Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 113 άτομα (16 μέλη και 97 επισκέπτες)

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Είσαι ωραίος!Πως ήταν η φόλα που είπες?
Δώσε μας ενημέρωση Civ!
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
θα συμφωνησω με νιτρο για σαντρα.απαραδεκτη!!!!!μην κανετε το λαθος κ πατε!!!!!!!νιτρο φιλε σε πετυχα στο ασανσερ κ σε προειδοποιησα.....ομως καλυτερα να βλεπει ο καθενας μονος του.τελοσπαντων ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια φολα που τρωμε ειναι.......καλημερα σε ολους!!!!!!
 

Επισκέπτης
Καλημερα πρωτα απο ολα. :rockon:
Τα σεβη μου στον συναγωνιστη ZTOD που απο οτι φαινετε εχει κανει στις ειδικες δυναμεις και δεν υπολογιζει τιποτα παρα μονο το ενστικτο του σαν και μενα και απο οτι καταλαβα απο τα λεγομενα του ειναι και μεγαλο λαμογιο γιατι ξερει και τις χτυπαει εκει που πονανε και ετσι παιρνει αυτο που θελει.
GRANDE RESPECT. :dancing:
Lalak θα λαλησης με την Natalie . :crazy:
Απο φατσα εμενα δεν μου λεει (γουστα ειναι αυτα) αλλα απο Service αδελφακι μου θα στον καταπιει. :bigdick:
Τα ιδια ισχυουν και για σενα Yiaramis. :new_shocked:
Kokkinofotoulis νεος στην ομαδα βλεπω , αλλα μην τα λεμε μονο σε αυτους που συνανταμαι στην πορτα των CT οπως στα μπουρδελα να γραφουμε και κανα review για την προστασια ολων και αλλη φορα με φραουλες που δεν χοντρενουν. :headbang2:
Butts δεν τρεχει τιποτα μεσα στο παιχνιδι ειναι αυτα δεν μπορει ολα να βγαινουν ροδινα ολο και καμμια στραβη μας τυχαινει ετσι για να μην μας ματιαξουν , δεν πειραζει θα σε ισιωσει το μικρο σημερα. :hmm:
NITRO ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ εαν δεν ισιωσεις μεχρι την Πεμπτη εχω ενα δυορακι με την Jane κλεισμενο τις καλες ωρες και στο κανω δωρο. :rockon:
 

Επισκέπτης
Αντε παμε καινουργια μερα σημερα. :dancing:

[youtube=425,350]pwXSqWVXACE[/youtube]
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Έχω κλείσει για Mariana (planetdreams) σήμερα το βράδυ. Μόνο μία κριτική βλέπω posted. άλλος κανείς δεν την έχει πάρει??
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Καλημερα πρωτα απο ολα. :rockon:
Τα σεβη μου στον συναγωνιστη ZTOD που απο οτι φαινετε εχει κανει στις ειδικες δυναμεις και δεν υπολογιζει τιποτα παρα μονο το ενστικτο του σαν και μενα και απο οτι καταλαβα απο τα λεγομενα του ειναι και μεγαλο λαμογιο γιατι ξερει και τις χτυπαει εκει που πονανε και ετσι παιρνει αυτο που θελει.
GRANDE RESPECT. :dancing:
Lalak θα λαλησης με την Natalie . :crazy:
Απο φατσα εμενα δεν μου λεει (γουστα ειναι αυτα) αλλα απο Service αδελφακι μου θα στον καταπιει. :bigdick:
Τα ιδια ισχυουν και για σενα Yiaramis. :new_shocked:
Kokkinofotoulis νεος στην ομαδα βλεπω , αλλα μην τα λεμε μονο σε αυτους που συνανταμαι στην πορτα των CT οπως στα μπουρδελα να γραφουμε και κανα review για την προστασια ολων και αλλη φορα με φραουλες που δεν χοντρενουν. :headbang2:
Butts δεν τρεχει τιποτα μεσα στο παιχνιδι ειναι αυτα δεν μπορει ολα να βγαινουν ροδινα ολο και καμμια στραβη μας τυχαινει ετσι για να μην μας ματιαξουν , δεν πειραζει θα σε ισιωσει το μικρο σημερα. :hmm:
NITRO ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ εαν δεν ισιωσεις μεχρι την Πεμπτη εχω ενα δυορακι με την Jane κλεισμενο τις καλες ωρες και στο κανω δωρο. :rockon:
H αλήθεια είναι ότι έχω περάσει από Ειδικές Δυνάμεις κάτι που ίσως να διευκόλυνε την απόφαση να πάρω το ρίσκο!
Είχα ένστικτο για το συγκεκριμένο πιπίνι και να σου πω περισσότερο έκλεισα όχι γιατί την γούσταρα(είχα σκοπό να την παρω την επόμενη φορά) αλλά γιατί μου έκανε εντύπωση η ολη φάση του Butts σε συνδυασμό με τις προηγούμενες κριτικες και είπα δεν μπορεί...θα είναι αυτό που λέμε μια στις τόσες!Είπα δεν μπορει να πέφτω τόσο έξω!Δεν παίρνω πολλά ct αλλά όταν παίρνω μου έχει χτυπήσει τη πόρτα η 6η μου αίσθηση...
Baby ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και τα respects σου...Mucho grande respectos to u also!
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Και μια ευχή...Χθες κάποιοι φίλοι είχαν άσχημες εμπειρίες και δεν ικανοποιήθηκαν
Ευχομαι σήμερα σε έμπειρους και άπειρους,πρωτάρηδες και προχωρημένους κάθε χαρά στα σκέλια τους και να αφήσουν τις κοπέλες με τις καλύτερες εμπειρίες από την παρουσία τους!
Δείξτε τους τι πάει να πει Ελλάδια παλικάρια μου!!!Υπερασπιστείτε τα πάτρια!!!
Κάποιοι έχασαν μια μάχη δεν πειράζει...Ο πόλεμος είναι δικός μας όμως!!!!
ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ρε μαστορια εστειλα μηνυμα στη μιλα για την αμπερ για να παω μαζι με ενα φιλο, και μου ειπε 500 για μια ωρα 1000 για δυο τι λετε για τις τιμες? :helpplea:
 

Επισκέπτης
Σωστες τιμες μια και εισαστε 2 τοτε ολα επι 2.
 

Επισκέπτης
εγω θα το εκανα με την Καρολινα οπου θα  γινοταν της ΚΑΡΙΟΛΑΣ.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Σωστες τιμες μια και εισαστε 2 τοτε ολα επι 2.

Παρόλο, που μέχρι στιγμής, όλα τα πρακτορεία την ίδια πρακτική ακολουθούν, δλδ 2 παίχτες, όλα επί 2...θεωρώ ότι ένα volumediscount, έπρεπε να γίνει.

Εάν σκεφτείς, ότι τελικά η κοπέλα, στον ίδιο χρόνο θα βγάλει διπλά λεφτά...και ότι δεν χάνει άλλα ραντεβού, κάτι έπρεπε να κόψουν.

Απλά αυτό το case είναι απόδειξη ότι πληρώνουμε για την απόλαυσή μας και όχι για τις υπηρεσίες, χρόνο και παρουσία της κοπέλας.

Ρε γμτ να μην έχω δίδυμο αδερφό...φτου σου!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
εγω θα το εκανα με την Καρολινα οπου θα  γινοταν της ΚΑΡΙΟΛΑΣ.

Σωστός....

Η Καρολίνα είναι γκόμενα που μου θυμίζει το ανέκδοτο με τον τύπο που είχε βάλει το χέρι του στο μουνί μίας πουτάνας και έχασε το ρολόι του. Όταν μετά πήγε να το βρει, μπήκε όλος μέσα...έψαχνε, έψαχνε και τελικά έπεσε επάνω σε ένα λοχαγό που με κυάλια αναζητούσε ένα ολόκληρο λόχο φαντάρους...

Ιδανική η Καριολίνα για ότι έκφυλο και υπερβολικό φαντάζεστε. Και ας έχει μοναδική ψύχωση να γίνει νούμερο ένα τάνα στα CT. Κανένας δεν είναι τέλειος άλλωστε.
 

Επισκέπτης
Λοιπόν, έχουμε και λέμε,
Αύριο Τετάρτη: Scarlet
Σάββατο: Jane
Επόμενη Τετάρτη:  Amber

Καλά πάμε νομίζω. Ερχονται και η Κimberly , Dianna, Karolina , Nataly .........

Πολλή δουλειά έπεσε, τελειώνουν και τα καύσιμα.......Θα μας κλαψουνε οι ρέγγες!!!!

 

Επισκέπτης
Και η Diana για να μην ξεχνιομαστε οι Milfακιδες.
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Λοιπόν, έχουμε και λέμε,
Αύριο Τετάρτη: Scarlet
Σάββατο: Jane
Επόμενη Τετάρτη:  Amber

Καλά πάμε νομίζω. Ερχονται και η Κimberly , Dianna, Karolina , Nataly .........

Πολλή δουλειά έπεσε, τελειώνουν και τα καύσιμα.......Θα μας κλαψουνε οι ρέγγες!!!!
Εσύ είσαι ο πελάτης που η κοπέλα μου του έβγαλε καταναλωτικό 6000€ στην Πειραιώς για...προσωπικά έξοδα?????
 

palaios

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σχετικα με κα σαντρα,τελικα αποδειχτηκε οτι ειχα λιγο δικιο.ευχαριστω τον νιτρο που επιβεβαιωσε.οσο αναφορα την αννα σας ειπα,αρκετα καλη στο σεξ,για τα λεφτα και για το ξενοδοχειο ισως το καλυτερο στην αθηνα.
 

Επισκέπτης
Εσύ είσαι ο πελάτης που η κοπέλα μου του έβγαλε καταναλωτικό 6000€ στην Πειραιώς για...προσωπικά έξοδα?????

Μπα αντέχω ακόμα, αλλά καλού κακού λέω να περάσω από το ευαγές ίδρυμα που αναφέρεις!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom