Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αν κρινω απο τα χθεσινα ο Zuzunas δηλωνει οτι η Tiffany ειναι 1.67 πραγμα αληθινο αλλα με τους τακους μαζι , με αλλα λογια πρεπει να ειναι μεταξυ 1.55 και 1.59 καπου εκει.
Το ιδιο δηλωνει και για την Jane παλι 1.67 αρα και εκει θα πεξουμε μεταξυ 1.55 και 1.59 .
Ω ρε πουστη μου θα πειξουμε στα κοντοπουτανα απο την ρυθμικη γυμναστικη. :happy:
Αντε και καλα ακροβατικα.
Εγω παντως διαλεξα Alisha την οποια εχω δοκιμασει και ειναι πυραυλακατος του Ελληνικου ναυτικου. :2funny: :2funny: :2funny: :bounce-glasses:



Τοσο αταλαντες ηταν στη ρυθμικη γυμναστικη που τοκοψανε το αθλημα και το γυρισανε στα ct?Πλακα θα χει τωρα να ανοιξει κανα Ελληνικο πρακτορειο  και να μας στειλει τους αρσιβαριστες τωρα που δεν θα πανε Πεκινο ρε πουστη μου! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Πολυ σωστος ο παιχτης παρολο που εγω με hotmail δεν ειχα προβλημα.

Θα πρεπει εγινε παλια και ισως πηγες με τα σουσι και τα σοκολατακια ανα χειρας.  Αυτα δεν τα αναφερα αλλα ειμαι σιγουρος οτι μετρανε.  Ρωτα τον ΒΑΒΥ.
 

Επισκέπτης
Θα πρεπει εγινε παλια και ισως πηγες με τα σουσι και τα σοκολατακια ανα χειρας.  Αυτα δεν τα αναφερα αλλα ειμαι σιγουρος οτι μετρανε.  Ρωτα τον ΒΑΒΥ.


Εγω πηγα με λουλουδια,σοκολατακια και τους γονεις μου!Ετσι εγινα regular client φιλοι μου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Θα πρεπει εγινε παλια και ισως πηγες με τα σουσι και τα σοκολατακια ανα χειρας.  Αυτα δεν τα αναφερα αλλα ειμαι σιγουρος οτι μετρανε.  Ρωτα τον ΒΑΒΥ.
Αυτα μετρανε για να περνας εσυ καλα και να χαλαρωνεις την κυρια ετσι ωστε να στα δινει ολα στο πιατο με ορεξη , οχι για να γινεις καλος πελατης.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Συμβουλη απο πειρα προς ολους:  Μη στελνετε απο e-mails τυπου gmail, hotmail, yahoo, κ.λ.π. και μη χρησιμοποιειται ιντερνετ καφε κ.λπ. Εμπειρια μου ειναι οτι αν αυτες οι προυποθεσεις τηρουνται, η πρωτη ωρα ειναι σχεδον εξασφαλισμενη.

Μάλιστα!

Η βασικότερη αρχή οποιωνδήποτε συναλλαγών στον υπόκομσο (και για τέτοια συναλλαγή μιλάμε στην προκειμένη) είναι η εχεμύθεια. Εάν το email που θα στείλουμε δεν μπορεί να είναι κάποιο όπως τα παραπάνω, τότε ή κάποιο  εταιρικό θα είναι, ή κάποιο από συνδρομή σε ISP. Και στις δύο περιπτώσεις, η εχεμύθεια πήγε περίπατο. Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά εγώ δεν νιώθω άνετα οι μεγαλύτεροι νταβάδες της Ευρώπης να μπορούν να μάθουν ποιος είμαι.

Και αυτό με το Internet Cafe που κολλάει?

Μετα "καλη διαγωγη"  ευγενεια, συνεπεια, ακριβεια, κλπ. για περισσοτερα πλεονεκτηματα. Τι να κανουμε?  Τα καλα κοποις κτωνται...και οι αδυναμιες θελουν διαχειριση!  Ξερω οτι πολλα Συντροφια θα διαμαρτηρηθουν γιατι "η κεφαλη του Ελληνα κλπ.", αλλα τωρα μιλαμε για αλλη κεφαλη που ισως να χρειαζεται καποιους συμβιβασμους...

Ευγένεια, συνέπεια κλπ, είναι δείγμα πολιτισμού και σεβασμού προς τον εαυτό μας. Και δεν είναι κόπος.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Yorgo σου βρήκα την ιδανική γυναίκα:
Τώρα αν πέφτει και καμιά σφαλιάρα μέσα στο πρόγραμμα είναι και αυτά
respect

Και πάλι θα γκρινιάξω. Σχιζομάτα ρε πούστη μου βρήκες και εσύ να μου προσφέρεις?

:2funny:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Συμβουλη απο πειρα προς ολους:  Μη στελνετε απο e-mails τυπου gmail, hotmail, yahoo, κ.λ.π. και μη χρησιμοποιειται ιντερνετ καφε κ.λπ.
Εμπειρια μου ειναι οτι αν αυτες οι προυποθεσεις τηρουνται, η πρωτη ωρα ειναι σχεδον εξασφαλισμενη.  Μετα "καλη διαγωγη"  ευγενεια, συνεπεια, ακριβεια, κλπ. για περισσοτερα πλεονεκτηματα. Τι να κανουμε?  Τα καλα κοποις κτωνται...και οι αδυναμιες θελουν διαχειριση!  Ξερω οτι πολλα Συντροφια θα διαμαρτηρηθουν γιατι "η κεφαλη του Ελληνα κλπ.", αλλα τωρα μιλαμε για αλλη κεφαλη που ισως να χρειαζεται καποιους συμβιβασμους...

Δεν ξέρω αν είναι η κεφαλή του έλληνα που έχει το πρόβλημα αλλά από τα γραφεία που έχω υπόψη μου, μόνο ο Ζ ζητά τέτοιες "συστάσεις"...
Και επειδή μου είναι δύσκολο να πιστέψω ότι όλες οι ψηφιακές τσατσάδες της ευρώπης είναι αφελείς και μόνο ο Ζ υποψιασμένος, μάλλον δεν φταίει η κεφαλή του έλληνα...
Από εκεί και πέρα, ο κάθε πελάτης αξιολογεί τις παρεχόμενες υπηρεσίες και μέσα σε αυτές συμπεριλαμβάνεται η διαδικασία κλεισίματος...

Αν είναι να χάσω και μερικές κοντές επειδή δεν έστειλα Ε1, Ε9, απολυτήριο στρατού και βιογραφικό, so be it...

Και δόξα τω θεώ, έχω δώσει αρκετές εξετάσεις στη ζωή μου με επιτυχία- δεν θα περάσω και από εξετάσεις για να γίνω πελάτης και να καταθέτω τα ωραία μου λεφτά.
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.216
Πόντοι
34.267
Σωστός ο Yorgos στα περί εχεμύθειας.
Να στείλω mail από το εταιρικό και μετά έγινα η ακτινογραφία τους! Εμένα ποιός με προφυλάσσει? Και η μαλακία απάντηση που στέλνουν είναι πάντα στερεότυπη. Μου στείλαν και τις δύο φορές ακριβώς την ΙΔΙΑ!!! Ούτε κάν μπήκαν στο κόπο να μου "προσφέρουν" κάποια Β' διαλογής κοπέλα για να γίνω έπειτα REGULAR CLIENT.
ΚΑΙ να πληρώνεις ακριβότερα απο την υπόλοιπη Ευρώπη για το ίδιο μουνί ΚΑΙ να τους δίνεις όλα σου τα στοιχεία. Λές κι αν θέλει κανείς να τους "χορέψει" δεν μπορεί..Κι εκτός αυτού ξέρει και ο πλέον αδαής οτι τα κυκλώματα όπλων, ναρκωτικών και πορνείας χαίρουν παγκόσμιας πολιτικής αμνηστείας.
Τι να λέμε τώρα για τις Ζουζουνιές τους..
Συγνώμη αν σας κούρασα μάγκες..
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Φυσικά ανώνυμα πάντα για Bookings στα CT. Nickname που θα το ξέρετε μόνο εσείς και δεν θα θυμίζει τίποτα...Και φυσικά yahoo, gmail, hotmail. Επίσης προtείνω να αποφεύγεται το σε δικό μας χώρο Outcall. Outcall ναι αλλά όχι σπίτι μας ή στο γραφείο.
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Αυτα μετρανε για να περνας εσυ καλα και να χαλαρωνεις την κυρια ετσι ωστε να στα δινει ολα στο πιατο με ορεξη , οχι για να γινεις καλος πελατης.

KAI ΙΔΟΥ το αποτέλεσμα ενος κοντοπούτανου που μόλις έφαγε sushi και σοκολατάκια! (BABY home made)

[youtube=425,350]rLR2_XIs84s&feature=related[/youtube]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Εδώ προσπαθώ να μην μπορούν να κάνουν cross reference στα διαδικτυακά μου user names (δλδ, όταν κλείνω, ποτέ δεν δίνω όνομα που μπορούν να συνδέσουν με τα usernames μου στα διάφορα sites κριτικών που γράφω), σιγά μην τους στείλω RFB (Request for booking) με εταιρικό email.

Είπαμε οκ, ο Ζουζούνας κάνει ότι θέλει στην Ελλάδα πια, αλλά δεν θα μας γαμήσει κιόλας.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Φυσικά ανώνυμα πάντα για Bookings στα CT. Nickname που θα το ξέρετε μόνο εσείς και δεν θα θυμίζει τίποτα...Και φυσικά yahoo, gmail, hotmail. Επίσης προtείνω να αποφεύγεται το σε δικό μας χώρο Outcall. Outcall ναι αλλά όχι σπίτι μας ή στο γραφείο.

Outcall in Incall, όπως έλεγε πάρα πολύ παλιά ένας μέγας διδάσκαλος.....
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
KAI ΙΔΟΥ το αποτέλεσμα ενος κοντοπούτανου που μόλις έφαγε sushi και σοκολατάκια! (BABY home made)

Ντροπή ρεεεεεε, αυτή είναι ανήλικη...!  :2funny:

Δεν βλέπετα τα γαλάζια στρωματάκια και τα κόκκινα καδράκια στο δωμάτιο.  :2funny:

Μην μας πάνε μέσα!
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Αυτα μετρανε για να περνας εσυ καλα και να χαλαρωνεις την κυρια ετσι ωστε να στα δινει ολα στο πιατο με ορεξη , οχι για να γινεις καλος πελατης.

Δεν διαφωνω.  Αλλα παραλληλα αναπτυσσεται και ενα ειδος reputation οπως ξερεις.
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Δεν ξέρω αν είναι η κεφαλή του έλληνα που έχει το πρόβλημα αλλά από τα γραφεία που έχω υπόψη μου, μόνο ο Ζ ζητά τέτοιες "συστάσεις"...
Και επειδή μου είναι δύσκολο να πιστέψω ότι όλες οι ψηφιακές τσατσάδες της ευρώπης είναι αφελείς και μόνο ο Ζ υποψιασμένος, μάλλον δεν φταίει η κεφαλή του έλληνα...
Από εκεί και πέρα, ο κάθε πελάτης αξιολογεί τις παρεχόμενες υπηρεσίες και μέσα σε αυτές συμπεριλαμβάνεται η διαδικασία κλεισίματος...

Αν είναι να χάσω και μερικές κοντές επειδή δεν έστειλα Ε1, Ε9, απολυτήριο στρατού και βιογραφικό, so be it...

Και δόξα τω θεώ, έχω δώσει αρκετές εξετάσεις στη ζωή μου με επιτυχία- δεν θα περάσω και από εξετάσεις για να γίνω πελάτης και να καταθέτω τα ωραία μου λεφτά.

Τις ειχα προβλεψει τις αντιρρησεις και ειναι σιγουρα βασιμες και δικαιολογημενες.  Στο τελος φανταζομαι ο καθενας αναλυει ρισκο/πλεονεκτημα και παιρνει τις αποφασεις του αναλογα. Εγω εδωσα μια ιδεα διαφορετικης προσεγγισης στο θεμα.
 

natajade

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μήπως ξέρει κανείς τίποτα για αυτήν την κοπέλα?
δεν μπορώ να βρω review  πουθενά ούτε σε αυτήν την σελίδα αλλά και πουθενα αλλού
και είναι καλό μουνάκι¨)
 

Επισκέπτης
μήπως ξέρει κανείς τίποτα για αυτήν την κοπέλα?
δεν μπορώ να βρω review  πουθενά ούτε σε αυτήν την σελίδα αλλά και πουθενα αλλού
και είναι καλό μουνάκι¨)




ριξε μια ματια γιατι μου θυμιζει και ειμαι σιγουρος οτι ειναι www.bourdela.com/content/view/1244/1/]αυτή[/url]





 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom