Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 119 άτομα (5 μέλη και 114 επισκέπτες)

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Εσένα μπορεί να μην σε ενοχλούν αυτά και είναι δικαίωμα σου . Εμένα με ενοχλούν , γιατί έχω ήδη πέσει θύμα τέτοιων τακτικών και χειρότερων , δυς , και αυτό ήταν που προειδοποιούσα !!! Και αυτός είναι ο λόγος , που ή θα πάψω να βάζω κριτικές και απλά θα ενημερώνω φίλους με PM ή θα βάζω ημερομηνίες αλλού για αλλού και άσε το κάθε νταβά και τη κάθε τάνα να ψάχνεται ποιος είμαι και πότε πήγα... ;)

Γιαυτό τον λόγο δεν βάζω και γω ημερομηνία ποτέ μα ποτέ  ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Γραφε Trelogamiko Νικο οπως ειπα και πριν  εχεις καλη πενα !!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Δεν έχεις φαντασία, το ανάποδο πρέπει να κάνει.

Να σβήσει της Τάνιας και να κρατήσει όλες τις άλλες.

Να λυσσάξει και να φάει και παντόφλα από την Tania.

:2funny:

:thumbsup: :thumbsup:

Τακουνία σαν τον Κούγια!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Τις καλησπέρες μου αγαπητοί μου :)
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
...... και ξερεις και κατι? διπλα σου να περασουν στο δρομο... ουτε καν θα καταλαβουν ποιος εισαι! οποτε τι στεναχωριεσαι?
ViperMC μην το λες αυτό με σιγουριά.....άκου που σου λέω!!!!! ;) :sunglasses:

Υ.Γ. Είναι μικρός ο κόσμος....όλοι γνωριζόμαστε μεταξύ μας δυστυχώς ή ευτυχώς!!!! :grin: :grin:
 

Trelogamis

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2011
Μηνύματα
6
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε τρελογάμη δεν είσαι 55 χρονών!!!!!!
Από τον τρόπο που γράφεις και αυτά που γράφεις σε προδίδουν!!!!
Ποιος και γιατι να οργανώση κάτι εις βάρος σου?....αφού τώρα ξεκίνησες να γράφεις όπως λες!!!
Πως ξέρεις τι, ποιος και γιατι γράφει εδώ μέσα και πότε κράζει ή ποτε χέζει ή πόσο κάθεται μέσα στο σάϊτ?
Πάει να πει ότι ξέρεις για ποιους μιλάς και ξέρεις σε ποιους μιλάς!!!
Λοιπόν, πάντα είχες το πρόβλημα να γράφεις πολλά με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κρυφτείς!!!!!
Αν θέλεις ξέρεις πως να με βρεις, κάνε ότι νομίζεις από εδώ και μπρος!!!!
Τέλος από εμένα....

Να γράφω φίλε μου! Όχι να διαβάζω! 55 και μερικές μέρες είμαι για την ακρίβια! Ξέρεις την ακριβή ηλικία μου? Ξέρω πως να σε βρώ? Εσένα προσωπικά? Να σε βρω να σε κάνω τί άνθρωπε του θεού? Και γιατί? Μάλον πρέπει να αποχωρήσω. Είστε εκτός τις ειδικότητάς μου. Ψυχίατρο θέλετε πιθανόν!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
ViperMC μην το λες αυτό με σιγουριά.....άκου που σου λέω!!!!! ;) :sunglasses:

Υ.Γ. Είναι μικρός ο κόσμος....όλοι γνωριζόμαστε μεταξύ μας δυστυχώς ή ευτυχώς!!!! :grin: :grin:


Είναι μικρός ο κόσμος της Πουτανίας  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:   :grin:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Να γράφω φίλε μου! Όχι να διαβάζω! 55 και μερικές μέρες είμαι για την ακρίβια! Ξέρεις την ακριβή ηλικία μου? Ξέρω πως να σε βρώ? Εσένα προσωπικά? Να σε βρω να σε κάνω τί άνθρωπε του θεού? Και γιατί? Μάλον πρέπει να αποχωρήσω. Είστε εκτός τις ειδικότητάς μου. Ψυχίατρο θέλετε πιθανόν!
δωσε μεγαλε μη μασας οτι εχεις ετοιμασει περνα το
και θα αποφανθουν οι υπευθυνοι σχετικα
κοψε ομως τη γκρινια
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Να γράφω φίλε μου! Όχι να διαβάζω! 55 και μερικές μέρες είμαι για την ακρίβια! Ξέρεις την ακριβή ηλικία μου? Ξέρω πως να σε βρώ? Εσένα προσωπικά? Να σε βρω να σε κάνω τί άνθρωπε του θεού? Και γιατί? Μάλον πρέπει να αποχωρήσω. Είστε εκτός τις ειδικότητάς μου. Ψυχίατρο θέλετε πιθανόν!

Απλά ηρέμησε πηγαινε τις τσάρκες σου και αν θες ξαναγράφεις!  :) :)

Στο χέρι σου είναι να κερδίσεις την εμπιστοσύνη όλων εδώ μέσα   ;)

Μην το παίρνεις και τόσο βαριά  ;)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
για τον αγνωστο στρατιωτη?  :2funny:

ρε πλακα μας κανεις. παλι η πιπιλα της κοινωνικης προσφορας? μη τυχον και 'τη πατησει' ο αγνωστος συμπουρδελος?

...εδω ομως δε κοιταει μονο η παρεα, κοιτανε ολοι και δε γουσταρει καποιος που ενδεχομενως τον ρετσινιαζεις τσαμπα να νιωθει τη σταμπα του σουργελου μετα αν σκεφτει να ξαναγραψει.

αυτοαναιρείσαι ektor αν δεν το κατάλαβες...αν βλέπουν κι άλλοι τότε καλά κάνουμε πάρέα ή χώρια να ξεβρακώνουμε τον νταλαβερτζή που σκάει μύτη αν έχουμε στοιχεία...
και πριν βιαστείς να γράψεις "συμφωνώ" ή "διαφωνώ" με τον καθένα ,κράτα και καμία πισινή ....

δηλαδή αν κάθε τόσο ξεπετιέται και ένα παρακλάδι που θέλει να πουλήσει την πραμμάτια του πούστικα να μην μιλάμε? 
 
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
αυτοαναιρείσαι ektor αν δεν το κατάλαβες...αν βλέπουν κι άλλοι τότε καλά κάνουμε πάρέα ή χώρια να ξεβρακώνουμε τον νταλαβερτζή που σκάει μύτη αν έχουμε στοιχεία...
και πριν βιαστείς να γράψεις "συμφωνώ" ή "διαφωνώ" με τον καθένα ,κράτα και καμία πισινή ....

δηλαδή αν κάθε τόσο ξεπετιέται και ένα παρακλάδι που θέλει να πουλήσει την πραμμάτια του πούστικα να μην μιλάμε? 
   

δεν αναιρουμαι καθολου. ξαναλεω. δε σε νοιαζει καθολου (και γιατι θαπρεπε αλλωστε) αν θα καει απο μουφα κριτικη ο αγνωστος συμπουρδελος. κανεις δε πεθανε απο φολα ραντεβου εξαλλου. παθαινεις και μαθαινεις. παθαινεις ακομα και απο εμπειρα μελη, στη περιπτωση που τα γουστα σου ειναι διαφορετικα απο αυτους. πισινες δε χρειαζεται να κρατησω γιατι δεν εκρινα ντεφακτο. μπορει να ειναι και μπορει και να μην ειναι. μπορεις να γραψεις οτι διαφωνεις με τη κριτικη του χωρις να αρχιζεις τα ντεφακτο ταμπελακια. και ο απειρος και ο εμπειρος θα βγαλει το συμπερασμα του.
εν ολιγοις, τετοιες επιθεσεις καθε τοσο οταν προερχονται απο 'υποθεσεις' ενοχλουν αρκετα στη περιπτωση που ειναι αθωος ο αλλος. στην αλλη περιπτωση, αντε και περασε μια προμοτικη κριτικη χωρις καρφωματα. ε και? χεστηκε η φοραδα στ'αλωνι.
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
οταν καποιος ασκει κριτικη θα πρεπει να δεχεται και την κριτικη των αλλων.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
γαβ γαβ
μου ηρθε γαβγισμα
-πως λεμε μου ηρθε φταρνισμα?

 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Να γράφω φίλε μου! Όχι να διαβάζω! 55 και μερικές μέρες είμαι για την ακρίβια! Ξέρεις την ακριβή ηλικία μου? Ξέρω πως να σε βρώ? Εσένα προσωπικά? Να σε βρω να σε κάνω τί άνθρωπε του θεού? Και γιατί? Μάλον πρέπει να αποχωρήσω. Είστε εκτός τις ειδικότητάς μου. Ψυχίατρο θέλετε πιθανόν!

Οκ εγώ έχω όλη την διάθεση να σε πιστέψω αρκεί να γράψεις την κριτική της Αννας που τεχνιέντως απέφυγες να γράψεις και αρκέστηκες να κάνεις συρραφή των δύο προηγούμενων κριτικών ... 
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom