Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 147 άτομα (2 μέλη και 145 επισκέπτες)

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16

Την κοπέλα την επισκέφτηκα το απόγευμα αφού είχα όρεξη για τα γνωστά κασκαντεριλίκια μου!  :2funny: :2funny: :2funny:
Ξέρει ο Ωραίος γιατί το έκανα, τι ήλπιζα και τι επιδίωκα με αυτήν την συνάντηση...!  ;)
Αρχικά δεν τα βρήκα με το πρακτορείο αφού προσπαθούσα να ρίξω λίγο την τιμή της μιας ώρας αλλά αρνητικό!
Και πρότεινα απλά μια έκπτωση της τάξης του 10%, κάτι που φαίνεται ότι στο φίλο μας το έκαναν αλλά σε εμένα το αρνήθηκαν!
Μου είπαν ότι 200Ε είναι η τιμή!
Με πέτυχαν με όρεξη και λέω μέσα μου άντε να το κάνω!  :headbang:
Φτάνω στο ξενοδοχείο και να σου η γνωστή ταχυπαλμία και το σφίξιμο στο στομαχάκι που μας πιάνει συνήθως από την αγωνία του τι θα συναντήσουμε!
Την πόρτα άνοιξε μια σχετικά όμορφη πιτσιρίκα που όμως δεν έμοιαζε σε καμμιά περίπτωση με τις φωτογραφίες!
Η υποδοχή της ήταν άκρως τυπική και φαινόταν η απειρία της!
Το γεγονός αυτό συν το ότι εμφανισιακά δεν μου άρεσε και πολύ, με έκαναν να σκεφτώ το 200Ε που θα σκότωνα και έτσι απλά χρησιμοποίησα τη γνωστή δικαιολογία με το ότι ξέχασα το πορτοφόλι μου και ότι θα επέστρεφα...!  :grin: :cheesy: ;)
Γενικά το γραφείο απαντά άμεσα στα μηνύματα σου!
Δεν σε αφήνει να περιμένεις!
Η κοπέλα δεν είναι μπάζο αλλά ούτε και κάτι το εξαιρετικό!
Με βάση την κριτική του φίλου μας φαίνεται ότι όντως σωστά την έκοψα για άπειρη και καλά έκανα και την κοπάνησα και έσωσα τα λεφτά μου!

Υ.Γ. Για το φίλο που πρότεινε το 2ωρο της ψηλής να γίνει στα 200Ε, έχω απλά να του πω ότι όταν άπειρα τσουτσέκια που δεν έχουν ούτε μια κριτική από κάποιον γνωστό παίχτη, δεν δέχονται μια απλή έκπτωση της τάξης του 10%, περιμένεις εσύ να πάρεις το κορμί με 200Ε το 2ωρο?  :think:


Latin Boy...!!!
 

viper7gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
10
Στο "Special offers" κομματι συμπεριλαμβανετε και η ασφαλεια ζωης απο εμφραγμα ή απο εγκεφαλικο μολις θα τη δεις?
Ή ο κινδυνος να σπασεις κανα ποδι,κεφαλι,χερι τρεχοντας να κρυφτεις απο το φοβο σου?
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
...
Φτανει ρε Παιχτες !!
Ολοι εχουμε καποιο δικιο οπως και αυτη εχει καποιο σε διαφορα σημεια !!!!
Τερμα παμε να πιασουμε καμμια αλλη καριολα γιατι με αυτην κουραστικα !!
... ολες καριολες ειναι μην το παρεις προσωπικα !!
Την ξερω πολυ καλα και ξερω τι ταλεντο εχει να σε κανει δικο της οπως και διαφορες αλλες για να μην πω ολες !!
Αφου το καταφερει και σε κανει μετα απο ενα διαστημα οταν θα βρη τον επομενο περνεις τον πουλο και δεν ξερεις απο που σου ηρθε !!
...
οποιος νυχτα περπατει λασπες και σκατα πατει !!
Και οι αντιπαραθεσεις μεσα στο παιχνιδι ειναι και το φαμε και τα μουτρα μας και αυτο μεσα !!
Εδω τα εφαγα εγω μαζι της μετα απο σχεδον 2 χρονια που την εχω συναντηση εντος ,εκτος κλπ κλπ
Αν και είμαι λίγο καθυστερημένος στα σχόλιά μου : Άψογος ο Πρόεδρος  :dancing:
Μας άρχισε στα εντατικά καλοκαιρινά μαθήματα citytouring...  :cheesy:
"Ολάνθιστος γκρεμός της γυναικός το σώμα!!!" Νίκος Καζαντζάκης
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Την κοπέλα την επισκέφτηκα το απόγευμα αφού είχα όρεξη για τα γνωστά κασκαντεριλίκια μου!  :2funny: :2funny: :2funny:
... ... ...
έτσι απλά χρησιμοποίησα τη γνωστή δικαιολογία με το ότι ξέχασα το πορτοφόλι μου και ότι θα επέστρεφα...!  :grin: :cheesy: ;)
O Latin Boy μπήκε ξανά δυνατά στον αγώνα, δεν του έκαστε η περίπτωση όμως,
αλλά είχε τον αυτοέλεγχο και το πήγε by the book !!! Ωραίος και Άψογος  :thumbsup:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
O Latin Boy μπήκε ξανά δυνατά στον αγώνα, δεν του έκαστε η περίπτωση όμως,
αλλά είχε τον αυτοέλεγχο και το πήγε by the book !!! Ωραίος και Άψογος  :thumbsup:

Λάθος ψιψίνα...!!!
Εγώ δεν της έκατσα...!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Όχι που θα μου έτρωγε το 200Ε!  :birdman:
Ας μην μου είχες ξυπνήσει τα συναισθήματα μου για τη Σίντυ και θα σου έλεγα εγώ αν θα με έβλεπε!!!  ;) :cheesy: :grin: :2funny: :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Πλεζουρααααααααααααααα εδω εισαι και με κουλουρι !!!  :2funny: :2funny: :2funny:


Αυτό το πρόσεξε κανείς; 2010-06-06 - 2015-07-04 in India, Mumbay  :think: :think:
Για να χαρεί κανείς τα κάλλη της, δεν έχει παρά να πεταχτεί μέχρι τη Βομβάη στην Ινδία, 2 τσιγάρα δρόμος  :grin:
Και τόση σιγουριά ότι θα βρίσκεται εκεί μέχρι τότε;  :uglystupid:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Το γεγονός αυτό συν το ότι εμφανισιακά δεν μου άρεσε και πολύ, με έκαναν να σκεφτώ το 200Ε που θα σκότωνα και έτσι απλά χρησιμοποίησα τη γνωστή δικαιολογία με το ότι ξέχασα το πορτοφόλι μου και ότι θα επέστρεφα...!  :grin: :cheesy: ;)

Υ.Γ. Για το φίλο που πρότεινε το 2ωρο της ψηλής να γίνει στα 200Ε, έχω απλά να του πω ότι όταν άπειρα τσουτσέκια που δεν έχουν ούτε μια κριτική από κάποιον γνωστό παίχτη, δεν δέχονται μια απλή έκπτωση της τάξης του 10%, περιμένεις εσύ να πάρεις το κορμί με 200Ε το 2ωρο?  :think:

Latin Boy...!!!

Σε όλα συμφωνώ μαζί σου, εκτός από ένα: Τι πρόβλημα είχες να πεις στη κοπέλα ότι δεν είσαι αυτή που φαίνεται στις φωτό και γι'αυτό το λόγο ότι δεν θα μείνεις, γιατί σε κορόιδεψαν;
Έτσι θα ήσουν από πάνω και δεν θα μπορούσε να σου πει κανένας ατζέντης και τίποτα! Ενώ τώρα, γλύτωσες μεν το 200άρι, και καλά έκανες όπως φαίνεται, αλλά έδωσες το δικαίωμα σε κάθε παπάρα να σου λέει μαλακίες για fake meetings, black lists και τα συναφή. Ξέρω, θα πεις ότι χέστηκες, αφού δόξα το Θεό έχει κι αλλού πορτοκαλιές ... κλπ. Αλλά γιατί ενώ φταίνε, τους δίνεις το δικαίωμα να βγουν κι από πάνω;
Όσο για το Κορμί και το 200αρι στο 2ωρο, δίκιο έχεις, αλλά αύριο θα ξέρω να σου πω το πόσο!  :grin:  :fuck1: :dancing: :2funny:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Alina:   
Elena:
Ποιά από τις δύο να πάρω απόψε? Φίλοι και γνωστοί περιμένω πμ! :grin:

Εγώ καμμία από τις δύο δεν έχω τιμήσει, αλλά εμφανισιακά κρίνοντας και μόνο και εφόσον οι φωτό δεν είναι πειραγμένες, τη 1η με τα χίλια!  :rockon:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Αυτό το πρόσεξε κανείς; 2010-06-06 - 2015-07-04 in India, Mumbay  :think: :think:
Για να χαρεί κανείς τα κάλλη της, δεν έχει παρά να πεταχτεί μέχρι τη Βομβάη στην Ινδία, 2 τσιγάρα δρόμος  :grin:
Και τόση σιγουριά ότι θα βρίσκεται εκεί μέχρι τότε;  :uglystupid:

το καλυτερο ειναι ομως SPECIALITIES:
Bondage - suck/pump/rub on Clitoris to get it will big, tie up Clitoris so it is Exposed for Show and play with Clitoris while this is Exposed (this can everyone also outdoor but only short for photos), also possible walk at the Leash which is bound on the Clitoris and
handcuffs on back.


δηλαδη αν καταλαβα τη δενεις με ενα λουρι απο την κλειτοριδα και την πας βολτα????  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
...
Ας μην μου είχες ξυπνήσει τα συναισθήματα μου για τη Σίντυ και θα σου έλεγα εγώ αν θα με έβλεπε!!!  ;) :cheesy: :grin: :2funny: :2funny:
Βάζω λίγο Στράτο που πάει στην περίπτωση:
Αφού είσαι ωραίος και μετράς
γιατί να τη θυμάσαι
καν' την αντικατάσταση
και πάλι μάγκας θα 'σαι

 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
το καλυτερο ειναι ομως SPECIALITIES:
Bondage - suck/pump/rub on Clitoris to get it will big, tie up Clitoris so it is Exposed for Show and play with Clitoris while this is Exposed (this can everyone also outdoor but only short for photos), also possible walk at the Leash which is bound on the Clitoris and
handcuffs on back.


δηλαδη αν καταλαβα τη δενεις με ενα λουρι απο την κλειτοριδα και την πας βολτα????  :2funny: :2funny: :2funny:

Sorry αδελφέ, αλλά εγώ ούτε καν μπήκα στο κόπο να διαβάσω τις υπηρεσίες της. Αηδιάζω και μόνο στη σκέψη, βλέποντας τις φωτογραφίες της, που δεν... Μπλιάξ  :tickedoff:
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
το καλυτερο ειναι ομως SPECIALITIES:
Bondage - suck/pump/rub on Clitoris to get it will big, tie up Clitoris so it is Exposed for Show and play with Clitoris while this is Exposed (this can everyone also outdoor but only short for photos), also possible walk at the Leash which is bound on the Clitoris and
handcuffs on back.


δηλαδη αν καταλαβα τη δενεις με ενα λουρι απο την κλειτοριδα και την πας βολτα????  :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ άλλο κατάλαβα συναδελφε. Οτι με τέτοιες παραθέσεις θα ξεχάσω τα αγγλικά που ξερω (σοβαρά τώρα, είναι τοσο κακογραμμένο και ασυνάρτητο το κείμενο που δεν βγάζεις ακρη τι εννοεί).
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ωραίε.....Λατίνε!!!!!

Εδώ είμαστε όλοι!!!!! :headbang: :headbang:


Τα άλλα για τους μάγκες....τους ψεύτικους!!!!!
Και τους ....παντρεμένους!!!!!! ;) :grin: :grin:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom