Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (5 μέλη και 57 επισκέπτες)

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Βρε πιλοτε, το γραφειο εχει και αλλες σκοτουρες εδω στην Αθηνα. Ξεχνας τις σκουπες που περνουν κατα διαστηματα?

Οσο για τις τιμες τι παραπανω θελεις?? τσαμπα??? :2funny:

200Ε/1ω - 300Ε ή το πολύ 350Ε/2ω, λόγω κρίσης, αυτό θέλω.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
To κλεβω απο το αδελφι !!!
εγω στα 20 πλήρωνα από περιέργεια,στα 30 έλεγα πως πληρώνω για να διατηρήσω το δικαίωμά μου να κοιμάμαι μόνος μου, στα 35 για να ξενογαμάω κανα δυο ώρες και στα 40 από συνήθεια...
στα 50 θα το κάνω από μεράκι, και στα εξήντα γιατί δεν θα μπορώ να κάνω αλλιώς....

Στα 70 θα αρχίσω τα long dates που λέει και ο Tipos !!! :grin:





στα 18 τι λέμε?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Το ξέρω, το ξέρω, μου το 'στειλαν και μένα πρωί-πρωί το ραβασάκι, βέβαια στο παρά πέντε, αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ.
Το θέμα είναι, εσύ κι εγώ και αρκετοί σαν κι εμάς ο.κ. το μαθαίνουμε και ίσως και πιο πριν, από "εσωτερική" πληροφόρηση, οι υπόλοιποι όμως, οι μη υφιστάμενοι πελάτες πότε θα το μάθουν, όταν θα κοντεύει να τελειώσει το τουρ; Θα μου πεις, τι κάθομαι και ασχολούμαι, χέστηκα κι αν αυτός που έχει το πρακτορείο θα βγάλει λεφτά ή όχι. Αλλά μαζί του παίρνει στο λαιμό του και τις λεγάμενες, που δεν φταίνε σε τίποτα.
Μαλλον η λεγαμενη σε πρειζει οτι δεν θα εχει δουλια και γι αυτο ασχολεισαι !! :grin: :grin: :grin:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246

Τι λέμε ή τι λέγαμε; Γιατί δεν σε "κόβω" για 18άρη  :grin:
Πάντως, εγώ στα 18 (ή λίγο νεώτερος, για να ακριβολογώ) έλεγα ότι αφού δεν μου καθόντουσαν οι κατά τι μικρότερες φίλες μου (τέλη δεκαετίας '70 βλέπεις), εξ ανάγκης θα ξεδώσω σε πουτάνα, πράγμα το οποίο και έκανα. Προκειμένου να γαμήσω τις κλειδαρότρυπες και τα καλοριφέρ, με τις κάβλες που είχα...  :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Μαλλον η λεγαμενη σε πρειζει οτι δεν θα εχει δουλια και γι αυτο ασχολεισαι !! :grin: :grin: :grin:

Ναι ρε, όταν τη παντρευτώ θέλω να έχει φτιάξει τη προίκα της, όχι να τη πάρω ξεβράκωτη!  :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ναι ρε, όταν τη παντρευτώ θέλω να έχει φτιάξει τη προίκα της, όχι να τη πάρω ξεβράκωτη!  :2funny:
Na προσεχεις !!!

     
URL]]
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Na προσεχεις !!!

       http://[URL unfurl="true"]www.solarnavigator.net/animal_kingdom/animal_images/cat_yawning_canine_teeth.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Πήρα μια γεύση το καλοκαίρι, μην ανησυχείς! Έχουνε γνώση οι φύλακες.
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Χτυπαγα συμμαθητριουλες !!! ;)

ποτέ δεν έπαιξα με συμμαθήτρια.. πάντα μ'άρεσαν οι μεγαλύτερες..

Τι λέμε ή τι λέγαμε; Γιατί δεν σε "κόβω" για 18άρη  :grin:
Πάντως, εγώ στα 18 (ή λίγο νεώτερος, για να ακριβολογώ) έλεγα ότι αφού δεν μου καθόντουσαν οι κατά τι μικρότερες φίλες μου (τέλη δεκαετίας '70 βλέπεις), εξ ανάγκης θα ξεδώσω σε πουτάνα, πράγμα το οποίο και έκανα. Προκειμένου να γαμήσω τις κλειδαρότρυπες και τα καλοριφέρ, με τις κάβλες που είχα...  :2funny:

είμαι 18αρης στην ψυχή :cheesy:

καλά, πάντα ήταν, είναι και θα είναι, μία η εξίσωση...μικρές=μεγάλοι, μεγάλες=μικροί...standard :dancing: :dancing:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Συναγωνιστή Tres προχθές έκανα salto mortale παίρνοντας για 2ωρο Lauryn και συνέχισα για long date με Stella/alena........ Και σου βγάζω το καπέλο. Tην Stella την έχω πάρει πολλές φορές, οπότε πέρασα εγγυημένα ΚΑΛΑ! Η Lauryn όμως με εντυπωσίασε με τις υπηρεσίες της. Μα να τα καταπιεί ΟΛΑΑΑ??? Φυσικά μου είπε για την εκτίμηση που έχει για σένα!
Όλα τα λεφτά όμως η Στέλλα καθώς την κυκλοφόρησα στη νυχτερινή Αθήνα και το καταφχαριστήθηκα.
Γεια σου ρε καρντάσι Νικηφόρε.....
Αυτά γουστάρω!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

nonamele.jpg
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
210
Πόντοι
3.210

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392
Ναι ρε, όταν τη παντρευτώ θέλω να έχει φτιάξει τη προίκα της, όχι να τη πάρω ξεβράκωτη!  :2funny:

Τώρα για να την ....παντρευτείς δεν νομίζω, αλλά όταν την "παίρνεις", είναι μάλλον ξεβράκωτη.  :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αυτοι ενημερωνονται με εμαιλ πρωτα!

Εγώ γιατί πήρα 3-4 emails? Από πότε με θεωρούν πελάτη τους?

PS: Και να τις πάρει στο λαιμό του το πρακτορείο με την πρακτική του, δεν πειράζει, οι συγκεκριμένες έχουν γδάρει αρκετό κόσμο και θα έπρεπε να έχουν καβάτζες. Εάν όχι, ας πρόσεχαν, γιατί στην εποχή μας, η μαγική λέξη είναι καβάτζες, σε όλους τους τομείς.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
BTW....το μελισσάκι δεν έχει αδυνατίσει πάρα πολύ?
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Καλά, αναρωτιέμαι δημόσια, πότε πρόκειται το πρακτορείο να γνωστοποιήσει στα γνωστά sites το τουρ των κοριτσιών;
Γιατί μέχρι τώρα δεν υπάρχει τίποτα. Τι περιμένει, να έρθουν πρώτα και μετά; Μα σε 5 μέρες φεύγουν, δεν κάθονται και κανένα μήνα.
Εκτός κι αν στο βωμό της περικοπής εξόδων κόπηκαν και οι διαφημίσεις. Αλλά δεν βλέπω αυτό να έχει κανένα αντίκρυσμα και στη τσέπη μας.
Γιατί οι χρεώσεις των κοριτσιών παραμένουν στα αυτά, αρκετά υψηλά επίπεδα των προηγουμένων τουρ.

Βρε πιλότε δεν σου ήρθε εσένα το μηνυματάκι?  :think:
Εμένα από χθες μου έχει έρθει και με πλήρη ενημέρωση!  :grin:
Σε βάλανε στη μαύρη λίστα?  :2funny: :2funny: :2funny:
Άσε που τι την θες την δημόσια ανακοίνωση αφού στο είπε ο Γεό ότι θα έρθουν!  :dancing:
Στείλε ένα μήνυμα στο γραφείο και θα σε φτιάξουν!  ;)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom