Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (6 μέλη και 66 επισκέπτες)

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Αν πρόσεξες το μήνυμα δεν του ήρθε την ίδια στιγμή στα ελληνικά! αλλά 2 μέρες μετά! To συγκεκριμένο γραφείο γράφει ποτέ ελληνικά και μάλιστα με τέτοια μηνύματα! και όπως του είπαν έκαναν πλάκα!! Πως όμως έμαθαν το κινητό είναι το θέμα!! Άρα από κάπου αλλού ξεκίνησε!
Είσαι ακόμα μεθυσμένος από χθες ή άρχισες νωρίς σήμερα; *P
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Αν πρόσεξες το μήνυμα δεν του ήρθε την ίδια στιγμή στα ελληνικά! αλλά 2 μέρες μετά! To συγκεκριμένο γραφείο γράφει ποτέ ελληνικά και μάλιστα με τέτοια μηνύματα! και όπως του είπαν έκαναν πλάκα!! Πως όμως έμαθαν το κινητό είναι το θέμα!! Άρα από κάπου αλλού ξεκίνησε!
To κινητο ηταν 100% το ιδιο. Ειναι πολυ ευκολο να το διαπιστωσω καθως υπηρχε και η προηγουμενη συνομιλια.(οποιος χρησιμοποιει συγχρονα κινητα καταλαβαινει τι εννοω)
Πραγματικα δεν καταλαβαινω τι γινεται. Φανταζομαι πως ειναι μπατσαρια η κατι.Mail δν εστειλα γιατι δεν ξερω μηπως εχει πεσει χερι και σε αυτο
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Οχι αδερφε. Ειχα στειλει μηνυμα για την Jessica την τεταρτη και μου ειπαν οτι δεν υπαρχουν τουρ και οτι δεν θα ξαναγινουν τουρ στην ελλαδα συντομα και κατι τετοια. Και σημερα μου ηρθε ενα μηνυμα στα ελληνικα αν θελω να μου στειλουν καμια κοπελα τσαμπα.Ολο αυτο με παρεξενεωε πολυ, γιατι ελληνικα και outcall και γενικα μια γλωσσα που δεν εχει να κανει με το πρακτοριο. Ρωτησα και μου ειπε οτι δεν ειναι απο το πρακτοριο αλλα κανουν πλακα με τσαμπα μηνυματα και ετσι. Ειπα ασε με ρε φιλε, και μου απαντησε να μην ειμαι μαλακας και χαλαω τα λεφτα μου σε ΜΑΦΙΟΖΟΥΣ να κερασω τεκιλα κανα μουνακι και ολο και καποιο θα κατσει.

:think: και που είναι το περίεργο?

χαλαρά πάρτο...κάνας ντόπιος πιτσιρικάς που γαμάει την operator της τσίμπησε το κινητό αφού τέλειωσε το τουρ,έστριψε ένα τσιγάρο και άρχισε τις συμβουλές... το χω ξαναδεί το έργο
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
:think: και που είναι το περίεργο?

χαλαρά πάρτο...κάνας ντόπιος πιτσιρικάς που γαμάει την operator της τσίμπησε το κινητό αφού τέλειωσε το τουρ,έστριψε ένα τσιγάρο και άρχισε τις συμβουλές... το χω ξαναδεί το έργο

αχ βρε Νιτρο....! :sunglasses:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Μαγκες ξερετε και οι δυο πολυ καλα οτι το σπορ ειναι ακριβο και οτι στην ηλικια μας δυσκολα κοβεται.Ακριβη λοιπον ειναι αυτη που βγαινεις απο το δωματιο και μουτζωνεσαι και VFM ειναι αυτη που βγαινεις απο το δωματιο και εισαι χαρουμενος. Φτηνη δεν υπαρχει.Ολα τα παραπανω ειναι ανεξαρτητα χρηματων γιατι ο καθενας μας εχει αλλο βαθος στην τσεπη του!!!!!
Σωστός  :grin: :grin:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
:think: και που είναι το περίεργο?

χαλαρά πάρτο...κάνας ντόπιος πιτσιρικάς που γαμάει την operator της τσίμπησε το κινητό αφού τέλειωσε το τουρ,έστριψε ένα τσιγάρο και άρχισε τις συμβουλές... το χω ξαναδεί το έργο
:thumbsup: :cool2: :grouphug:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
Οι αναρτήσεις σε αυτό το topic έχουν αραιώσει ιδιαίτερα. Κρίση, φτώχια και δύσκολα κάποιος θα χαραμίσει 200 ευρώ για μια γυναίκα από το πρώην Ανατολικό (blog).
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Οι αναρτήσεις σε αυτό το topic έχουν αραιώσει ιδιαίτερα. Κρίση, φτώχια και δύσκολα κάποιος θα χαραμίσει 200 ευρώ για μια γυναίκα από το πρώην Ανατολικό (blog).
Συμφωνω.
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
82
Like
3.658
Πόντοι
13.610
Ναι κύριοι και εγώ συμφωνώ! Αλλά το Μαρινάκι είναι Full booked 3 μέρες τώρα!
φυσικά οι υπόλοιπες είναι πολύ χαλαρά όπως το Λιντάκι, αλλά λέμε έτσι είναι η ζωή.. έχει και τις κάτω μέρες της!! :coffee:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Ναι κύριοι και εγώ συμφωνώ! Αλλά το Μαρινάκι είναι Full booked 3 μέρες τώρα!
φυσικά οι υπόλοιπες είναι πολύ χαλαρά όπως το Λιντάκι, αλλά λέμε έτσι είναι η ζωή.. έχει και τις κάτω μέρες :coffee: της!! :coffee:
Αυτη ειναι περιπτωση απτις λιγες..
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom