Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μπααα, μόνο ασύμφορη για τη τσέπη μας αποδείχθηκε, γιατί αντί να  :pipa2: :fuck1: :fuck2: (γαμιόμαστε) όλο με τα ψυχολογικά της σκαμπανεβάσματα ασχολιόμασταν  :rockon: :tickedoff:
Μπα δεν θελει ψυχιατρο αλλο θελει αυτο απο κατω !!!

Ειναι πιο σιγουρο !!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

   
URL]]
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Μπα δεν θελει ψυχιατρο αλλο θελει αυτο απο κατω !!!

Ειναι πιο σιγουρο !!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

   http://[URL unfurl="true"]www.valaismg.gr/uploads//images/%CE%A3%CF%84%CF%81%CF%8E%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%9A%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%B5%CF%82/%CE%9A%CE%9F%CE%A5%CE%9B%CE%9F%CE%A5%CE%A1%CE%91%2036016jpg.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Σωσίβιο είναι αυτό;  :2funny: :2funny: :2funny:
Πόσα ξέρεις, πόσα ξέρεις!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Μπα δεν θελει ψυχιατρο αλλο θελει αυτο απο κατω !!!

Ειναι πιο σιγουρο !!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

    http://[URL unfurl="true"]www.valaismg.gr/uploads//images/%CE%A3%CF%84%CF%81%CF%8E%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%9A%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%B5%CF%82/%CE%9A%CE%9F%CE%A5%CE%9B%CE%9F%CE%A5%CE%A1%CE%91%2036016jpg.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Μεταξυ των δυο, Παρις και παλι Παρις. Δεν τα βλεπω οπως τα βλεπει ο φιλος Νεοπα. Η Βανεσσα καλη, και καλο σερβις εχει, αλλα η τανα πρεπει να εχει λοξα!!  ;D Να θελει να πηδιεται παντου! Να θελει να στα παρει ολα και ακομα κατι παραπανω!!

Αν δεν ειχα καλυτερη διαλογη θα την εβλεπα ξανα την Βανεσσα. Αν ναι, θα την εκανα αλλου  ;D
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Μεταξυ των δυο, Παρις και παλι Παρις. Δεν τα βλεπω οπως τα βλεπει ο φιλος Νεοπα. Η Βανεσσα καλη, και καλο σερβις εχει, αλλα η τανα πρεπει να εχει λοξα!!  :grin: Να θελει να πηδιεται παντου! Να θελει να στα παρει ολα και ακομα κατι παραπανω!!

Αν δεν ειχα καλυτερη διαλογη θα την εβλεπα ξανα την Βανεσσα. Αν ναι, θα την εκανα αλλου  :grin:

Να σου πω κάτι: Κι εγώ μαζί σου, να μη σου πω ότι το σκέφτομαι κιόλας να τη δοκιμάσω, έτσι για να ... ξορκίσω το δαίμονα της άλλης! Αλλά ίσως όλα αυτά να ισχύουν όταν είναι μόνη της (η Πάρις), γιατί όταν είναι και οι 2 μαζί, άστα, γάμησέ τα, κόβει η μια και ράβει η άλλη, μη μπω σε λεπτομέρειες που δεν θέλω να θυμάμαι (και δεν είμαι μόνο εγώ).
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Σηκωθείτε από καρέκλες,ντιβάνια,ντιβανοκασέλες ...

"Ο πολέμαρχος γαρ εγγύς"

κατατρόπωσε την GFE απόγονο του Μογγόλου Κουμπλάι Χαν εγγονού του μεγάλου Τζεκις Χαν σήμερα στα Πατήσια

λεπτομέρειες προσεχώς....
ΥΓ: οι φωτογραφίες είναι αληθινές κατά 99% (δεν απεικονίζουν την μία και μοναδική αιμορροίδα)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Γιατί, αν είναι έτσι όπως φαίνεται στις φωτό, και είναι 30+ σε χαλάει; Από πότε; Νόμιζα ότι σ' αυτό συμφωνούσαμε.

sorry, αλλά διαφορετικό να σου πλασσάρουν χθεσινό ψάρι για σημερινό κι άλλο να είναι μόλις από τα δίκτυα..ελπίζω να με κατάλαβες..
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
sorry, αλλά διαφορετικό να σου πλασσάρουν χθεσινό ψάρι για σημερινό κι άλλο να είναι μόλις από τα δίκτυα..ελπίζω να με κατάλαβες..

Για τα ψάρια σωστά τα λες. Για τις γυναίκες όμως θα μου επιτρέψεις να έχω κάποιες αντιρρήσεις. Έχω την άποψη ότι για τα δικά μου μέτρα και σταθμά από άποψη ηλικίας (είμαι κοντά στα 48), οι γυναίκες περί τα 30 (± φυσικά) συνδυάζουν την εμπειρία με μια ικανή δόση φρεσκάδας, γιαυτό και κατά κανόνα τις προτιμώ. Πάντα με τις εξαιρέσεις του αυτό φυσικά, γιατί υπάρχουν και 30άρες που όση εμπειρία και να 'χουνε, δεν θέλεις ούτε να τις ξέρεις, ενώ υπάρχουν και 20+ ηλικιακά έσκορτς που είναι σαν τα κρύα τα νερά και σε εμπειρία και ταμπεραμέντο βάζουν τα γυαλιά σε πολλές 30άρες (βλ. Stella/Alena).
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Σηκωθείτε από καρέκλες,ντιβάνια,ντιβανοκασέλες ...

"Ο πολέμαρχος γαρ εγγύς"

κατατρόπωσε την GFE απόγονο του Μογγόλου Κουμπλάι Χαν εγγονού του μεγάλου Τζεκις Χαν σήμερα στα Πατήσια

λεπτομέρειες προσεχώς....
ΥΓ: οι φωτογραφίες είναι αληθινές κατά 99% (δεν απεικονίζουν την μία και μοναδική αιμορροίδα)

Αυτές τις λεπτομέρειες περιμένουμε όλοι σαν το Μάννα εξ ουρανού, ω τιμημένε κασκαντέρ!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Respect!  :rockon:

Υ.Γ. Και για μια αιμορροίδα δεν πρόκειται να τα χαλάσουμε, αν το υπόλοιπο πακέτο είναι εντάξει  :grin:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Για τα ψάρια σωστά τα λες. Για τις γυναίκες όμως θα μου επιτρέψεις να έχω κάποιες αντιρρήσεις. Έχω την άποψη ότι για τα δικά μου μέτρα και σταθμά από άποψη ηλικίας (είμαι κοντά στα 48), οι γυναίκες περί τα 30 (± φυσικά) συνδυάζουν την εμπειρία με μια ικανή δόση φρεσκάδας, γιαυτό και κατά κανόνα τις προτιμώ. Πάντα με τις εξαιρέσεις του αυτό φυσικά, γιατί υπάρχουν και 30άρες που όση εμπειρία και να 'χουνε, δεν θέλεις ούτε να τις ξέρεις, ενώ υπάρχουν και 20+ ηλικιακά έσκορτς που είναι σαν τα κρύα τα νερά και σε εμπειρία και ταμπεραμέντο βάζουν τα γυαλιά σε πολλές 30άρες (βλ. Stella/Alena).

δεν εννοούσα για αυτήν την φρεσκάδα, αλλά για το τι και πώς σου πλασσάρουν..

άλλο να σου γράφουν σε μία αγγελία ότι είναι όντως η κοπέλα 26 χρονών κι άλλο να σου λέει ο κ. Τρες ότι είναι 30+ και στην αγγελία να γράφει 26..και φυσικά δεν θα πιστέψω το μαγαζί που θέλει να "πουλήσει" αλλά κάποιον που δέν έχει κέρδος..
 

billdoctor

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
242
Like
303
Πόντοι
21

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Μπααα, μόνο ασύμφορη για τη τσέπη μας αποδείχθηκε, γιατί αντί να  :pipa2: :fuck1: :fuck2: (γαμιόμαστε) όσο και όπως θα 'πρεπε, όλο με τα ψυχολογικά της σκαμπανεβάσματα ασχολιόμασταν  :rockon: :tickedoff: Εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες, ένα πράγμα.
Πάντως ρε παίδες...δεν μπορώ να καταλάβω τι κάθεστε και ασχολείστε με τα ψυχολογικά κλπ από τάνες.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη φύρα.

Όσες θέλουν ψυχολογικό ξεμπούκωμα τουμποφλό και πολύ είναι.

URL]]
 

Roken

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως ρε παίδες...δεν μπορώ να καταλάβω τι κάθεστε και ασχολείστε με τα ψυχολογικά κλπ από τάνες.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη φύρα.

Όσες θέλουν ψυχολογικό ξεμπούκωμα τουμποφλό και πολύ είναι.

http://[URL unfurl="true"]www.totalservice.gr/images/prods/tuboflomple.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.Δεν υπάρχει χειρότερο όταν θες να  :fuck1: κι άλλη σου αρχίζει τα ψυχολογικά της όπου  μπορεί να καταλήξεις με ένα ξυνό γαμήσι να σηκωθείς και να φύγεις ( σώφρων άνθρωπος ) και μην την ξαναδείς στη ζωή σου ή να καταλήξεις ως μαλακοαγαπούλης και να ζητάει διάφορες χάρες πχ πόσταρε κάτι καλό για μένα να έχω δουλειά κριτικές κλπ μόλις ακούσεις αυτό σήκω και φύγε γίνε καπνός αλλιώς θα καταλήξεις σαν μερικούς καμένους..που πέφτουν στην πουτανολούμπα  
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.Δεν υπάρχει χειρότερο όταν θες να  :fuck1: κι άλλη σου αρχίζει τα ψυχολογικά της όπου  μπορεί να καταλήξεις με ένα ξυνό γαμήσι να σηκωθείς και να φύγεις ( σώφρων άνθρωπος ) και μην την ξαναδείς στη ζωή σου ή να καταλήξεις ως μαλακοαγαπούλης και να ζητάει διάφορες χάρες πχ πόσταρε κάτι καλό για μένα να έχω δουλειά κριτικές κλπ μόλις ακούσεις αυτό σήκω και φύγε γίνε καπνός αλλιώς θα καταλήξεις σαν μερικούς καμένους..που πέφτουν στην πουτανολούμπα  

Όλα αυτά καλά και άγια, αλλά ισχύουν όταν έχεις ένα νορμάλ ραντεβού (για 1ω ή 2ω). Έχεις κάνει ποτέ longdate meeting (και εννοώ ημερών, όχι ωρών); Ε, εγώ που έκανα, έμαθα (the hard way). Όταν λοιπόν κάνεις κι εσύ ένα, έλα και πες μου αν όλα αυτά που γράφεις είναι εφαρμόσιμα στη πράξη. Γιατί προτού κάνεις το meeting αυτό καθαυτό, θα 'χεις πληρώσει αεροπλάνα, ξενοδοχεία για από κοινού διαμονή, προκαταβολές κλπ. κλπ. κλπ. Έλα και πες μου λοιπόν τότε, πώς και αν γίνεσαι καπνός.
Γιαυτό σωστά τα λέει ο Τρες, αν δεν απατώμαι: Longdates μόνο με καρα-δοκιμασμένες, και πάλι δεν είσαι ούτε και τότε σίγουρος.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Πάντως ρε παίδες...δεν μπορώ να καταλάβω τι κάθεστε και ασχολείστε με τα ψυχολογικά κλπ από τάνες.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη φύρα.

Όσες θέλουν ψυχολογικό ξεμπούκωμα τουμποφλό και πολύ είναι.

http://[URL unfurl="true"]www.totalservice.gr/images/prods/tuboflomple.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Δεν ασχολιόμασταν εμείς οι ίδιοι. Τουλάχιστον όχι εγώ.
 

Roken

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Όλα αυτά καλά και άγια, αλλά ισχύουν όταν έχεις ένα νορμάλ ραντεβού (για 1ω ή 2ω). Έχεις κάνει ποτέ longdate meeting (και εννοώ ημερών, όχι ωρών); Ε, εγώ που έκανα, έμαθα (the hard way). Όταν λοιπόν κάνεις κι εσύ ένα, έλα και πες μου αν όλα αυτά που γράφεις είναι εφαρμόσιμα στη πράξη. Γιατί προτού κάνεις το meeting αυτό καθαυτό, θα 'χεις πληρώσει αεροπλάνα, ξενοδοχεία για από κοινού διαμονή, προκαταβολές κλπ. κλπ. κλπ. Έλα και πες μου λοιπόν τότε, πώς και αν γίνεσαι καπνός.
Γιαυτό σωστά τα λέει ο Τρες, αν δεν απατώμαι: Longdates μόνο με καρα-δοκιμασμένες, και πάλι δεν είσαι ούτε και τότε σίγουρος.

Την έχω πατήσει ήδη σε long date με κοπέλα που ήδη ήξερα κι ήταν 2 μέρες ραντεβού είχα κανει όλα τα έξοδα κλπ κλπ και τότε που αρχίσαμε για περισσότερα μου άρχισε τα ψυχολογικά της και μου γάμησε τη διάθεση.Αν με ρωτάς στην τελική αν έπρεπε να χάσω αυτά τα χρήματα ή να σηκωνόμουν και να την άφηνα μόνη της με κλειστά μάτια θα διάλεγα τη δεύτερη επιλογή.Με όλο το σεβασμό σε καμία περίπτωση δεν αναφερόμουν σε σένα αλλά γενικά.Μερικές τελικά είναι για 2 ωρα 3 ωρα ραντεβού που έχει πολύ πήδημα και λιγότερο μιλητό αλλά πάσχουν σε κάτι παραπάνω.Αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις ;)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Έχεις κάνει ποτέ longdate meeting (και εννοώ ημερών, όχι ωρών); Ε, εγώ που έκανα, έμαθα (the hard way). Όταν λοιπόν κάνεις κι εσύ ένα, έλα και πες μου αν όλα αυτά που γράφεις είναι εφαρμόσιμα στη πράξη. Γιατί προτού κάνεις το meeting αυτό καθαυτό, θα 'χεις πληρώσει αεροπλάνα, ξενοδοχεία για από κοινού διαμονή, προκαταβολές κλπ. κλπ. κλπ. Έλα και πες μου λοιπόν τότε, πώς και αν γίνεσαι καπνός.

Even so φίλτατε kon.air, δεν φτάνει που πληρώνεις ένα κάρο φράγκα, θα κάτσεις να σε πιάσει και πονοκέφαλος ακούγοντας μαλακίες?

(διαφωνώ κάθετα με την πρακτική πληρωμών που περιγράφεις για το long date)

Τέσπα...απλά κατέθεσα την κωλότρυπά μου επειδή τελευταία διαβάζω γενικά διάφορα κουφά περί συμπεριοφορών, παιχνιδιών, ψυχολογικών κλπ τα οποία τα θεωρώ μαλακίες ολκής. (sorry guys)

Όσο για τις συγκεκριμένες...IMHO πολύ βαβούρα για το τίποτα, αλλά έχουν στρατούς κοκκινιστούς πίσω τους, οπότε δεν έχει σημασία η γνώμη μου.

 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom