετα ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΒΑ απο Βριλ. 60 και στο τελος ΜΑΝΤΟΝΑ απο το ιδιο μαγαζι !!! (οχι την ιδια μερα), και μπορω να πω οτι ηταν μια χαρα και με τις τρεις !!!!  Και πιο οικονομικα !!!!!
+ γω απ'τα ίδια...
μασαζάκι στο Κ-48 με Μαριάννα, Πένυ στο Κων/πόλεως~80, Άννα στο Κασάνδρας4Α...
έχασα τη Λίντα στο Πάτση~40, αλλά μιαν άλλη φορά... {κόβει η πουτάνα το γαμήσι;  ;)}
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom