Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 147 άτομα (2 μέλη και 145 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Δεν ξέρω αν μιλάμε για το ίδιο ξενοδοχείο που κατοικοεδρεύει και η Morgan, αυτό δηλ. που έχει το όνομα της πλουσίας - τσουλάκι κληρονόμου του (αυτό το "πρωην τραγουδι των scorpions για διακοπες" που έγραψε ο συμπαίκτης με μπερδεύει), αλλά αν πρόκειται για το ίδιο, η λύση είναι η συνάντηση με την εκάστοτε έσκορτ στο προθάλαμο έξω από τα ασανσέρ στον τελευταίο όροφο του ξενοδοχείου (πατάς το κουμπί R), εκεί όπου βρίσκεται και το μπαρ με την ωραιότερη ίσως θέα της Αθήνας και που σερβίρει τις πιο πετυχημένες margherita που έχω δοκιμάσει. :grin:

Γιατι να μην την κερασεις και κανενα καφε κατω πριν πας επανω στο δωματιο?? Ετσι για να παρει μπρος με την καφεινη  :2funny: :2funny:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Γνωρίζετε κάτι για την συγκεκριμένη
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Παντελώς άγνωστη φίλε ax9, αλλά με δύο ενδιαφέροντα σημεία :
(1) Είναι Λετονή αλλά δεν μοιάζει για τέτοια, παραείναι μελαχροινή...
(2) Ταξιδεύει και δουλεύει solo, δηλαδή δεν έχει καμμιά σχέση με τις άλλες δύο του πρακτορείου.
Και δεν είναι και πιπίνι...
Προσωπικά (υποκειμενικά πάντα) την κόβω σε tour της ανάγκης και της αρπαχτής, άρα καλύτερα από μακρυά  ;)
ΥΓ > έχει και εξωτικές υπηρεσίες : BLS,DIGITS, CIMSW... βρε δεν πάει να .... από μόνης της
 

karlito10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2008
Μηνύματα
102
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Δεν ξέρω αν μιλάμε για το ίδιο ξενοδοχείο που κατοικοεδρεύει και η Morgan, αυτό δηλ. που έχει το όνομα της πλουσίας - τσουλάκι κληρονόμου του (αυτό το "πρωην τραγουδι των scorpions για διακοπες" που έγραψε ο συμπαίκτης με μπερδεύει), αλλά αν πρόκειται για το ίδιο, η λύση είναι η συνάντηση με την εκάστοτε έσκορτ στο προθάλαμο των ασανσέρ στον τελευταίο όροφο του ξενοδοχείου, εκεί όπου βρίσκεται και το μπαρ με την ωραιότερη ίσως θέα της Αθήνας και που σερβίρει τις πιο πετυχημένες margherita που έχω δοκιμάσει. :grin:
το ξενοδοχειο που τουλαχιστον εγω ειχα την <<τιμη>> να γευθω την αμαντα τζινα η οπως αλλιως την λενε ειναι το πρωην διακοπες πανδοχειο και τωρα μετονομαστηκε σε στεμμα πλατεια τουλαχιστον αυτο μου εβγαλε το google translate.εκει η ασφαλεια σου σπαει τα νευρα.συμφωνω με το σκεπτικο του συμπαικτη για την μεταβαση στον τελευταιο οροφο και τον ευχαριστω γιατι δεν το ειχα σκεφτει καθολου.παντως εμενα εμενε στον δευτερο οροφο οποτε απο τον τελευταιο μεχρι τον δευτερο αν δεν ερχοταν η κοπελα ειχε πολυ περπατημα για να κατηφορισω.ευχαριστω geopa  για την ενθαρρυνση.οσο ζω μαθαινω
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Φίλε Burtoniac, όλα καλά και άγια αυτά που γράφεις για την φίλη μας την Έμιλυ, άλλωστε ήμουν ο τελευταίος πριν από σένα που είχα γράψει γι' αυτήν, και μάλιστα όχι μία αλλά δύο θετικές κριτικές, και δεν παίρνω τίποτα πίσω απ' αυτά που είχα γράψει. Αλλά στη κουβέντα σου "Δε νομίζω οτι υπάρχει στην Ελλάδα μέχρι στιγμής tour girl αντάξιό της, σε αυτό το επίπεδο τουλάχιστον", θα μου επιτρέψεις να σου φέρω αντίρρηση και να σου προτείνω να γνωρίσεις τη κυρία: . Κι έλα και πες μου μετά, αν είχα άδικο. Ένα σκαλί πιο πάνω, για να μη πω και δύο.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Γιατι να μην την κερασεις και κανενα καφε κατω πριν πας επανω στο δωματιο?? Ετσι για να παρει μπρος με την καφεινη  :2funny: :2funny:

Θα με πεις τσιγγούνη, αλλά αν είναι να μη μετράει ο χρόνος του καφέ στο χρόνο του meeting, καμμία αντίρρηση, αλλά μόνο έτσι.  :grin:
Κι όχι κάτω, πάνω στο Roof Garden (εξ ου και το R).
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
μενει στο ξενοδοχειο της παρις?μηπως παω και ρεφαρω την σημερινη χασουρα ρωταω

Αν σου περισσευουν τρεχα. Το μωρο δεν ειναι πιπινι, αλλα κατεχει το αθλημα και ειναι ΚΥΡΙΑ!!! Εχω να την δω μερικα χρονια τωρα, αλλα ηταν στα τοπ 10 τοτε!!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
το ξενοδοχειο που τουλαχιστον εγω ειχα την <<τιμη>> να γευθω την αμαντα τζινα η οπως αλλιως την λενε ειναι το πρωην διακοπες πανδοχειο και τωρα μετονομαστηκε σε στεμμα πλατεια τουλαχιστον αυτο μου εβγαλε το google translate.εκει η ασφαλεια σου σπαει τα νευρα.συμφωνω με το σκεπτικο του συμπαικτη για την μεταβαση στον τελευταιο οροφο και τον ευχαριστω γιατι δεν το ειχα σκεφτει καθολου.παντως εμενα εμενε στον δευτερο οροφο οποτε απο τον τελευταιο μεχρι τον δευτερο αν δεν ερχοταν η κοπελα ειχε πολυ περπατημα για να κατηφορισω.ευχαριστω geopa  για την ενθαρρυνση.οσο ζω μαθαινω

Τότε δεν είναι το ίδιο ξενοδοχείο, κατάλαβα ποιο λες από τη μετάφραση, αυτό που πήγες εσύ βρίσκεται λίγο πιο πάνω απ' αυτό που λέω εγώ σε σχέση με το ... Καλλιμάρμαρο (πχ), και δεν ξέρω αν έχει κι αυτό μπαρ προσβάσιμο στους επισκέπτες του ξενοδοχείου στο τελευταίο όροφο, όπως συμβαίνει με το άλλο (ξενοδοχείο), οπότε μη λάβεις υπόψη σου τη συμβουλή μου.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Αν σου περισσευουν τρεχα. Το μωρο δεν ειναι πιπινι, αλλα κατεχει το αθλημα και ειναι ΚΥΡΙΑ!!! Εχω να την δω μερικα χρονια τωρα, αλλα ηταν στα τοπ 10 τοτε!!

Πάντως, για μένα που (για να λέμε τα πράγματα με τ' όνομά τους) είμαι παίκτης του τελευταίου 8μήνου το πολύ, η συγκεκριμένη σε ποιότητα και γκάμα υπηρεσιών είναι, αν όχι η καλύτερη που έχω συναντήσει μέχρι σήμερα, σίγουρα μέσα στη πρώτη τριάδα. Και το "τριάδα" το λέω έτσι, για να μη θεωρηθώ υπερβολικός. Τι μαλακίες κάθομαι και λέω, αφού το ξέρω ότι η συγκεκριμένη ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!
 

ax9

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
33
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Παντελώς άγνωστη φίλε ax9, αλλά με δύο ενδιαφέροντα σημεία :
(1) Είναι Λετονή αλλά δεν μοιάζει για τέτοια, παραείναι μελαχροινή...
(2) Ταξιδεύει και δουλεύει solo, δηλαδή δεν έχει καμμιά σχέση με τις άλλες δύο του πρακτορείου.
Και δεν είναι και πιπίνι...
Προσωπικά (υποκειμενικά πάντα) την κόβω σε tour της ανάγκης και της αρπαχτής, άρα καλύτερα από μακρυά  ;)
ΥΓ > έχει και εξωτικές υπηρεσίες : BLS,DIGITS, CIMSW... βρε δεν πάει να .... από μόνης της

Νομίζω ότι με πείσατε....

Ευχαριστω για την απάντηση
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ιντερ - Χιλτ - Κροουν - Σοφιτ !!!
Θελουν καρτα οποτε κανονιστε την πορια σας !!!
Ο Πριαμος δεν χρειαζεται τιποτα και εχεται το κεφαλι σας ησυχο !!!
Τωρα για την Gina δεν εχω ιδεα γιατι εξεληχτικε ετσι αλλα το πηρα πρεφα γιατι διαβασα και τους Γαλλους μετα απο το πρωτο της Tour στην Ελλαδα και ηταν εξαλοι μαζι της !!

Ασε που ημουν ο μονος που επεσιμανα οτι η Αμαντα ειναι η Gina λιγο πιο πισω !!!
Τωρα για το θεμα του χρονου εχει μαλλιασει η γλωσσα μου να βριζω την Linda και το πρεσο που ριχνει και που κολλαει τα ραντεβου οποτε οπως το εχω φωναξει 100 φορες ποτε ξανα απο το Best Europe μεχρι να μαθουν να σεβοντε τα λεφτα που περνουν και ας εχουν τα καλυτερα Πολωνικα μοντελα !! :tickedoff:
Να διαβαζεται μαγκες δεν τα γραφω για να τα διαβαζω εγω !! :headbang: :headbang:
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
Τα καλά ξενοδοχεία δυσκολεύουν σε όλη την Ευρώπη. Και εδώ.
Οχι μονο βάζουν κάρτες για ασανσερ αλλά κυρίως ΔΕΝ δέχονται εσκορτ.
Τις διώχνουν. Στο Παρίσι έχει πέσει περονοσπορος. Και στο Λονδίνο.
Το Μιλάνο ακόμη κρατάει.

Στην Αθήνα, το ξεν. του άλσους πάρκου έχει διώξει κοπέλες.
Γενικώς τα έσκορτ τρέμουν το κράξιμο και τρώνε πόρτα στα χοτέλια.

Επίσης έχουν τρελά κεσάτια!
Εσκορτ γνωστού και μαζεμένου πρακτορείου έλεγε ότι στο Παρίσι σταύρωσε 2 ραντεβού σε 5 μερες. Στο δε Μιλάνο κανένα (μηδέν)!!!
Στην Αθήνα, που άρμεγε τρελά, το σκορ ήταν τώρα ένα ραντεβού τη μέρα, άντε δύο!

ΠΟλύ συντομα, οι τιμές θα κατρακυλήσουν. Το 250 συν εξτρα πέθανε. Το 200 συν έξτρα πεθαίνιε. Το 200 θα ειναι πλαφόν. Το 180 θα γίνει 160 εντός των ημερών.
Παζαρεύετε!
(ή αλλάξτε συνήθειες)
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
100euro1.jpg


Αλλιως ουστττ !!!!!!!!!!!


Υ.Γ. Ρε κουφαλες για δεν ηρθατε στην πορεια;;;  >:( >:( >:(



Απιστοι.......
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Δεν είναι έτσι ακριβώς τα πράγματα milf-fan. Τα ξενοδοχεία σαν αυτό που λες κάνουν τουμπεκί όταν έρχονται τα c.t. γιατί βάράνε μύγες....

Στην Αθήνα, το ξεν. του άλσους πάρκου έχει διώξει κοπέλες.
Γενικώς τα έσκορτ τρέμουν το κράξιμο και τρώνε πόρτα στα χοτέλια.

(ή αλλάξτε συνήθειες)
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom