Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (4 μέλη και 64 επισκέπτες)

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Butts περαστικά!!!
Θα σβουρίξω ένα και για σένα στην Jane!!! Ενας γύρος μου αφιερωμένος σε σένα!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Τα αρχιδια μου τα εκανε καραμελα φιλε monte για να μην λεμε οτι θελουμε οτι δεν και δεν (απλα να ξυριζετε και καμια τριχα γιατι δεν αρεσει σε ολα τα κοριτσια το Γκαταιφι). :headbang:

Και μετά λέμε πως της κοντής ψωλής οι τρίχες της φταίνε!
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Τα αρχιδια μου τα εκανε καραμελα φιλε monte για να μην λεμε οτι θελουμε οτι δεν και δεν (απλα να ξυριζετε και καμια τριχα γιατι δεν αρεσει σε ολα τα κοριτσια το Γκαταιφι). :headbang:



Και μετά λέμε πως της κοντής ψωλής οι τρίχες της φταίνε!
:2funny: :2funny: :2funny:
Είσαι ωραίος!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Από ότι βλέπω...όλοι στη δουλειά σκιζόμαστε σήμερα!
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Από ότι βλέπω...όλοι στη δουλειά σκιζόμαστε σήμερα!
Εγώ στο Μαρούσι έχω πρόβλημα με το Internet γαμώ τον ΟΤΕ μου...Είναι πρόβλημα της περιοχής και έχουν και απεργείες οι μαλάκες οι τσουγγρανοφόροι οι Δημοσιουπαλληλίσκοι!
Πάλι καλά που έχω wireless της Cosmote και βολευόμαστε...(Τι σοι IT θα ήμουν!!)
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Θυμίσου ότι φιλάκια δεν δίνει (σεβαστό άλλωστε στα services της αν θυμάμαι καλά δεν το αναφέρει οπότε έχει πάτημα να στο αρνηθεί όσο περίεργο και αν ακούγεται) και αντιμετωπισε την ως GFE γιατί δεν είναι για wild καταστάσεις.Είναι ρομαντικό μωρό και προσωπικά η ατμόσφαιρα που είχε στο δωματιο της(πολύ χαμηλός φωτισμός και χαλαρή μουσική...)βοηθάει παρα πολύ
Αυτά γιατί με έπιασε η φλυαρία!
Καλημέρα φίλε μου. Συμφωνώ με όσα αναφέρεις απλά είμαι πάντα προσεκτικός στα review και αντικειμενικός όσο γίνεται. π.χ. δεν την έθαψα εμφανησιακά επειδή επειδή έγινε ότι έγινε. Αλλά σχετικά με τις υπηρεσίες  ακόμη και τώρα αν μπεις στο site αναφέρει :
Tour Services:
Sex In Different Positions, Oral without condom, Kissing with tongue, Cum on body, 69 Position, Foot fetish, Erotic massage, Masturbation, Striptease. Τώρα είναι αθώο λάθος ή κάτι άλλο? Προσωπικά δίνω μεγάλη σημασία στο συγκεκριμένο, για μένα είναι ένα δείγμα ότι η κοπέλα σου δίνεται και ουσιαστικά είναι απαραίτητο για χαρακτηρισμό GFE. Προσωπικά δεν κλείνω αν δεν παρέχεται το συγκεκριμένο!! Στο κάτω κάτω πας και σε studio με 50~100 € .....
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Butts περαστικά!!!
Θα σβουρίξω ένα και για σένα στην Jane!!! Ενας γύρος μου αφιερωμένος σε σένα!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Περιμένω να δω πως θα πάω σήμερα και αύριο και αν όλα πάνε καλά θα κλέισω για Σ/Κ!! :dancing:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Την Πεμπτη το βραδυ , αλλα μην φοβασαι δεν θα την αφησω να φαει πολυ Sushi. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μπράβο καλά θα κάνεις!!Μπορεί να την πειράξει και να τρέχει στην τουαλέττα!
Αρε Baby μας τις κακομαθαίνεις και θα μας ζητάνε και σαμπάνια σε λίγο!!!Μπράβο ρε φίλε καλά το πας!
 

mozart

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
93
Like
10
Πόντοι
0
Παιδιά την Scarlet από Slovak την έχει δοκιμάσει κανείς; Μου κάνει κλικ και ψήνομαι.

Γνωρίζει κανείς;
 

Επισκέπτης
Μπράβο καλά θα κάνεις!!Μπορεί να την πειράξει και να τρέχει στην τουαλέττα!
Αρε Baby μας τις κακομαθαίνεις και θα μας ζητάνε και σαμπάνια σε λίγο!!!Μπράβο ρε φίλε καλά το πας!
Οχι ρε εσυ ενας χρειαζεται να τις ταιζει και μονο σε αυτον θα κανουν παραπονα αν παει με αδεια χερια οι αλλοι εαν δεν το εχουν ξανακανει δεν προκειται να τους γκρινιαξουν. :think:
Ειναι σαν τους σκυλους που απο εναν εχουν μαθει να τρωνε και δεν ζηταναι σε αλλον. :2funny:
Mozart μαλλων εσυ θα δοκιμασεις και αν θες θα πεις και σε εμας. :rockon:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Καλημέρα φίλε μου. Συμφωνώ με όσα αναφέρεις απλά είμαι πάντα προσεκτικός στα review και αντικειμενικός όσο γίνεται. π.χ. δεν την έθαψα εμφανησιακά επειδή επειδή έγινε ότι έγινε. Αλλά σχετικά με τις υπηρεσίες  ακόμη και τώρα αν μπεις στο site αναφέρει :
Tour Services:
Sex In Different Positions, Oral without condom, Kissing with tongue, Cum on body, 69 Position, Foot fetish, Erotic massage, Masturbation, Striptease. Τώρα είναι αθώο λάθος ή κάτι άλλο? Προσωπικά δίνω μεγάλη σημασία στο συγκεκριμένο, για μένα είναι ένα δείγμα ότι η κοπέλα σου δίνεται και ουσιαστικά είναι απαραίτητο για χαρακτηρισμό GFE. Προσωπικά δεν κλείνω αν δεν παρέχεται το συγκεκριμένο!! Στο κάτω κάτω πας και σε studio με 50~100 € .....
Εχεις δίκιο να θες και το φιλί και εγώ το θέλω να σου πω την αλήθεια οχι τόσο γιατί το συνδέω με GFE αλλά για να ανάψουν σιγά σιγά τα αίματα και όχι απότομα. Να σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι αν το πρόσφερε.Κοίτα όταν μιλάγαμε μου είπε ότι δεν το προσφέρει αλλά λίγο με το μπλα μπλα μας, λίγο ότι την χαλάρωσε μετά με φίλαγε μόνη της οχι με γλώσσα όμως...Εγω πιστεύω αξίζει μια δευτερη ευκαιρία και προσωπικά θα της την έδινα...Ασε που άμα δεν ερχόταν η Jane θα την έπαιρνα 2ωρο!It's your choise...
 

Επισκέπτης
Εγω παντως θα περασω το απογευματακι να την δω για να κανω μια προθερμανση για το αυριανο με την Jane.
Μωρε και φιλακια θα δωσει και δεν ξερω εγω και τι αλλο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Θα ενημερωσω . :rockon:
Μολις εσκασε και το δωμα στην πλατεια του μεγαλου οπλαρχηγου. :dancing:
 

Επισκέπτης
Εχεις ................................βοηθάει παρα πολύ

Συναγωνιστες μηπως να της παμε και κανα διαμαντενιο κολιε για να κανει την δουλεια της; Ειμαστε σοβαροι τωρα; Σαν πολυ ασχοληθήκαμε με την κυρια, αν δεν ξερει που και γιατι δουλευει να παει σπιτι της. Πολυ μαλακούς σας - μας-  βλεπω.

Χωρις παρεξήγηση, αλλα τετοια δεν βοηθουν, εξαλου η προσφορες ειναι παρα πολλες και οι επιλογες αρκετες.
 

Επισκέπτης
Καλα ρε Rebetis μην βαρας , ο καθενας κανει οτι γουσταρει για να περασει καλα.
Δεν εχουμε να κανουμε και με ζωα οχι επειδη τις πληρωνουμε να τις κρεμασουμε και στην πλατεια Καραισκακη. :think:

Χαιρετησματα απο την Sheilla σε ολους τους αγαπητικους που την περιμενουν. :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Sheilla1.jpg
    Sheilla1.jpg
    34,7 KB · Εμφανίσεις: 29

Επισκέπτης
Ενταξει να μην τις κρεμασουμε, αλλα οχι και να τις εχουμε στα πουπουλα. Εξαλου και εμεις για να περασουμε καλα παμε και τα ακουμπαμε, ας σεβαστεί ο ενας τις επιθυμιες του αλλου με πλεονεκτημα σε αυτους που τα δινουν για να υπαρχουν οι αλλοι.
Νομιζω δηλαδη και αμαρτια δεν εχω. Παω να ετοιμαστω για Scarlet, Εχω και δρομο να κανω.
 

Επισκέπτης
[youtube=425,350]Yd-Ez00WJ9U[/youtube]
Τωρα φταιω εγω ρε ΝΙΤΡΟ. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom