Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (4 μέλη και 73 επισκέπτες)

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Ο καθεις με το γουστο του Φτερουγα οπως ελεγε και ο σκυλος μου ξυνοντας τα αρχιδια του !!!
Aμα πάμε για ποτάκια φέρτον παρέα!  :grin:

Και τα γούστα μας, κατά την προϊστορία, εν πολλοίς συμπίπτουν...  ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Mονο τον αρσενικο γιατι η θυληκια δαγκωνει οπως ολες οι θυληκες αλωστε !!! :grin:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
χωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..
Υ.Γ ολοι ποσταρουν για το θεμα & αυτοματα βγαζουν εξω την ουρα τους..
ποιος μπινες τελικα ειναι αυτος ο κοκκινιστος???
αυτοι που γαμανε στα δελα???

Εγώ δεν μπορώ να είμαι κοκκινιστός μουρό μου γιατί με έδωσαν ότι πάω με πουτάνες και τώρα καμία δεν με παίρνει στα σοβαρά!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
την ερχόμενη εβδομάδα διάβασα ότι έρχεται Αθήνα η Lucy Belle κολλητή της Donna Belle. Συνάδελφοι ΜΑΚΡΙΑ από τη Lucy,είναι το ίδιο και χειρότερη μαλακισμένη από την κολλητή της Donna Belle!!! :headbang:


ρε παιδία η lucie (lucy bell) δεν είναι του ζουζουνα???? γιατί στις κριτικές την έχει στο Eritogirls?
είναι λάθος μήπως πάλι? ή άλλαξε πρακτορείο? :think:

 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316

moutro21

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Κρητικαρε τραβα και παρτης τον αερα με το που θα μπεις χωρις να κολωσεις !!!
Αμα σου αρχισει τα σουξου μουξου πεστης μια μαντιναδα παρε τα φραγκα και τραβα κατω απο την Πλ. Βικτωριας !!!


Τσαμπα το εγραψα μολις ακυρωσες !!! :grin: :grin: :grin:

ναι ακυρωσα....εσυ απ'οτι βλεπω το κανεισ συχνα το σπορ....για τη συγγεκριμενη τι γνωμη εχεισ?δεν μπορει να μην εχεισ δοκιμασει.,...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Απο τοτε φιλε που την πηρα εχουν περασει χρονια μεχρι και τα βυζια της μεγαλωσαν οποτε ακυρη η γνωμη μου για την ωρα !!!
Το μονο που εμεινε ιδιο ειναι το 1,58 που ηταν 1,58 εμεινε !!!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Απο τοτε φιλε που την πηρα εχουν περασει χρονια μεχρι και τα βυζια της μεγαλωσαν οποτε ακυρη η γνωμη μου για την ωρα !!!
Το μονο που εμεινε ιδιο ειναι το 1,58 που ηταν 1,58 εμεινε !!!
μπααααααααααα με τα χρονια πρεπει να εμπασε και λιγο.....
 

moutro21

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
και εγω ο αφελης αναρωτιεμαι τωρα αφου ολοι εσεισ την κραζετε τοτε ποιοι ειναι αυτοι που την εχουν  μονιμα κλεισμενη?μηπωσ το πρακτορειο μασ δουλευει ψιλο γαζι?
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
και εγω ο αφελης αναρωτιεμαι τωρα αφου ολοι εσεισ την κραζετε τοτε ποιοι ειναι αυτοι που την εχουν  μονιμα κλεισμενη?μηπωσ το πρακτορειο μασ δουλευει ψιλο γαζι?
τι τολμησες να πεις τωρα για το πιο αξιοπιστο γραφειο της Ευρωπης? δεν ντρεπεσαι λιγακι.... :headbang: :headbang: :headbang:
 

lycaonas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
321
Κριτικές
4
Like
19
Πόντοι
1
και εγω ο αφελης αναρωτιεμαι τωρα αφου ολοι εσεισ την κραζετε τοτε ποιοι ειναι αυτοι που την εχουν  μονιμα κλεισμενη?μηπωσ το πρακτορειο μασ δουλευει ψιλο γαζι?

Το έπιασες. Στα 2 ραντεβού κάθε κοπέλας σε μία μέρα, το σύστημα, με βάση κάποιο συγκεκριμένο αλγόριθμο, δημιουργεί συνθήκες μεγάλης ζήτησης, για να πιέζει τους διστακτικούς.

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ δεν μπορώ να είμαι κοκκινιστός μουρό μου γιατί με έδωσαν ότι πάω με πουτάνες και τώρα καμία δεν με παίρνει στα σοβαρά!

:2funny: :2funny: :2funny:

Μιας που εδώ και κάποιες μέρες μιλάμε συνέχεια για κοκκινιστούς και αφού από ότι θυμάμαι εσύ το προανέφερες Γιώργαρε, θες να μου εξηγήσεις τον όρο για να ξέρω να τον χρησιμοποιώ διότι ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω από που βγήκε ακριβώς!  :2funny: ;) :cheesy: :grin:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Μιας που εδώ και κάποιες μέρες μιλάμε συνέχεια για κοκκινιστούς και αφού από ότι θυμάμαι εσύ το προανέφερες Γιώργαρε, θες να μου εξηγήσεις τον όρο για να ξέρω να τον χρησιμοποιώ διότι ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω από που βγήκε ακριβώς!  :2funny: ;) :cheesy: :grin:

Διακρίνεις την ομοιότητα?

URL]]
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Διακρίνεις την ομοιότητα?

[URL unfurl="true"]http://www.imageenvision.com/450/24307-clip-art-graphic-of-a-red-love-heart-cartoon-character-with-welcoming-open-arms-by-toons4biz.jpg[/img[/URL]] [img height=200][URL unfurl="true"]http://farm3.static.flickr.com/2631/3686924402_947e74f6b0.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny: ;) ;) ;)
Εγώ το ξέρω με ριζάκι ή με γιουβετσάκι και όχι με σκέτο ψωμάκι!  :o ;D ;) :D
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
απο τις κριτικες δν βγαζω ακρη αν και κρητικος  :2funny: :2funny:¨οι μισεσ την λενε καυλα οι αλλεσ μισες παγοκολονα!η αληθεια βεβαια ειναι οτι οι πιο προσφατεσ μαλλον περισσοτερο προσ το παγοκολονα πανε.....αλλα απο εμφανιση ειναι καυλα σκετη....

Εσύ τουλάχιστον γλύτωσες..!
Τί να πω κι εγώ, που κανα κι ολόκληρο ταξίδι..! Κ για δεύτερη φορά σε σιτυτουρ αισθάνομαι σα να μου κλεψαν το πορτοφόλι..! Η πρώτη ήταν η πρώτη μου φορά, που μια τύπισα που τη λεγαν Karina blue αν θυμάμαι καλά, με δούλεψε ψιλό γαζί..!
Απο δω κ περα δεν ξαναδίνω με τίποτα τα λεφτά του ραντεβού στην αρχή..!
Κι ας μην ξαναπάω σε σιτυτουρ..!
Διάβαζα κι εγώ τις κριτικές, κι έλεγα δεν μπορεί θα 'ναι υπερβολικές..!
Δεν μπορεί να 'ναι τόσο τραγικά τα πράγματα..! Σε τόσα βίντεο την έχω δει κι είναι φωτιά κ λάβρα..! Από εμφάνιση μ' αρέσει πολύ κι είναι ίσως το μεγαλύτερο όνομα πορνοσταρ που 'χει έρθει εδώ..! Μάλιστα είναι στη θέση 40 στη σχετική λίστα του freeones (προχθές που την κοιτούσα εγώ ήταν στο 33!), πάνω από πολλά γνωστά ονόματα..!
Λέω κι η τιμή στα 250 είναι καλή, τόσο δίνεις κ για οποιοδήποτε σιτυτουρ ή κ για κολ-γκερλ μαζί με το ξενοδοχείο, ας δοκιμάσουμε μια φορά να 'χουμε να λέμε ότι πηδήξαμε μια πορνσταρ.. Αλλά τελικά "μας πήδηξε" αυτή..!
Κι είχα πολλές αμφιβολίες για το αν έπρεπε να το ακυρώσω τελικά, ήταν κι αυτή η απεργία των φορτηγών, που φοβόμουν ότι θα με ταλαιπωρούσε..
Μέχρι το πρωί χθες προβληματιζόμουν να μην πάω.. Αλλά τελικά είπα "μια ψυχή που 'ναι να βγει, ας βγει!".. Το ξερα ότι αποκλείεται να τη γλύτωνα τελικά μ'αυτή κι είπα να πάω μια ώρα αρχύτερα να ξεμπερδεύω, αφού μ' έτρωγε..!
Καλά να πάθω..! Ας πρόσεχα..! Κι ειδικά κριτικές όπως του Φαντομ που 'ναι πάντα αξιόπιστος θα πρεπε να της σέβομαι..!
Δε λέω, το κορίτσι είναι πολύ όμορφο (αν κ πολλή κοντή)..! Αλλά ως εκεί..
Σκέφτομαι να γράψω κριτική.. Αλλά να ηρεμήσω λίγο για να μην είμαι πολύ άδικος..
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Εσύ τουλάχιστον γλύτωσες..!
Τί να πω κι εγώ, που κανα κι ολόκληρο ταξίδι..! Κ για δεύτερη φορά σε σιτυτουρ αισθάνομαι σα να μου κλεψαν το πορτοφόλι..! Η πρώτη ήταν η πρώτη μου φορά, που μια τύπισα που τη λεγαν Karina blue αν θυμάμαι καλά, με δούλεψε ψιλό γαζί..!
Απο δω κ περα δεν ξαναδίνω με τίποτα τα λεφτά του ραντεβού στην αρχή..!
Κι ας μην ξαναπάω σε σιτυτουρ..!
Διάβαζα κι εγώ τις κριτικές, κι έλεγα δεν μπορεί θα 'ναι υπερβολικές..!
Δεν μπορεί να 'ναι τόσο τραγικά τα πράγματα..! Σε τόσα βίντεο την έχω δει κι είναι φωτιά κ λάβρα..! Από εμφάνιση μ' αρέσει πολύ κι είναι ίσως το μεγαλύτερο όνομα πορνοσταρ που 'χει έρθει εδώ..! Μάλιστα είναι στη θέση 40 στη σχετική λίστα του freeones (προχθές που την κοιτούσα εγώ ήταν στο 33!), πάνω από πολλά γνωστά ονόματα..!
Λέω κι η τιμή στα 250 είναι καλή, τόσο δίνεις κ για οποιοδήποτε σιτυτουρ ή κ για κολ-γκερλ μαζί με το ξενοδοχείο, ας δοκιμάσουμε μια φορά να 'χουμε να λέμε ότι πηδήξαμε μια πορνσταρ.. Αλλά τελικά "μας πήδηξε" αυτή..!
Κι είχα πολλές αμφιβολίες για το αν έπρεπε να το ακυρώσω τελικά, ήταν κι αυτή η απεργία των φορτηγών, που φοβόμουν ότι θα με ταλαιπωρούσε..
Μέχρι το πρωί χθες προβληματιζόμουν να μην πάω.. Αλλά τελικά είπα "μια ψυχή που 'ναι να βγει, ας βγει!".. Το ξερα ότι αποκλείεται να τη γλύτωνα τελικά μ'αυτή κι είπα να πάω μια ώρα αρχύτερα να ξεμπερδεύω, αφού μ' έτρωγε..!
Καλά να πάθω..! Ας πρόσεχα..! Κι ειδικά κριτικές όπως του Φαντομ που 'ναι πάντα αξιόπιστος θα πρεπε να της σέβομαι..!
Δε λέω, το κορίτσι είναι πολύ όμορφο (αν κ πολλή κοντή)..! Αλλά ως εκεί..
Σκέφτομαι να γράψω κριτική.. Αλλά να ηρεμήσω λίγο για να μην είμαι πολύ άδικος..

σίγουρα όλοι θέλουμε να παίρνουμε μια πορνοσταρ και να έχουμε σερβις σαν τιν ταινία
άλλο ταινία και άλλο στην πραγματικότητα... μη γελιόμαστε...

στην ταινία είναι εκείνη και ο/οι παρτενέρ και άλλα τόσα μάτια θεατών/τηλεθεατών που θα δούν το ντιβιντι

στο δωμάτιο είστε οι δύο σας....



 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Δεν φταίνε μόνο όσοι μεταφράζουν, όσοι μιλάνε και όσοι παίζουν το ρόλο του κοκκινιστού όπως λέει και ο Yorgos, αλλά φταίνε και όσοι πληρώνουν και κάθονται και ανέχονται την γκρίνια της κάθε πουτάνας!
Γυναίκες δεν είχαμε και γυναίκες αποκτήσαμε!
Για μένα ευθύνη φέρει και αυτός που πληρώνει για να κάθεται να την ακούει!
Όπως φεύγεις όταν δεν είναι η ίδια κοπέλα των φώτο ή όταν το σέρβις δεν είναι καλό, έτσι μπορείς να φύγεις και όταν αρχίζει να μιλάει παραπάνω από ότι πρέπει!
Τότε θα μάθει και ποια είναι η θέση της! Της βίζιτας για την οποία πληρώνουμε και όχι της γυναίκας!
Μήπως τους παραδίνεται και εσείς υπερβολική σημασία?
Μήπως θα έπρεπε λίγο να τους τραβήξετε το χαλινάρι?  
Όπως σωστά αναφέρεις Τρες υπάρχουν κάποιοι που έχουν μπερδέψει το γαμήσι και ψάχνουν να πιάσουν γκόμενες τις τουρίστριες αλλά μόνο που ανάμεσα σε αυτούς δεν είναι μόνο όσοι μιλάνε αλλά και όσοι κάθονται και τις ακούνε και τους δίνουν υπερβολική σημασία!
Γνώμη μου...!!!


Οχι βρε, αυτο ειναι το καινουργιο σπορ ψυχαγωγιας!! Κανεις καμακι σε τανα μπας και την βγαλεις γκομενα!  :2funny: :2funny:

Ααααααααααα ειναι και μερικοι πιο εξυπνοι που σου λενε, να την βγαλω γκομενα να με συντηρει με τις βιζιτες!!  :grin: :grin: Κριση δεν εχουμε !!  :2funny: :2funny:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Οχι βρε, αυτο ειναι το καινουργιο σπορ ψυχαγωγιας!! Κανεις καμακι σε τανα μπας και την βγαλεις γκομενα!  :2funny: :2funny:

Ααααααααααα ειναι και μερικοι πιο εξυπνοι που σου λενε, να την βγαλω γκομενα να με συντηρει με τις βιζιτες!!  :grin: :grin: Κριση δεν εχουμε !!  :2funny: :2funny:

και να κρατά τα παιδιά όταν θα λείπει η γυναίκα στη δουλειά και στο σουπερμάρκετ....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Παμε σε κατι αλλο τωρα !!!
Αναφερομαι στους παλιους Παιχτες και οχι στους Νεους και γενικα σε αυτους που εχουν μπερδεψει το γαμησι και ψαχνουν για γκομενακι στις Τουριστριες!!!
Ρε Παιχτες οκ να μεταφραζεται τα τι γραφουμε στις κριτικες εμενα στα αρχιδια μου γενικα αλλα οχι να τους ανοιγεται και τα ματια και να τους φτιαχνετε και Nick και προπαντων να τις βαζετε μεσα στο thread και να τους τα δειχνετε ολα !!
Αν ειναι καθε φορα που παμε στις γνωστες να εχουμε να φαμε την γκρινια να ξερετε οτι καποια στιγμη αυτο θα συμβει και σε σας για κατι που θα εχετε ποσταρει και δεν θα συμφωνουν !!

Προσοχη λιγο ρε Μαλακες !! :tickedoff:

Κι εμένα μου λεγε η Έλενα ότι αυτά που γράφουν στις κριτικές είναι ψέματα, κι ότι αυτοί που τη θάβουν στις κριτικές το κάνουν για άλλους λόγους, για να δουλέψουν άλλα κορίτσια ή γιατί ήθελαν να μην πληρώσουν κτλ.. Κι ότι θα θέλε να μπει κάποια φορά κ ν' αντικρούσει τα γραφόμενα.. Οπότε ξέρω ότι διαβάζει τι γράφουμε, αλλά υπεθεσα ότι τη μετάφραση την κάνει το πρακτορείο κι όχι συνάδελφοι..! Αλήθεια ο Ζου δεν έχει έλληνες υπαλληλούς ή κάποιους που να γνωρίζουν τη γλώσσα..;
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046

Οχι δεν εχει. Γκουγκλε τρανσλατε χρησιμοποιει!!  :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom