Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (13 μέλη και 69 επισκέπτες)

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
άθλια η Mariana (planetdreams). θα κλαίτε τα ευρουδάκια σας. το review μου θα ανέβει σε λίγο...
 

Επισκέπτης
Επιστροφη   απο Αlisa, Αφου  ετρεχα  με  κατεβασμενα  βρακια  να  προλαβω  λογω του οτι εκλεισα τελευταια στιγμη τελικα δεν το μετανιωσα καθολου!Παρα πολυ δυνατο χαρτι στα citytours!Αστερακι το μωρο και το ευχαριστηθηκα απιστευτα.Οφειλω να ομολογησω οτι ο TIPOS με προτρεψε να μην την χασω ετσι και γω δεν εχασα την ευκαιρια.Review αυριο θα χουμε,Και κατι ακομα:Κατα την διαρκεια του meeting μπαινει μεσα η Jane να της αφησει φαγητο και  μου πεσαν τα σαγονια και τα σαλια μαζι!Κουκλαρα με απιστευτη προσωπαρα!Α ρε ZTOD καλα θα περασεις!!
 

Dazed

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν προσπάθησα να την ποστάρω αλλά πάλι δεν άνοιγε το κουτάκι για την ημερομηνία για αυτό σόρρυ την βάζω εδώ
Manuella - Eritogirls (Συνάντηση σήμερα στις 20:00)
"Ηταν ένα ρίσκο μετά την πολύ αρνητική κριτική του φίλου μου Butts και ομολογώ χαίρομαι που δικαιώθηκα στο ρητό μου ότι "Για όλα υπάρχουν καλες και κακές στιγμές"
Καταρχάς η κοπέλα είναι πιο όμορφη από κοντά χωρίς αυτό το makeup που την κάνουν εντελώς bitch.
Πολύ φιλική,δεν σταματησε στιγμή να χαμογελάει ακόμα και κατα την διάρκεια του sex.
Καταπληκτική υγρή(πολύ φτύσιμο!) και βαθεία πίπα που σε στέλνει 3 γύρους είχαμε τους 2 τελείωσα στο απίστευτο στήθος της!
Σφιχτό,υπέροχο σώμα και ένα κώλο πολύ γευστικό και μυρωδάτο!!!
Γενικά έφυγα με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και γιατί ανακουφίστηκα που μου βγήκε το ρίσκο αλλά κυρίως γιατί με χαλάρωσε απίστευτα και με έκανε να περάσω πάρα πολύ καλά μετά από μια δύσκολη μέρα στη δουλειά!Προσωπικά θα την ξαναπάρω ένα δυωράκι όταν-και άν-ξαναρθει"

Ερχομαι να συμφωνησω απόλυτα εδω. Αν και δεν εχω ιδιαιτερη εμπειρια σε CT, και λογω ενδοιασμων απο φωτογραφιες και απο την πρωτη αρνητικη κριτικη, ειπα τελικα να παρω το ρισκο (...) και νομιζω και εγω οτι δικαιωθηκα απολυτα. Αρκετα εως πολυ πιο ομορφη απο τις φωτογραφιες κατα τη γνωμη μου (καλα ειδικα απο τις παλιοτερες που ειχε, καμια σχεση), πολυ γλυκια και χαμογελαστη. Πραγματικα σου εφτιαχνε τη διαθεση μονο που την εβλεπες.

Πολυ καλο και το σωμα, ε με δυνατοτερο σημειο το στηθος φυσικα... Γενικα GFE με αρκετη όρεξη και χωρίς υπερβολές, και μια γενικότερη προθυμία να σε ευχαριστήσει, ρωτώντας μάλιστα και μια δυο φορές πως παμε... Για τα ενδιάμεσα, συνεννοείσαι άνετα στα αγγλικά και μου φάνηκε και καπως πιο έξυπνη μπορω να πω από τις περισσότερες. Μου είπε και για το περιστατικό, και οτι αυτή έφταιγε κτλ.

Οπότε, για να κλείσω, δεν ξέρω αν με τις πολλές ακυρώσεις που είχε είπε να αλλάξει στάση, ή απλά ήταν μια κακή στιγμή, πάντως εγώ το καταυεχαριστήθηκα και κυρίως χαλάρωσα όπως είπε και ο ztod γιατί ήταν παρα πολύ ευχαριστή γενικώς.

Αυτά...
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Λοιπόν παρά τις παρενέσεις του αξιοσέβαστου (many respects!) laki και το review του experiensed Butts μου την σβουράει και έκλεισα μια ωρίτσα με την Manuella ελπίζοντας να πέσω μέσα ότι κάθετι μπορεί να έχει και τις καλές και τις κακές του στιγμές και να έπεσε ο άτυχος ο Butts στην κακή και εγώ στην καλή.
Επεσα μέσα και χαίρομαι για το ρίσκο των 250€ που πήρα. Η κοπέλα καταρχάς (αφού την ψάρεψα) μου ανέφερε το περιστατικό και ότι αισθάνεται πάρα πολύ άσχημα για την μαλακία που έκανε(έτσι ακριβώς) και έχει μετανιώσει.Οχι τίποτε άλλο χαίρεται λέει όταν έρχεται στην Ελλάδα να δουλέψει.Της εξήγησα ότι όταν έρχεσαι κάπου που γουστάρεις δεν χαλάς την ψυχολογία του άλλου που σε πληρώνει αδρά για να σε απολαύσει.Και μου είπε ότι έχω απόλυτο δίκιο.
Φοβάται μήπως πάρει έκταση το θέμα και την σουτάρει το πρακτορείο γιατί μετά από αυτό είχε ακυρώσεις...Anyway προσωπικά πέρασα υπέροχα μαζί της και το απόλαυσα μέχριτο τελευταίο λεπτό
Ειλικρινα δεν θέλω κανένας να νομίζει ότι προμοτάρω ή σπρώχνω την κοπέλα...Τις προσωπικές μου εμπειρίες μεταφέρω και έχω ενα ενδοιασμο αν πρέπει να ποστάρω review.Οτι μου πείτε θα κάνω ...Δεν θέλω να μπερδέψω τον κόσμο

Φίλε ΖTOD ειλικρινά χαίρομαι που τελικά πήγες και πέρασες καλά. :rockon: :rockon: Αν έβλεπες μερικές σελίδες πιο πίσω σου είχα δώσει και την ευχή μου!! Χάρηκα γιατί πραγματικά είναι κρίμα τέτοια μουνα.. να μην ανταποκρίνεται στις υπηρεσίες. Πάντως χωρίς να θέλω να ευλογήσω τα γένια μου έχω να παρατηρήσω τα εξής:
1. Αποδείχτηκε ότι δεν ήμουν υπεβολικός στο review μια και η "κυρία" προς τιμή της παραδέχτηκε ακριβώς τι έγινε....
2. Το ότι ήταν λίγο "κάπως" το επιβεβαιώνει από τα λεγόμενα του και ο BABY!! Το ερώτημα είναι αν δεν έγραφα ότι έγραψα ή δεν διαμαρτυρόμουνα στο agency γραπτώς απαιτώντας εξηγήσεις θα άλλαζε συμπεριφορά???
3. Να υπενθυμήσω ότι η κυρία είχε ταρίφα 300EU και μετά τις ακυρώσεις έπεσε στα 250!!!!!
4. Το site έχει μεγάλη δυναμική και στην συγκεκριμένη περίπτωση φάνηκε ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ!! :rockon: :rockon:
5. Η διαμαρτυρία μας στα πρακτορεία είναι επίσης αναγκαία και σημαντική. Το συγκεκριμένο zuzana (erito-hotel) απέδειξε για μένα ότι τουλάχιστον είναι σοβαρό (σίγουρα θα της έβαλε χέρι) και ξέρει πως να φερθεί στον πελάτη και να τον ικανοποιήσει ανάλογα. :rockon: Μιλάω για πολύ καλό πελάτη βέβαια (ας δει κάποιος τα review Μου όπου ας σημιώσει ότι δεν ξαναγράφω για την ίδια κοπέλα δεύτερη φορά όταν ξαναέρχεται. Για την Moni Πχ μόνο την περασμένη εβδομάδα επένδυσα 2 διώρα!)

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ
ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ REVIEWS ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΕΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΗΜΕΝΑ!!! Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΒΑΛΕ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΙΞΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΣΤΑ 250.... :rockon: ΜΕ ΕΝΑ ΣΜΠΑΡΟ ΔΥΟ ......

ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.

PS. ZTOD λες να την ξανακλείσω και να τις δώσω και εγώ μια ευκαιρία να εξηλεωθεί??? Έτσι όπως τα λες θα τις ζητήσω να κάνει παπάδες (anal :dancing: :dancing:) και χωρίς χρέωση!!! 
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Φίλε ΖTOD ειλικρινά χαίρομαι που τελικά πήγες και πέρασες καλά. :rockon: :rockon: Αν έβλεπες μερικές σελίδες πιο πίσω σου είχα δώσει και την ευχή μου!! Χάρηκα γιατί πραγματικά είναι κρίμα τέτοια μουνα.. να μην ανταποκρίνεται στις υπηρεσίες. Πάντως χωρίς να θέλω να ευλογήσω τα γένια μου έχω να παρατηρήσω τα εξής:
1. Αποδείχτηκε ότι δεν ήμουν υπεβολικός στο review μια και η "κυρία" προς τιμή της παραδέχτηκε ακριβώς τι έγινε....
2. Το ότι ήταν λίγο "κάπως" το επιβεβαιώνει από τα λεγόμενα του και ο BABY!! Το ερώτημα είναι αν δεν έγραφα ότι έγραψα ή δεν διαμαρτυρόμουνα στο agency γραπτώς απαιτώντας εξηγήσεις θα άλλαζε συμπεριφορά???
3. Να υπενθυμήσω ότι η κυρία είχε ταρίφα 300EU και μετά τις ακυρώσεις έπεσε στα 250!!!!!
4. Το site έχει μεγάλη δυναμική και στην συγκεκριμένη περίπτωση φάνηκε ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ!! :rockon: :rockon:
5. Η διαμαρτυρία μας στα πρακτορεία είναι επίσης αναγκαία και σημαντική. Το συγκεκριμένο zuzana (erito-hotel) απέδειξε για μένα ότι τουλάχιστον είναι σοβαρό (σίγουρα θα της έβαλε χέρι) και ξέρει πως να φερθεί στον πελάτη και να τον ικανοποιήσει ανάλογα. :rockon: Μιλάω για πολύ καλό πελάτη βέβαια (ας δει κάποιος τα review Μου όπου ας σημιώσει ότι δεν ξαναγράφω για την ίδια κοπέλα δεύτερη φορά όταν ξαναέρχεται. Για την Moni Πχ μόνο την περασμένη εβδομάδα επένδυσα 2 διώρα!)

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ
ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ REVIEWS ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΕΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΗΜΕΝΑ!!! Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΒΑΛΕ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΙΞΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΣΤΑ 250.... :rockon: ΜΕ ΕΝΑ ΣΜΠΑΡΟ ΔΥΟ ......

ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.

PS. ZTOD λες να την ξανακλείσω και να τις δώσω και εγώ μια ευκαιρία να εξηλεωθεί??? Έτσι όπως τα λες θα τις ζητήσω να κάνει παπάδες (anal :dancing: :dancing:) και χωρίς χρέωση!!!  

Ετσι μπραβο βαλε ταξη στην αγορα BUTTS και απεδωσε τα του Καισαρος τω Καισαρι. Τα Μπουρδελα οντως βοηθανε...
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Κατά τα άλλα η εβδομάδα μπήκε στραβά & συνεχίζει.... Έπεσα με γρίπη και πυρετό και αναγκάστικα να ακυρώσω το χθεσινό με Jane. Σκατά  :headbang: :headbang:. Κοιμόμουν όλη μέρα ενώ ψηνόμουνα και τώρα αισθάνομαι κάπως καλύτερα και κάνω το βρυκόλακα!!!
Αναμονή λοιπόν να περάσει και αναμένουμε από εβδομάδα Dianna :dancing: :dancing: και karolina  :dancing: :dancing: για να συνέλθουμε λίγο και να ρθούμε στα ίσα μας.
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Κατά τα άλλα η εβδομάδα μπήκε στραβά & συνεχίζει.... Έπεσα με γρίπη και πυρετό και αναγκάστικα να ακυρώσω το χθεσινό με Jane. Σκατά  :headbang: :headbang:. Κοιμόμουν όλη μέρα ενώ ψηνόμουνα και τώρα αισθάνομαι κάπως καλύτερα και κάνω το βρυκόλακα!!!
Αναμονή λοιπόν να περάσει και αναμένουμε από εβδομάδα Dianna :dancing: :dancing: και karolina  :dancing: :dancing: για να συνέλθουμε λίγο και να ρθούμε στα ίσα μας.

Περαστικα και γρηγορα πισω στη δραση.
 

Επισκέπτης
θελω να ευχαριστησω δημοσια τον κυριο lalak που με βοηθησε να γινω πελατης του λακαμα του ζουζανα...ετσι θα συναντησω κ εγω το αχτι μου καποια στιγμη(sheyla-ιδια γουστα εχουμε dude lol).δεν εχω προτιμηση στα κοριτσια του ζουζανα αλλα μονο κ μονο για τη σευλα...τεσπα θα σπασω το ροδι με 2ωρακι με ντιανα...thx again lalak!!!
Και καλα θα κανεις , και δεν θα το μετανοιωσεις και θα την παιρνεις καθε φορα που θα ερχετε και θα λες και ενα τραγουδι. :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
καλημερα!!!!!λεω κι εγω να δοκιμασω κιμπερλυ.για το γαμωτο ρε παιδι μου!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Test Drive μιας ωρας με Jane χτες το απογευματακι .
Περασε τις εξετασεις με καλο βαθμο αν και ψιλοζοριστικε σε καποιες φασεις.
Τα αρχιδια μου τα εκανε καραμελα φιλε monte για να μην λεμε οτι θελουμε οτι δεν και δεν (απλα να ξυριζετε και καμια τριχα γιατι δεν αρεσει σε ολα τα κοριτσια το Γκαταιφι). :headbang:
Θα τα γραψω αναλυτικα μετα το δευτερο Date μαζι της το οποιο θα ειναι δυορο με τα αναλογα Sushi και το γνωστο Party που θα γινει και που μπορει να ερθει και η αγαπητη Alisa να συμετασχει. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Butts λυπαμαι ειλικρινα που επεσες με πυρετο και ακυρωσες αλλα δεν πειραζει next time. Καλη αναρωση. :rockon:
 

Επισκέπτης
diana ετοιμασου...θα ερθω για παρτουζα με ζερο και θα τα καταπιεις ολα... :rockon:
Ναι προσεξε μην ζοριστη , και εγω να ερθω μαζι θα μας βαλει κατω και θα μας ρουφιξει οτι εχει απομεινει.
KOKINISKOUFITSAS ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ REVIEW ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΡΩΤΑΜΕ.
Λοιπον για την Kimberly τα εχουμε ξαναπει , μουναρος με Μ κεφαλαιο αλλα απο sex καμμια προτοβουλια δηλαδη λιγο βοδι ετοιμο για σφαγη.
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
φιλε baby ειμαι καινουριος στο σπορ κ πιτσιρικας οποτε δεν εχω την οικονομικη ανεση να πηγαινω καθε μερα!!!!!σε 2 εχω παει μεχρι τωρα κ για τη σαντρα απλα επιβεβαιωσα τον νιτρο.ελπιζω να πανε καλυτερα οι δουλειες κ θα εχετε αναφορες να εισαι σιγουρος.α!!!κοκκινοφωτουλης παρακαλω!!παραποιηση ονοματος ειναι ποινικο αδικημα!!χαχαχα!!!!καλημερα κ καλη δουλεια σε ολους!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
φιλε baby ειμαι καινουριος στο σπορ κ πιτσιρικας οποτε δεν εχω την οικονομικη ανεση να πηγαινω καθε μερα!!!!!σε 2 εχω παει μεχρι τωρα κ για τη σαντρα απλα επιβεβαιωσα τον νιτρο.ελπιζω να πανε καλυτερα οι δουλειες κ θα εχετε αναφορες να εισαι σιγουρος.α!!!κοκκινοφωτουλης παρακαλω!!παραποιηση ονοματος ειναι ποινικο αδικημα!!χαχαχα!!!!καλημερα κ καλη δουλεια σε ολους!!!!!!!!!!
Σωστος ο νεαρος .
Μαζι σου kokkinofotoulis WELCOME TO THE CLUB . :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Βρε ΝΙΤΡΟ εκει που σε βρηκαμε παλι χαθηκες τι εγινε μηπως επεσες μεσα σε τιποτα 4αρες βυζαρες και χαθηκες. :think:
Απλα αναρωτιεμαι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[youtube=425,350]6p4xuZ4Rls8[/youtube]
 

staefano

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
63
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
10
Καλημέρα συναγωνιστές.Μετά από αναγκαστική απουσία 3 εβδομάδων ξαναγύρισα στα δικά μας.Όλο αυτό το διάστημα επισκεπτόμουν το site,έστω και από μακρυά. Με το που επέστρεψα λοιπόν στην Αθήνα, είχα ένα μεσημεριανό δίωρο χθές με Viktoria - Planet Dreams.H συνάντηση διήρκησε περίπου 3 ώρες και ήταν εκπληκτικά.Η γυναίκα αυτή αποδεικνύει περίτρανα ότι η απόδοση ενός ct εξαρτάται κυρίως από την προσωπικότητα,τη διάθεση,τη σεξουαλικότητα και τον ερωτισμό που διαθέτει παρά από το σώμα.Θα διαπιστώνετε κι εσείς ότι τα καλά reviews τελικά απευθύνονται σε μέσου επιπέδου γυναίκες οι οποίες βγάζουν απίστευτα γούστα,και όχι σε μουνάρες - ντίβες, πλην κάποιων εξαιρέσεων.Η Viktoria λοιπόν με ξεζούμισε. Την έχυσα 4 φορές και η ώρα πέρασε πολύ ευχάριστα με μασάζ,καφέ, κουβέντα και γαμήσια.Αν θα με ρωτούσατε επίμονα τι δεν μου άρεσε θα έλεγα το μιλφέιγ σώμα και φάτσα καθώς και ο ενοχλητικός μικρός πόνος κατά τη διάρκεια της πίπας όταν αυτή γινόταν deep ή όταν χρησιμοποιούσε τα δόντια της.Βέβαια πταίσματα μπροστά στη συνολική εικόνα.Κεντρική κριτική δεν θα παραθέσω γιατί υπάρχουν πολλές ίδιες σαν τη δική μου και δεν θα προσέθετα κάτι καινούριο.
 

Επισκέπτης
Τον κακομοιρο τον lalak θα τον πεθανει η Victoria.
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Φίλε ΖTOD ειλικρινά χαίρομαι που τελικά πήγες και πέρασες καλά. :rockon: :rockon: Αν έβλεπες μερικές σελίδες πιο πίσω σου είχα δώσει και την ευχή μου!! Χάρηκα γιατί πραγματικά είναι κρίμα τέτοια μουνα.. να μην ανταποκρίνεται στις υπηρεσίες. Πάντως χωρίς να θέλω να ευλογήσω τα γένια μου έχω να παρατηρήσω τα εξής:
1. Αποδείχτηκε ότι δεν ήμουν υπεβολικός στο review μια και η "κυρία" προς τιμή της παραδέχτηκε ακριβώς τι έγινε....
2. Το ότι ήταν λίγο "κάπως" το επιβεβαιώνει από τα λεγόμενα του και ο BABY!! Το ερώτημα είναι αν δεν έγραφα ότι έγραψα ή δεν διαμαρτυρόμουνα στο agency γραπτώς απαιτώντας εξηγήσεις θα άλλαζε συμπεριφορά???
3. Να υπενθυμήσω ότι η κυρία είχε ταρίφα 300EU και μετά τις ακυρώσεις έπεσε στα 250!!!!!
4. Το site έχει μεγάλη δυναμική και στην συγκεκριμένη περίπτωση φάνηκε ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ!! :rockon: :rockon:
5. Η διαμαρτυρία μας στα πρακτορεία είναι επίσης αναγκαία και σημαντική. Το συγκεκριμένο zuzana (erito-hotel) απέδειξε για μένα ότι τουλάχιστον είναι σοβαρό (σίγουρα θα της έβαλε χέρι) και ξέρει πως να φερθεί στον πελάτη και να τον ικανοποιήσει ανάλογα. :rockon: Μιλάω για πολύ καλό πελάτη βέβαια (ας δει κάποιος τα review Μου όπου ας σημιώσει ότι δεν ξαναγράφω για την ίδια κοπέλα δεύτερη φορά όταν ξαναέρχεται. Για την Moni Πχ μόνο την περασμένη εβδομάδα επένδυσα 2 διώρα!)

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ
ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ REVIEWS ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΕΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΑ ΚΑΚΩΣ ΚΗΜΕΝΑ!!! Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΒΑΛΕ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΙΞΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΣΤΑ 250.... :rockon: ΜΕ ΕΝΑ ΣΜΠΑΡΟ ΔΥΟ ......

ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΓΙΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟΣ.

PS. ZTOD λες να την ξανακλείσω και να τις δώσω και εγώ μια ευκαιρία να εξηλεωθεί??? Έτσι όπως τα λες θα τις ζητήσω να κάνει παπάδες (anal :dancing: :dancing:) και χωρίς χρέωση!!!  
Καλημέρα φίλε Butts!
To Ξέρω φίλε θυμάμαι που μου έδωσες τη ευχή σου και νομίζω ότι έπιασε!
Εχεις δίκιο η αλήθεια είναι ότι η κοπέλα είναι λιγάκι κάπως χωρίς να σημαίνει πάντως ότι σε αποτρέπει,δεν ξέρω πως να το πω αμηχανία,απειρία...Πάντως να είσαι ευχάριστος τύπος και ευγενικός τότε χαλαρώνει και ανοίγεται...Εμένα πάντως μετά τον πρώτο γύρο που χαλαρώσαμε και κάναμε χαβαλέ ανοιχτηκε πάρα πολύ και μου δόθηκε η ευκαιρία και να την ψαρέψω και να της τα χώσω με ευγενικό και ωραίο τρόπο (standard θα έπεσε και το χώσιμο από το πρακτορείο) και όλα αυτά βοήθησαν να θυμηθεί πως πρέπει να είναι. Μου φάνηκε καλή και δεκτική κοπέλα με απόλυτη συναίσθηση της δουλειάς της.Απλά ήταν μια κακή στιγμή που όλοι μας μπορεί να περάσουν.Δεν είναι και ρομπότ να είναι άψογη η συμπεριφορά της. Κάποια στιγμή μπορεί να φανεί και μαλάκο όπως έγινε με σενα.Αλίμονο δεν υπονοώ ότι έχουμε αυτή την απαίτηση
Σαφώς και πιστεύω ότι η διαμαρτυρία σου αποδείχτηκε (οχι ίσως,σίγουρα!) σωτήρια για την πορεία των υπολοίπων ραντεβού της τόσο στην μείωση των τιμών όσο και στην προσγείωση της! Πρέπει όλοι να λέμε στο πρακτορείο όταν δεν είμαστε ικανοποιημένοι για το τρόπο εξυπηρέτησης να τους το αναφέρουμε γιατί αλλιώς είναι σαν να νομίζουν ή ότι είμαστε μαλάκες και τα δεχόμαστε όλα ή ότι όλα είναι καλά.
Χωρίς να θέλω να προσβάλω τις κοπέλες κάνουν μια συγκεκριμένη δουλειά για την οποία πληρώνονται αδρά.Πρέπει και εμείς να τις αντιμετωπίζουμε με τον πρέποντα σεβασμό για να μας ικανοποιήσουν (δεν είναι και μηχανές για να τα κάνουν όλα τέλεια και να ανέχονται πράγματα) και φυσικά και εμείς γιατί πάμε,πληρώνουμε και (πέρα από το sex) η όλη φάση να περάσει ευχάριστα και όχι μόνο το sex.Αλλωστε το διάλειμμα ανάμεσα στο sex όσο και περίεργο και αν ακούγεται είναι πολύ σημαντικό για να χαλαρώσουν και οι 2 πλευρές με το χαβαλέ που γίνεται και με τις κουβεντούλες που λέγονται.Στατιστικά σε ct που έχω πάρει όποτε υπήρχε αυτή η διαδικασία-σε normal βαθμό- ο κάθε γύρος ήταν και καλύτερος.
Εγώ όταν της μίλησα της ανέφερα και το site τι πραγματεύεται και πως κινείται στην Ελλάδα και πόσο επηρεάζει με τα reviews του και εκεί είδα μια (δυσάρεστη) έκπληξη στο βλέμα της και συννέφιασε
Εν κατακλείδι θέλω να σου πω μπράβο για την στάση σου απένταντι στο πρακτορείο. Πιστεύω ότι η κοπέλα αξίζει μα δεύτερη ευκαιρία να της δώσεις και είμαι σίγουρος ότι θα σε ικανοποιήσει απόλυτα! Ασε που αν δεν σε θυμάται-που θα σε θυμάται!- θα σε ικανοποιήσει καλύτερα από το καθένα.Απλά μην πας τσαμπουκαλεμένος ότι "κοίτα να δεις αποφάσισα να σου δώσω μια δεύτερη ευκαιρία στήσου και κάντα όλα!". Πήγαινε χαλαρός,χαλαρωσε την και αυτή γιατί με σένα θα είναι λίγο κουμπωμένη και πιστεύω θα περάσετε καλά.Θυμίσου ότι φιλάκια δεν δίνει (σεβαστό άλλωστε στα services της αν θυμάμαι καλά δεν το αναφέρει οπότε έχει πάτημα να στο αρνηθεί όσο περίεργο και αν ακούγεται) και αντιμετωπισε την ως GFE γιατί δεν είναι για wild καταστάσεις.Είναι ρομαντικό μωρό και προσωπικά η ατμόσφαιρα που είχε στο δωματιο της(πολύ χαμηλός φωτισμός και χαλαρή μουσική...)βοηθάει παρα πολύ
Αυτά γιατί με έπιασε η φλυαρία!
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Test Drive μιας ωρας με Jane χτες το απογευματακι .
Περασε τις εξετασεις με καλο βαθμο αν και ψιλοζοριστικε σε καποιες φασεις.
Τα αρχιδια μου τα εκανε καραμελα φιλε monte για να μην λεμε οτι θελουμε οτι δεν και δεν (απλα να ξυριζετε και καμια τριχα γιατι δεν αρεσει σε ολα τα κοριτσια το Γκαταιφι). :headbang:
Θα τα γραψω αναλυτικα μετα το δευτερο Date μαζι της το οποιο θα ειναι δυορο με τα αναλογα Sushi και το γνωστο Party που θα γινει και που μπορει να ερθει και η αγαπητη Alisa να συμετασχει. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Butts λυπαμαι ειλικρινα που επεσες με πυρετο και ακυρωσες αλλα δεν πειραζει next time. Καλη αναρωση. :rockon:
Κανόνισε να μου την ξεπατώσεις και να μου έρθει ψόφια!!! :2funny:  :2funny:
Την Παρασκευή το απόγευμα έχω ραντεβου!Εσύ πότε?
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom