Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (4 μέλη και 91 επισκέπτες)
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085


εμένα μου θυμίζει τον Φούνες

085.jpg
χαχαχα  :2funny:
έλιωσα!
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
εμένα μου θυμίζει τον Φούνες

085.jpg
και λιγο τσιαντακη ! :grin: :grin: :grin:
ναι το milf εννοώ  :grin:

Και τι εντυπώσεις έχεις απο την δεύτερη?
ρε double George ctουρης ειμαι !Με τα cg δεν τα παω καλα ειμαι μαθημένος στα καλα μουνια συνεπως και να αδίκω τα συγκεκριμένα κορίτσια κατηγορίας αν και εχω πάρει αξιόλογα κομμάτια τελευταια τύπου mania-Lydia gr!ουτε κρύο ουτε ζέστη !ειχε καλη πιπα όμως και καλα στησιματα !στα 150 όμως στο γενικό σύνολο δεν τα δικαιολογεί !
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
και λιγο τσιαντακη ! :grin: :grin: :grin:ρε double George ctουρης ειμαι !Με τα cg δεν τα παω καλα ειμαι μαθημένος στα καλα μουνια συνεπως και να αδίκω τα συγκεκριμένα κορίτσια κατηγορίας αν και εχω πάρει αξιόλογα κομμάτια τελευταια τύπου mania-Lydia gr!ουτε κρύο ουτε ζέστη !ειχε καλη πιπα όμως και καλα στησιματα !στα 150 όμως στο γενικό σύνολο δεν τα δικαιολογεί !

Μαριε το καλο μουνι δεν παει με την τιμη.  ;) Βαζεις εν μινιμουμ εμφανησης και σερβις και τα κυνηγας παντου ανεξαρτητως τιμης. Μπορω να σου πω οτι αυτη την στιγμη βρισκειες παρα πολυ καλυτερες σε cg και στουντιο απο τις περισσοτερες σιτιτουριστριες που κυκλοφορουν Αθηνα.
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Μαριε το καλο μουνι δεν παει με την τιμη.  ;) Βαζεις εν μινιμουμ εμφανησης και σερβις και τα κυνηγας παντου ανεξαρτητως τιμης. Μπορω να σου πω οτι αυτη την στιγμη βρισκειες παρα πολυ καλυτερες σε cg και στουντιο απο τις περισσοτερες σιτιτουριστριες που κυκλοφορουν Αθηνα.
Αν βάλω μίνιμουμ εμφάνισης ζητώ που καήκαμε!που ειναι κρυμμένα αυτα τα cg και δε τα βλεπω;για στούντιο δεν ασχολούμαι και ουτε πρόκειται !
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Αυτή η Μελίνα του athensnetwork ήταν κόλαση,εμφανισιακώς το
Αν βάλω μίνιμουμ εμφάνισης ζητώ που καήκαμε!που ειναι κρυμμένα αυτα τα cg και δε τα βλεπω;για στούντιο δεν ασχολούμαι και ουτε πρόκειται !
υλάχιστον.
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Σκέψου και να ήταν 1,70 τι θα ζήταγε.....
δυστυχως σ αυτες πληρώνεις και ονομα κ η συγκεκριμένη ειναι απο τα top ονόματα στη πορνοβιομηχανια !καμμια σχεση με οτι ερχόταν στα μέρη μας!προσωπικα δεν εχω κανένα ενδοιασμό να δώσω και τα 2000 που ζητά η Aleta ocean!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
δυστυχως σ αυτες πληρώνεις και ονομα κ η συγκεκριμένη ειναι απο τα top ονόματα στη πορνοβιομηχανια !καμμια σχεση με οτι ερχόταν στα μέρη μας!προσωπικα δεν εχω κανένα ενδοιασμό να δώσω και τα 2000 που ζητά η Aleta ocean!
Ελπίζω να έχει πάρει Oscar αλλιώς δεν ενδιαφέρομαι!!!!!
Παλιότερα είχα κάτι φωτό από τον προσωπικό λογαριασμό της Ocean στο FB και τις είχα ποστάρει κιόλας εδώ....2000 σφαλιάρες άνετα, να έρθουν τα δόντια της στα ίσα!!!
Σόρρυ που κοροιδεύω, απλώς πάντα είχα μια απέχθεια στις πορνοσταρ....υπερτιμημένα μουνιά στην πλειοψηφία τους!!!!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Αν εννοείς το milf που εχω κριτικη οχι αν και της φέρνει αρκετα!
Παντως πήρα αλλη milena !Αντμιν την έχεις καταχωρημενη ;
Πάντως κάποια μου θύμισε η milena _gge και δε νομίζω να ειναι νεοφερτη και πιστεύω οτι έπαιζε σε αλλο λοκαλ cg agencie?μηπως ηταν στου μισελ;


καλό PSE αλλά σου γαμάει το καυλί με τα δόντια στην πίπα...όλα τα λεφτά τα βυζιά της και τα μουγκρητά στις καύλες της....την είχα πάρει πριν τα τατουάζ στα χέρια της, τον προηγούμενο χειμώνα...οι φωτό στο site gge είναι δύο χρόνια πίσω...αυτή ως Λίζα ανεξάρτητη είναι φρέσκια
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Ελπίζω να έχει πάρει Oscar αλλιώς δεν ενδιαφέρομαι!!!!!
Παλιότερα είχα κάτι φωτό από τον προσωπικό λογαριασμό της Ocean στο FB και τις είχα ποστάρει κιόλας εδώ....2000 σφαλιάρες άνετα, να έρθουν τα δόντια της στα ίσα!!!
Σόρρυ που κοροιδεύω, απλώς πάντα είχα μια απέχθεια στις πορνοσταρ....υπερτιμημένα μουνιά στην πλειοψηφία τους!!!!
Τις πορνοστάρ τις γαμάς για τρεις λόγους:

1) Για να το λες στους φίλους

2) Γιατί πιστεύεις ότι θα ζήσεις το PSE (άλλο θέμα πόσο συχνά συμβαίνει αυτό)

3) Γιατί κάθε φορά που θα τη βλέπεις σε τσόντα αφού τη γαμήσεις θα είσαι πάντα ο παρτενέρ της.

 

Συνημμένα

  • tumblr_mkxqatBM5A1r42mcro1_500.jpg
    tumblr_mkxqatBM5A1r42mcro1_500.jpg
    58,7 KB · Εμφανίσεις: 32
  • BNW9zQUCIAAvt4b.jpg
    BNW9zQUCIAAvt4b.jpg
    63,1 KB · Εμφανίσεις: 22

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ελπίζω να έχει πάρει Oscar αλλιώς δεν ενδιαφέρομαι!!!!!
Παλιότερα είχα κάτι φωτό από τον προσωπικό λογαριασμό της Ocean στο FB και τις είχα ποστάρει κιόλας εδώ....2000 σφαλιάρες άνετα, να έρθουν τα δόντια της στα ίσα!!!
Σόρρυ που κοροιδεύω, απλώς πάντα είχα μια απέχθεια στις πορνοσταρ....υπερτιμημένα μουνιά στην πλειοψηφία τους!!!!

Είδες που με είχες αποπάρει; Ενώ στα θέματα των μουνιών συμφωνούμε, μόνο στα πολιτικά διαφωνούμε. :grin:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Είδες που με είχες αποπάρει; Ενώ στα θέματα των μουνιών συμφωνούμε, μόνο στα πολιτικά διαφωνούμε. :grin:
Γιατρέ μου στο θέμα της ΕΡΤ είσουν λάθος.....μάλλον δεν είχες γαμήσει καμία από μέσα εκεί για αυτό :grin: :grin: :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Γιατρέ μου στο θέμα της ΕΡΤ είήσουν λάθος.....μάλλον δεν είχες γαμήσει καμία από μέσα εκεί για αυτό :grin: :grin: :grin:

Που να τις βρω εγώ βρε αυτές; Αυτές είναι για την νομενκλατούρα!



Τώρα σοβαρά στο θέμα των πορνστάρς. Τί όρεξη να έχει να πηδηχτεί από εμένα μια που έχει ήδη φάει 10.000 πούτσους, τους μισούς on camera;
Θα με δει και θα πει "Ποιος διάολο μαλάκας είναι πάλι αυτός;" Και για τον προηγούμενο δηλαδή το ίδιο θα είχε πει, όπως και για τον επόμενο.

Γι αυτό κανένα αματούρι κι ας μην είναι διάσημη ούτε θεά, όρεξη να έχει μόνο.
Κι δηλαδή αυτό πριν γίνει ντίβα, μετά το ξεχνάμε...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Τις πορνοστάρ τις γαμάς για τρεις λόγους:

1) Για να το λες στους φίλους

2) Γιατί πιστεύεις ότι θα ζήσεις το PSE (άλλο θέμα πόσο συχνά συμβαίνει αυτό)

3) Γιατί κάθε φορά που θα τη βλέπεις σε τσόντα αφού τη γαμήσεις θα είσαι πάντα ο παρτενέρ της.

Καλά το 1 και το 2. Το 3 τί πάει να πει;

Αυτός που θα της έχει χώσει ένα σκασμό λεφτά και δεν θα τον θυμάται καν θα είσαι.

Αυτοί που την πηδάνε on camera και πληρώνονται και τους θυμάται, έστω και αρνητικά ενίοτε.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
εγω παντως στο θεμα πορνοσταρ ειμαι με τον Λαβιος... χωρις το 1... δεν λεω τιποτα στους φιλους μου...
και εχουν περασει και μερικες που τα τιμανε τα λεφτα τους και με το παραπανω...
και βεβαια αρκετες ντιβες ξεπετες...
τωρα αν με θυμουνται ή οχι... ειλικρινα νομιζετε οτι θα επρεπε να με νοιαζει?
μου αρκει το βιντεο που τραβηξα...
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom