Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (4 μέλη και 81 επισκέπτες)

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
μαγκες ψαχνω καποιον να μιλησω στα γερμανικα σχετικα με τεχνικα χαρακτηριστικα εξωλεμβιων μηχανων για πολυεστερικα σκαφη . ειμαι στο σωστο thead η να ψαξω αλλου ?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
μαγκες ψαχνω καποιον να μιλησω στα γερμανικα σχετικα με τεχνικα χαρακτηριστικα εξωλεμβιων μηχανων για πολυεστερικα σκαφη . ειμαι στο σωστο thead η να ψαξω αλλου ?

:2funny:
πμ Yorgos
 

WRAIOS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.396
Like
914
Πόντοι
96
Πάνω που μιλούσα για Βοτκες προηγουμένως ...τσουπ και το mail.

Dear Sir.

We would like to inform you about Exclusive offer from VE!
Ukrainian VIRGIN student girl - Lolita, 20y.o., beautiful, natural and smart young girl is looking for special gentleman for first time love making!
Lolita is graceful, very educated and clever young girl, she really knows what she wants in life and makes her decisions very thoughtfully and absolutely deliberately. Being very beautiful by nature Lolita also possesses this special feminine charm, so you will feel attracted from the very beginning. Lolita is looking for her first special man, who will show her pleasures of love making and will teach her amazing sensual abilities of her own body...She would like to use financial revenue to continue her studies abroad and give her life a start up help.
You are invited to participate in AUCTION which we hold for Lolita's interest! For all gentlemen interested in meeting, Lolita has written a letter about her life, interests, goals and other things, which will help you to understand better who she is. Also more photos are available by email.
Start up bid is 4000 EUR. Please send your offers by email, including little self description, as: age, nationality, hight, weight, etc...up to your consideration. Place for meeting - Ukraine.


Τι λένε οι άνθρωποι...20 χρονών Ρωσίδα και virgin, το άλλο με τον Τοτο το ξέρετε;

Για "ευνόητους" λόγους μην αρχίσετε τα απο που είναι virgin κλπ μλκς  :2funny: :2funny: :2funny:
... αλλά ξεκινήστε τα bids
e-bay το καταντήσαμε το νίμου.

 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
μαγκες ψαχνω καποιον να μιλησω στα γερμανικα σχετικα με τεχνικα χαρακτηριστικα εξωλεμβιων μηχανων για πολυεστερικα σκαφη . ειμαι στο σωστο thead η να ψαξω αλλου ?
:2funny: :2funny:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
Πάνω που μιλούσα για Βοτκες προηγουμένως ...τσουπ και το mail.

Dear Sir.

We would like to inform you about Exclusive offer from VE!
Ukrainian VIRGIN student girl - Lolita, 20y.o., beautiful, natural and smart young girl is looking for special gentleman for first time love making!
Lolita is graceful, very educated and clever young girl, she really knows what she wants in life and makes her decisions very thoughtfully and absolutely deliberately. Being very beautiful by nature Lolita also possesses this special feminine charm, so you will feel attracted from the very beginning. Lolita is looking for her first special man, who will show her pleasures of love making and will teach her amazing sensual abilities of her own body...She would like to use financial revenue to continue her studies abroad and give her life a start up help.
You are invited to participate in AUCTION which we hold for Lolita's interest! For all gentlemen interested in meeting, Lolita has written a letter about her life, interests, goals and other things, which will help you to understand better who she is. Also more photos are available by email.
Start up bid is 4000 EUR. Please send your offers by email, including little self description, as: age, nationality, hight, weight, etc...up to your consideration. Place for meeting - Ukraine.


Τι λένε οι άνθρωποι...20 χρονών Ρωσίδα και virgin, το άλλο με τον Τοτο το ξέρετε;

Για "ευνόητους" λόγους μην αρχίσετε τα απο που είναι virgin κλπ μλκς  :2funny: :2funny: :2funny:
... αλλά ξεκινήστε τα bids
e-bay το καταντήσαμε το νίμου.

προ διετίας είχε ξαναβγάλει το Βότκα στο σφυρί άλλη μια παρθεναλώπη...έφτασε η μπάνκα κάπου 40,000 και κάποιος ''πεινασμένος'' γέμισε αίμα το καυλί του.

 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
προ διετίας είχε ξαναβγάλει το Βότκα στο σφυρί άλλη μια παρθεναλώπη...έφτασε η μπάνκα κάπου 40,000 και κάποιος ''πεινασμένος'' γέμισε αίμα το καυλί του.
αληθεια , υπαρχουν λογια να περιγραψει κανεις το ποσο βλακας μπορει να ειναι αυτος που τα εσκασε τοσα για να γαμησει τιιιι? μια παρθενα ? σιγα τα ωα!!! ποσο στερημενος κοινωνικα και συναισθηματικα μπορει να ηταν ? ποσο επικινδυνος ! τι να πω ρε... και μπορει να κυκλοφορει ελευθερος αναμεσα μας αυτος ε ! και να εχει και δικαιωμα ψηφου ! ποσο καμμενο εγκεφαλο μπορει να εχει ...!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
δεν έχεις άδικο...η κάλυψη ανσφάλειας & ματαιοδοξίας είναι μεράκι για ορισμένους.
 

ViperMC

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
231
δεν έχεις άδικο...η κάλυψη ανσφάλειας & ματαιοδοξίας είναι μεράκι για ορισμένους.
40 χιλιαρικα ρε φιλε ? για να κανει τι ? να γαμησει μια χαζοπαρθενα , την εποχη που εξω ξεμουνιαζονται για τη πλακα και σαν ξαναμενες σκυλες και μαλιστα τζαμπα ???? τζαμπα! ε , ...οοοχι ! και γαμησε τι , ο μαλακας? παρθενα ! τι ειδους γαμησι θα του κανει μια παρθενα??? οεο? εκτος κι αν δεν ηταν παρθενα (το πιθανοτερο κατα την αποψη μου ) και του πουλησαν φυκια για μεταξωτες κορδελες κι ο αρχι-μαλακας εδωσε 40 χιλιαρικα για να χυσει ! ας την επαιζε ρε καλυτερα , πιο πολυ θα γουσταρε με τη παλαμη του !

αυτος ηταν απλα ψυχακιας ! ψυχακιας και επικινδυνος . και μη φανταστεις οτι θα ηταν κανενας πετρελαιας αραβας . δεν παιζει . κανενας που εχει κανει περιουσια με το εξυπνο μυαλο του , δεν πεταει ουτε μισο δολλαριο για βλακειες . κανενας κακομοιρης πανιβλακας , που μπορει να χρεωθηκε και δανειο για να εκπληρωσει το αρρωστημενο βιτσιο του θα ηταν .
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
οκ, αλλά δεν έχω το τηλέφωνό του να του τα πεις προσωπικά
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Αυτο το κουσουρι που εχει ο ελληνας και οποιαδηποτε επιλογη κανει να πρεπει να ειναι η σωστοτερη των σωστοτερων και να μην επιδεχεται αμφισβητησης  και να την υπερασπιζεται σε βαθμο βλακειας ,ειτε ειναι επιλογη ομαδας, ψηφου, αυτοκινητου , γυναικας, πουτανας... Θα σταματησει ποτε ?

Ειμαι βαζελος ? Η πιο καλη ομαδα του πλανητη. τι λες ρε ο ολυμπιακος ειναι λεει ο παραπερα . οχι ο παο. οχι ο ολυμπιακος. εισαι αδερφη . εισαι κεφτες

Φηφισα Πασοκ ? το πασοκ ειναι το καλυτερο κομμα . Μα κλεβουν ασυστολα λεει καποιος. Τι λες ρε οι αλλοι εκλεβαν περισσοτερο

αγορασα BMW ? το καλυτερο αμαξι στον κοσμο. Μα εμενα μου χαλασε, μαπα ειναι λεει ενας αλλος. Απ: εισαι μαλακας εσυ, ψευτης ξερω γω τι αλλο

παντρευτηκα τη Σουλα ? κοιταχτε τη γυναικαρα πηρα! Λεω απο μεσα μου,ε αργει να γυρισει τα βραδυα ε και . η καλυτερη ειναι. μου λεει καποιος οτι την ειδε με καποιον αλλο. ασε ρε ψευτη ..λαμβανει ως απαντηση

Πηρα τη Ρουσλανα ct ? γαμησα 3 ωρες πληρωσα για 1,της πηρα αριθμο κιν,σταθ,φαξ,αφμ, και περασα υπεροχα. ποια ρε αυτη την ανεραστη που ουτε φιλαγε καιοταν εβηχε εκλανε? τι λες ρε εισαι προμοτορας , εισαι το ενα, εισαι το αλλο ! οχι εσυ εισαι μαλακας ,δεν ξερεις τι σου γινεται και βρωμας..

Μη γυρισει και πει κανεις οτι θιχτηκε γιατι δεν μιλαω για κανεναν συγκεκριμενο χρηστη, αλλα για ορισμενες τετοιες συμπεριφορες που παρατηρουνται ανελιππως σε αυτο το θρεντ

 

gian31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
11
Like
611
Πόντοι
991
Γιατί και εγώ τόσο καιρό που διαβάζω ξέρω ότι υπάρχουν πολοί που κάνουν έμμεση διαφήμιση!!!
Το θέμα είναι γιατί υπάρχει αυτό το πρόβλημα αφού από τη διαφίμηση μαθαίνει ο κόσμος..Στις περισσότερες κοπέλες που έχω πάει από διαφήμιση έχω πάει... και λοιπόν? Τι με ενδιαφέρει από τι στιγμή που γαμίετε καλά και τιμάει τα λεφτα της για το σύστημα που υπάρχει πίσω της?

Εγώ όπως το βλεπω το θεμα ειναι  ότι καποιος που εχει γνωση του φόρουμ  και δεν είχε τα @@@ να γράψει με το κανονικό του ΝΙΚ  ξαναφραφτηκε για να ανεβάζει κριτικες που δεν ήθελε να φαίνονται στο άλλο του προφιλ.
Δεν ξέρω αν ειναι συνηθισμένη τακτικη κι αν υπάρχουν κι αλλοι αλλα μπορεί να εχει λόγους
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
οκ τωρα εγινε τροποποιηση!!! με συγχωρειτε.....
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom