Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 105 άτομα (8 μέλη και 97 επισκέπτες)

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Kαι επειδη κανενας δεν το εχει πει ακομα η δεν το εχει παρει πρεφα η Amanda της κυρα Lindas BE ειναι η Gina που ηταν εδω περα και την τελευταια φορα παλι με την Chanell !!
Α ρε Linda μυαλο δεν βαζεις και θελεις να τα περνεις στην λουφα !!!
Εμ σε λιγο δεν θα σε εμπιστευονται ουτε οι δικοι σου !!!

Να της πει καποιος την ιστορια με τον βοσκο και τον λυκο !!!

Ευχαριστώ Τρες, διότι σε είχα ρωτήσει για το μωρό αυτό και έλεγα εγώ δεν μπορεί κάτι θα ξέρει!  ;)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16

Ε, εντάξει όχι και σε αυτό το βαθμό αλλά πως να το κάνουμε, όταν πληρώνεις είσαι απαιτητικός!
Καλή η κοπελίτσα αλλά έχουμε δει και καλύτερα!
Αν ήταν γκομενά μου, θα χαιρόμουν και θα έλεγα ότι γαμιέται καλά αλλά όταν πληρώνω επιθυμώ κάτι παραπάνω αλλιώς με το Λουκ παρέα στο πανεπιστήμιο και με  αυτά τα λεφτά κάτι θα βγάλουμε!  :2funny: :2funny: :2funny:
Θα μας πάει και ταξίδι ο Λουκ...!!!  ;) :cheesy: :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τροπος του λεγειν βρε Λατινε μην τα περνεις ολα της μετρητης !!!
Μια χαρα ειναι η Μια και στα 100 ΔΙΑ 2 VFM !!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Τροπος του λεγειν βρε Λατινε μην τα περνεις ολα της μετρητης !!!
Μια χαρα ειναι η Μια και στα 100 ΔΙΑ 2 VFM !!

Εγώ απλά συγχαίρω το Ρομπ διότι το πήρε το μήνυμα και έκανε τη δική του προσαρμογή!  ;)
Καλά θα ήταν Μία για μια ώρα και με 100Ε!  :2funny: :2funny: :2funny:
Ουρά στο ξενοδοχείο...!!! Όλοι μαζί στο σαλονάκι!  :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ε, εντάξει όχι και σε αυτό το βαθμό αλλά πως να το κάνουμε, όταν πληρώνεις είσαι απαιτητικός!
Καλή η κοπελίτσα αλλά έχουμε δει και καλύτερα!
Αν ήταν γκομενά μου, θα χαιρόμουν και θα έλεγα ότι γαμιέται καλά αλλά όταν πληρώνω επιθυμώ κάτι παραπάνω αλλιώς με το Λουκ παρέα στο πανεπιστήμιο και με  αυτά τα λεφτά κάτι θα βγάλουμε!  :2funny: :2funny: :2funny:
Θα μας πάει και ταξίδι ο Λουκ...!!!  ;) :cheesy: :grin:

Ταξιδι????  :think: :think: :think: Οποτε θελεις Latin boy αλλα απο τον Ρομπ μονο μια αξιζει!!!! EWA  :dancing: :dancing:

 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Θα σε παρω μαζι μου κατω απο την Πλ.Βικτωριας την επομενη φορα να δεις τι χανεις !!! :grin: :grin: :grin:
Αν κατάλαβα καλά, εσείς από τα ξενοδοχεία έχετε μετακομίζει στα σαλόνια, όλων των κατηγοριών...
Το χούι δεν το κόβετε με τίποτα... Για να μην πω πως μάλλον τώρα είναι που του έχετε δώσει να καταλάβει...
Βρε μπας και τώρα ξοδεύετε περισσότερα, παρά την τόση γκρίνια με τις τιμές των CT;  :s&m_1:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αν κατάλαβα καλά, εσείς από τα ξενοδοχεία έχετε μετακομίζει στα σαλόνια, όλων των κατηγοριών...
Το χούι δεν το κόβετε με τίποτα... Για να μην πω πως μάλλον τώρα είναι που του έχετε δώσει να καταλάβει...  :2funny: :2funny: :2funny:
Βρε μπας και τώρα ξοδεύετε περισσότερα, παρά την τόση γκρίνια με τις τιμές των CT  :s&m_1:
Ωραιε 5 σπιτακια στην σειρα Χ 20 Ευρα = 100  Ευρα
Νομος απαραβατος !!!
Περισσοτερα να χαλαμε δεν νομιζω περισσοτερα μουνακια να πηδαμε μπορει !!
Θα σου ετοιμασω Φωτορεπορταζ εντος των ημερων !! :grin: :grin: :grin:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: Μικρος στο ματι,.....μεγαλος στο κρεβατι οπως λενε  :2funny: :2funny: :2funny:

Όπως συνηθίζω να λέω μόνο κατά το όνομα και την καταγωγή λατίνος διότι στα άλλα είμαι μικρός και μαθάινω ακόμα!  ;) :2funny: :2funny:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Ωραιε 5 σπιτακια στην σειρα Χ 20 Ευρα = 100  Ευρα
Νομος απαραβατος !!!
Περισσοτερα να χαλαμε δεν νομιζω περισσοτερα μουνακια να πηδαμε μπορει !!
Θα σου ετοιμασω Φωτορεπορταζ εντος των ημερων !! :grin: :grin: :grin:

Άσε τη ψιψίνα να λέει διότι απλά ξέρει και αυτός...!!!
Τα έχει επισκεφτεί τα σαλόνια αυτά και γνωρίζει!  :2funny: :2funny:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Ωραιε 5 σπιτακια στην σειρα Χ 20 Ευρα = 100  Ευρα
Νομος απαραβατος !!!
Περισσοτερα να χαλαμε δεν νομιζω περισσοτερα μουνακια να πηδαμε μπορει !!
Θα σου ετοιμασω Φωτορεπορταζ εντος των ημερων !! :grin: :grin: :grin:
"θέλει η πουτάνα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει" λέει άλλη μια παροιμία.
Έχω την εντύπωση πως πολλοί εδώ μέσα βρήκαν την αφορμή με την κρίση για να ξαναγυρίσουν
σε συνήθειες των περασμένων δεκαετιών, τότε που ήταν... "αλεπουδάκια"

Πρόεδρε το παραπάνω σχόλιο δεν ισχύει για εσένα -όπως έχουμε ξαναπεί- εσύ έπαιζες πάντα σε όλες τις κατηγορίες. Πάντως απορώ για αυτό το Χ5 !!! εγώ δεν έχω τέτοιες αντοχές, πλέον, πάντως άξιοι !!!
Το φωτορεπορτάζ είναι πάντα ευπρόσδεκτο  :grin:

ΥΓ για Furby > αλεπουδάκι εσύ, αλλά αλεπούδες εμείς  ;)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Σαλσα χορευεις????  :2funny: :2funny:

Και σάλσα και μερένγκε και μπατσάτα και βαζενάτο αλλά προπαντώς ρεγκετόν!
Άσε τους ευρωπαίους να μίλουν και να χορεύουν ότι θέλουν στα λάτιν!
Εδώ και μια πενταετία και βάλε όλη η Λατινική Αμερική χορεύει κατά κύριο λόγω στους ρυθμούς της σάλσα ρομάντικα και του ρεγκετόν!
Ειδικά το ρεγκετόν είναι απίστευτος χορός!
Και ταιριάζει απίστευτα εν ώρα σεξ!  :dancing: :dancing:
Αν ξέρεις από λάτιν πήγαινε φουέγκο στη Νέα Σμύρνη και θα καταλάβεις!  ;)
Είναι το μοναδικό μαγαζί το οποίο πλησιάζει τα δεδομένα του ούρμπαν στάιλ της Κολομβίας και των υπόλοιπων χωρών!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Πέστο ρε Πρόεδρε, κιόλο έλεγα "μα κάτι βρωμάει εδώ..." και δε μπορούσα να θυμηθώ!

Kαι επειδη κανενας δεν το εχει πει ακομα η δεν το εχει παρει πρεφα η Amanda της κυρα Lindas BE ειναι η Gina που ηταν εδω περα και την τελευταια φορα παλι με την Chanell !!
Α ρε Linda μυαλο δεν βαζεις και θελεις να τα περνεις στην λουφα !!!
Εμ σε λιγο δεν θα σε εμπιστευονται ουτε οι δικοι σου !!!

Να της πει καποιος την ιστορια με τον βοσκο και τον λυκο !!!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Πέστο ρε Πρόεδρε, κιόλο έλεγα "μα κάτι βρωμάει εδώ..." και δε μπορούσα να θυμηθώ!

Kαι επειδη κανενας δεν το εχει πει ακομα η δεν το εχει παρει πρεφα η Amanda της κυρα Lindas BE ειναι η Gina που ηταν εδω περα και την τελευταια φορα παλι με την Chanell !!
Α ρε Linda μυαλο δεν βαζεις και θελεις να τα περνεις στην λουφα !!!
Εμ σε λιγο δεν θα σε εμπιστευονται ουτε οι δικοι σου !!!

Να της πει καποιος την ιστορια με τον βοσκο και τον λυκο !!!
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
να ενημερωσω οτι πηγα Δευτερα αργα να συναντησω Ρεμπεκα... οι παλιες συνηθειες - κασκαντεριλικι - δεν κοβονται ευκολα! Φτανω κατω απο το Ζ-χοτελ, στελνω μηνυμα να μου πουνε το δωματιο... δεν παιρνω απαντηση... ξανα σμσ, τιποτα... Πλακωνω τα τηλεφωνα - και τα δυο - σε μια φαση καποιος το σηκωνει και με το "hello" το ξανακλεινει... Μετα απο λιγο λαμβανω επιτελους τον αριθμο δωματιου...
Ανεβαινω, χτυπαω κουδουνακι - που ξυπναει και μοσχαρι - τιποτα... χτυπαω με τα δαχτυλα, ακρα ησυχια...
Ξανα σμσ, ξανα τηλεφωνα... το σηκωνει ενας αντρας, καλα αγγλικα, με ρωτουσε αν ειμαι σιγουρα στο σωστο ξενοδοχειο... μετα απο λιγο με παιρνει μια γκομενα και μου λεει οτι δεν μπορει να καταλαβει τι εχει συμβει, οτι ανησυχει κλπ. Την ωρα που μιλαμε ανοιγει το ασανσερ - το δωματιο ειναι πολυ κοντα - βγαινει μια χοντρη ξανθια και αρχιζει κι αυτη να χτυπαει την πορτα της Ρεμπεκας!!! Το αναφερω σε αυτην που μιλουσα στο τηλεφωνο, μου λεει εστειλα τη χοντρη να δει τι γινεται...
Μετα απο καμμια ωρα, αφου εχω πιει δυο ποτα στο Λιντο, λαμβανω σμσ: "did you left hotel??", απαντηση "yessss"... "sorry very much, Rebeca was sleeping"!!!
Επαγγελματιες...
ΥΓ: εκτος κι αν δεν φταιει ουτε το πρακτορειο ουτε η κοπελα, αλλα ο... Kaloeros, που οπως διαπιστωσα εκ των υστερων, ειχε παει πριν... Τι της εκανες βρε συναγωνιστη και κοιμοταν ετσι??
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
να ενημερωσω οτι πηγα Δευτερα αργα να συναντησω Ρεμπεκα... οι παλιες συνηθειες - κασκαντεριλικι - δεν κοβονται ευκολα! Φτανω κατω απο το Ζ-χοτελ, στελνω μηνυμα να μου πουνε το δωματιο... δεν παιρνω απαντηση... ξανα σμσ, τιποτα... Πλακωνω τα τηλεφωνα - και τα δυο - σε μια φαση καποιος το σηκωνει και με το "hello" το ξανακλεινει... Μετα απο λιγο λαμβανω επιτελους τον αριθμο δωματιου...
Ανεβαινω, χτυπαω κουδουνακι - που ξυπναει και μοσχαρι - τιποτα... χτυπαω με τα δαχτυλα, ακρα ησυχια...
Ξανα σμσ, ξανα τηλεφωνα... το σηκωνει ενας αντρας, καλα αγγλικα, με ρωτουσε αν ειμαι σιγουρα στο σωστο ξενοδοχειο... μετα απο λιγο με παιρνει μια γκομενα και μου λεει οτι δεν μπορει να καταλαβει τι εχει συμβει, οτι ανησυχει κλπ. Την ωρα που μιλαμε ανοιγει το ασανσερ - το δωματιο ειναι πολυ κοντα - βγαινει μια χοντρη ξανθια και αρχιζει κι αυτη να χτυπαει την πορτα της Ρεμπεκας!!! Το αναφερω σε αυτην που μιλουσα στο τηλεφωνο, μου λεει εστειλα τη χοντρη να δει τι γινεται...
Μετα απο καμμια ωρα, αφου εχω πιει δυο ποτα στο Λιντο, λαμβανω σμσ: "did you left hotel??", απαντηση "yessss"... "sorry very much, Rebeca was sleeping"!!!
Επαγγελματιες...
ΥΓ: εκτος κι αν δεν φταιει ουτε το πρακτορειο ουτε η κοπελα, αλλα ο... Kaloeros, που οπως διαπιστωσα εκ των υστερων, ειχε παει πριν... Τι της εκανες βρε συναγωνιστη και κοιμοταν ετσι??

Πω, πω...Τι ήττα έφαγες φιλαράκι  :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom