Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 113 άτομα (5 μέλη και 108 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
μη μου πεις οτι εχουνε γραψει και για κεινο στη μεσσηνια  :grin:

Καλό το παράδειγμά σου.

Αν και έχει 1-2 κριτικές που είναι spot on, μαζεύει πάνω από 85% μέσο όρο και νομίζεις ότι θα πας στον παράδεισο, το οποίο δεν παίζει με τίποτα.

 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Καλό το παράδειγμά σου.

Αν και έχει 1-2 κριτικές που είναι spot on, μαζεύει πάνω από 85% μέσο όρο και νομίζεις ότι θα πας στον παράδεισο, το οποίο δεν παίζει με τίποτα.
nai einai ligo malakia kritikes gia ksenodoxeia
 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.396
Like
914
Πόντοι
96
Kαλο το Ναταλακι αλλα εχει παρει κιλα αδελφι !!!
Ε και μεγαλωσε πια πως να το κανουμε .
Ουκρανα αν θυμαμαι καλα !!

Πόσο ήθελα να την αγαπήσω  :knockinb: κάθε φορά που την έβλεπα στο Vodka δε λέγεται
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Τι ξεφτίλα είναι αυτή?
Είπε ο Ρομπ να φέρει επιτέλους τη Μια και λείπω εγώ?
Πρόεδρε αν πας, που ξέρω ότι δεν θα πας διότι είναι για ήρεμες καταστάσεις η Μια, να μην μου βάλεις φωτογραφίες....!
 

Trelogamis

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2011
Μηνύματα
6
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Ειχα σκοπό να γράψω μερικές κριτικές ακόμα αλλά μετά από αυτό που έγινε πρίν δεν θα το κάνω γιατί νομίζω πως έχουμε ολιγαρχία από 10 ατελείωτους μαλάκες που επειδή κρατάνε ζωντανό το φόρουμ βγάζουνε τα πορίσματα τους και δεν αφήνουν τον κόσμο να γράψει ότι αισθάνεται! Είμαι 55 χρονών και δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ να γράφω, παρά μόνο διαβάζω μερικές φορές να κλείνω γαμάω και thats all!

Είστε ξεφτύλες ρόμπες και ο αντμίν μάλλον πρέπει να διαγράψει εσάς γιατί εδώ και τόσο καιρό που διαβάζω τις κριτικές σας έχω πέσει σε ατελείωτες φόλες!

Όποιος είναι νεος  με άποψη και κριτική ξεκινάει αμέσως η παρέα της αποτυχείας... 5 μέλη μετρημένα στα δάχτυλα και κράζουν, βγάζουν πορίσματα που κανένας δεν μπορεί να εκφέρει αντίθετη άποψη γιατί πολύ απλά θα κραχτεί και αυτός! Οπότε τώρα εγώ με λίγα λόγια δεν μπορώ να γράψω κριτική για καμιά άλλη από όσες έχω συναντήσει γιατί πολύ απλά την ίδια τύχη θα έχω!

Με ποιά από τις κριτικές μου δεν συμφωνείτε στο κάτω κάτω της γραφής? Βλέπετε να είμαι κάπου τόσο πολύ αντίθετος με τους υπόλοιπους? 

Ξεκινήστε τώρα να κράζετε... πάμε... ένας ένας με τη σειρά να πάρετε αξία από δω μέσα πίσω από την ξεφτύλα σας! Πάμε.... ειρωνία μαλακιά και ξεφτύλα... γιατι? Επειδή έγραψα μαζί όλες τις κριτικές από τις συναντήσεις μου όπως ακριβώς τις ένιωσα και όπως ακριβώς πέρασα!!
 

pussydoctor

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
289
Κριτικές
245
Like
180
Πόντοι
2.982
Ειχα σκοπό να γράψω μερικές κριτικές ακόμα αλλά μετά από αυτό που έγινε πρίν δεν θα το κάνω γιατί νομίζω πως έχουμε ολιγαρχία από 10 ατελείωτους μαλάκες που επειδή κρατάνε ζωντανό το φόρουμ βγάζουνε τα πορίσματα τους και δεν αφήνουν τον κόσμο να γράψει ότι αισθάνεται! Είμαι 55 χρονών και δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ να γράφω, παρά μόνο διαβάζω μερικές φορές να κλείνω γαμάω και thats all!

Είστε ξεφτύλες ρόμπες και ο αντμίν μάλλον πρέπει να διαγράψει εσάς γιατί εδώ και τόσο καιρό που διαβάζω τις κριτικές σας έχω πέσει σε ατελείωτες φόλες!

Όποιος είναι νεος  με άποψη και κριτική ξεκινάει αμέσως η παρέα της αποτυχείας... 5 μέλη μετρημένα στα δάχτυλα και κράζουν, βγάζουν πορίσματα που κανένας δεν μπορεί να εκφέρει αντίθετη άποψη γιατί πολύ απλά θα κραχτεί και αυτός! Οπότε τώρα εγώ με λίγα λόγια δεν μπορώ να γράψω κριτική για καμιά άλλη από όσες έχω συναντήσει γιατί πολύ απλά την ίδια τύχη θα έχω!

Με ποιά από τις κριτικές μου δεν συμφωνείτε στο κάτω κάτω της γραφής? Βλέπετε να είμαι κάπου τόσο πολύ αντίθετος με τους υπόλοιπους? 

Ξεκινήστε τώρα να κράζετε... πάμε... ένας ένας με τη σειρά να πάρετε αξία από δω μέσα πίσω από την ξεφτύλα σας! Πάμε.... ειρωνία μαλακιά και ξεφτύλα... γιατι? Επειδή έγραψα μαζί όλες τις κριτικές από τις συναντήσεις μου όπως ακριβώς τις ένιωσα και όπως ακριβώς πέρασα!!

:rockon:
Ωραίος ο φίλος.....κάπου έχω νοιώσει και εγώ τέτοιου είδους κριτικές....γιά να μη νοιώθεις μόνος.
:helpplea:
ΠΑΡΟΛΑ  αυτά σε διαβεβαιώνω ότι είναι αξιόλογα  άτομα στο σύνολο.Δεν ξέρω άν οι σκληρές κριτικές με προσγείωσαν ή χρειαζόταν κάποιο πλήρωμα του χρόνου γιά να αποδέχομαι καλοπροαίρετα τους πάντες. Ο καθε ένας έχει μιά διαφορετικότητα. :tickedoff:
Νομίζω ότι είναι καλό να συνεχίσεις να γράφεις  γιατί από την ποικιλότητα των γραφόμενων ενημερωνόμαστε.
Παρόλα αυτά υπάρχουν όντως μακάκες που προσπαθούν να μας τα χώστας ...συγνώμη να μας τα χώνουν βλακωδώς υποτιμώντας τη νοημοσύνη μας

Νομίζω KEEP GOING, αν δεν στρώσεις κώλο ψάρι δεν τρώς, αν δε ματώσεις δεν μαθαίνεις.
Προτοίμησα να γράψω ανοικτά παρά να πώ τη γνώμη μου με pm (προσωπικό μήνυμα
 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.396
Like
914
Πόντοι
96
απ'ότι βλέπω βρέθηκε η λύση με τον "trelogamis" ...μπράβο παιδιά και σ'ανώτερα...εκτός πια αν μας περνάτε για τόσο μα τόσο μαλάκες ...και φυσικά με αυτό τον τρόπο γράφουμε για όλες ενεξαιρέτως χωρίς να περιμένουμε τον κάθε παπάρα εδω μέσα να πάει να πηδήξει για να γράψει κριτική....γιατί προφανώς αυτό που σας ενδιαφέρει δεν είναι η ενημέρωση πλέον...αλλά η έμμεση ή άμεση διαφήμιση του εμπορεύματος με καταχωρήσεις στην πρώτη σελίδα του site....

τι να πω ..."πενία τέχνας κατεργάζεται"    
ο jostas δεν έκανε κάτι που να ενοχλεί ΙΜΗΟ.
στο φινάλε φινάλε την όποια σχέση δεν την κρύβει.
αν βοηθήσει ή όχι θα φανεί στη πορεία.
ή αν πχ πλασσάρει καμιά μούφα .. ε θα τον φάει η μαρμάγκα.

;)

[size=8pt]πσ. είμαι περίεργος το "μούφα" και το "μαρμάγκα" πώς θα μεταφραστούν[/size]  :grin:
:think:ρε γαμώτο "σα να μου ρχονται ένα ένα χρόνια δοξασμένα" βρε τον/τους αθεόφοβους έχουν βγει να πατρονάρουν τις ανεξάρτητες - εξαρτημένες πλέον cg....

E βάλτε  και καμιά κριτική για την Ράνια, την Αρτεμις ,την Αντιγόνη ,την Κλειώ ...έχουν και δύσκολα ονόματα ρε γαμώτο οι υπόλοιπες....στο πηγάδι κατούρησαν δηλαδή αυτές?
Εσένα μπορεί να μην σε ενοχλούν αυτά και είναι δικαίωμα σου . Εμένα με ενοχλούν , γιατί έχω ήδη πέσει θύμα τέτοιων τακτικών και χειρότερων , δυς , και αυτό ήταν που προειδοποιούσα !!! Και αυτός είναι ο λόγος , που ή θα πάψω να βάζω κριτικές και απλά θα ενημερώνω φίλους με PM ή θα βάζω ημερομηνίες αλλού για αλλού και άσε το κάθε νταβά και τη κάθε τάνα να ψάχνεται ποιος είμαι και πότε πήγα... ;)
ναι, γιατί εντύπωση σου κάνει?
αμφισβητώ τον οποιοδήποτε γράφει κριτικές κατά ριπάς χωρίς να έχει εμφανιστεί στο φόρουμ ποτέ....
η συγκεκριμένη πρακτική εξυπηρετεί κάποιο σκοπό πιστεύω...
Δεν πρέπει οι admin να κάνουν κάτι για αυτές τις "κριτικές";  :think:
Δεν έχεις φαντασία, το ανάποδο πρέπει να κάνει.

Να σβήσει της Τάνιας και να κρατήσει όλες τις άλλες.

Να λυσσάξει και να φάει και παντόφλα από την Tania.

:2funny:

Εγώ πάλι δε μπορώ να καταλάβω  :huh:... μη δείτε ανθρώπους να προοδεύουν εδώ μέσα και πέφτετε να τους φάτε  :hammer:  τι σόι άνθρωποι είστε; :s&m_3: :2funny: :2funny:

ΥΓ1 έβαλα και τον Πρόεδρο μέσα μήπως και ανεβάσω τη βαθμολογία μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΥΓ2 Tribute στην αληθινή ενημέρωση!!
ΥΓ3 Sorry αν μέχρι την ώρα που το έγραφα δε συμπεριέλαβα κάποιον
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Ειχα σκοπό να γράψω μερικές κριτικές ακόμα αλλά μετά από αυτό που έγινε πρίν δεν θα το κάνω γιατί νομίζω πως έχουμε ολιγαρχία από 10 ατελείωτους μαλάκες που επειδή κρατάνε ζωντανό το φόρουμ βγάζουνε τα πορίσματα τους και δεν αφήνουν τον κόσμο να γράψει ότι αισθάνεται! Είμαι 55 χρονών και δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ να γράφω, παρά μόνο διαβάζω μερικές φορές να κλείνω γαμάω και thats all!

Είστε ξεφτύλες ρόμπες και ο αντμίν μάλλον πρέπει να διαγράψει εσάς γιατί εδώ και τόσο καιρό που διαβάζω τις κριτικές σας έχω πέσει σε ατελείωτες φόλες!

Όποιος είναι νεος  με άποψη και κριτική ξεκινάει αμέσως η παρέα της αποτυχείας... 5 μέλη μετρημένα στα δάχτυλα και κράζουν, βγάζουν πορίσματα που κανένας δεν μπορεί να εκφέρει αντίθετη άποψη γιατί πολύ απλά θα κραχτεί και αυτός! Οπότε τώρα εγώ με λίγα λόγια δεν μπορώ να γράψω κριτική για καμιά άλλη από όσες έχω συναντήσει γιατί πολύ απλά την ίδια τύχη θα έχω!

Με ποιά από τις κριτικές μου δεν συμφωνείτε στο κάτω κάτω της γραφής? Βλέπετε να είμαι κάπου τόσο πολύ αντίθετος με τους υπόλοιπους?  

Ξεκινήστε τώρα να κράζετε... πάμε... ένας ένας με τη σειρά να πάρετε αξία από δω μέσα πίσω από την ξεφτύλα σας! Πάμε.... ειρωνία μαλακιά και ξεφτύλα... γιατι? Επειδή έγραψα μαζί όλες τις κριτικές από τις συναντήσεις μου όπως ακριβώς τις ένιωσα και όπως ακριβώς πέρασα!!
Oποιος πρωτογραφει περναει απο μια γενικη αμφισβητηση.Ειναι η ασθενεια του site
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
Ειχα σκοπό να γράψω μερικές κριτικές ακόμα αλλά μετά από αυτό που έγινε πρίν δεν θα το κάνω ...

...Επειδή έγραψα μαζί όλες τις κριτικές από τις συναντήσεις μου όπως ακριβώς τις ένιωσα και όπως ακριβώς πέρασα!!
αρχοντα ακου . ολα τα δακτυλα δεν ειναι ιδια . ποσο μαλλον ολοι εμεις που μας ενωνει το ιδιο χομπυ . οκ , μπορει τα δικα μου γουστα να μην ταιριαζουν με του α η του β η να θεωρω οτι ο ταδε γραφει υπερβολες και παπαριες . αυτο ομως δεν σημαινει οτι εχω το δικαιωμα να τον διαγραψω η να του αποκελισω το δικαιωμα να εκφραζει την αποψη του .

αν ειναι να απογοητευεσαι με οτι διαβαζεις εδω , το χασες το παιχνιδι . ευτυχως η δυστυχως ετσι ειναι τα φορουμ και σχεδον παντα ο γραπτος λογος ειναι πολυ απροσωπος και προκαλει τετοια φαινομενα. ε , και τι εγινε? σε ξερουν προσωπικα ? θα σου κοψουν τη καλημερα ? οχι βεβαια . κανε το χαβαλε σου, διασκεδασε οσο πιστευεις εσυ οτι σου ταιριαζει , ε κι αν βρεις κι ενα - δυο ατομα που θα τακιμιασεις ιντερνετικα , ολα καλα. τι ψαχνεις τωρα να βρεις? να κανεις φιλους απο το φορουμ ? εδω στη πραγματικη ζωγ ειναι δυσκολο... ποσο μαλλον στο ιντερνετ.

αρα λοιπον , κουλαρισε , χαλαρωσε , ολοι ειναι χρησιμοι ... και θα βρεις το δρομο σου. ειμαι σχεδον 20 χρονια νεοτερος σου και ισως δεν μου πρεπει να σου δινω εγω συμβουλες , αλλα ετσι αισθανομαι κι ετσι σου τα λεω. [size=15pt]ε , κι αν διαβασω να γραφεις καμια μαλακια και σου την πω... μην αυτοκτονησεις κιολας. κανε πως δεν ακουσες και τελειωσε η υποθεση. δεν θα πεθανουμε κιολας , για μια κριτικη που αφορα τα προσωπικα γουστα καθενος.[/size]

οκ? ...μη το τραβας κι εσυ λες και ειναι μεγα θεμα .
 

Trelogamis

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2011
Μηνύματα
6
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
:rockon:
Ωραίος ο φίλος.....κάπου έχω νοιώσει και εγώ τέτοιου είδους κριτικές....γιά να μη νοιώθεις μόνος.
:helpplea:
ΠΑΡΟΛΑ  αυτά σε διαβεβαιώνω ότι είναι αξιόλογα  άτομα στο σύνολο.Δεν ξέρω άν οι σκληρές κριτικές με προσγείωσαν ή χρειαζόταν κάποιο πλήρωμα του χρόνου γιά να αποδέχομαι καλοπροαίρετα τους πάντες. Ο καθε ένας έχει μιά διαφορετικότητα. :tickedoff:
Νομίζω ότι είναι καλό να συνεχίσεις να γράφεις  γιατί από την ποικιλότητα των γραφόμενων ενημερωνόμαστε.
Παρόλα αυτά υπάρχουν όντως μακάκες που προσπαθούν να μας τα χώστας ...συγνώμη να μας τα χώνουν βλακωδώς υποτιμώντας τη νοημοσύνη μας

Νομίζω KEEP GOING, αν δεν στρώσεις κώλο ψάρι δεν τρώς, αν δε ματώσεις δεν μαθαίνεις.
Προτοίμησα να γράψω ανοικτά παρά να πώ τη γνώμη μου με pm (προσωπικό μήνυμα

Συνάδελφε τα λές καλά! Αλλά αξιόλογο άτομο κάποιο το οποίο είναι εδώ 24 ώρες και η δουλεία του είναι να κάνει υποθέσεις για το ποιά κριτική είναι αληθινή και ποιά ψέυτικη και για το ποιός προμοτάρει και τί προμοτάρει λυπάμε αλλά δεν θα συμφωνήσω! Γιατί και εγώ τόσο καιρό που διαβάζω ξέρω ότι υπάρχουν πολοί που κάνουν έμμεση διαφήμιση!!!

Το θέμα είναι γιατί υπάρχει αυτό το πρόβλημα αφού από τη διαφίμηση μαθαίνει ο κόσμος..Στις περισσότερες κοπέλες που έχω πάει από διαφήμιση έχω πάει... και λοιπόν? Τι με ενδιαφέρει από τι στιγμή που γαμίετε καλά και τιμάει τα λεφτα της για το σύστημα που υπάρχει πίσω της?

Αυτούς που τους ενδιαφέρει θα σκάσουν τώρα μύτη αμέσως να μου την πούνε κράζοντας και ειρωνεύοντας με ανθρωπάκια- emotions και άλλες λοιπές φωτογραφίες σαν παιδάκια 10 χρονών που μόλις ανακάλυψαν το ιντερνετ!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
:rockon:
Ωραίος ο φίλος.....κάπου έχω νοιώσει και εγώ τέτοιου είδους κριτικές....γιά να μη νοιώθεις μόνος.
:helpplea:
ΠΑΡΟΛΑ  αυτά σε διαβεβαιώνω ότι είναι αξιόλογα  άτομα στο σύνολο.Δεν ξέρω άν οι σκληρές κριτικές με προσγείωσαν ή χρειαζόταν κάποιο πλήρωμα του χρόνου γιά να αποδέχομαι καλοπροαίρετα τους πάντες. Ο καθε ένας έχει μιά διαφορετικότητα. :tickedoff:
Νομίζω ότι είναι καλό να συνεχίσεις να γράφεις  γιατί από την ποικιλότητα των γραφόμενων ενημερωνόμαστε.
Παρόλα αυτά υπάρχουν όντως μακάκες που προσπαθούν να μας τα χώστας ...συγνώμη να μας τα χώνουν βλακωδώς υποτιμώντας τη νοημοσύνη μας

Νομίζω KEEP GOING, αν δεν στρώσεις κώλο ψάρι δεν τρώς, αν δε ματώσεις δεν μαθαίνεις.
Προτοίμησα να γράψω ανοικτά παρά να πώ τη γνώμη μου με pm (προσωπικό μήνυμα

Αλλο το ένα άλλο τ'άλλο γιατρέ ...μην τα ισοπεδώνουμε όλα ...
κατά καιρούς έχεις ακούσει από μένα αρκετά γιατί κάποιες κριτικές δεν μου κολλούσαν αφού είχα προσωπική άποψη για τις κοπέλες και την προσωπική μου άποψη μετέφερα και εδώ όπως για αυτές έτσι και για εσένα...
Οι απόψεις όπως άλλωστε λένε και οι φίλοι μας οι Αμερικάνοι είναι σαν τις κωλοτρυπίδες ,όλοι δηλαδή έχουμε από μία.....
Μαζί σου έχω υπερβάλει και σε έχω ειρωνευτεί και αρκετές φορές αισθάνθηκα πως το παράκανα ... δεν έχω πρόβλημα να το παραδεχθώ πως στο βωμό της πλάκας μπορεί να σε έκανα να αισθανθείς άβολα και συγνώμη.

Τώρα αυτό σε σχέση με το άλλο για τον trelogamiko δεν έχει καμία σχέση και να σου πω γιατί ....ο κύριος σε μια παράγραφο μιας κριτικής του εξηγεί για να μην παρεξηγηθεί...πως οι κριτικές του δεν έχουν την σωστή ημερομηνία και ώρα και αυτό για ευνόητους λόγους!!!
Αυτό είναι που μου τράβηξε την προσοχή και μόνο ...στα @@ μου και οι υπερβολές και οι θετικές ή οι αρνητικές απόψεις του καθενός ....αυτά όπως είπα είναι προσωπικές εκτιμήσεις ...αλλά αυτοί που γράφουν σε όλα τα φόρουμς (και όχι μόνο σε αυτό) και γνώση έχουν και ξέρουν να φυλάγονται....
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
τοτε για ποιον τα λες

για αυτούς που δεν γράφουν φιλαράκο αλλά απευθύνονται στους υπόλοιπους με pm για πληροφορίες ή μόνο διαβάζουν τις κριτικές στην πρώτη σελίδα
 

Trelogamis

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2011
Μηνύματα
6
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
"ο κύριος σε μια παράγραφο μιας κριτικής του εξηγεί για να μην παρεξηγηθεί...πως οι κριτικές του δεν έχουν την σωστή ημερομηνία και ώρα και αυτό για ευνόητους λόγους!!!
Αυτό είναι που μου τράβηξε την προσοχή και μόνο"


Ευνόητοι δεν είναι οι λόγοι να μην παγιδευτώ από μερικούς κακοπροαίρετους που ίσως περιμένουν να με φωτογραφίσουν να δούνε ποιός είμαι ξέροντας κοπέλες και οργανώνοντας κάτι εις βάρος μου? Η δεν έχει γίνει στο παρελθόν αυτό εδώ μέσα? Δεν είναι ευνόητος λόγος ότι είμαι γνωστός και παντρεμένος? Φυσικά όχι.. γιατί το δικό σου φίλε μου ΕΥΝΟΗΤΟ έως εκέι μπορεί να φτάσει!!! Οτι απλά προμοάρω! ΚΑι άντε να πούμε οτί προμοτάρω! ΝΑ σου κάνω το χατήρι! Γράφω κάτι το οποίο να είναι τόσο αντίθετο από άλλες κριτικές παλιότερων ΑΞΙΟΣΕΒΑΣΤΩΝ μην ξεράσω μέλων??? Υπάρψχει κάποιο ίχνος παραπλάνησης? Δεν καταλαβαίνω πόση μαλακιά κουβαλάνε μερικοι πραγματικα!


Πολύ μίλησα και ασολήθηκα.. Ούτε άλλες κριτικές θα γράψω ούτε θα ενημερώσω κανέναν ξανά! Τι είχατε τι χάσατε...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
για αυτούς που δεν γράφουν φιλαράκο αλλά απευθύνονται στους υπόλοιπους με pm για πληροφορίες ή μόνο διαβάζουν τις κριτικές στην πρώτη σελίδα

για τον αγνωστο στρατιωτη?  :2funny:

ρε πλακα μας κανεις. παλι η πιπιλα της κοινωνικης προσφορας? μη τυχον και 'τη πατησει' ο αγνωστος συμπουρδελος? μιας και λεμε τις γνωμες μας σα τις κωλοτρυπιδες μας  :cheesy: εγω πιστευω οτι απλα γινεται ανοιχτη συζητηση παρεας εδω μεσα και τετοια σχολια απευθυνονται μονο στη παρεα και σε κανεναν αλλο. απο αυτα που λεμε με τους φιλους μας και εξω και ειναι του στυλ 'εγω τον ξετρυπωσα πρωτος, πιανω πουλια στον αερα' και τετοια.
εδω ομως δε κοιταει μονο η παρεα, κοιτανε ολοι και δε γουσταρει καποιος που ενδεχομενως τον ρετσινιαζεις τσαμπα να νιωθει τη σταμπα του σουργελου μετα αν σκεφτει να ξαναγραψει. θελει λιγο φρενο η ιστορια του κραξιματος στους ολιγοποστηδες εκτος και αν νομιζεις οτι εχει ενδιαφερον να γραφουν μονο δεκα ατομα ολα και ολα κριτικες στο τελος.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
"ο κύριος σε μια παράγραφο μιας κριτικής του εξηγεί για να μην παρεξηγηθεί...πως οι κριτικές του δεν έχουν την σωστή ημερομηνία και ώρα και αυτό για ευνόητους λόγους!!!
Αυτό είναι που μου τράβηξε την προσοχή και μόνο"


Ευνόητοι δεν είναι οι λόγοι να μην παγιδευτώ από μερικούς κακοπροαίρετους που ίσως περιμένουν να με φωτογραφίσουν να δούνε ποιός είμαι ξέροντας κοπέλες και οργανώνοντας κάτι εις βάρος μου? Η δεν έχει γίνει στο παρελθόν αυτό εδώ μέσα? Δεν είναι ευνόητος λόγος ότι είμαι γνωστός και παντρεμένος? Φυσικά όχι.. γιατί το δικό σου φίλε μου ΕΥΝΟΗΤΟ έως εκέι μπορεί να φτάσει!!! Οτι απλά προμοάρω! ΚΑι άντε να πούμε οτί προμοτάρω! ΝΑ σου κάνω το χατήρι! Γράφω κάτι το οποίο να είναι τόσο αντίθετο από άλλες κριτικές παλιότερων ΑΞΙΟΣΕΒΑΣΤΩΝ μην ξεράσω μέλων??? Υπάρψχει κάποιο ίχνος παραπλάνησης? Δεν καταλαβαίνω πόση μαλακιά κουβαλάνε μερικοι πραγματικα!


Πολύ μίλησα και ασολήθηκα.. Ούτε άλλες κριτικές θα γράψω ούτε θα ενημερώσω κανέναν ξανά! Τι είχατε τι χάσατε...

εγω σε πιστευω παιχτη. τωρα απο κει και περα κανεις οτι γουσταρεις. δεν ειναι και για παρακαλια το θεμα.
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
"ο κύριος σε μια παράγραφο μιας κριτικής του εξηγεί για να μην παρεξηγηθεί...πως οι κριτικές του δεν έχουν την σωστή ημερομηνία και ώρα και αυτό για ευνόητους λόγους!!!
Αυτό είναι που μου τράβηξε την προσοχή και μόνο"


Ευνόητοι δεν είναι οι λόγοι να μην παγιδευτώ από μερικούς κακοπροαίρετους που ίσως περιμένουν να με φωτογραφίσουν να δούνε ποιός είμαι ξέροντας κοπέλες και οργανώνοντας κάτι εις βάρος μου? Η δεν έχει γίνει στο παρελθόν αυτό εδώ μέσα? Δεν είναι ευνόητος λόγος ότι είμαι γνωστός και παντρεμένος? Φυσικά όχι.. γιατί το δικό σου φίλε μου ΕΥΝΟΗΤΟ έως εκέι μπορεί να φτάσει!!! Οτι απλά προμοάρω! ΚΑι άντε να πούμε οτί προμοτάρω! ΝΑ σου κάνω το χατήρι! Γράφω κάτι το οποίο να είναι τόσο αντίθετο από άλλες κριτικές παλιότερων ΑΞΙΟΣΕΒΑΣΤΩΝ μην ξεράσω μέλων??? Υπάρψχει κάποιο ίχνος παραπλάνησης? Δεν καταλαβαίνω πόση μαλακιά κουβαλάνε μερικοι πραγματικα!
Πολύ μίλησα και ασολήθηκα.. Ούτε άλλες κριτικές θα γράψω ούτε θα ενημερώσω κανέναν ξανά! Τι είχατε τι χάσατε...

παραθέτω:
"Ευνόητοι δεν είναι οι λόγοι να μην παγιδευτώ από μερικούς κακοπροαίρετους που ίσως περιμένουν να με φωτογραφίσουν να δούνε ποιός είμαι ξέροντας κοπέλες και οργανώνοντας κάτι εις βάρος μου?"
για ποιούς λόγους αναφέρεστε ,αφού αν δεν γράφετε κάτι προσβλητικό για ποιό λόγο να σας παγιδεύσουν και να σας φωτογραφίσουν?

"Δεν είναι ευνόητος λόγος ότι είμαι γνωστός και παντρεμένος? Φυσικά όχι.. γιατί το δικό σου φίλε μου ΕΥΝΟΗΤΟ έως εκέι μπορεί να φτάσει!!!"
είστε γνωστός και παντρεμένος και τι σχέση έχει αυτό με το ότι σας έπιασε κωλοπιλάλα να τα γράψετε όλα σήμερα?

"ΚΑι άντε να πούμε οτί προμοτάρω! ΝΑ σου κάνω το χατήρι! Γράφω κάτι το οποίο να είναι τόσο αντίθετο από άλλες κριτικές παλιότερων ΑΞΙΟΣΕΒΑΣΤΩΝ μην ξεράσω μέλων??? Υπάρψχει κάποιο ίχνος παραπλάνησης? Δεν καταλαβαίνω πόση μαλακιά κουβαλάνε μερικοι πραγματικα!"
μα αν δεν κάνω λάθος δεν είπε κανείς ότι παραπλανάτε....εγώ είπα πως βρήκατε νέο τρόπο διαφήμισης σε εποχή κρίσης και ένας άλλος συνγαμήτης πως θέλετε να ανεβάσετε την βαθμολογία μιας κοπέλας της οποίας η αξιολόγησή της από εσάς ήταν αντίθετη με την δική του...

μην ταράζεστε τα φόρουμς είναι γαι να γίνεται συζήτηση,και ανταλλαγή απόψεων...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Φίλε τρελογάμη δεν είσαι 55 χρονών!!!!!!
Από τον τρόπο που γράφεις και αυτά που γράφεις σε προδίδουν!!!!
Ποιος και γιατι να οργανώση κάτι εις βάρος σου?....αφού τώρα ξεκίνησες να γράφεις όπως λες!!!
Πως ξέρεις τι, ποιος και γιατι γράφει εδώ μέσα και πότε κράζει ή ποτε χέζει ή πόσο κάθεται μέσα στο σάϊτ?
Πάει να πει ότι ξέρεις για ποιους μιλάς και ξέρεις σε ποιους μιλάς!!!
Λοιπόν, πάντα είχες το πρόβλημα να γράφεις πολλά με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κρυφτείς!!!!!
Αν θέλεις ξέρεις πως να με βρεις, κάνε ότι νομίζεις από εδώ και μπρος!!!!
Τέλος από εμένα....
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
...παλιότερων ΑΞΙΟΣΕΒΑΣΤΩΝ μην ξεράσω μέλων
Πολύ μίλησα και ασολήθηκα.. Ούτε άλλες κριτικές θα γράψω ούτε θα ενημερώσω κανέναν ξανά! Τι είχατε τι χάσατε.
παιχτη παραφερεσαι . νευριαζεις και παραφερεσαι και χανεις οποιαδηποτε πιθανοτητα να βρεις το δικιο σου αν εχεις . κι ο γιατρος εχει δεχθει επιθεση , κι ο γιατρος συμφωνα με τα δικα μου δεδομενα βαθμολογει υπερβολικα , κι ο γιατρος εχει γινει αντικειμενο αστεισμου , αλλα δεν θυμαμαι να παραφερθηκε . καθε αλλο μαλιστα , διατηρησε μια αξιοπρεπη σταση !

σου το ειπα και πριν. ουτε φιλους μιας ζωης θα κανεις εδω μεσα , ουτε θα διαμορφωσεις το κοινωνικο σου προφιλ. καλαμπουρι κανουμε , ε , και που και που πεταμε και καμια μαλακια. αντεξε την , αγνοησε την, κανε οτι θες. δυστυχως η ευτυχως, δεν ειμαστε νηπιαγωγειο να καταγειλουμε τη συμπεριφορα του κακου συμμαθητη στο δασκαλο οκ? αυτο ειναι το φορουμ και τελος. μη το χαλας με νευρα . αστο δεν αξιζει. ακομη κι αυτοι που θα σου τη πουνε , καλαμπουρι κανουν . και ξερεις και κατι? διπλα σου να περασουν στο δρομο... ουτε καν θα καταλαβουν ποιος εισαι! οποτε τι στεναχωριεσαι?

τωρα να σου πω και κατι τελευταιο? αυτοι που σου εκαναν παρατηρηση , τυγχανει να εχουν καταγραψει μερικες απο τις πιο αξιοπιστες κριτικες εδω , για τα δικα μου προσωπικα γουστα παντα . θες να τους διαψευσεις ? μπορεις να τους διαψευσεις ? καν' το. με τον καιρο και με σωστο τροπο. οχι με απειλες και βρισιμο... !
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom