Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 97 άτομα (6 μέλη και 91 επισκέπτες)

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
απ'ότι βλέπω βρέθηκε η λύση με τον "trelogamis" ...μπράβο παιδιά και σ'ανώτερα...εκτός πια αν μας περνάτε για τόσο μα τόσο μαλάκες ...και φυσικά με αυτό τον τρόπο γράφουμε για όλες ενεξαιρέτως χωρίς να περιμένουμε τον κάθε παπάρα εδω μέσα να πάει να πηδήξει για να γράψει κριτική....γιατί προφανώς αυτό που σας ενδιαφέρει δεν είναι η ενημέρωση πλέον...αλλά η έμμεση ή άμεση διαφήμιση του εμπορεύματος με καταχωρήσεις στην πρώτη σελίδα του site....

τι να πω ..."πενία τέχνας κατεργάζεται"    
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
απ'ότι βλέπω βρέθηκε η λύση με τον "trologamis" ...μπράβο παιδιά και σ'ανώτερα...εκτός πια αν μας περνάτε για τόσο μα τόσο μαλάκες ...και φυσικά με αυτό τον τρόπο γράφουμε για όλες ενεξαιρέτως χωρίς να περιμένουμε τον κάθε παπάρα εδω μέσα να πάει να πηδήξει για να γράψει κριτική....γιατί προφανώς αυτό που σας ενδιαφέρει δεν είναι η ενημέρωση πλέον...αλλά η έμμεση ή άμεση διαφήμιση του εμπορεύματος με καταχωρήσεις στην πρώτη σελίδα του site....

τι να πω ..."πενία τέχνας κατεργάζεται"   
Kουράστηκες να τις διαβάσεις και εσύ ε? :sunglasses:
Σε ποια σταμάτησες? :think:
Εγώ στην μέση της 1ης....... :P :P :P
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
απ'ότι βλέπω βρέθηκε η λύση με τον "trologamis" ...μπράβο παιδιά και σ'ανώτερα...εκτός πια αν μας περνάτε για τόσο μα τόσο μαλάκες ...και φυσικά με αυτό τον τρόπο γράφουμε για όλες ενεξαιρέτως χωρίς να περιμένουμε τον κάθε παπάρα εδω μέσα να πάει να πηδήξει για να γράψει κριτική....γιατί προφανώς αυτό που σας ενδιαφέρει δεν είναι η ενημέρωση πλέον...αλλά η έμμεση ή άμεση διαφήμιση του εμπορεύματος με καταχωρήσεις στην πρώτη σελίδα του site....

τι να πω ..."πενία τέχνας κατεργάζεται"   

Αμφισβητείς δηλαδή την εγκυρότητα του εν λόγω χρήστου?
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
απ'ότι βλέπω βρέθηκε η λύση με τον "trologamis" ...μπράβο παιδιά και σ'ανώτερα...εκτός πια αν μας περνάτε για τόσο μα τόσο μαλάκες ...και φυσικά με αυτό τον τρόπο γράφουμε για όλες ενεξαιρέτως χωρίς να περιμένουμε τον κάθε παπάρα εδω μέσα να πάει να πηδήξει για να γράψει κριτική....γιατί προφανώς αυτό που σας ενδιαφέρει δεν είναι η ενημέρωση πλέον...αλλά η έμμεση ή άμεση διαφήμιση του εμπορεύματος με καταχωρήσεις στην πρώτη σελίδα του site....

τι να πω ..."πενία τέχνας κατεργάζεται"    

:thumbsup: 

πάμε στο next level:
ποιές από αυτές είναι για ξεκάρφωμα?
;)
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Μαζί σου , δεν βάζει photoshop , είναι ΟΚ με τα κορίτσια....αλλά αυτές οι Λυκοφιλίες , πρέπει να μας κάνουν λίγο πιο καχύποπτους . Είχε λόγο που εμφανίστηκε ξαφνικά  ;)

ο jostas δεν έκανε κάτι που να ενοχλεί ΙΜΗΟ.
στο φινάλε φινάλε την όποια σχέση δεν την κρύβει.
αν βοηθήσει ή όχι θα φανεί στη πορεία.
ή αν πχ πλασσάρει καμιά μούφα .. ε θα τον φάει η μαρμάγκα.

;)

[size=8pt]πσ. είμαι περίεργος το "μούφα" και το "μαρμάγκα" πώς θα μεταφραστούν[/size]  :grin:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
απ'ότι βλέπω βρέθηκε η λύση με τον "trologamis" ...μπράβο παιδιά και σ'ανώτερα...εκτός πια αν μας περνάτε για τόσο μα τόσο μαλάκες ...και φυσικά με αυτό τον τρόπο γράφουμε για όλες ενεξαιρέτως χωρίς να περιμένουμε τον κάθε παπάρα εδω μέσα να πάει να πηδήξει για να γράψει κριτική....γιατί προφανώς αυτό που σας ενδιαφέρει δεν είναι η ενημέρωση πλέον...αλλά η έμμεση ή άμεση διαφήμιση του εμπορεύματος με καταχωρήσεις στην πρώτη σελίδα του site....

τι να πω ..."πενία τέχνας κατεργάζεται"   
Ειναι γρηγορη πενα ομως !!! ;)
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
:thumbsup:  

πάμε στο next level:
ποιές από αυτές είναι για ξεκάρφωμα?
;)

Όλες είναι μούφα, πέρασε το όριο για περιορισμό στις βαθμολογίες και έβαλε τα 10αρια στην Tania.
Για αυτή έγινε όλη η φασαρία. ;)
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127

:think:ρε γαμώτο "σα να μου ρχονται ένα ένα χρόνια δοξασμένα" βρε τον/τους αθεόφοβους έχουν βγει να πατρονάρουν τις ανεξάρτητες - εξαρτημένες πλέον cg....

E βάλτε  και καμιά κριτική για την Ράνια, την Αρτεμις ,την Αντιγόνη ,την Κλειώ ...έχουν και δύσκολα ονόματα ρε γαμώτο οι υπόλοιπες....στο πηγάδι κατούρησαν δηλαδή αυτές?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

kranidi2001

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
2.007
ο jostas δεν έκανε κάτι που να ενοχλεί ΙΜΗΟ.
στο φινάλε φινάλε την όποια σχέση δεν την κρύβει.
αν βοηθήσει ή όχι θα φανεί στη πορεία.
ή αν πχ πλασσάρει καμιά μούφα .. ε θα τον φάει η μαρμάγκα.

;)

[size=8pt]πσ. είμαι περίεργος το "μούφα" και το "μαρμάγκα" πώς θα μεταφραστούν[/size]  :grin:

ρε μάγκες αυτός ο παλιόπουστας ο jostas μου έστειλε pm, μετά από τις κριτικές που έκανα για 2 ρωσιδόπουλα (Alina & Taya).Με λίγα λόγια τις έκραξα χοντρα και σου λέει ..αυτός (εγώ δηλαδή) θα μου χαλάσει τη δουλειά!!! Και με ρωτάει τι ώρα τις συνάντησα. Μήπως ο πανίβλακας είναι ο νταβατζής του LL και θέλει να φακελώσει τους πελάτες του??? Κι αφού τον ρώτησα ποιος είναι αυτός, έπαψε να είναι ευγενικός και άρχισε και τις απειλές. Αν διαβάζουν οι διαχειριστές προτείνω τη διαγραφή του καθώς ο λόγος που χρησιμοποιεί το site δεν προάγει το σκοπό για τον οποίο υφίσταται, αντιθέτως είναι ιδαιτέρως ενοχλητικός!!! Λέω εγώ τώρα...

Εσένα μπορεί να μην σε ενοχλούν αυτά και είναι δικαίωμα σου . Εμένα με ενοχλούν , γιατί έχω ήδη πέσει θύμα τέτοιων τακτικών και χειρότερων , δυς , και αυτό ήταν που προειδοποιούσα !!! Και αυτός είναι ο λόγος , που ή θα πάψω να βάζω κριτικές και απλά θα ενημερώνω φίλους με PM ή θα βάζω ημερομηνίες αλλού για αλλού και άσε το κάθε νταβά και τη κάθε τάνα να ψάχνεται ποιος είμαι και πότε πήγα... ;)
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Ο χρήστης ασφισβητεί μόνος του την "εγκυρότητά" του.
Σ άρεσε το φαγητό?  :)

Αφού στο είπα,γιατί με ξαναρωτάς και διαδικτυακά? :uglystupid:

ΥΓ πιο χοντροκομμένος μου φάνηκε εκείνος με τα 0 ποστ που έγραψε πως η Άννα έχεσε στο ραντεβού!!!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αφού στο είπα,γιατί με ξαναρωτάς και διαδικτυακά? :uglystupid:

ΥΓ πιο χοντροκομμένος μου φάνηκε εκείνος με τα 0 ποστ που έγραψε πως η Άννα έχεσε στο ραντεβού!!!!
basxourmouzis  !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Εσένα μπορεί να μην σε ενοχλούν αυτά και είναι δικαίωμα σου . Εμένα με ενοχλούν , γιατί έχω ήδη πέσει θύμα τέτοιων τακτικών και χειρότερων , δυς , και αυτό ήταν που προειδοποιούσα !!! Και αυτός είναι ο λόγος , που ή θα πάψω να βάζω κριτικές και απλά θα ενημερώνω φίλους με PM ή θα βάζω ημερομηνίες αλλού για αλλού και άσε το κάθε νταβά και τη κάθε τάνα να ψάχνεται ποιος είμαι και πότε πήγα... ;)

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αφού ακόμη δεν έχετε καταλάβει γιατί ψάχνεται ο jostas...τι να σας πω.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Nαι βρε Μηχανηκε ξερουμε .
Αλλα δεν το λεμε .
Ασε να κλεψουν και αυτες λιγο .
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom