Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 92 άτομα (8 μέλη και 84 επισκέπτες)

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
πηγες και δευτερη φορα?
επαναλαμβανεις τα λαθη σικελε?
σαβουρα μεγαλη! ομορφο προσωπο χαλαρο κορμι σερβις της πλακας! πιο πολυ ενδιαφερον εχει να ασχοληθει με το κινητο και το ipad!
πεταμενα λεφτα. ουτε εξω απο την πορτα...
την δεύτερη φορά δεν ήταν πιωμένη πάντως και ήταν ήρεμη!
πάντως για 200+50 δεν αξίζει με τίποτα,ένα απλό κοριτσάκι είναι,που άνετα βρίσκεις πολύ καλύτερα στα cg
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
καλό κορμί έχει  και ωραίο κωλαράκι,χαλαρή δεν είναι,άλλωστε μικρή είναι
το deepthroat το χει για πλάκα,απλά είναι στον κόσμο της

και για την Σάντρα που είπες και για αυτην,οι κοπέλες μάλλον αλλιώς συμπεριφέρονται ανάλογα με τον πελάτη...
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
καλό κορμί έχει  και ωραίο κωλαράκι,χαλαρή δεν είναι,άλλωστε μικρή είναι
το deepthroat το χει για πλάκα,απλά είναι στον κόσμο της

και για την Σάντρα που είπες και για αυτην,οι κοπέλες μάλλον αλλιώς συμπεριφέρονται ανάλογα με τον πελάτη...

εσένα σου δίνονται ολοκληρωτικά οι πουτάνες τρελό αγόρι?

δώσε καμιά λεπτομέρεια από πήδημα ντε όλο για πίπες μας λες...
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
μικρη αλλα αγυμναστη! εγω το μονο που θυμαμαι ειναι ειναι ο χαλαρος κωλος της και ας την συναντησα πριν κανα 3μηνο!

γνωμη σου για την Σαντρα! αν σε ικανοποιει η εμφανιση και το σερβις, δικαιωμα σου!
εγω ψαχνω για καλυτερες απο αυτην!  

καλό κορμί έχει  και ωραίο κωλαράκι,χαλαρή δεν είναι,άλλωστε μικρή είναι
το deepthroaτt το χει για πλάκα,απλά είναι στον κόσμο της

και για την Σάντρα που είπες και για αυτην,οι κοπέλες μάλλον αλλιώς συμπεριφέρονται ανάλογα με τον πελάτη...
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Που είναι αυτός που την θεωρούσε "Μακράν την καλύτερη από τα μπάζα που κυκλοφορούν δώ μέσα!" :grin:

Ρε γαμώ το μου δεν καταλαβαίνουν πως κάποτε και η Μπριτζίτ Μπαρντό ήταν μουνάρα και η Ζωή Λάσκαρη, αλλά τώρα δεν βλέπονται!
Πέραν του ότι η Κάρο δεν υπήρξε ποτέ ούτε Μπριτζίτ ούτε Λάσκαρη.

Τώρα ποιος μαλάκας πάει και της ακουμπάει 400 την ώρα, ο θεός κι η ψυχή του.
Ίσως κανένας που τον στραπονιάζει καλά και δεν έχει άλλες απαιτήσεις, αλλά και πάλι 400; Δεν πάει στα Βραζιλιάνικα τραβέλια που σου κάνουν τον κώλο χωνί με 150 ευρουλάκια και έχουν και κανονικό εργαλείο;

Μεγαλε αν αναριωτιεσαι ακομα ποιος την θεωρουσε μακραν την καλυτερη απο τα μπαζα που κυκλοφορουν εδω μεσα , εγω ειμαι αυτος τοτε , και που σαι , και τωρα  να ξερεις την τυπισσα τι θεωρω ακομα οτι καλυτερο παιζει αυτη με κανα δυο αλλες ακομα ... Και μαλακας και γουσταρω ναι 400 να της ακουμπαω. Και το στραπονιασμα το κανει σε μαγκιτες που το παιζουν γαμηκουλες εδω μεσα να ξερεις αλλα στο δωματιο η κωλοτρυπιδα τους ξεροσταλιαζει για σκισιμο. Οσους τους γαργαλαει το κωλαρακι τους...
Απ οτι βλεπω απο κριτικες γαμας δεν προλαβαινεις να γραφεις , αλλα απο μαγκια εισαι σουπερ, Ασε τις πατσαβουρες σε μας και πηγαινε εσυ στις μουναρες που ουτε μια δεν μας  εχει συμβουλεψει να παμε ...

φιλικα ε , ειπαμε γουστα ειναι αυτα...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
θα σου πω αυριο... με εψησαν οι διαφοροι επιδοξοι νταβατζακοι, προμοτορες, αγαπουληδες να παω...
εστω και χωρις κωλο, cim, cif...
εδω πηγα στην παιδικη χαρα Τανυα... α ρε Λουκ μου χρωστας 120...

Εγω στα ειπα Χορχε για την μικρη αλλα εσυ δεν ακους. Μικρη που δινει κωλο δεν χανεις!!  :grin: :grin:
 

agapoulas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
Καλησπέρα! Shelly () πήγε κανείς; Με ενδιαφέρει το πίσω σύστημα αρκεί να το δίνει και να το χαίρεται χωρίς μη και μη....  Λέω να την πάρω πριν φύγει... Δεν βλέπω να έχει γίνει κάποια αναφορά ή μπορεί να είμαι και τυφλός; Εκτός αν είναι τόσο καλή που έχει πέσει σιγή ασυρμάτου.  :(  Ας βοηθήσει κάποιος ή έστω να προτίνει κάποια εναλλακτική με anal αν είναι δυνατόν. Ευχαριστώ και καλό ΣΚ σε όλους.
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Καλησπέρα! Shelly () πήγε κανείς; Με ενδιαφέρει το πίσω σύστημα αρκεί να το δίνει και να το χαίρεται χωρίς μη και μη....  Λέω να την πάρω πριν φύγει... Δεν βλέπω να έχει γίνει κάποια αναφορά ή μπορεί να είμαι και τυφλός; Εκτός αν είναι τόσο καλή που έχει πέσει σιγή ασυρμάτου.  :(  Ας βοηθήσει κάποιος ή έστω να προτίνει κάποια εναλλακτική με anal αν είναι δυνατόν. Ευχαριστώ και καλό ΣΚ σε όλους.
εσυ κοιτά την αποστολή που σου έδωσα γιατι θελω να δοκιμάσω παλι!over! :grin:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
παιδες αυτη σκοπευει να ερθει ποτε ? :rolleyes: πριν δυο χρονια την ειχα παρει και ηταν το καλυτερο γαμησι  :rockon: :rockon:

 

hliastsouk

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εν το μεταξύ στο ΕΝ πρόσθεσαν και την Χαλκιδική

Τις πήραν από τα κωλόμπαρα της Θεσσ και τις κατέβασαν για μπανάκι και σου λένε, "να μην κάθονται τα κορίτσα και χάσουν τον ειρμό των σκέψεών τους"!!!!!!

Είμαστε τραγικοί!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σαν την χαλκιδικη...δεν εχει!!! :2funny: :2funny:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Μεγαλε αν αναριωτιεσαι ακομα ποιος την θεωρουσε μακραν την καλυτερη απο τα μπαζα που κυκλοφορουν εδω μεσα , εγω ειμαι αυτος τοτε , και που σαι , και τωρα  να ξερεις την τυπισσα τι θεωρω ακομα οτι καλυτερο παιζει αυτη με κανα δυο αλλες ακομα ... Και μαλακας και γουσταρω ναι 400 να της ακουμπαω. Και το στραπονιασμα το κανει σε μαγκιτες που το παιζουν γαμηκουλες εδω μεσα να ξερεις αλλα στο δωματιο η κωλοτρυπιδα τους ξεροσταλιαζει για σκισιμο. Οσους τους γαργαλαει το κωλαρακι τους...
Απ οτι βλεπω απο κριτικες γαμας δεν προλαβαινεις να γραφεις , αλλα απο μαγκια εισαι σουπερ, Ασε τις πατσαβουρες σε μας και πηγαινε εσυ στις μουναρες που ουτε μια δεν μας  εχει συμβουλεψει να παμε ...

φιλικα ε , ειπαμε γουστα ειναι αυτα...


:2funny: :2funny: 

Τι μαλακα εισαι ρε lalak ? Ασε τα παιδια να πηγαινουν στις μουναρες και ασε το κοριτσι για αυτους που ξερουνε ρε συ... ;)
Εγω μια βολτα θα περασω παντως αυριο ευκολα :grin:
Δε πιστευω να σε πειραζει ε ?  :grin: :grin:
Caro και ξερω ψωμι λεμε  :bigdick:

 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom