Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Το θεμα ειναι αν μπορεσε να μπει απο πισω Jorge οχι αν πηγε !!  :grin: :grin: :grin:
 

pussydoctor

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
2.982
Το θεμα ειναι αν μπορεσε να μπει απο πισω Jorge οχι αν πηγε !!   :grin: :grin: :grin:

Hello Baby
Λεπτομέρειες μπορείτε να δείτε στο review που μόλις΄κρέμασα ...και γιά όσους αμφιβάλλουν...όταν πάνε τα λέμε περί του αληθούς.
Πολύ αμφισβήτηση στο forum ...και δεν καταλαβαίνω το λόγο...ή καταλαβαίνω και δεν απαντώ.
Απλά θεώρησα επειδή δεν είδα κριτική...να καταθέσω ότι πέρασα...να δώσω περισσότερα στοιχεία από τη κοπέλλα από τα στοιχεία του site της που μου έδωσε αυτή....συγνώμη δεν έχω και τοσο χρόνο να σερφάρω και να βρίσκω ....στο ελεύθερο χρόνο προσπαθώ ,όταν αντέχω απόλες τις απόψεις, να απόλαμβάνω.
Το φόρουμ με έχει βοηθήσει πολλές φορές και ανταποδίδω με το ελάχιστο φιλαράκια.....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗ Patricia εκ παραδρομής/ταχύτητας γράφτηκε δίωρο (ήταν 1 ώρα) άρα 200 + 100 anal .OK γιατί πρήχτηκα στα pm....ζήτησα από το χειριστή του σιτε να το διορθώσει αλλά δεν το έκανε.
ΑΥΤΑ
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Τελικα η Romy μονο για να κανεις ματι ειναι .
Οταν ακουω πρωτο και τελευταιο Tour θυμαμαι την Bianca που εφυγε την  δευτερη μερα !!!
Ετσι ειναι τα κοριτσια οταν εχουν μαθει στα Private μονο ,οταν βγαινουν στα Tour τους ποναει ο κωλος τους !!
Αιντε πισω στην Βουδαπεστη και γρηγορα .
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
σε γενικες γραμμες ο γιατρος τα λεει καλα για την καρολ... βεβαια τα σιδερακια ειναι προβλημα μεγαλο, και στην πιπα παιρνει επιεικως ασσο γιατι μαλλον δεν θελει καν να παιρνει πιπες... τον κωλο θελει να τον προσφερει ως βραζιλιανικη σπεσιαλιτε αλλα δεν το'χει... μετα την γιουλια και την παλια ντονα, ειναι επιεικως αματουρι του κωλου... για το πασαλειμα στην μουρη μου κανε την δυσκολη, οποτε εκει γιατρε δεν μας τα λες καλα... μπορει να φταιει οτι σε δυωρο ραντεβου για ολα τα εξτρα της αφησα μονο + 50... οποτε 450 συνολο φουλ του κωλου με πιπες για μια 25χρονη βραζιλιανα οντως αγαλματενια... παλι καλα.
σωμα 10,00
προσωπο 7,00
σερβις 7,00
συμμετοχη και περιποιηση 8,00

Σιγουρα το κορμι της θα το θυμαμαι για παντα... οπως τα λεει ο γιατρος... το σερβις το ξεχασα ηδη.
συστηνεται μονο για μια φορα

αντιπροσωπευτικη φωτο + σιδερακια
 

Συνημμένα

  • 03.jpg
    03.jpg
    25,9 KB · Εμφανίσεις: 17

pussydoctor

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
2.982
σε γενικες γραμμες ο γιατρος τα λεει καλα για την καρολ... βεβαια τα σιδερακια ειναι προβλημα μεγαλο, και στην πιπα παιρνει επιεικως ασσο γιατι μαλλον δεν θελει καν να παιρνει πιπες... τον κωλο θελει να τον προσφερει ως βραζιλιανικη σπεσιαλιτε αλλα δεν το'χει... μετα την γιουλια και την παλια ντονα, ειναι επιεικως αματουρι του κωλου... για το πασαλειμα στην μουρη μου κανε την δυσκολη, οποτε εκει γιατρε δεν μας τα λες καλα... μπορει να φταιει οτι σε δυωρο ραντεβου για ολα τα εξτρα της αφησα μονο + 50... οποτε 450 συνολο φουλ του κωλου με πιπες για μια 25χρονη βραζιλιανα οντως αγαλματενια... παλι καλα.

Σιγουρα το κορμι της θα το θυμαμαι για παντα... οπως τα λεει ο γιατρος... το σερβις το ξεχασα ηδη.
συστηνεται μονο για μια φορα

αντιπροσωπευτικη φωτο + σιδερακια

Κατάρχάς ότι πληρώνεις παίρνεις. Εντυπωσιάζομαι όμως γιατί απ ότι καταλαβαίνω σε μία ωρίτσα (250 +100anal + λοιπα free) μάλλον πέρασα καλύτερα.

Αν εννοούμε την ίδια Donna που έχω δεί και έχω γραψει- και για εδώ και γιά συνάντηση εξωτερικού - μπορεί να ξεκωλιάζεται καλύτερα όμως τη αίσθηση της Carol εγγυημένα δεν έχει.Κάτι ξέρω πίστεψέ με. Ισως βοηθάνε και κάποια πραγματάκια από την εμπειρία της δουλειάς...γενικότερα μιλώντας. Εγώ θα τη ξανάβλεπα ανεπιφύλακτα ...ασχέτως αν έχω βάλλει κανόνες ποτέ την ίδια κοπέλλα (τελευταία)
Οσο γιά τα της μάπας  δεν μπορώ να πέίθω και οποιοδήποτε....Θωμάδες υπάρχουν πολλοί
 

pussydoctor

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
2.982
Η απο κατω δεν ειναι αυτη που ειχε το Creece με ξανθο κοντο αγοριστικο μαλλι ?


Αυτη ποια ειναι ?
Μηπως καποια του Ροδολφου .


Φιλεναδες παντως ειναι .
Γιά τη πρώτη έχεις δίκιο...καλή μεγαλοκοπέλλα. Η δεύτερη Yana στο
 

BABY(1)

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
287
Like
3.054
Πόντοι
13.385
Aρα απο το Greece και αυτη !!
Αδελφο πρακτορειο Doc !!
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Και πρέπει να είναι απ' το www.photodromm.com/]photodromm[/url] το σετάκι. Μια μικρή βόλτα εκεί και θα τη βρείς, είμαι σίγουρος.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Κατάρχάς ότι πληρώνεις παίρνεις. Εντυπωσιάζομαι όμως γιατί απ ότι καταλαβαίνω σε μία ωρίτσα (250 +100anal + λοιπα free) μάλλον πέρασα καλύτερα.
γιατρε μου εσυ παντα περνας καλυτερα ετσι κι αλλοιως !!!
δεν ειπα δε οτι δεν τα πηρε τελικα στο προσωπο, αλλα οτι προσπαθουσε να το αποφυγει... γενικα απο στοματικο ειναι στουρνος... και ενω ειναι ενα ποιημα να την βλεπεις και να την αγγιζεις, ισως απο τα καλυτερα κορμια που εχω ποτε παρει... θελει να εχει τον ελεγχο συνεχως και δεν αφηνεται να την κανεις οτι θέλεις... σου δινει 80% απο αυτο που εχει και το καταλαβαινεις... δεν μετανιωνω που πηγα αλλα PSE που θελω εγω δεν ειναι... ενω θα μπορουσε...
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
σε γενικες γραμμες ο γιατρος τα λεει καλα για την καρολ... βεβαια τα σιδερακια ειναι προβλημα μεγαλο, και στην πιπα παιρνει επιεικως ασσο γιατι μαλλον δεν θελει καν να παιρνει πιπες... τον κωλο θελει να τον προσφερει ως βραζιλιανικη σπεσιαλιτε αλλα δεν το'χει... μετα την γιουλια και την παλια ντονα, ειναι επιεικως αματουρι του κωλου... για το πασαλειμα στην μουρη μου κανε την δυσκολη, οποτε εκει γιατρε δεν μας τα λες καλα... μπορει να φταιει οτι σε δυωρο ραντεβου για ολα τα εξτρα της αφησα μονο + 50... οποτε 450 συνολο φουλ του κωλου με πιπες για μια 25χρονη βραζιλιανα οντως αγαλματενια... παλι καλα.
σωμα 10,00
προσωπο 7,00
σερβις 7,00
συμμετοχη και περιποιηση 8,00

Σιγουρα το κορμι της θα το θυμαμαι για παντα... οπως τα λεει ο γιατρος... το σερβις το ξεχασα ηδη.
συστηνεται μονο για μια φορα

αντιπροσωπευτικη φωτο + σιδερακια

:o  Δεν το γλιτώνω το πέρασμα  :grin:

Με χαλάνε τα σιδεράκια όχι μόνο στην πίπα αλλά και στα γλωσσόφιλα!! :think:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom