Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 149 άτομα (4 μέλη και 145 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Τον στενοχώρησα τον doctor, τον πέρασα στην Morgan, :headbang2: όταν έγραψε ήταν νέος και με τον περιορισμό την έβαλε 7αρια. :2funny:
Είναι large o «γιατρός» αλλά αν έβαζε 10αρια και στην Chanel θα έπαιρνα Zurlotex των 500mg  :2funny:

Ασε τον γιατρο μας, ειναι ο μονος σταθερος στην βαθμολογια! Ξερεις απο την αρχη, πριν διαβασεις την κριτικη, οτι ειναι 10αρι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
στις Κάνες την έστειλε η mila με τσιμπημένες τιμούλες! :grin: :grin:

Στις Κανες δεν εχει κριση βρε  :2funny: :2funny: :2funny: Ασε την Μιλα, οσα μπορει να παρει θα χρεωσει! Να δουμε αν στειλει στην Αθηνα κανενα μωρο και αν κρατησει τις τιμες! Την Ιβον μονο να μην στειλει!!!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
να ενημερωσω οτι πηγα Δευτερα αργα να συναντησω Ρεμπεκα... οι παλιες συνηθειες - κασκαντεριλικι - δεν κοβονται ευκολα!
"yessss"... "sorry very much, Rebeca was sleeping"!!!
ΥΓ: εκτος κι αν δεν φταιει ουτε το πρακτορειο ουτε η κοπελα, αλλα ο... Kaloeros, που οπως διαπιστωσα εκ των υστερων, ειχε παει πριν... Τι της εκανες βρε συναγωνιστη και κοιμοταν ετσι??
Φίλε μου είσαι όχι μόνο του ρίσκου, αλλά του extreme ρίσκου!!! 
Πάνε βρε σε νέο κορίτσι στα μαύρα τα μεσάνυχτα, το πρώτο βράδυ μετά το ταξίδι;
Η δικαιολογία του πρακτορείου είναι απόλυτα φυσιολογική για μένα και εξηγούμε.
Τα κορίτσια Ρεμπέκα & Σούζι ταξίδευαν από το χωριό τους (αυτό δικό μου) από τις 5 το πρωί για να μας έρθουν εδώ το απόγευμα. Άρα είναι απόλυτα φυσιολογικό να είναι κουρασμένες το βράδυ. Τώρα αν φίλε μου πήγες και κατά την μία μαύρα μεσάνυχτα, τι να ελπίζεις; Εκτός και αν το έχεις απωθημένο να πας με μια Sleeping Beauty…  :2funny:
Εγώ πάντως την περιποιήθηκα την κοπέλα το απόγευμα, και την άφησα μέσα στην καλή χαρά.
Μπορεί να έχεις εσύ το όνομα, αλλά τη χάρη την μοιραζόμαστε πολλοί…  :rolleyes:
Πάντως μετά από μένα αμφιβάλλω αν είχε άλλο ραντεβού.
Όμως πέρα από αυτά, είναι φάουλ η κοπέλα αν δέχτηκε το ραντεβού και μετά κοιμήθηκε…  :s&m_2:
Πέρα από το λογικό σοκ μετά το συμβάν, εγώ στη θέση σου θα ξαναδοκίμαζα να την δω για δύο λόγους : πρώτο για να μην μου μείνει το απωθημένο, και δεύτερο γιατί μετά το συμβάν (που θα το αναφέρεις) μάλλον θα πάρεις κατιτίς παραπάνω…
ΥΓ> Αυτά που αναφέρεις για το hotel έτσι έχουν, αλλά πολύ ενδιαφέρον είναι αυτό με την «χοντρή» φρουρό των κοριτσιών που μάλιστα ήρθε και άμεσα, τελικά αυτή μπήκε μέσα ή είχες ήδη φύγει;
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Μολονότι κατέχω τη γερμανική, δεν θυμόμουν την φράση αλλά το νόημα μόνο, οπότε προτίμησα να τη γράψω περιφραστικά στη γλώσσα μας. Πάντως, εσύ φαίνεται να την έχεις ξανακούσει. Εκτός κι αν είσαι αυτός που μου την είπε! :2funny:
Όσο για τη κριτική μου για τη Morgan, φαίνεται ότι μόνο σε σένα άρεσε, αν είσαι εσύ ο ένας και μοναδικός από τους 5 μέχρι τώρα που δεν την έχει μαυρίσει, αλλά δεν πειράζει, εγώ έγραψα αυτό ακριβώς που "εισέπραξα" από τη χθεσινή μου συνάντηση, όπως κάνω πάντα.
Τώρα, γιατί οι περισσότερες κριτικές όταν είναι αρνητικές γίνονται συνήθως αποδεκτές, ενώ όταν είναι θετικές συνήθως μαυρίζονται-καταψηφίζονται, αυτό είναι κάτι που ακόμα δεν έχω καταφέρει να εξηγήσω. Και για να μη παρεξηγηθώ, δεν μιλάμε για τις δικές μου κριτικές μόνο, ούτε φυσικά για κριτικές που είναι "κατά παραγγελία" ή αναιτιολόγητες ή μη εμπεριστατωμένες.

Αεροπόρε αντικειμενικά και ψυχρά αν το δεις, οι κακές κριτικές είναι πιο χρήσιμες. Γιατί προστατεύουν τους υπόλοιπους από τις μούφες.

Από κει και πέρα keep f***ng.
Και στα @@ σου η αποδοχή (που παρεπιπτόντως έχει ανέβει) ;)

 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Φίλε kon.air η κριτική σου για την Morgan ήταν άψογη, και μην ασχολείσαι με την αποδοχή της.

Η σωστή κριτική (κατ’ εμέ) είναι αυτή που είναι πρωτίστως χρηστική, δηλαδή αυτή που ακολουθεί τους κανόνες του site (περιγράφει αντικειμενικά την εμφάνιση, υπηρεσίες, πρακτορείο, ξενοδοχείο κλπ) και που επίσης μας δείχνει και τι τελικά κέρδισε ο συναγωνιστής από την συνάντηση, τα συναισθήματά του δηλαδή. Και η δική σου τα είχε όλα.

Όσο για την χρησιμότητα των καλών ή κακών κριτικών για μένα είναι όλες εξίσου σημαντικές, αρκεί να είναι κατά το δυνατό αντικειμενικές :
Οι καλές γιατί σου δίνουν μια ευκαιρία να περάσεις και εσύ καλά, και
Οι κακές για να μην χάσεις το χρόνο σου (και τα χρήματά σου φυσικά).
 

konstantinosss

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες καλημερα!

για την amanda πως κ δεν υπαρχει καμια γνωμη??
στα χαρτια φαινεται μουναρος....στα χαρτια.... :headbang:

κατι μου βρωμαει.....μουφα η δουλεια?? η λετε να περασω να δω τι παιζει?? :think:

με αγωνιστικους χαιρετισμους...

 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
"Διόρθωσα" το link στο παραπάνω post ύστερα από επισήμανση εμπειρότατου συναδέλφου. ;)
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Ο Ζ κάποιες τις εξαφάνισε νύχτα ή
τις τσιμπησαν τα στρουμφάκια.
Την άλλη βδομάδα πάντως επιστρατεύει
πάλι τη Sheila Grant μπας και ανέβει λίγο.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Βασικά.....στα @@ μου!!! :birdman: :birdman:
Δεν πα να επιστρατεύσει και ΛΟΚατζήδες!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Να βρει κορόϊδα ....στην βουλή!!!!! ;) :grin: :grin:

 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Αγαπητε Κυριε Προεδρε,

Ποια εστι η κορασις?
Είπαμε.....100 και άγιος ο Θεός!!!!
Ξεκινήστε μελέτη παίχτες.....θα βρείτε διαμάντια εκεί!!!! :rockon:
Αυτήν την εποχή είναι καλύτερες και φθηνότερες...
...άσε που μερικές είναι και από εδώ και από εκεί!!!! ;)
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
100 κι όλα μέσα κι άγιος ο Θεός!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σημερα πηρα και CT με 50 γιουρια , ε ρε δεν γινονται αυτα !!!
Συγγρου 144 Julia Πολωνεζα πρωην Ανιτα ,πρεπει να ειναι εκει μεχρι τις 7.00μμ αν δεν λαθευω !!
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Σημερα πηρα και CT με 50 γιουρια , ε ρε δεν γινονται αυτα !!!
Συγγρου 144 Julia Πολωνεζα πρωην Ανιτα ,πρεπει να ειναι εκει μεχρι τις 7.00μμ αν δεν λαθευω !!
Μιλάς για τέως CT προφανώς! Ναι, & γιατί όχι;
Απ' τα 50 υποτιθέμενα εσκορτς οι 45 είναι κατώτερες των προ 10ετίας εισαγόμενων CG!
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Σημερα πηρα και CT με 50 γιουρια , ε ρε δεν γινονται αυτα !!!
Συγγρου 144 Julia Πολωνεζα πρωην Ανιτα ,πρεπει να ειναι εκει μεχρι τις 7.00μμ αν δεν λαθευω !!

Προβλέπω να πήζει η Συγγρού σε λίγο.
Σε λίγο ή που θα κατέβουν και τα "επίσημα"
CT στο 100 ή ίσα ίσα που θα πληρώνουν το
ξενοδοχείο και πάλι αν...  :rockon: :rockon: :rockon:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Kαι δεν ηταν απλα Τουριστρια ηταν και κοριτσι του Babylon στην Βιεννη οπου για να γαμησεις ακουμπας και το βρακι σου !!!
Αφου φαγωθηκε που σε ξερω που σε ξερω απο την Βιεννη σε ξερω !!!
Και λεω ναι μαλλον απλα μεχρι το Insbruk εχω φτασει !!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Kαι δεν ηταν απλα Τουριστρια ηταν και κοριτσι του Babylon στην Βιεννη οπου για να γαμησεις ακουμπας και το βρακι σου !!!
Αφου φαγωθηκε που σε ξερω που σε ξερω απο την Βιεννη σε ξερω !!!
Και λεω ναι μαλλον απλα μεχρι το Insbruk εχω φτασει !!!
Από τα ανώγια στα ...κατώγια!!!!!
Έπρεπε να της πεις....."έγω μέχρι το Πανταβρέχει έχω πάει...με αναγνώρισες από τις παντόφλες μωρή άτιμη"!!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
Kαι δεν ηταν απλα Τουριστρια ηταν και κοριτσι του Babylon στην Βιεννη οπου για να γαμησεις ακουμπας και το βρακι σου !!!
Αφου φαγωθηκε που σε ξερω που σε ξερω απο την Βιεννη σε ξερω !!!
Και λεω ναι μαλλον απλα μεχρι το Insbruk εχω φτασει !!!
Για καταλάβω, αντί να την αναγνωρίσεις,
εσύ σε θυμήθηκε εκείνη; Η φήμη σου έχει
περάσει τα στενά όρια της Ελλάδας, δηλαδή!
Μπράβο πρόεδρε!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom