Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (3 μέλη και 67 επισκέπτες)

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Η τιμής της ετικέτας της γράφει 100Ε αλλιώς δεν πρόκειται να δει τον ομορφονιό μας...!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :2funny:

Για τον μορφονιο, που ξερεις, μπορει και να τον πηδηξει τσαμπα!! You never know  :2funny: :2funny:
 

ntaes

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
15
Like
28
Πόντοι
10
Τη ouise Black ξέρει κανένας που μπορεί να τη βρώ;
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Προσθεσε κουλουρι ο Ζου στις υπηρεσιες της Joy η κανω λαθος  :think: Πρεπει να βαραει μυγες το κοριτσι, αν και καπου εχω δει αυτην.

Εψαξε κανεις στο Eurobabeindex????  :think: :think:
 

tas33

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
133
Κριτικές
15
Like
5
Πόντοι
11
παιδια γεια σας γραφω εδω για να προειδοποιησω για blacky και την φιλη της belaκλεινω ραντεβου σημερα το μεσημερι hotel διπλα στο ρεχ 10 λεπτα πριν στελνω sms για δωματιο μοθ απαντουν σε λιγο γιατι κανει shower
σε 5 μου στελνει αρ κτυπαω πορτα μπαινω δυο κοριτσοπουλα καμια σχεση με τις φοτο ηταν ομορφουλεσ ομως λεω κατσε να δω τι γινεται ποσο και οι δυο ρωταω 400 μοθ λεει η μελαχρινη που μιλουσε πολυ καλα αγγλικα δεν ειχα λεω θα κατσω μαζι σου στην μελαχροινη οκ  λεει τα λεφτα τα δινω τα δινει στην αλλη της λεει κατι μαλλον στα ρωσικα το μονο που επιασα ηταν reseptionist εντωμεταξη και οι δυο ντυμενεσ σαν να ηταν ετοιμες να φυγουν το δωματιο τακτοποιημενο στη τριχα δεν βλεπω την αλλη να φευγει μου λεει το μελαχρινο μπες για μπανιο κατι δεν μου πηγαινε καλα λεω αυτες θα σηκωθουν και θα φυγουν ζηταω τα λεφτα πισω με κοιτανε λιγο σα χανοι βγαζει η ξανθια τα λεφτα απο τη τσεπη της που τα ειχε βαλει και σηκωθηκα και εφυγα εχω παει με αρκετουτσικα ct αλλα κατι δεν μου πηγαινε με αυτες ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΑΘΛΗΤΕΣ
 

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
παιδια γεια σας γραφω εδω για να προειδοποιησω για blacky και την φιλη της belaκλεινω ραντεβου σημερα το μεσημερι hotel διπλα στο ρεχ 10 λεπτα πριν στελνω sms για δωματιο μοθ απαντουν σε λιγο γιατι κανει shower
σε 5 μου στελνει αρ κτυπαω πορτα μπαινω δυο κοριτσοπουλα καμια σχεση με τις φοτο ηταν ομορφουλεσ ομως λεω κατσε να δω τι γινεται ποσο και οι δυο ρωταω 400 μοθ λεει η μελαχρινη που μιλουσε πολυ καλα αγγλικα δεν ειχα λεω θα κατσω μαζι σου στην μελαχροινη οκ  λεει τα λεφτα τα δινω τα δινει στην αλλη της λεει κατι μαλλον στα ρωσικα το μονο που επιασα ηταν reseptionist εντωμεταξη και οι δυο ντυμενεσ σαν να ηταν ετοιμες να φυγουν το δωματιο τακτοποιημενο στη τριχα δεν βλεπω την αλλη να φευγει μου λεει το μελαχρινο μπες για μπανιο κατι δεν μου πηγαινε καλα λεω αυτες θα σηκωθουν και θα φυγουν ζηταω τα λεφτα πισω με κοιτανε λιγο σα χανοι βγαζει η ξανθια τα λεφτα απο τη τσεπη της που τα ειχε βαλει και σηκωθηκα και εφυγα εχω παει με αρκετουτσικα ct αλλα κατι δεν μου πηγαινε με αυτες ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΑΘΛΗΤΕΣ

Ρε αδερφέ...βάζε και καμια τελεία(.) ή και κανα κόμμα(,) για να καταλάβουμε καλύτερα τι έγινε...καταλαβαίνω ότι είσαι συγχυσμένος από αυτό πυ έπαθες αλλά ψυχραιμία...
 

Dimpalios

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
437
Like
0
Πόντοι
1
παιδια γεια σας γραφω εδω για να προειδοποιησω για blacky και την φιλη της belaκλεινω ραντεβου σημερα το μεσημερι hotel διπλα στο ρεχ 10 λεπτα πριν στελνω sms για δωματιο μοθ απαντουν σε λιγο γιατι κανει shower
σε 5 μου στελνει αρ κτυπαω πορτα μπαινω δυο κοριτσοπουλα καμια σχεση με τις φοτο ηταν ομορφουλεσ ομως λεω κατσε να δω τι γινεται ποσο και οι δυο ρωταω 400 μοθ λεει η μελαχρινη που μιλουσε πολυ καλα αγγλικα δεν ειχα λεω θα κατσω μαζι σου στην μελαχροινη οκ  λεει τα λεφτα τα δινω τα δινει στην αλλη της λεει κατι μαλλον στα ρωσικα το μονο που επιασα ηταν reseptionist εντωμεταξη και οι δυο ντυμενεσ σαν να ηταν ετοιμες να φυγουν το δωματιο τακτοποιημενο στη τριχα δεν βλεπω την αλλη να φευγει μου λεει το μελαχρινο μπες για μπανιο κατι δεν μου πηγαινε καλα λεω αυτες θα σηκωθουν και θα φυγουν ζηταω τα λεφτα πισω με κοιτανε λιγο σα χανοι βγαζει η ξανθια τα λεφτα απο τη τσεπη της που τα ειχε βαλει και σηκωθηκα και εφυγα εχω παει με αρκετουτσικα ct αλλα κατι δεν μου πηγαινε με αυτες ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΑΘΛΗΤΕΣ

Βασικές οδηγίες για τη χρήση των σημείων στίξης.
Πριν ξαναγράψεις κάτι ΣΕ ΘΕΡΜΟΠΑΡΑΚΑΛΩ ρίξε μία ματιά στο παραπάνω link!

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ουτε να τον χωσουμε δεν μπορουμε !!! >:(
Πρεπει να γαμαμε και να απανταμε και να φωτογραφιζουμε συγχρωνος !!! :tickedoff:

Εδω ειναι το κοριτσι και απο αυριο θα σας περιμενει !!!
Η σημερινη μερα ειναι για τις παλιοσειρες !!! :grin: :grin: :grin:
Στα καλυτερα της λεμε !!!
Τυχαιο !!! :cheesy:

               http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/99228816602766632490.jpg[/img[/URL]]

             
[/quote]

Ποιο μωρό είναι αυτό ρε παιδιά??
 

Rastopoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ποιο είναι το παραπάνω μωρό ρε παιδιά? Και σε ποιο πρακτορείο το βρίσκουμε?? :)
 

konstantinosss

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες ψαξτε λιγο...ακομα και εγω που ειμαι νεος δεν δυσκολευτικα πολυ να την βρω...Αλινα την λενε την κοπελα....
αυτα....
αντε να βοηθαμε λιγο ολοι!!!
ολοι για εναν κ ενας για ολους!
 

medaphoar

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
41
Like
0
Πόντοι
11
Η κοπελα ειναι αρκετα κοντα σ’αυτο που βλεπετε στις φωτο και υψος κοντα στο 1.65.Για το service θα σας ενημερωσουν οι υπολοιποι,καθως μολις πηρα χαμπαρι τη κακη της διαθεση τα μαζεψα κι εφυγα.Εξαλλου εχει και στο σπιτι κακη διαθεση και τσαμπα.Καλα να περνατε και καλο μηνα!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom