Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Οκ Butts εφυγα .
Τα αποτελεσματα το βραδυ .

εσυ θα κλαις τα λεφτα σου ρε.....μπορεις να επενδυσεις αλλου μαζι μου,αλλα εισαι σιχαμενος σιτιτουριστας...τί περιμενεις?
 

Επισκέπτης
Thanks Butt ηταν οπως τα ελεγες σκετη Νυμφομανα που επαιζε με τα βυζια της και την κλειτο της.
Αυριο θα τα γραψω αναλυτικα γιατι εχουμε να βγουμε να πιουμε στην υγεια της.
Κοντοπουτανο του κερατα ουτε που τολμησε να βγαλει τους τακους γιατι θα της εριχνα τρια κεφαλια.
 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
...Κοντοπουτανο του κερατα ουτε που τολμησε να βγαλει τους τακους γιατι θα της εριχνα τρια κεφαλια.
:2funny: :2funny:Σωστός ...Δεν το είχα σκεφτεί γιατί ακόμη και στο ντουζ πήγαινε και με τους τάκους, εκείνους μα τα διαμαντάκια  :dancing:
 

Επισκέπτης
Αυτη η Nelly-7 απο ελλας δεν μου φαινεται και ασχημη.Κανεις παλιος.....?
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Μολις μπηκα να τσεκαρω την Alisha του ζουζουνα για να δω τι availability εχει(για να κλεισω).

Ειδα καλα ή με γελουν τα ματια μου???350euro το 2ωρω??? :think:

Λαθος ή επεσε εγινε τιμαριθμοποιηση του πληθωρισμου η οποια εφερε και μειωση των τιμων? :idiot:
 

Επισκέπτης
Μολις μπηκα να τσεκαρω την Alisha του ζουζουνα για να δω τι availability εχει(για να κλεισω).

Ειδα καλα ή με γελουν τα ματια μου???350euro το 2ωρω??? :think:

Λαθος ή επεσε εγινε τιμαριθμοποιηση του πληθωρισμου η οποια εφερε και μειωση των τιμων? :idiot:




Καλα ειδες αλλα ριξε μια ματια και στην Jane! :dancing: :dancing:
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Μπα με την μια εγινε κρατηση και confirmation. Αντε να δουμε.

(Λες μετα το meeting να ασπρισει καθολου το προβατο???)
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Τελικα ο ζουζουνας μου εριξε πορτα  :headbang:

Το Hotel Girls δικο του δεν ειναι ομως??? :think:

Αμα ειναι ειμαι κανονικα και με το νομο regular client. :dancing:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Είμαι ευτυχισμένος άρρωστος, τα έχω βρει με την αρρώστιά μου.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΡΟ ΛΕΜΕ, ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΑΡΡΩΣΤΟ!

Thank you!

Yorgo σου βρήκα την ιδανική γυναίκα:
[youtube=425,350]XJvXH2yFAxQ&feature[/youtube]

Τώρα αν πέφτει και καμιά σφαλιάρα μέσα στο πρόγραμμα είναι και αυτά

respect
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Ξανά μανά τα ίδια......
Μοιράζει πόρτες ο Ζουζούνας..Κι όλο μαλακίες δικαιολογίες...Σιγά μη φοβούνται τις κλοπές και τις συλλήψεις..Εμείς να μη φοβόμαστε κρυφές κάμερες, συναντήσεις με γνωστούς και ενδεχομένως να μας γνωρίσουν όσοι είμαστε πρόσωπα που μας ξέρουν πολλοί?
Να ξεκαθαρίσει επιτέλους ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΕΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ να μη χάνουμε το χρόνο μας άσκοπα και μετά sorry but....Και το άκρον άωτον της παραφροσύνης να μας στέλνει σωρηδόν ενημερώσεις για νέες αφίξεις..
Διαφημίζω δηλαδή το προιόν μου, σε προκαλώ να το αγοράσεις και όταν είσαι με τα λεφτά στο χέρι σου λέω τώρα δεν πουλάω.. :think: :jerking: Και εις άλλα με υγεία συναγωνιστές..
Καλύτερα τελικά με το Ιζαμπελάκι μου σπίτι που και καθαρό και πρόθυμο και value for money και κάνει πολλά και δεν έχει χρονόμετρο...
Καλά βόλια στους Zuzanoclients!
Με σεβασμό σε όλους σας.
 

Επισκέπτης
Γιατι δε του στελνεις ενα mail να τον ρωτησεις ποιες κοποελες δεχονται νεους πελατες,να κλεισεις μια εστω για μια ωρα και μετα θα κλεινεις οποια γουσταρεις κανονικα ρε mysterious?σηνηθως ετσι γινεται και κανουν οι πιο πολλοι!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Ξανά μανά τα ίδια......
Μοιράζει πόρτες ο Ζουζούνας..Κι όλο μαλακίες δικαιολογίες...Σιγά μη φοβούνται τις κλοπές και τις συλλήψεις..Εμείς να μη φοβόμαστε κρυφές κάμερες, συναντήσεις με γνωστούς και ενδεχομένως να μας γνωρίσουν όσοι είμαστε πρόσωπα που μας ξέρουν πολλοί?
Να ξεκαθαρίσει επιτέλους ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΕΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ να μη χάνουμε το χρόνο μας άσκοπα και μετά sorry but....Και το άκρον άωτον της παραφροσύνης να μας στέλνει σωρηδόν ενημερώσεις για νέες αφίξεις..
Διαφημίζω δηλαδή το προιόν μου, σε προκαλώ να το αγοράσεις και όταν είσαι με τα λεφτά στο χέρι σου λέω τώρα δεν πουλάω.. :think: :jerking: Και εις άλλα με υγεία συναγωνιστές..
Καλύτερα τελικά με το Ιζαμπελάκι μου σπίτι που και καθαρό και πρόθυμο και value for money και κάνει
Καλά βόλια στους Zuzanoclients!
Με σεβασμό σε όλους σας.
το ιδιο προβλημα και εγω μας εχει τρελανει στις πορτες :headbang: αρε ζουζι δωσε στο λαο μουνι :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
το ιδιο προβλημα και εγω μας εχει τρελανει στις πορτες :headbang: αρε ζουζι δωσε στο λαο μουνι :2funny: :2funny:



Γιατι δε του στελνεις ενα mail να τον ρωτησεις ποιες κοποελες δεχονται νεους πελατες,να κλεισεις μια εστω για μια ωρα και μετα θα κλεινεις οποια γουσταρεις κανονικα ρε mysterious?σηνηθως ετσι γινεται και κανουν οι πιο πολλοι!
 

Επισκέπτης
Αντε μετα να κατεβασει τις τιμες ο Zuzunas οταν υπαρχει τετοια ζητηση.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Γιατι δε του στελνεις ενα mail να τον ρωτησεις ποιες κοποελες δεχονται νεους πελατες,να κλεισεις μια εστω για μια ωρα και μετα θα κλεινεις οποια γουσταρεις κανονικα ρε mysterious?σηνηθως ετσι γινεται και κανουν οι πιο πολλοι!
ρε αδερφε το εχω κανει αυτο και δεν μου εχει απαντησει τι σκατα γινεται δεν ξερω :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Μεγας νομος του marketing:Αυξηση ζητησης=Αυξηση καταναλωσης>Αυξηση τιμων προιοντος!
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
το ιδιο προβλημα και εγω μας εχει τρελανει στις πορτες :headbang: αρε ζουζι δωσε στο λαο μουνι :2funny: :2funny:

Συμβουλη απο πειρα προς ολους:  Μη στελνετε απο e-mails τυπου gmail, hotmail, yahoo, κ.λ.π. και μη χρησιμοποιειται ιντερνετ καφε κ.λπ.
Εμπειρια μου ειναι οτι αν αυτες οι προυποθεσεις τηρουνται, η πρωτη ωρα ειναι σχεδον εξασφαλισμενη.  Μετα "καλη διαγωγη"  ευγενεια, συνεπεια, ακριβεια, κλπ. για περισσοτερα πλεονεκτηματα. Τι να κανουμε?  Τα καλα κοποις κτωνται...και οι αδυναμιες θελουν διαχειριση!  Ξερω οτι πολλα Συντροφια θα διαμαρτηρηθουν γιατι "η κεφαλη του Ελληνα κλπ.", αλλα τωρα μιλαμε για αλλη κεφαλη που ισως να χρειαζεται καποιους συμβιβασμους...
 

Επισκέπτης
Αν κρινω απο τα χθεσινα ο Zuzunas δηλωνει οτι η Tiffany ειναι 1.67 πραγμα αληθινο αλλα με τους τακους μαζι , με αλλα λογια πρεπει να ειναι μεταξυ 1.55 και 1.59 καπου εκει.
Το ιδιο δηλωνει και για την Jane παλι 1.67 αρα και εκει θα πεξουμε μεταξυ 1.55 και 1.59 .
Ω ρε πουστη μου θα πειξουμε στα κοντοπουτανα απο την ρυθμικη γυμναστικη. :happy:
Αντε και καλα ακροβατικα.
Εγω παντως διαλεξα Alisha την οποια εχω δοκιμασει και ειναι πυραυλακατος του Ελληνικου ναυτικου. :2funny: :2funny: :2funny: :bounce-glasses:
 

Επισκέπτης
Συμβουλη απο πειρα προς ολους:  Μη στελνετε απο e-mails τυπου gmail, hotmail, yahoo, κ.λ.π. και μη χρησιμοποιειται ιντερνετ καφε κ.λπ.
Εμπειρια μου ειναι οτι αν αυτες οι προυποθεσεις τηρουνται, η πρωτη ωρα ειναι σχεδον εξασφαλισμενη.  Μετα "καλη διαγωγη"  ευγενεια, συνεπεια, ακριβεια, κλπ. για περισσοτερα πλεονεκτηματα. Τι να κανουμε?  Τα καλα κοποις κτωνται...και οι αδυναμιες θελουν διαχειριση!  Ξερω οτι πολλα Συντροφια θα διαμαρτηρηθουν γιατι "η κεφαλη του Ελληνα κλπ.", αλλα τωρα μιλαμε για αλλη κεφαλη που ισως να χρειαζεται καποιους συμβιβασμους...


Πολυ σωστος ο παιχτης παρολο που εγω με hotmail δεν ειχα προβλημα.
 

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Ξανά μανά τα ίδια......
Μοιράζει πόρτες ο Ζουζούνας..Κι όλο μαλακίες δικαιολογίες...Σιγά μη φοβούνται τις κλοπές και τις συλλήψεις..Εμείς να μη φοβόμαστε κρυφές κάμερες, συναντήσεις με γνωστούς και ενδεχομένως να μας γνωρίσουν όσοι είμαστε πρόσωπα που μας ξέρουν πολλοί?
Να ξεκαθαρίσει επιτέλους ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΕΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ να μη χάνουμε το χρόνο μας άσκοπα και μετά sorry but....Και το άκρον άωτον της παραφροσύνης να μας στέλνει σωρηδόν ενημερώσεις για νέες αφίξεις..
Διαφημίζω δηλαδή το προιόν μου, σε προκαλώ να το αγοράσεις και όταν είσαι με τα λεφτά στο χέρι σου λέω τώρα δεν πουλάω.. :think: :jerking: Και εις άλλα με υγεία συναγωνιστές..
Καλύτερα τελικά με το Ιζαμπελάκι μου σπίτι που και καθαρό και πρόθυμο και value for money και κάνει πολλά και δεν έχει χρονόμετρο...
Καλά βόλια στους Zuzanoclients!
Με σεβασμό σε όλους σας.
Ποιό είναι το Ιζαμπελάκι;
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom