Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (3 μέλη και 57 επισκέπτες)

tapas

Μέγας
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
282
Κριτικές
21
Like
30
Πόντοι
4.160
Υπάρχει κάποιος που έχει πρόσφατη εμπειρία με Monik που ζητάει 230;

και δεύτερο και πιο σημαντικό,τα δικαιολογεί τα λεφτά της ή θα χρειαστεί να τραβάω κουπί για μια ώρα;
. Ενα απο τα καλυτερα GFE στην Αθηνα!! Αψογη εμφανιση επισης!!
 

pussydoctor

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
2.982
Μαγκες ξερετε και οι δυο πολυ καλα οτι το σπορ ειναι ακριβο και οτι στην ηλικια μας δυσκολα κοβεται.Ακριβη λοιπον ειναι αυτη που βγαινεις απο το δωματιο και μουτζωνεσαι και VFM ειναι αυτη που βγαινεις απο το δωματιο και εισαι χαρουμενος. Φτηνη δεν υπαρχει.Ολα τα παραπανω ειναι ανεξαρτητα χρηματων γιατι ο καθενας μας εχει αλλο βαθος στην τσεπη του!!!!!

Σωστός ο Καραλεωνιδας, που σημάινει λεωνίδας με καρα ,μυαλό :2funny:
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Δεν προσπαθώ να πω πως εγώ έχω δίκιο, την άποψή μου εκφράζω.
Αλλά επιμένω πως στην σημερινή οικονομική συγκυρία τα 250άρια και τα 300άρια (που τα δίναμε πριν κάποια χρόνια) είναι πλέον πολλά.
Εγώ τουλάχιστον δεν τα δίνω πλέον! Ο.Κ. κάποιος έχει πολλά, του περισσεύουν και τα δίνει.
Αλλά (τελευταία φορά το γράφω, αφού σε κούρασα) ΟΛΑ τα είδη πολυτελείας και οι αντίστοιχες υπηρεσίες έχουν πλέον πάρει απίστευτο κατήφορο. Βίλλες, σκάφη, τζηπ, διαμονή σε ακριβά ρησόρτς (που πριν λίγα χρόνια σε χλεύαζαν όταν ζητούσες κράτηση και τώρα σε παρακαλάνε), όλα είναι από 50-80% κάτω.
Το μουνί το ίδιο κόστος; Μήπως πρέπει να δούμε τί δεν κάνουμε καλά;

Δεν θα επανέλθω. Δίκιο έχεις, κουραστικό έγινε!
το μουνί γιατρέ μου συγκαταλέγεται στα είδη πρώτης ανάγκης για αυτό και αντιστέκεται στην γενικότερη ύφεση
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
το μουνί γιατρέ μου συγκαταλέγεται στα είδη πρώτης ανάγκης για αυτό και αντιστέκεται στην γενικότερη ύφεση
Συμφωνω !!!
Ειναι σαν το Γαλα που εδω το πληρωνουμε 1,20 και στην Φρανκφουρτη το ιδιο το περνουν με 0,50 !!!
 

baby-cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
682
Κριτικές
58
Like
287
Πόντοι
366
Μαγκες ξερετε και οι δυο πολυ καλα οτι το σπορ ειναι ακριβο και οτι στην ηλικια μας δυσκολα κοβεται.Ακριβη λοιπον ειναι αυτη που βγαινεις απο το δωματιο και μουτζωνεσαι και VFM ειναι αυτη που βγαινεις απο το δωματιο και εισαι χαρουμενος. Φτηνη δεν υπαρχει.Ολα τα παραπανω ειναι ανεξαρτητα χρηματων γιατι ο καθενας μας εχει αλλο βαθος στην τσεπη του!!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
496
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392
Μαγκες ξερετε και οι δυο πολυ καλα οτι το σπορ ειναι ακριβο και οτι στην ηλικια μας δυσκολα κοβεται.Ακριβη λοιπον ειναι αυτη που βγαινεις απο το δωματιο και μουτζωνεσαι και VFM ειναι αυτη που βγαινεις απο το δωματιο και εισαι χαρουμενος. Φτηνη δεν υπαρχει.Ολα τα παραπανω ειναι ανεξαρτητα χρηματων γιατι ο καθενας μας εχει αλλο βαθος στην τσεπη του!!!!!

Το κακό είναι ότι τα 2-3 τελευταία χρόνια με αυτές τις τιμές μας έχουμε ρίξει αρκετές μούτζες. :2funny: :2funny:

Πάντως σωστή η άποψη του karaleonida.

το μουνί γιατρέ μου συγκαταλέγεται στα είδη πρώτης ανάγκης για αυτό και αντιστέκεται στην γενικότερη ύφεση

Σχεδόν ανελαστική η ζήτηση  για μουνί!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385

300 με cim, 350 με κουλουράκι και 400 με cim & anal.  :think: :think: Ξεπουλάνε! Διαλιέχτε!
Και μονο Outcall και Taxi οποτε βαλε και αλλο ενα 50αρι τουλαχιστον !!! :)
Aσε που θα δεις και αλλη οταν ανοιξης την πορτα οποτε μπορει και να γλυτωσης την 500αρα !!!  :grin: :grin: :grin:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
kaλησπερα
η lynda ενδυκνειται για πολυ "χοντρο" pse?
thanx

Τώρα αν σας πω πως στην εγχώρια πιάτσα έχουν ξεχυθεί ένα σωρό παρόμοια ημεδαπά μιλφοειδή ορίτζιναλ νυμφομανείς που το anal δεν το χρεώνουν έξτρα, αλλά το ΖΗΤΑΝΕ παρακαλετά και χρεώνουν 80-100 την ώρα all inclousive, ΜΗΝ αρχίσετε και μου στέλνετε π.μ. για το ποιές είναι αυτές, διότι δεν θα απαντήσω!
ΠΟΛΛΕΣ είναι πάντως! Βέβαια δεν έχουν την αίγλη της τέως πορν-σταρ, είναι γυναίκες της διπλανής πόρτας.

Το μουνί είναι όντως είδος πρώτης ανάγκης, αλλά σε κάποια "μαγαζιά" το βρίσκει κανείς πολύ πιο φτηνό από τα 300 την ώρα που ζητάει το εν λόγω μιλφάκι. Η άτιμη και για να σε κατουρήσει ζητάει ακόμα 50 ευρώ! Δηλαδή έλεος!
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Tα γουστα  :piss:  πλερωνονται Doc !!!   :grin:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Τώρα αν σας πω πως στην εγχώρια πιάτσα έχουν ξεχυθεί ένα σωρό παρόμοια ημεδαπά μιλφοειδή ορίτζιναλ νυμφομανείς που το anal δεν το χρεώνουν έξτρα, αλλά το ΖΗΤΑΝΕ παρακαλετά και χρεώνουν 80-100 την ώρα all inclousive, ΜΗΝ αρχίσετε και μου στέλνετε π.μ. για το ποιές είναι αυτές, διότι δεν θα απαντήσω!
ΠΟΛΛΕΣ είναι πάντως! Βέβαια δεν έχουν την αίγλη της τέως πορν-σταρ, είναι γυναίκες της διπλανής πόρτας.

Το μουνί είναι όντως είδος πρώτης ανάγκης, αλλά σε κάποια "μαγαζιά" το βρίσκει κανείς πολύ πιο φτηνό από τα 300 την ώρα που ζητάει το εν λόγω μιλφάκι. Η άτιμη και για να σε κατουρήσει ζητάει ακόμα 50 ευρώ! Δηλαδή έλεος!

εγώ γιατρέ αν σου πω ότι το μισό Α.Π.Θ. έχει ξεχυθεί στη βίζιτα με 80 και 100 ευρώ????
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Τώρα αν σας πω πως στην εγχώρια πιάτσα έχουν ξεχυθεί ένα σωρό παρόμοια ημεδαπά μιλφοειδή ορίτζιναλ νυμφομανείς που το anal δεν το χρεώνουν έξτρα, αλλά το ΖΗΤΑΝΕ παρακαλετά και χρεώνουν 80-100 την ώρα all inclousive, ΜΗΝ αρχίσετε και μου στέλνετε π.μ. για το ποιές είναι αυτές, διότι δεν θα απαντήσω!
ΠΟΛΛΕΣ είναι πάντως! Βέβαια δεν έχουν την αίγλη της τέως πορν-σταρ, είναι γυναίκες της διπλανής πόρτας.

Το μουνί είναι όντως είδος πρώτης ανάγκης, αλλά σε κάποια "μαγαζιά" το βρίσκει κανείς πολύ πιο φτηνό από τα 300 την ώρα που ζητάει το εν λόγω μιλφάκι. Η άτιμη και για να σε κατουρήσει ζητάει ακόμα 50 ευρώ! Δηλαδή έλεος!

Ξέρεις τι είναι να τα κρατάει όλη μέρα για εσένα..  :new_shocked:
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.855
Πόντοι
456

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom