Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (7 μέλη και 81 επισκέπτες)

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26

καλό PSE αλλά σου γαμάει το καυλί με τα δόντια στην πίπα...όλα τα λεφτά τα βυζιά της και τα μουγκρητά στις καύλες της....την είχα πάρει πριν τα τατουάζ στα χέρια της, τον προηγούμενο χειμώνα...οι φωτό στο site gge είναι δύο χρόνια πίσω...αυτή ως Λίζα ανεξάρτητη είναι φρέσκια
ψιλοαδικειται στις φωτο!Απο κοντα ειναι πιο γλυκια αλλα δε θα μου μείνει και αξιομνημονευτη!pse προσωπικα δεν είδα στην πιπα καθόλου δόντι και επιπλέον ειναι απο τα ατου της οπως επισης θα συμφωνήσω οτι ειναι Καυλιαρα ,παιζει με το μουνι της στο διαλλειμα κτλ ...
πάντως καλα έλεγα οτι κατι μου θυμίζει και δεν ειναι νεοφερτη !
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
14
Like
4.390
Πόντοι
3.715
Ελπίζω να έχει πάρει Oscar αλλιώς δεν ενδιαφέρομαι!!!!!
Παλιότερα είχα κάτι φωτό από τον προσωπικό λογαριασμό της Ocean στο FB και τις είχα ποστάρει κιόλας εδώ....2000 σφαλιάρες άνετα, να έρθουν τα δόντια της στα ίσα!!!
Σόρρυ που κοροιδεύω, απλώς πάντα είχα μια απέχθεια στις πορνοσταρ....υπερτιμημένα μουνιά στην πλειοψηφία τους!!!!

υπερτιμημένα indeed!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
ψιλοαδικειται στις φωτο!Απο κοντα ειναι πιο γλυκια αλλα δε θα μου μείνει και αξιομνημονευτη!pse προσωπικα δεν είδα στην πιπα καθόλου δόντι και επιπλέον ειναι απο τα ατου της οπως επισης θα συμφωνήσω οτι ειναι Καυλιαρα ,παιζει με το μουνι της στο διαλλειμα κτλ ...
πάντως καλα έλεγα οτι κατι μου θυμίζει και δεν ειναι νεοφερτη !
τότε θα την είχα πάρει άβγαλτη στην πίπα μάλλον ...μετά έγινε ξεφτέρι
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
εγω παντως στο θεμα πορνοσταρ ειμαι με τον Λαβιος... χωρις το 1... δεν λεω τιποτα στους φιλους μου...
και εχουν περασει και μερικες που τα τιμανε τα λεφτα τους και με το παραπανω...
και βεβαια αρκετες ντιβες ξεπετες...
τωρα αν με θυμουνται ή οχι... ειλικρινα νομιζετε οτι θα επρεπε να με νοιαζει?
μου αρκει το βιντεο που τραβηξα...
Καλά το 1 και το 2. Το 3 τί πάει να πει;

Αυτός που θα της έχει χώσει ένα σκασμό λεφτά και δεν θα τον θυμάται καν θα είσαι.

Αυτοί που την πηδάνε on camera και πληρώνονται και τους θυμάται, έστω και αρνητικά ενίοτε.
Παρεξηγήσατε, το 3 είναι από την οπτική γωνία του παίκτη, δηλαδή ΕΓΩ όταν βλέπω τσόντα με την Mya Diamond π.χ. βλέπω στο πρόσωπο του παρτενέρ της τον εαυτό μου, όχι εκείνη. Ξαναζώ δηλαδή την εμπειρία μου ξανά και ξανά, ειδικά αν υπάρχει και υλικό... ;)
 

discreet

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
72
Πόντοι
6
Η καλυτερη πορνη,αλλα και γενικοτερα η καλυτερη γυναικα,ειναι εκεινη που στον κανει πετρα καθε φορα που την βλεπεις στρατηγε
Κανεις δε ξερει καλυτερα απ τον εαυτο του,ποια γυναικα του ταιριαζει και ποια ειναι η καλυτερη γι αυτον
Επομενως,τα προσωπικα γουστα του καθενος πρπει να ειναι σεβαστα


  Τα είπες όλα.
 

XPEP

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
373
Κριτικές
15
Like
231
Πόντοι
5.760
Παιδιά η Julia VIP
Εχει βαλει σίδερακια στα δόντια ;
(Λέω να κάνω μια πρωκτοΣυνέδρια αλλά δεν θέλω να βρεθώ με τον σιαγόνα)
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
210
Πόντοι
3.210

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
ή ειχε καλο πλαστικό ή ειχε καλο φωτοσοπα. Στο προσωπο ελαχιστα μοιαζει με αυτο που ειχα δει.
Στο σωμα ηταν παντα αταλειωτη και στο service επισης
Απλως άλλαξε το στυλ στα μαλλια και χρώμα αλλα δεν προσέξατε το σημαντικότερο !εκανε πλαστικη στη μύτη!
 

tapas

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
282
Κριτικές
21
Like
30
Πόντοι
4.160
Πάλιωσε αυτή η πλαστική όπως και στα δόντια!!!
Έκανε χρυσές δουλειές ο πλαστικός της all over the face λέμε!!!!!
Μεγαλοκοπελλα που κρυβει οπως ολες οι αλλες 5-6 χρονια, ποτε δεν μου εκανε κλικ!! Την εχω δει μονο μια φορα,μου κανει εντυπωση τα τοσα πολλα τουρ που εχει κανει εδω και συνεχιζει με επιτυχια θα ελεγα!!
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Μεγαλοκοπελλα που κρυβει οπως ολες οι αλλες 5-6 χρονια, ποτε δεν μου εκανε κλικ!! Την εχω δει μονο μια φορα,μου κανει εντυπωση τα τοσα πολλα τουρ που εχει κανει εδω και συνεχιζει με επιτυχια θα ελεγα!!
δεν κρύβει χρονια! 26 γραφει στο προφίλ της ενω ειναι 27!κανει τουρ έξω αλλα μένει εδω!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
ή ειχε καλο πλαστικό ή ειχε καλο φωτοσοπα. Στο προσωπο ελαχιστα μοιαζει με αυτο που ειχα δει.
Στο σωμα ηταν παντα αταλειωτη και στο service επισης
Ναι βάσικό να μάθουμε τι απο τα 2 ισχύει  ;)

Συμφωνώ απόλυτα για σώμα και service  ;)  To καλύτερο τσιμπούκι στην πιάτσα  :grin: :grin:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
δεν κρύβει χρονια! 26 γραφει στο προφίλ της ενω ειναι 27!κανει τουρ έξω αλλα μένει εδω!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ξεκίνησε νωρίς το κορίτσι δεν είναι μεγάλο. Τη μύτη την έφτιαξε πριν ένα χρόνο περίπου. Οι συγκρίσεις δικές σας.

 

tapas

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
282
Κριτικές
21
Like
30
Πόντοι
4.160
δεν κρύβει χρονια! 26 γραφει στο προφίλ της ενω ειναι 27!κανει τουρ έξω αλλα μένει εδω!
Σωστος δικο μου το λαθος ειναι το 1986!! απλα μπερδευτηκα γιατι αρχισε μικρη και εχει κοψει τελειως το anal οπως βλεπω!!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ναι βάσικό να μάθουμε τι απο τα 2 ισχύει  ;)

Συμφωνώ απόλυτα για σώμα και service  ;)  To καλύτερο τσιμπούκι στην πιάτσα  :grin: :grin:

Από τα πρώτα τούρια που είχα πάρει.
Εκτίμησα πως δεν έμενε στο Αυτοκρατορικό, όπως οι περισσότερες, αλλά στο μεγάλο απέναντι από τον Ευαγγελισμό. Το σώμα όντως πολύ εντυπωσιακό, το πρόσωπο ψιλοχάλι αλλά μάλλον το "σουλούπωσε".
Τώρα στο σέρβις δεν με ικανοποίησε. Επειδή και καλά "τελείωσε" στο 10λεπτο έπρεπε να τελειώσω κι εγώ επειδή "θα την κούραζα πολύ και είχε δύσκολο πρόγραμμα στη συνέχεια"! Το προσπάθησε με την πίπα της (όντως πολύ καλή), αλλά ο καθένας μας έχει την ιδιορρυθμία του κι εγώ με πίπα δεν τελειώνω. Τέλος πάντων τελείωσα εν μέσω δυσφορίας της και μου ζήτησε αν μπορούσα να φύγω και πριν τελειώσει η ώρα διότι μετά είχε τρίωρο date σε σκάφος σε μαρίνα της παραλίας και ήθελε χρόνο για να ετοιμαστεί!!

Οπότε 250 ευρώ και να τελειώνεις αγχωτικά και να φεύγεις σαν τον κυνηγημένο δεν λέει!
Όταν σου κλείνω ώρα κούκλα μου, αν γουστάρω και μπορώ (τότε μπορούσα :grin:) θα σε πηδάω 45 λεπτά, συν 15 στο μπάνιο και δυο-τρεις κουβέντες.
Αλλά αν βάζει 8-10 ραντεβού τη μέρα...
 
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom