Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (0 μέλη και 64 επισκέπτες)

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
όποιος παρει tiffany_hot ας μοιραστει την εμπειρία του, γιατί σκέφτομαι να καταθέσω και είμαι άναμεσα στο  να παρω μια ωρα ή το 2ωρο , εχει κανεις να μου δωσει τα φωτα του για την συγκεκριμένη
 

Επισκέπτης
Ρε τσογλανοι αυτοι που πανε το μεσημερι στην Vanesa ας της πηγαινουν και τιποτα να φαει.
Μονο εγω την ταιζω  !!!!!!!!!
Οταν ειναι fully booked δεν προλαβαινει ουτε να φτυσει.
Ασε που θα το εκτιμησει κιολας.
Αντε .
 

Επισκέπτης
Roxy παλι στις επαλξεις για τους ενδιαφερομενους.
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Ρε τσογλανοι αυτοι που πανε το μεσημερι στην Vanesa ας της πηγαινουν και τιποτα να φαει.
Μονο εγω την ταιζω  !!!!!!!!!
Οταν ειναι fully booked δεν προλαβαινει ουτε να φτυσει.
Ασε που θα το εκτιμησει κιολας.
Αντε .
:2funny: :2funny: :2funny: Και μάλλον είναι συνεχώς fully booked το κορίτσι... αλλά ας της δώσουν και λίγο τράτο στην ώρα παραπάνω από το πρακτορείο, ένα τέταρτο δε φτάνει!
Πάντως σε έχει σε υψηλή εκτίμηση, το ξέρεις όπως και κανα-δυο άλλους εδώ  ;) Μου έλεγε κάτι γνωστά ονόματα που έχουν οι Έλληνες και λέω... κάπου ξέρω για ποιούς λέει  :dancing:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Ρε τσογλανοι αυτοι που πανε το μεσημερι στην Vanesa ας της πηγαινουν και τιποτα να φαει.
Μονο εγω την ταιζω  !!!!!!!!!
Οταν ειναι fully booked δεν προλαβαινει ουτε να φτυσει.
Ασε που θα το εκτιμησει κιολας.
Αντε .
kατσε ρε baby,αλλος θα πηδαει,αλλος θα πληρωνει( για να την ταιζει),δεν παει...  :D:2funny: :2funny:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
δηλ...? μιλαμε για δεσμο πια,κρυφο? :)
και προσεξε τι θα πεις,την ταιζεις και στο στομα?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
δηλ...? μιλαμε για δεσμο πια,κρυφο? :)
και προσεξε τι θα πεις,την ταιζεις και στο στομα?
Απ' ότι φαίνεται τους δεσμούς δεν τους ταίζει, τους ..... εξαφανίζει :2funny:
Πάντως και η ίδια η Vanesa το είπε μόλις μιλήσαμε λίγο για το πρόγραμμά της. Αν δεν είχε περάσει ο Baby να της πάει ένα snack, μόνο με coca cola θα με περίμενε. Αν το δούμε σοβαρά πάντως, αυτό πρέπει να το ελέγξει η ίδια. Αν το πάρουμε λίγο στην πλάκα όπως επιβάλλεται, υπάρχει περίπτωση να δούμε πεσκέσια ντεκέδες λάδι, καμμιά κότα κ.λ.π.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Aυτα ειναι ειδικοτητα του Τσοπανου!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
Και απ' ότι είδα με μιά γρήγορη ματιά στο δωμάτιο πρέπει νάχει ήδη ξεκινήσει γιατί πήρε το μάτι μου μέλι σε μιά γωνία. Αν δεν πρόκειται για σεξουαλικό βοήθημα της Βανέσας, μάλλον πρόκειται για πεσκέσι. :dancing:
 

Επισκέπτης
Και απ' ότι είδα με μιά γρήγορη ματιά στο δωμάτιο πρέπει νάχει ήδη ξεκινήσει γιατί πήρε το μάτι μου μέλι σε μιά γωνία. Αν δεν πρόκειται για σεξουαλικό βοήθημα της Βανέσας, μάλλον πρόκειται για πεσκέσι. :dancing:
Γατα εισαι . :rockon: :rockon: :rockon: ;)
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ρε τι ακουμε πρωι-πρωι.. :cheesy:
τι μελια,τι φαγητα,εχετε αναλαβει και το φαγητο της,μπραβο :rockon:
το μελι φανταζομαι θα φαγωθει και απο τους δυο και οχι απο το κουταλι ;)

παντως θυμαμαι και απο την προηγουμενη φορα,αυτη η κοπελα ειχε αφησει μια ερωτικη αυρα πισω της, ολοι ερωτευμενοι ητανε,και μετα τη φυγη της υπηρχε διαχυτη μια μελαγχολια στα μελη του σαιτ
απο το περασμα της,μονο με αυτη το εχω δει αυτο στον ενα χρονο που ειμαι εδω
ελπιζω η ομαδα αυτη τη φορα να επανελθει λιγο πιο γρηγορα στα ισια της μετα το τελος του τουρ της
 

giov

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες, ειχατε κανενα προβλημα στο ξενοδοχειο της Βανεσας (σας σταματησαν κλπ.)?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
άρα το ότι σήμερα το πρωι δε προκαμα το ραντεβου μου στις 11 της ηρθε κουτι...
Αν σκεφτούμε ότι χθές είχε συνάντηση 00:30-2:30 μάλλον θα εκτίμησε τον παραπάνω ύπνο :) Ασε που μπορεί να πρόλαβε να φάει και πρωινό. Χλιδή :dancing:
 

Επισκέπτης
Ναι εφαγε ενα δευτερο σαντουιτσακι που της ειχα παει.
Ρε ξεφτιλα δινουμε 300 - 500 - 600 κλπ κλπ
και δεν δινουμε ενα διφραγκο για μια τυρροπιτα xaxaxaxa
 

Επισκέπτης
@ barkoulis71   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  Σιγα μην δεν το ξεραμε οτι θα περασεις ομορφα  :rockon: :rockon:

@ Varnalis, Γερο μου δεν ακους - δεν ακους τον φιλο σου. Τι να σου κανω;  :headbang: :headbang:

Τι εγινε ρε παιδια παρελαση απο τη Vanesa  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom