Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (1 μέλη και 67 επισκέπτες)

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Services:
OWO Yes
CIM Yes
CIF No
COB Yes
DFK No
A-LEVEL No
69 Yes
Anal Rimming No
τα γες είναι μέσα στα 300 ε;
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Στανταρ θα ενημερώσω γιατί δεν νομίζω να την έχουν πάρει πολλοί !!
΄Αντε να δούμε τι θα μας βγεί !!  :boobies: :boobies:
 

donator

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
248
Κριτικές
72
Like
1.125
Πόντοι
2.461
Δευτερος γυρος με Vanesaki Ισοπαλια.
Και επεται και τριτος και τελειωτικος.
Να δω ποιος θα τελειωσει ποιον ,αυτη εμενα η εγω αυτην. :think: :think:

Σε βλέπω να σε μαζεύουμε με τα κουταλάκια γιατί το μωρό είναι άπαικτο και με τρομερές αντοχές  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μαζί σου πρόεδρε  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Στανταρ θα ενημερώσω γιατί δεν νομίζω να την έχουν πάρει πολλοί !!
΄Αντε να δούμε τι θα μας βγεί !!  :boobies: :boobies:

Εχει θεσει το κοριτσι σοβαρη υποψηφιοτητα το κοριτσι να την περασουμε ενα χερακι
οποτε περιμενουμε με ανυπομονησια..
Και παλι καλο βολι
 

kazaul

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
η vanesa προς το παρων ειναι full booked 
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • vvv2689.JPG
    vvv2689.JPG
    47,8 KB · Εμφανίσεις: 32

varnalis

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
60
Like
279
Πόντοι
361
ρε μαγκες τι εχουμε εδω?
Στα ct συνήθως τα φαινόμενα απατούν.
Δυστυχώς η κυρά δεν είναι ότι φαίνεται κι ότι υπόσχεται. Την επισκέφθηκα χθες κι απελπίστικα.
Όσον αφορά τις φωτογραφίες απεικονίζουν την ίδια μετά όμως από εξαιρετικό ρετουσάρισμα. Έχει κοντά, άλουστα, καστανά μαλλιά, ύψος κάτω από 1,60 μ., βυζιά όπως στις φωτογραφίες και είναι το μόνο που αξίζει.
Ξενοδοχείο (όχι το καλό το απέναντι) στου οπλαρχηγού την πλατεία.
Απαράδεκτο δωμάτιο, μπάνιο με μόνο ντουσιέρα για νάνους,  Το δωμάτιο σε πλήρη ακαταστασία (δήθεν ότι δεν με περίμενε και ξαφνιάστηκε) κι ίδια άβαφτη κι απεριποίητη.
Καταγωγή από την Αργεντινή καμιά 25αριά και βάλε χρονών και (όπως είπε σε καλά αγγλικά) ζει τα τελευταία 15 έτη στη Λισαβώνα.
Αμέσως μόλις μπήκα μου είπε ότι έχει και μια εξίσου ωραία??? φίλη κι αν ήθελα να τις έπαιρνα μαζί, αλλά δεν μάσησα γιατί το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού.
CIM, OWO, A-LEVEL δεν κάνει, ξεχάστε τα. Τα λίγα που κάνει (κι όλα με προφυλακτικό φράουλα) έχουν την προοπτική του ψεκάστε-σκουπίστε-τελειώσατε. Πάσχιζε για να τελειώσω άμεσα (νοοτροπία συνοικιακού μπουρδέλου της Λισαβώνας υποψιάζομαι) αλλά ο γερογάτος  τόσα χρόνια στο κουρμπέτι (είπα να την παιδέψω) κρατιέται όσο γουστάρει και φυσικά αυτό την εκνεύρισε. Απίστευτο κι όμως αληθινό!!! Είχε την απαίτηση να τελειώσω σε 10 λεπτά (δηλ. 25 ευρώ το λεπτό). Τελείωσα κι έφυγα φυσικά νωρίτερα.
Ας όψεται η VANESA που είναι full booked.
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες τι εχουμε εδω?
A και ξεχασα επειδη ειχα επικοινωνια με το εν λογο πρακτορειο με διαφορες ερωτησεις και αποριες στις οποιες μου απαντουσαν με δυσκολια,οταν ρωτησα για την κοπελα εαν μοιαζει με τις φωτο μην εχουμε και καμμια εκπληξη δεν ελαβα καμμια απαντηση οποτε ξαναρωτησα και παλι τζιφος οποτε οποιος παει καλο θα ειναι να προσεξει και να τονιση στον αντζεντη πως εαν υπαρχουν μεγαλες διαφορες θα την κανει για αλλες πολιτιες.
Αυτα προς συμορφωση των αγωνιστων και των αντζεντιδων. :think: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
χαχαχα μαζι τα γραφουμε πρωινιατικα ρε Varnalis. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Tην καλημερα μου. :rockon:
 

varnalis

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
60
Like
279
Πόντοι
361
χαχαχα μαζι τα γραφουμε πρωινιατικα ρε Varnalis. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Tην καλημερα μου. :rockon:

Καλημέρα BABY.
Κι εγώ ρώτησα για φωτογραφίες και με τα πολλά μου απάντησαν ότι είναι αληθινές.
Και βέβαια την εν λόγω κυρία απεικονίζουν αφού πρώτα όμως επεξεργάστηκε τις φωτογραφίες της ο Leonardo da Vinci των ρετουσαριστών.
 

Επισκέπτης
Καλημέρα BABY.
Κι εγώ ρώτησα για φωτογραφίες και με τα πολλά μου απάντησαν ότι είναι αληθινές.
Και βέβαια την εν λόγω κυρία απεικονίζουν αφού πρώτα όμως επεξεργάστηκε τις φωτογραφίες της ο Leonardo da Vinci των ρετουσαριστών.
xaxaxa Καλιτεχνης . ;)
 

Συνημμένα

  • leonardo.jpg
    leonardo.jpg
    42,5 KB · Εμφανίσεις: 24

FlyingLicker

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2008
Μηνύματα
173
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
A και ξεχασα επειδη ειχα επικοινωνια με το εν λογο πρακτορειο με διαφορες ερωτησεις και αποριες στις οποιες μου απαντουσαν με δυσκολια,οταν ρωτησα για την κοπελα εαν μοιαζει με τις φωτο μην εχουμε και καμμια εκπληξη δεν ελαβα καμμια απαντηση οποτε ξαναρωτησα και παλι τζιφος οποτε οποιος παει καλο θα ειναι να προσεξει και να τονιση στον αντζεντη πως εαν υπαρχουν μεγαλες διαφορες θα την κανει για αλλες πολιτιες.
Αυτα προς συμορφωση των αγωνιστων και των αντζεντιδων. :think: :tickedoff:
Καλημερα σε ολους . Αυτα για να μαθαινουν οι νεωτεροι.... φαγαμε τη μουφα απο Margo/Rouge....

καλες πτησεις
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Επίσκεψη στη Vanesa χθές με παράβαση του κανόνα "πρώτη συνάντηση 1 ώρα". Δύο ωρίτσες σε αποδεκτό ξενοδοχείο του κέντρου μετά από εύκολο booking (αν και είχα κλείσει μία εβδομάδα πριν αμέσως μόλις έλαβα ενημερωτικό mail από το πρακτορείο) και εύκολη επικοινωνία στο ενδιάμεσο. Προφανώς είναι στο τρέχον top 5 αλλά από εκεί και πέρα μπορείς είτε να κολλήσεις επικίνδυνα είτε απλώς να περάσεις πολύ καλά. Πολύ καλό κορμί, ωραίο πρόσωπο πολύ ανοιχτή στη συζήτηση και απλή. Πολύ σημαντικό για μένα το γεγονός ότι συζητά άνετα θέματα σχετικά με το sex.
Προσωπικά πέρασα καλά.
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Λοιπόν ρε παιδιά, όντως είχατε όλοι δίκιο για Vanesa... τρελλή γκόμενα και γαμώ τα άτομα...είναι παντελονοαδειάστρα πρώτης τάξεως, μπορεί να σε καταστρέψει κανονικά! Ευτυχώς που είναι αρκετά επαγγελματίας και χρόνια στο κουρμπέτι και δεν πολυκινδυνέυει κανείς να την πατήσει πιο χοντρά  :grin:
Και νόμιζα ότι είχε κάνει αρκετά  tour εδώ κρίνοντας από το "fan club" της και μου λέει αυτό είναι το δεύτερο μόλις! Μπράβο στο κορίτσι  :rockon:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom