Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (5 μέλη και 57 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ενταξει να μην τις κρεμασουμε, αλλα οχι και να τις εχουμε στα πουπουλα. Εξαλου και εμεις για να περασουμε καλα παμε και τα ακουμπαμε, ας σεβαστεί ο ενας τις επιθυμιες του αλλου με πλεονεκτημα σε αυτους που τα δινουν για να υπαρχουν οι αλλοι.
Νομιζω δηλαδη και αμαρτια δεν εχω. Παω να ετοιμαστω για Scarlet, Εχω και δρομο να κανω.
Αντε και καλο βολι.
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Συναγωνιστες μηπως να της παμε και κανα διαμαντενιο κολιε για να κανει την δουλεια της; Ειμαστε σοβαροι τωρα; Σαν πολυ ασχοληθήκαμε με την κυρια, αν δεν ξερει που και γιατι δουλευει να παει σπιτι της. Πολυ μαλακούς σας - μας-  βλεπω.

Χωρις παρεξήγηση, αλλα τετοια δεν βοηθουν, εξαλου η προσφορες ειναι παρα πολλες και οι επιλογες αρκετες.
Γνώμη σου...Δεκτή και σεβαστή...Εγώ πάντως όσες φορές έχω πάρει ct πάντα θέλω να περνάει καλά και η άλλη, να την χαλαρώνω και να απελευθερώνεται και να περνάω καλύτερα.Δεν θέλω να έχω μια κοπέλα απέναντι μου που θα κάνει μηχανικά την δουλειά της.Θέλω να το γουστάρει έστω και λίγο.
Και το πετυχαίνω χωρίς να κουβαλάω διαμάντια μαζί μου και χωρίς υφάκι "πλήρωσα ,στρώσου την δουλειά!".Κάθετι θέλει και τον τρόπο του. Αν δω κάτι στραβό έχω τον τρόπο μου να τις κάνω να παραδέχονται το λάθος τους.
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Καλα ρε Rebetis μην βαρας , ο καθενας κανει οτι γουσταρει για να περασει καλα.
Δεν εχουμε να κανουμε και με ζωα οχι επειδη τις πληρωνουμε να τις κρεμασουμε και στην πλατεια Καραισκακη. :think:

Χαιρετησματα απο την Sheilla σε ολους τους αγαπητικους που την περιμενουν. :2funny: :2funny:
Εντάξει χωρίς πλάκα τώρα...Αυτό που κάνεις είναι βασανιστήριο!!!Γιατί μας το κάνεις αυτό???Μιλας μαζί της?Πότε θα έρθει?ΘΕΛΩ ΤΑ ΚΟΝΕ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Καλα ρε Rebetis μην βαρας , ο καθενας κανει οτι γουσταρει για να περασει καλα.
Δεν εχουμε να κανουμε και με ζωα οχι επειδη τις πληρωνουμε να τις κρεμασουμε και στην πλατεια Καραισκακη. :think:

Χαιρετησματα απο την Sheilla σε ολους τους αγαπητικους που την περιμενουν. :2funny: :2funny:

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!  :dancing: :dancing: :dancing:
Master έκλεισα με Karolina και διαβάζοντας τα reviews μάλλον θα πρέπει να κάνω ειδική προετοιμασία για να ανταπεξέλθω και να κρατήσω την σημαία ψηλά!!! :2funny: :2funny: Άσε που τελικά θα έχω μόλις 24 ώρες για να συνέλθω από Dianna!!! Δύο derby σε 2 ημέρες :2funny:
Σε παρακαλώ να προτείνεις ως πιο έμπειρος ασκήσεις - διατροφή - συμπληρώματα για την καλύτερη απόδοση στον αγώνα.....

Όπως βλέπετε η σαρξ μπορεί να ασθενεί το πνεύμα όμως ....!!!

 

Επισκέπτης
Γνώμη σου...Δεκτή και σεβαστή...Εγώ πάντως όσες φορές έχω πάρει ct πάντα θέλω να περνάει καλά και η άλλη, να την χαλαρώνω και να απελευθερώνεται και να περνάω καλύτερα.Δεν θέλω να έχω μια κοπέλα απέναντι μου που θα κάνει μηχανικά την δουλειά της.Θέλω να το γουστάρει έστω και λίγο.
Και το πετυχαίνω χωρίς να κουβαλάω διαμάντια μαζί μου και χωρίς υφάκι "πλήρωσα ,στρώσου την δουλειά!".Κάθετι θέλει και τον τρόπο του. Αν δω κάτι στραβό έχω τον τρόπο μου να τις κάνω να παραδέχονται το λάθος τους.
Συμφωνω και επαυξανω με αυτα που γραφεις και για αυτο τον λογο ασχολουμαι μα τα CT και εχω αποσυρθει απο τα studio και τα λοιπα .
Γιατι μονο με τα CT και CG εχεις τον χρονο να ασχοληθεις μαζι τους οποτε να περασετε και οι δυο καλα.
Βεβαια δεν ειμαστε ολοι ιδιοι και σιγουρα δεν περναμε και ολοι το ιδιο οπως  και δεν εχουμαι ολοι τα ιδια γουστα.
Respect σε ολους και στα γουστα τους απο εμενα.

 

Επισκέπτης
ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!  :dancing: :dancing: :dancing:
Master έκλεισα με Karolina και διαβάζοντας τα reviews μάλλον θα πρέπει να κάνω ειδική προετοιμασία για να ανταπεξέλθω και να κρατήσω την σημαία ψηλά!!! :2funny: :2funny: Άσε που τελικά θα έχω μόλις 24 ώρες για να συνέλθω από Dianna!!! Δύο derby σε 2 ημέρες :2funny:
Σε παρακαλώ να προτείνεις ως πιο έμπειρος ασκήσεις - διατροφή - συμπληρώματα για την καλύτερη απόδοση στον αγώνα.....

Όπως βλέπετε η σαρξ μπορεί να ασθενεί το πνεύμα όμως ....!!!
Η Λιβερπουλ εισαι ρε κουφαλα.
Στην Καρο καλυτερα να πας κουμπωμενος. :bigdick:
Και ετοιμασου για Hardcore , δονητες ,assfisting και οτι αλλο βαζει ο νους σου.
Δες και καμμια ταινεια να παρεις και καμμια ιδεα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Patricia-FULL SERVICE-Tour on Athens 14/04 - 18/04
 

Συνημμένα

  • galery_image_239.jpg
    galery_image_239.jpg
    37,3 KB · Εμφανίσεις: 14
  • galery_image_240.jpg
    galery_image_240.jpg
    30,3 KB · Εμφανίσεις: 22
  • image_13(1).jpg
    image_13(1).jpg
    33,1 KB · Εμφανίσεις: 15

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Η Λιβερπουλ εισαι ρε κουφαλα.
Στην Καρο καλυτερα να πας κουμπωμενος. :bigdick:
Και ετοιμασου για Hardcore , δονητες ,assfisting και οτι αλλο βαζει ο νους σου.
Δες και καμμια ταινεια να παρεις και καμμια ιδεα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ...... GLORY GLORY MAN UNITED....  :rockon: :rockon: :rockon:
ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ !!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Τον κακομοιρο τον lalak θα τον πεθανει η Victoria.


φιλαρακια τι εγινε,επεσε καμοια επιδημια και εχετε παρει ολοι αναρωτικη αδειουλα σημερα?Μολις μπηκα σπιτι και εχω ξεκινησει προετοιμασια για το απογευματινο ματς με  Viktoria.Επισης εχω παρει και τις ντοπες μου.Θα δει το χριστο φανταρο το κοριτσι μας σημερα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
φιλαρακια τι εγινε,επεσε καμοια επιδημια και εχετε παρει ολοι αναρωτικη αδειουλα σημερα?Μολις μπηκα σπιτι και εχω ξεκινησει προετοιμασια για το απογευματινο ματς με  Viktoria.Επισης εχω παρει και τις ντοπες μου.Θα δει το χριστο φανταρο το κοριτσι μας σημερα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ μηπως σου τον παρει ΛΑΤΑΚΙ και τον φτυσει Ροκκανιδια. :2funny: :2funny: :2funny:
Εγω απο τωρα βαζω τραγουδακι. :rockon:

[youtube=425,350]Mr40KV4ieV8[/youtube]
 

Επισκέπτης
Βaby,η Jane δεν μπορουσε να περπατησει εχθες που την πετυχα στο δωματιο της ALISA!Της αλλαξες τα φωτα το κοριτσι ρε?

ZTOD εχω ενα πολυ καλο νεο για σενα!!!Ξεκινα να μαζευεις λεφτα....
 

Επισκέπτης
Που να δεις αυρριο το βραδυ την μικρη μας Jane.

[youtube=425,350]HFVM5pVTwkM&feature=related[/youtube]
 

Επισκέπτης
Και αλλο φρουτο ClarissaEG Full Service. :think:
Τι θα γινει φανταρε θα κανω εγω την δουλια σου. :2funny: :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • c0_big.jpg
    c0_big.jpg
    19,7 KB · Εμφανίσεις: 16
  • c1_big.jpg
    c1_big.jpg
    19,3 KB · Εμφανίσεις: 19
  • c4_big.jpg
    c4_big.jpg
    14,5 KB · Εμφανίσεις: 15

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Βaby,η Jane δεν μπορουσε να περπατησει εχθες που την πετυχα στο δωματιο της ALISA!Της αλλαξες τα φωτα το κοριτσι ρε?

ZTOD εχω ενα πολυ καλο νεο για σενα!!!Ξεκινα να μαζευεις λεφτα....
Φιλαράκι τι λέει πως πάνε οι ντόπες????Να σου φέρω ιδιοσκεύασμα απο την κινέζα Τσου Λι να αντέξεις???
Για φτιάξε με...τι έχεις να μου πεις?
 

Επισκέπτης
Εγω παντως θα περασω το απογευματακι να την δω για να κανω μια προθερμανση για το αυριανο με την Jane.
Μωρε και φιλακια θα δωσει και δεν ξερω εγω και τι αλλο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα ενημερωσω . :rockon:
Μολις εσκασε και το δωμα στην πλατεια του μεγαλου οπλαρχηγου. :dancing:



Σε ποια θα δωσεις το απογευμα αρχοντα?
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Σε ποια θα δωσεις το απογευμα αρχοντα?
Στο κουκλί την Manouella θα χαρίσει το απόγευμα του ο Baby!!!Με τις ευχές και ευλογίες μου!!!
Καλό Πάσχα????Μόνο?Απανωτά τσουγκρίσματα θα κάνουμε!!!
Κάτι άλλο...Λες να παίρνω και αυγά μαζί μου στα dates για τσουγκρίζουμε και να τους δείχνω τα έθιμα μας???? :2funny:
 

Επισκέπτης
Στο κουκλί την Manouella θα χαρίσει το απόγευμα του ο Baby!!!Με τις ευχές και ευλογίες μου!!!
Καλό Πάσχα????Μόνο?Απανωτά τσουγκρίσματα θα κάνουμε!!!
Κάτι άλλο...Λες να παίρνω και αυγά μαζί μου στα dates για τσουγκρίζουμε και να τους δείχνω τα έθιμα μας???? :2funny:



χα χα χαΠαρε εσυ αυγα και εγω θα παιρνω τη σουβλα να τις σουβλισω!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αλάνια? Κωλοβαράτε? Να σας βάλω ένα μικρό casting να με βοηθήσετε να επιλέξω παιχνίδι "διασκέδασης" τις επόμενες μέρες που έχω free και θα γυρνοβολάω στο εξωτερικό?
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom