Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)

sepe2009

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Η ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΑ ΑΛΕΞΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΕΧΩ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΗΣ ΕΚΤΟΣ Η ΕΝΤΟΣ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΩΝ. ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΑΠΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΜΕΣΩ ΚΙΝΗΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΜΕ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ. ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΤΗΛ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΗΛ ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΥ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΣΤΟ SITE ΜΟΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ. ΠΡΙΝ ΣΧΟΛΙΑΖΕΤΕ Η ΚΑΤΑΘΕΤΕ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΩΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ (ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΣΤΕ) ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΑΠΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΑΝΑΛΟΓΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΕΧΩ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΝΤΟΣ Η ΕΚΤΟΣ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΩΝ. ΣΑΣ ΚΑΛΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑΤΟΣ ΜΟΥ.
ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΩΡΑΙΤΗΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΚΔΙΔΟΜΕΝΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ).
 

pussydoctor

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
2.982

Μετά συγχωρήσεως δηλαδή ρε γιατρέ αλλά ανεβάζεις μια κριτική στο 9.3 για μια γυναίκαι που υποθέτεις ότι είναι αυτή των φωτό.
H ΣΩΣΤΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ
Αφορά παλαιές συναντήσεις και αφορούν τη κοπέλλα των φωτογραφιών.
Έχω αναφερθεί γιά τη κοπέλλα των φωτο σε review που αφορούσε γνωστή πορνοσταρ που η Snezanna ή Megan ή Synthia είχε καταφέρει να εξαφανήσει τη απόλαυση της γνωστής (τοτε άγνωστης στους πολλούς πορνοσταρ).Κατα λέξη είχα γράψει/ αιτιολογήσει: ίσως να φταίει ότι πρίν στο ίδιο δωμάτιο είχε γίνει το έλα να δείς με μία cg από πρακτορείο που σου στέλνει άλλα των άλλων (ονόματι Megan/ ακόμα την αναζητώ).
Ρε φιλαράκι τη περίοδο που υπάρχει  λειψεσκορτιά αν βρεθεί μιά καλή δεν πρέπει να γίνει γνωστό;; (δύο ερωτηματικά).Δεν είχα χρόνο να διερευνήσω και να τη βγάλω στον αέρα και θα λείπω τις ημερομηνίες που αναγράφονται.
Αν θες πηγαίνεις .Αν ειναι η κοπέλα των φωτο και σου αρέσει ...κάθεσαι και περνάς καλά κατα τη ταπεινή μου γνώμη.Δεν είναι η κοπέλλα των φωτό ...φύγε εκτός αν ντρέπεσαι να φύγεις...ΑΥΤΑ από ένα παλιό που θέλει να βοηθάει .
Τώρα άν θίκτηκες επειδή με τέλειωσε καλύτερα από τη Sally (Ν.Ρωμανού)....τι να πώ
 

pussydoctor

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
2.982
ΟΚ κατανοητό Η ΠΛΗΡΗΣ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ....
ΧΑΙΡΕΤΕ....
Κύριοι η απάντηση κόβεται επειδή θίγονται συνεργαζόμενα μαγαζιά
Γειά χαραντάν ...δεν με ξαναβλέπετε....
ΝΤΡΟΠΗ Admina
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
:think: :think:
Κάνεις κάτι λάθος φίλε μου. Μόλις είδα το post σου. Δεν έχω πειράξει τπτ. Τί ακριβώς θες να κάνεις;
edit: Οk το έφτιαξα. Όταν βάζεις link συνέχιζε στην επόμενη γραμμή (πάτα enter).
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
ΟΚ κατανοητό Η ΠΛΗΡΗΣ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ....
ΧΑΙΡΕΤΕ....
Κύριοι η απάντηση κόβεται επειδή θίγονται συνεργαζόμενα μαγαζιά
Γειά χαραντάν ...δεν με ξαναβλέπετε....
ΝΤΡΟΠΗ Admina
Εντελώς άδικο σχόλιο. Το λάθος ήταν στο post σου και το διόρθωσα. Περιμένω τη σωστή απάντηση-αποκατάσταση για να μη δημιουργούνται εντυπώσεις. Σου έχω στείλει και pm!
Προς τί όμως η επίθεσή σου; Σου έχουμε δώσει κάποιο δικαίωμα; Τα συνεργαζόμενα μαγαζιά ποιά είναι; Βλέπεις να υπάρχει έστω και μισό banner city tour;  Κάπου ήμαρτον δηλαδή!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
:think: :think:
Κάνεις κάτι λάθος φίλε μου. Μόλις είδα το post σου. Δεν έχω πειράξει τπτ. Τί ακριβώς θες να κάνεις;
edit: Οk το έφτιαξα. Όταν βάζεις link συνέχιζε στην επόμενη γραμμή (πάτα enter).
Αντισθενη, εγω παντως οταν παταω το λινκ του πουσσυδοκτωρα μου βγαζει τις κριτικες ΜΟΥ... σαν να τις εγραψε ο Κρανιδης...
Γουατς Ρονγκ?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
ΟΚ κατανοητό Η ΠΛΗΡΗΣ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ....
ΧΑΙΡΕΤΕ....
Κύριοι η απάντηση κόβεται επειδή θίγονται συνεργαζόμενα μαγαζιά
Γειά χαραντάν ...δεν με ξαναβλέπετε....
ΝΤΡΟΠΗ Admina
οχι ρε μη μασας συνεχισε, αμα δεν θελουν τι φταις εσυ...
λουκ-Ανικο και ξερο ψωμι... καταλαβες εσυ...
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Κι εμένα τις κριτικές ΜΟΥ βγάζει. Κάτι κάνει λάθος ο παίχτης. Περιμένουμε να μας πει τί θέλει να γράψει.  :rolleyes:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
H ΣΩΣΤΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ
Αφορά παλαιές συναντήσεις και αφορούν τη κοπέλλα των φωτογραφιών.
Έχω αναφερθεί γιά τη κοπέλλα των φωτο σε review που αφορούσε γνωστή πορνοσταρ που η Snezanna ή Megan ή Synthia είχε καταφέρει να εξαφανήσει τη απόλαυση της γνωστής (τοτε άγνωστης στους πολλούς πορνοσταρ).Κατα λέξη είχα γράψει/ αιτιολογήσει: ίσως να φταίει ότι πρίν στο ίδιο δωμάτιο είχε γίνει το έλα να δείς με μία cg από πρακτορείο που σου στέλνει άλλα των άλλων (ονόματι Megan/ ακόμα την αναζητώ).
Ρε φιλαράκι τη περίοδο που υπάρχει  λειψεσκορτιά αν βρεθεί μιά καλή δεν πρέπει να γίνει γνωστό;; (δύο ερωτηματικά).Δεν είχα χρόνο να διερευνήσω και να τη βγάλω στον αέρα και θα λείπω τις ημερομηνίες που αναγράφονται.
Αν θες πηγαίνεις .Αν ειναι η κοπέλα των φωτο και σου αρέσει ...κάθεσαι και περνάς καλά κατα τη ταπεινή μου γνώμη.Δεν είναι η κοπέλλα των φωτό ...φύγε εκτός αν ντρέπεσαι να φύγεις...ΑΥΤΑ από ένα παλιό που θέλει να βοηθάει .
Τώρα άν θίκτηκες επειδή με τέλειωσε καλύτερα από τη Sally (Ν.Ρωμανού)....τι να πώ

το λινκ για τις δικες μου κριτικες που αναφερεται? στην Ντονα?
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
οκ μαλλον θελει να αναφερθει στις δικες του κριτικες...
και συγκεκριμενα στην κριτικη για την Σαλλυ/Ρωμανου
οπου αναφερεται σε αυτο το κωλλ γκιρλ που τωρα το παιζει τουρακι ενω ειναι μονιμη κατοικος Αθηνων.
Για να ειμαστε δικαιοι ομως ειναι αστερι... ακριβη για φουλ ομως...
 

Athens

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
420
Κριτικές
79
Like
5.172
Πόντοι
18.330
Καλησπέρα σε όλους.  Τελικά ήρεμα τα πράγματα εχθές στην πλατεία, και έτσι έγινε η συνάντηση με την Ewa... Κορυφαία, όπως πάντα... Έγραψα και σχετικό review, ελπίζω να δημοσιευτεί σε λίγο...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
σου κοστισε το κατιτις... αλλα το φχαριστηθηκες !!!
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Προσοχή παίκτες στα μαλακισμένα από τη Latvia διότι τους τα σκάτε και μετά λαμβάνετε μήνυμα από δικηγόρο ότι χρωστάτε λεφτα και θα σας κάνουν μήνυση.
Έσκασα 180 ΕΥΡΩ στην ALEXIA Latvia και 20 λεπτά από όταν έφυγα έλαβα το ακόλουθο μήνυμα
"Κυριε ποιος σας είπε ότι μπορείτε να κάνετε ότι θέλετε σε μια κοπέλα που έρχεται εδώ στην Ελλάδα νόμιμα με όλα τα χαρτιά της να δουλέψει μια τόσο δύσκολη δουλειά και να την κοροιδευετε κατ αυτόν τον τρόπο. Θέλετε να προχωρήσουμε σε νομιμη διαδικασία εξαπάτησης; δικηγορικό γραφείο **********"

Όταν απάντησα τι εννοείτε (ευτυχώς είχα δανειστεί κινητό φίλου και όχι το δικό μου), έλαβα το ακόλουθο μήνυμα
"στην προ ολίγου συνάντηση σας με την πελάτισα μου αελινα σεμεροβα απ΄οτο στούνιο της οδού ευρώπης στο Μαρούσι.περιμένει ακόμα να της επιστρέψετε κάποιο οφειλούμενο ποσό της τάξης των 10 ευρώ. Παρακαλώ σε ενα φάκελο μέχρι το βράδυ να το έχετε βάλει στο γραματοκιβώτιο διαφορετικά θα προχωρήσουμε σε μήνυση. Να είστε καλά"!!!!

Συμπέρασμα: Μας παίρνουν τα ωραία μας λεφτά (όσα μας ζητούν ακριβώς - διότι ως γνωστόν το χρήμα δίνεται προκαταβολικά και αν δεν είναι ακριβώς αυτό που θέλει η γκόμενα δεν σου κάθεται) και μετά μας εκβιάζουν για πανωπροίκια.
Φυσικά (επειδή τυγχάνει να είμαι και εγώ δικηγόρος) το έψαξα και το "στούντιο" είναι παράνομο (χωρίς άδεια), τα μηνήματα δε έχουν ήδη παραδοθεί στη Διεύθυνση Εκβιαστών της ΓΑΔΑ για τα περαιτέρω.

Αυτά προς γνώση και συμμόρφωση σύντροφοι!!!

edit_antisthenis: το όνομα αφαιρέθηκε για ευνόητους λόγους.


Αγαπητοί συναγωνιστές
για να αποκαταστήσω το δικηγορικό γρφαείο του κ. Μωραίτη, σας ενημερώνω ότι επικοινώνησε μαζί μου μέσω μηνύματος και μου κατέστησε σαφές ότι ούτε η εν θέματι κυρία είναι ή υπήρξε πελάτης του ούτε και διαχειρίζεται τα θέματα της. Μου έδωσε τα στοιχεία του (που είναι πραγματικά όπως διασταύρωσα) και θεωρώ ότι έχει πέσει θύμα και αυτός κάποιου απατεώνα.
Κατόπιν τούτου θα ζητήσω συγνώμη από τον κ. Μωραϊτη που ενεπλάκη στην ιστορία χωρίς να φταίει.
Τα υπόλοιπα συμπεράσματα ανήκουν σε εσας
 

brass balls

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
H ΣΩΣΤΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ
Αφορά παλαιές συναντήσεις και αφορούν τη κοπέλλα των φωτογραφιών.
Έχω αναφερθεί γιά τη κοπέλλα των φωτο σε review που αφορούσε γνωστή πορνοσταρ που η Snezanna ή Megan ή Synthia είχε καταφέρει να εξαφανήσει τη απόλαυση της γνωστής (τοτε άγνωστης στους πολλούς πορνοσταρ).Κατα λέξη είχα γράψει/ αιτιολογήσει: ίσως να φταίει ότι πρίν στο ίδιο δωμάτιο είχε γίνει το έλα να δείς με μία cg από πρακτορείο που σου στέλνει άλλα των άλλων (ονόματι Megan/ ακόμα την αναζητώ).
Ρε φιλαράκι τη περίοδο που υπάρχει  λειψεσκορτιά αν βρεθεί μιά καλή δεν πρέπει να γίνει γνωστό;; (δύο ερωτηματικά).Δεν είχα χρόνο να διερευνήσω και να τη βγάλω στον αέρα και θα λείπω τις ημερομηνίες που αναγράφονται.
Αν θες πηγαίνεις .Αν ειναι η κοπέλα των φωτο και σου αρέσει ...κάθεσαι και περνάς καλά κατα τη ταπεινή μου γνώμη.Δεν είναι η κοπέλλα των φωτό ...φύγε εκτός αν ντρέπεσαι να φύγεις...ΑΥΤΑ από ένα παλιό που θέλει να βοηθάει .
Τώρα άν θίκτηκες επειδή με τέλειωσε καλύτερα από τη Sally (Ν.Ρωμανού)....τι να πώ

Καλησπέρα Γιατρέ,

Καταρχήν δεν θίχτηκα, αυτό που ηθελα να πώ είναι ότι η κριτική αυτή δεν έβγαζε νόημα γιατί το λίνκ που είχες βάλει δεν οδηγούσε κάπου σχετικά. Τέλος πάντων δεν υπήρχε κακή πρόθεση, οπότε σταματάω εδώ.

Συμφωνώ για την περίοδο λειψεσκορτίας και επαυξάνω, τουλάχιστον ας έριχναν τις τιμές να δοκιμάζαμε αβέρτα, αλλά εκεί που είναι οι τιμές είναι κοροιδία.

Τέσπα, καλά να περνάς
 

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
οκ μαλλον θελει να αναφερθει στις δικες του κριτικες...
και συγκεκριμενα στην κριτικη για την Σαλλυ/Ρωμανου οπου αναφερεται σε αυτο το κωλλ γκιρλ που τωρα το παιζει τουρακι ενω ειναι μονιμη κατοικος Αθηνων.
Για να ειμαστε δικαιοι ομως ειναι αστερι... ακριβη για φουλ ομως...

Κάνει φουλ σέρβις η Sally  :think:

Υ.Γ. Καλημέρα  :)
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Doctor,
μη με συγχίζεις πρωινιάτικα...
Κι εγώ είμαι φύσει δύσπιστος αλλά συ το παράκανες!
Πονάει χέρι,κόψει χέρι! Δεν κάνει...

ΟΚ κατανοητό Η ΠΛΗΡΗΣ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ....
ΧΑΙΡΕΤΕ....
Κύριοι η απάντηση κόβεται επειδή θίγονται συνεργαζόμενα μαγαζιά
Γειά χαραντάν ...δεν με ξαναβλέπετε....
ΝΤΡΟΠΗ Admina
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom