Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

natajade

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0

δίκιο έχεις όντως αυτή πρέπει να ει να
κοίτα να δεις οι παλιοκεραταδες πως πάνε να σε κοροϊδέψουν με τις φωτογραφίες
με το κοντό μαλλί είναι να το πω λίγο χάλια?
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

Επισκέπτης
Το ξερω αλλα μιλαμε για καταπληκτικη ομοιοτητα.Αμα εκοβε το μαλλι...
 

natajade

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
τώρα μπερδεύτηκα κανονικά είναι  αυτή πού λέω εγώ η σοφία η όχι
εγώ δεν βλέπω και πολλές ομοιότητες ¨)

εγώ βασικά ρώτησα για αυτή την κοπέλα
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Τελικα ξεπεραστικε η πορτα που επεσε απο τον ζουζουνα. Αφου ειμαι πελατης του αλλου πρακτωριου που εχει και αφου εκανε και το καταλληλο confirmation το booking μου ισχυει.

BABY εγω δεν υπηρετησα στο πολεμικο ναυτικο και δεν ξερω απο πυραυλακατους! :2funny:
Λες να εχω προβλημα??? :think:
Καταραμενη μοδιστρικη!!! :dancing:
 

Επισκέπτης

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δεν ξέρω αν είναι η κεφαλή του έλληνα που έχει το πρόβλημα αλλά από τα γραφεία που έχω υπόψη μου, μόνο ο Ζ ζητά τέτοιες "συστάσεις"...
Και επειδή μου είναι δύσκολο να πιστέψω ότι όλες οι ψηφιακές τσατσάδες της ευρώπης είναι αφελείς και μόνο ο Ζ υποψιασμένος, μάλλον δεν φταίει η κεφαλή του έλληνα...
Από εκεί και πέρα, ο κάθε πελάτης αξιολογεί τις παρεχόμενες υπηρεσίες και μέσα σε αυτές συμπεριλαμβάνεται η διαδικασία κλεισίματος...

Αν είναι να χάσω και μερικές κοντές επειδή δεν έστειλα Ε1, Ε9, απολυτήριο στρατού και βιογραφικό, so be it...

Και δόξα τω θεώ, έχω δώσει αρκετές εξετάσεις στη ζωή μου με επιτυχία- δεν θα περάσω και από εξετάσεις για να γίνω πελάτης και να καταθέτω τα ωραία μου λεφτά.

ξεχασες και τα Ε2 μπρε τσυ... :grin:
 

natajade

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Sory φιλε σε μπερδεψα!Ο solitonios ειχε δικιο.Και review οντως δεν υπαρχουν.

ok τότε θα την κάνω την θυσία για εσάς μόνο σαν νέος που είμαι
θα την πάρω την κοπέλα για 17/4(στα γενέθλια μου) και θα σας κάνω και ένα review
και η ΠΑΝΑΓΙΑ μαζί μου αν ει να για τα πανηγύρια....
ελπίζω η πρώτη φορά να είναι και η τυχερή ¨)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Εδώ προσπαθώ να μην μπορούν να κάνουν cross reference στα διαδικτυακά μου user names (δλδ, όταν κλείνω, ποτέ δεν δίνω όνομα που μπορούν να συνδέσουν με τα usernames μου στα διάφορα sites κριτικών που γράφω), σιγά μην τους στείλω RFB (Request for booking) με εταιρικό email.

Είπαμε οκ, ο Ζουζούνας κάνει ότι θέλει στην Ελλάδα πια, αλλά δεν θα μας γαμήσει κιόλας.
google it:

Ζουζούνας συνταγές

Φλωρεντίνες
Για "τσιμπήστε" παρακαλώ μία συνταγή για να έχετε να πορεύεστε !!! Οσοι βαριέστε,παρακαλέστε να σας φτιάξω........

Υλικά
60 γρ. κορν φλέϊκς
60 γρ. αμύγδαλα εφιλέ (ασπρισμένα αμύγδαλα φολίδες, έτοιμα στο super market)
1, ½ φλ. τσαγιού φιστίκια Αιγίνης (καθαρισμένα και χονδροκομμένα)
1, ½ φλ. τσαγιού σταφίδες ξανθές (έχουν καλύτερη γεύση από τις μαύρες)
1 ζαχαρούχο γάλα
1 πακέτο κερασάκια (κομμένα στα 2 ή 4)
2 σοκολάτες υγείας ΠΑΥΛΙΔΗ (προαιρετικά)
Θα χρειαστείς 2 ταψιά του φούρνου, στρωμένα με λαδόκολλα.

Εκτέλεση

Βάζεις τα φιστίκια, τα αμύγδαλα, τις σταφίδες, κόρν φλέϊκς και τα κερασάκια σε ένα μεγάλο μπολ, και ανακατεύεις καλά – καλά – καλά.
Ρίχνεις το ζαχαρούχο και ανακατεύεις πάλι καλά για να πάει παντού.

Στρώνεις στο ταψί του φούρνου λαδόκολλα και παίρνεις κουταλιά – κουταλιά (της σούπας) και φτιάχνεις βραχάκια σε κοντινές αποστάσεις (δεν φουσκώνει).

Κάθε τόσο ανακατεύεις να πάει παντού το γάλα γιατί βαραίνει και πάει κάτω.

Αφού φτιάξεις περίπου 30 με 35 κομμάτια (μπορεί και περισσότερα, αν τα κάνεις μικρά), τα ψήνεις σε αερόθερμο φούρνο στους 180 βαθμούς για περίπου 15 λεπτά.

Θα τα δεις να παίρνουν ελαφρύ καφετί χρώμα. Θα κλείσεις τον φούρνο και θα τα αφήσεις μέσα. Ύστερα από 10 λεπτά θα ανοίξεις τον φούρνο να πάρουν ανάσες !!!!.

Θα βγάλεις τα ταψιά από τον φούρνο θα βγάλεις τις φλωρεντικές σε λαδόκολλα ανάποδα
και θα περιμένεις ακόμη λίγο να στεγνώσουν (θα δεις πως η ουσία του γάλακτος είναι νωπή).
Όταν θα στεγνώσουν μπορείς να δοκιμάσεις. Διαφορετικά θα κολλήσουν στα δόντια και δεν θα φταίω εγώ........ είναι το ζαχαρούχο !!!!

ΣΥΝΕΧΕΙΑ
Βάζεις σε κατσαρόλα με μπέν μαρί την σοκολάτα και λειώνει. Βουτάς μία – μία τις κρύες φλωρεντινές στην άκρη τους και τις αφήνεις σε λαδόκολλα να στεγνώσουν πάλι.

Καλή επιτυχία και καλή όρεξη.
Υ. γ. η όλη διαδικασία παίρνει 1 , ½ ώρα.
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Ρε ΝΙΤΡΟ...Τι πίνεις και δεν μας δίνεις????? :uglystupid: :uglystupid: :huh: :huh: :S :S
Και άντε και το κάνουμε τι θα το κάνουμε??? :S
ΑΑΑ άκου να δεις αν θες να δίνεις συνταγές μαγειρικής άνοιξε άλλο threat ή στείλε Βιογραφικό στο Μαμαλάκη!!!!Εχω άκρη αν ενδιαφέρεσαι!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
BABY εγω δεν υπηρετησα στο πολεμικο ναυτικο και δεν ξερω απο πυραυλακατους! :2funny:
Λες να εχω προβλημα??? :think:
Καταραμενη μοδιστρικη!!! :dancing:


Aπό ΤΠΚ (Πυραλάκατοι) εδώ είσαι

Ο,τι πληροφορία χρειάζεσαι πες μου  ;)






Που να με έβλεπε ο Ναύαρχος KALIS :cheesy:

 

Επισκέπτης
Επισης μπορεις να αλλαξεις και το nick σου.πως θα σου φαινοταν το  MamaNitro ή το NitroMana? :2funny: :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε ΝΙΤΡΟ...Τι πίνεις και δεν μας δίνεις????? :uglystupid: :uglystupid: :huh: :huh: :S :S
Και άντε και το κάνουμε τι θα το κάνουμε??? :S
ΑΑΑ άκου να δεις αν θες να δίνεις συνταγές μαγειρικής άνοιξε άλλο threat ή στείλε Βιογραφικό στο Μαμαλάκη!!!!Εχω άκρη αν ενδιαφέρεσαι!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

ο ΝΙΤΡΟ προφανως ειναι του ρητου..."νηστικη σιτυτουριτισσα δεν χορευει" :grin:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
ο ΝΙΤΡΟ προφανως ειναι του ρητου..."νηστικη σιτυτουριτισσα δεν χορευει" :grin:
Ε τότε Να προτείνουμε στο Μαμαλάκη να κάνει ειδική εκπομπή με καλεσμένο το ΝΙΤΡΟ που θα δίνει εντολές για χορτασμένες σιτιτουρίστριες!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ε τότε Να προτείνουμε στο Μαμαλάκη να κάνει ειδική εκπομπή με καλεσμένο το ΝΙΤΡΟ που θα δίνει εντολές για χορτασμένες σιτιτουρίστριες!

ναι..αμε το κανονιζουμε..φιλος ο ηλιας χρονια. ;)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ε τότε Να προτείνουμε στο Μαμαλάκη να κάνει ειδική εκπομπή με καλεσμένο το ΝΙΤΡΟ που θα δίνει εντολές για χορτασμένες σιτιτουρίστριες!

Φίλτατοι λαλίστατοι....
Όσοι κατάλαβαν την συνταγή για τις Φλωρεντίνες παρέμειναν σιωπηλοί

respect
 

Επισκέπτης
Ε τότε Να προτείνουμε στο Μαμαλάκη να κάνει ειδική εκπομπή με καλεσμένο το ΝΙΤΡΟ που θα δίνει εντολές για χορτασμένες σιτιτουρίστριες!
Μπορω να παω και εγω καλε κυριε να τους μαθω να φτιαχνουν sushi !
Sushi kaze .
Sashimi Kaze.
κλπ κλπ.

[youtube=425,350]0b75cl4-qRE[/youtube]
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom