Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (4 μέλη και 55 επισκέπτες)

tapas

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
282
Κριτικές
21
Like
30
Πόντοι
4.160
Και μονο Outcall και Taxi οποτε βαλε και αλλο ενα 50αρι τουλαχιστον !!! :)
Aσε που θα δεις και αλλη οταν ανοιξης την πορτα οποτε μπορει και να γλυτωσης την 500αρα !!!   :grin: :grin: :grin:
.. :headbang: :headbang: :Aυτο παλι πως το λες?? Αρκει να μην ειναι ο Μιστερ Ζονκ πισω απο την πορτα :2funny: :2funny: :2funny:!!!!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
.. :headbang: :headbang: :Aυτο παλι πως το λες?? Αρκει να μην ειναι ο Μιστερ Ζονκ πισω απο την πορτα :2funny: :2funny: :2funny:!!!!
Πως και γιατι το λεω !!!
Το Outcall ειναι απλο να το μαθης με μια ερωτηση , Location ?
Tωρα για τις φωτο .
Απλα γιατι ακομα και ο Προμοτορας της στο ΕΝ που εγραψε κριτικη το αναφερει !!!


Αλλο μοιαζω και αλλο ειναι δικες μου οι φωτο !!!  :grin: :grin: :grin:
 

underpressure

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
505
Κριτικές
39
Like
496
Πόντοι
516
. Ενα απο τα καλυτερα GFE στην Αθηνα!! Αψογη εμφανιση επισης!!
Φίλε tapas αν μας έκανε την τιμή να μας απαντούσε ίσως και να μάθαινα τι σοι εμπειρία έχει να προσφέρει η μαντάμ.
Κρίμα...γιατί απο εμφάνιση φαινόταν κλασάτος μούνος.Πάμε παρακάτω...
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392
αυτο που βλεπεις παιχτη.Αν σου αρεσουν οι αγκαλιτσες προχωρα.Για αεροπλανικα ψαξου αλλου ;)

Μετά από χθεσινή συνάντηση με την κορασίδα επιβεβαιώνω τον karaleonida.

Αυτό που βλέπετε στις φωτο. Για πολλές αγκαλίτσες, αλλά και πολλά μη και μη (για να συμπληρώσω).

Αν προλάβω θα γράψω αναλυτικότερα.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Μετά από χθεσινή συνάντηση με την κορασίδα επιβεβαιώνω τον karaleonida.

Αυτό που βλέπετε στις φωτο. Για πολλές αγκαλίτσες, αλλά και πολλά μη και μη (για να συμπληρώσω).

Αν προλάβω θα γράψω αναλυτικότερα.
Αυτο με το μη και μη δε μπορω να το καταλαβω. Απτη στιγμη που κανεις αυτη τη δουλεια, παρεχεις συγκεκριμενες υπηρεσιες και πληρωνεσαι γιαυτες αν εν τελει δεν τις προσφερεις ολες γιατι να πληρωθεις και ολο το ποσο?
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Αυτο με το μη και μη δε μπορω να το καταλαβω. Απτη στιγμη που κανεις αυτη τη δουλεια, παρεχεις συγκεκριμενες υπηρεσιες και πληρωνεσαι γιαυτες αν εν τελει δεν τις προσφερεις ολες γιατι να πληρωθεις και ολο το ποσο?
Εσύ παίρνεις ρέστα φίλε ανάλογα με την απόδοση; :tooth:
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Μαγκες, σας στελνει κανεις μηνυμα απο το τηλ του golden angels που ξεκιναει απο 0044 κτλ καποιος που εμφανως δεν ειναι του γραφειου και στελνει μαλακιες? Εχει γινει τπτ με καμια αστυνομια?Ξερετε κατι?
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Μαγκες, σας στελνει κανεις μηνυμα απο το τηλ του golden angels που ξεκιναει απο 0044 κτλ καποιος που εμφανως δεν ειναι του γραφειου και στελνει μαλακιες? Εχει γινει τπτ με καμια αστυνομια?Ξερετε κατι?
Για γράψε τι σου στέλνουν να δούμε.
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
[quote autho :kissass:r=Lavio link=topic=27.msg4313888#msg4313888 date=1359219557]
Για γράψε τι σου στέλνουν να δούμε.
[/quote]

Να μην ξοδευω τα λεφτα μου σε Μαφιοζους και κατι τετοια
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Πηγές να κλείσεις Jessica και σου έστειλαν αυτή την απάντηση δηλαδή ?
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Πηγές να κλείσεις Jessica και σου έστειλαν αυτή την απάντηση δηλαδή ?
Οχι αδερφε. Ειχα στειλει μηνυμα για την Jessica την τεταρτη και μου ειπαν οτι δεν υπαρχουν τουρ και οτι δεν θα ξαναγινουν τουρ στην ελλαδα συντομα και κατι τετοια. Και σημερα μου ηρθε ενα μηνυμα στα ελληνικα αν θελω να μου στειλουν καμια κοπελα τσαμπα.Ολο αυτο με παρεξενεωε πολυ, γιατι ελληνικα και outcall και γενικα μια γλωσσα που δεν εχει να κανει με το πρακτοριο. Ρωτησα και μου ειπε οτι δεν ειναι απο το πρακτοριο αλλα κανουν πλακα με τσαμπα μηνυματα και ετσι. Ειπα ασε με ρε φιλε, και μου απαντησε να μην ειμαι μαλακας και χαλαω τα λεφτα μου σε ΜΑΦΙΟΖΟΥΣ να κερασω τεκιλα κανα μουνακι και ολο και καποιο θα κατσει.
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Οχι αδερφε. Ειχα στειλει μηνυμα για την Jessica την τεταρτη και μου ειπαν οτι δεν υπαρχουν τουρ και οτι δεν θα ξαναγινουν τουρ στην ελλαδα συντομα και κατι τετοια. Και σημερα μου ηρθε ενα μηνυμα στα ελληνικα αν θελω να μου στειλουν καμια κοπελα τσαμπα.Ολο αυτο με παρεξενεωε πολυ, γιατι ελληνικα και outcall και γενικα μια γλωσσα που δεν εχει να κανει με το πρακτοριο. Ρωτησα και μου ειπε οτι δεν ειναι απο το πρακτοριο αλλα κανουν πλακα με τσαμπα μηνυματα και ετσι. Ειπα ασε με ρε φιλε, και μου απαντησε να μην ειμαι μαλακας και χαλαω τα λεφτα μου σε ΜΑΦΙΟΖΟΥΣ να κερασω τεκιλα κανα μουνακι και ολο και καποιο θα κατσει.

Να κεράσω λίγη τεκίλα..
Γιατί λίγη.. ?  :think:

πόσες τεκίλες θα πρέπει να κεράσεις και αν  :knockinb:
και τι θα κάτσει!! Εδώ τις πληρώνεις τόσα λεφτά και πάλι βγαίνουν μούφα!!

Φαντάσου να πληρώσεις με τεκίλα! 'Απαπα!! δεν συμφωνώ!!
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Μαγκες, σας στελνει κανεις μηνυμα απο το τηλ του golden angels που ξεκιναει απο 0044 κτλ καποιος που εμφανως δεν ειναι του γραφειου και στελνει μαλακιες? Εχει γινει τπτ με καμια αστυνομια?Ξερετε κατι?

Μπορεί να είναι επιβεβαιωμένο, αλλά τσέκαρες αν το τηλέφωνο είναι το ίδιο? Μήπως έκανες λάθος κανένα αριθμό και σε πήραν στη καζούρα!
 

Επισκέπτης
Μπορεί να είναι επιβεβαιωμένο, αλλά τσέκαρες αν το τηλέφωνο είναι το ίδιο? Μήπως έκανες λάθος κανένα αριθμό και σε πήραν στη καζούρα!

έκανε λάθος σε κινητό στην αγγλία
και βρέθηκε έλληνας χρήστης ;;;;;;;;;
και με κέφια να του κάνει πλάκα ;;;;;
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
έκανε λάθος σε κινητό στην αγγλία
και βρέθηκε έλληνας χρήστης ;;;;;;;;;
και με κέφια να του κάνει πλάκα ;;;;;

Αν πρόσεξες το μήνυμα δεν του ήρθε την ίδια στιγμή στα ελληνικά! αλλά 2 μέρες μετά! To συγκεκριμένο γραφείο γράφει ποτέ ελληνικά και μάλιστα με τέτοια μηνύματα! και όπως του είπαν έκαναν πλάκα!! Πως όμως έμαθαν το κινητό είναι το θέμα!! Άρα από κάπου αλλού ξεκίνησε!
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom