Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (2 μέλη και 54 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
A! Kι αυτό το 230 (300, 380 κλπ) +ταξί τί ακριβώς σημαίνει, σε ευρώ εννοώ.
Δεν μας λες κι εμάς που σε βολεύει ρε κοπέλα μου να ξέρουμε μπας και μπορούμε να σε εξυπηρετήσουμε να μην χάνεις τον πολύτιμο χρόνο σου;
Διότι πέραν του ότι είναι γυφτιά να παίρνεις τόσα λεφτά και να ζητάς και το ταξί, προφανώς αν μένεις στην Γλυφάδα και σε καλέσω στη Βουλιαγμένη το ταξί θα είναι 10 ευρώ πήγαινε-έλα. Αν σε καλέσω στην Κηφισιά θα είναι ίσως 60.
Οπότε πες μια περιοχή που δεν σου πέφτει μακριά.  

Οπότε τώρα περιμένω αυτόν που θα μου την πέσει και θα μου πει πως είμαι γκρινιάρης, καρμίρης κλπ! :grin:
(Χάσαμε και τον Γιουσουρούμ!)
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
A! Kι αυτό το 230 (300, 380 κλπ) +ταξί τί ακριβώς σημαίνει, σε ευρώ εννοώ.
Δεν μας λες κι εμάς που σε βολεύει ρε κοπέλα μου να ξέρουμε μπας και μπορούμε να σε εξυπηρετήσουμε να μην χάνεις τον πολύτιμο χρόνο σου;
Διότι πέραν του ότι είναι γυφτιά να παίρνεις τόσα λεφτά και να ζητάς και το ταξί, προφανώς αν μένεις στην Γλυφάδα και σε καλέσω στη Βουλιαγμένη το ταξί θα είναι 10 ευρώ πήγαινε-έλα. Αν σε καλέσω στην Κηφισιά θα είναι ίσως 60.
Οπότε πες μια περιοχή που δεν σου πέφτει μακριά. 

Οπότε τώρα περιμένω αυτόν που θα μου την πέσει και θα μου πει πως είμαι γκρινιάρης, καρμίρης κλπ! :grin:
(Χάσαμε και τον Γιουσουρούμ!)
Είσαι καρμίρης!!!!!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Από τα πρώτα τούρια που είχα πάρει.
Εκτίμησα πως δεν έμενε στο Αυτοκρατορικό, όπως οι περισσότερες, αλλά στο μεγάλο απέναντι από τον Ευαγγελισμό. Το σώμα όντως πολύ εντυπωσιακό, το πρόσωπο ψιλοχάλι αλλά μάλλον το "σουλούπωσε".
Τώρα στο σέρβις δεν με ικανοποίησε. Επειδή και καλά "τελείωσε" στο 10λεπτο έπρεπε να τελειώσω κι εγώ επειδή "θα την κούραζα πολύ και είχε δύσκολο πρόγραμμα στη συνέχεια"! Το προσπάθησε με την πίπα της (όντως πολύ καλή), αλλά ο καθένας μας έχει την ιδιορρυθμία του κι εγώ με πίπα δεν τελειώνω. Τέλος πάντων τελείωσα εν μέσω δυσφορίας της και μου ζήτησε αν μπορούσα να φύγω και πριν τελειώσει η ώρα διότι μετά είχε τρίωρο date σε σκάφος σε μαρίνα της παραλίας και ήθελε χρόνο για να ετοιμαστεί!!

Οπότε 250 ευρώ και να τελειώνεις αγχωτικά και να φεύγεις σαν τον κυνηγημένο δεν λέει!
Όταν σου κλείνω ώρα κούκλα μου, αν γουστάρω και μπορώ (τότε μπορούσα :grin:) θα σε πηδάω 45 λεπτά, συν 15 στο μπάνιο και δυο-τρεις κουβέντες.
Αλλά αν βάζει 8-10 ραντεβού τη μέρα...
 
Aπαράδεκτη γιατρέ. Επρεπε να την είχες βάλει στη θέση της.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Aπαράδεκτη γιατρέ. Επρεπε να την είχες βάλει στη θέση της.

Δεν κάνω ποτέ φασαρία σε κανένα "μαγαζί" που δεν έχω μείνει ικανοποιημένος.
Απλά με ξεχνάει από πελάτη και λέω και την εμπειρία μου και σε όσους γνωρίζω. ;)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
επειδή ήμουν από τους σχετικά πρώτους που την είχα πάρει (νομίζω το 2007),είχα γράψει τότες για την πίπα της πως είναι ότι καλύτερο μου είχε συμβεί... νομίζω την είχα πάρει Συγγρού στο μεγάλο....από τότε είχε ήδη κονέ  που την δικτύωνε με πελάτες...

Την επόμενη φορά που την είδα πάλι στη Συγγρού το 2010 νομίζω ήταν εντελώς αλλαγμένη στη συμπεριφορά με έντονα στοιχεία ντιβισμού και του στυλ εγώ ξέρω όλους τους ιδιοκτήτες των μαγαζιών της παραλιακής...

έχει αδυναμίες από βραχάκια έως και βραχονησίδες αλλά στο γαμήσι είναι να την πετύχεις στις καύλες της
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
210
Πόντοι
3.210
επειδή ήμουν από τους σχετικά πρώτους που την είχα πάρει (νομίζω το 2007),είχα γράψει τότες για την πίπα της πως είναι ότι καλύτερο μου είχε συμβεί... νομίζω την είχα πάρει Συγγρού στο μεγάλο....από τότε είχε ήδη κονέ  που την δικτύωνε με πελάτες...

Την επόμενη φορά που την είδα πάλι στη Συγγρού το 2010 νομίζω ήταν εντελώς αλλαγμένη στη συμπεριφορά με έντονα στοιχεία ντιβισμού και του στυλ εγώ ξέρω όλους τους ιδιοκτήτες των μαγαζιών της παραλιακής...

έχει αδυναμίες από βραχάκια έως και βραχονησίδες αλλά στο γαμήσι είναι να την πετύχεις στις καύλες της

τον Αυγουστο του 07 την ειχα παρει σε ενα χοτελ στην γωνια της Καννιγγος και ηταν εμπειρια το ολο σκηνικο .Απο μουσικη απο φωτισμο απο στησιμο αλλα και απο πολυ καλο σεχ.

 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
επειδή ήμουν από τους σχετικά πρώτους που την είχα πάρει (νομίζω το 2007),είχα γράψει τότες για την πίπα της πως είναι ότι καλύτερο μου είχε συμβεί... νομίζω την είχα πάρει Συγγρού στο μεγάλο....από τότε είχε ήδη κονέ  που την δικτύωνε με πελάτες...

Την επόμενη φορά που την είδα πάλι στη Συγγρού το 2010 νομίζω ήταν εντελώς αλλαγμένη στη συμπεριφορά με έντονα στοιχεία ντιβισμού και του στυλ εγώ ξέρω όλους τους ιδιοκτήτες των μαγαζιών της παραλιακής...

έχει αδυναμίες από βραχάκια έως και βραχονησίδες αλλά στο γαμήσι είναι να την πετύχεις στις καύλες της

τον Αυγουστο του 07 την ειχα παρει σε ενα χοτελ στην γωνια της Καννιγγος και ηταν εμπειρια το ολο σκηνικο .Απο μουσικη απο φωτισμο απο στησιμο αλλα και απο πολυ καλο σεχ.

:thumbsup: :cool2:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Δεν κάνω ποτέ φασαρία σε κανένα "μαγαζί" που δεν έχω μείνει ικανοποιημένος.
"Τζέντλεμαν είναι κάποιος που πληρώνει τα χρέη του στα χαρτιά, ακόμα κι όταν ξέρει ότι τον έχουν κλέψει."  -Leo Tolstoy
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom