Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (6 μέλη και 43 επισκέπτες)

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Εεεεεεεε τοτε μην περασεις!! Ασε να την δοκιμασουμε οι υπολοιποι  :grin: :grin:

Λουκ αφού δεν δίνει κώλο, δεν πάω ούτε και εγώ...!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
Πέρασες καλά πάνω καμάρι μου και ήρθες με όρεξη?  ;) :cheesy: :grin:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Εσύ μην τυχόν και χάσεις και αφήσεις τουρίστρια παρθένα...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

Μπάααα, τώρα τελευταία το έχω ρίξει στις εναλλακτικές λύσεις, στουντιάκια, call girls (οφείλω κριτική) και τα τοιαύτα... Ας όψεται η αναδουλειά  :'( Αλλά η συγκεκριμένη (Stella/Alena) είναι παλιό απωθημένο μου, αρκεί να της πει και κανένα καλό λόγο για μένα ο Τρες, μη πάω άκλαυτος, σαν το σκυλί στ' αμπέλι  :2funny:, και με "καθαρίσει" με συνοπτικές διαδικασίες. Γιατί η συγκεκριμένη κάνει κάτι τέτοια!  :rockon:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Μπάααα, τώρα τελευταία το έχω ρίξει στις εναλλακτικές λύσεις, στουντιάκια, call girls (οφείλω κριτική) και τα τοιαύτα... Ας όψεται η αναδουλειά  :'( Αλλά η συγκεκριμένη (Stella/Alena) είναι παλιό απωθημένο μου, αρκεί να της πει και κανένα καλό λόγο για μένα ο Τρες, μη πάω άκλαυτος, σαν το σκυλί στ' αμπέλι  :2funny:, και με "καθαρίσει" με συνοπτικές διαδικασίες. Γιατί η συγκεκριμένη κάνει κάτι τέτοια!  :rockon:

Μπα βρήκες καλό λόκαλ?
Όμορφο?  :think:
 

docrx8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
22
Like
479
Πόντοι
291
τελικα την joy την πηρε κανενας ή παπαρια μαντολες..γιατι ψηνομαι  :think:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
τελικα την joy την πηρε κανενας ή παπαρια μαντολες..γιατι ψηνομαι  :think:

Ασε την Ντζοι ντοκ και τρεχα στην Donna. Ισως οτι καλυτερο κυκλοφορει αυτην την εβδομαδα Αθηνα. Οι υπολοιπες ειναι σαβουρες που σε κανουν να δοκιμασεις τα ντοπια προιοντα, που κατα ομολογια ειναι αριστα και στα μισα λεφτα!  :cheesy:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Μπα βρήκες καλό λόκαλ?
Όμορφο?  :think:

Μεχρι την επομενη εβδομαδα λοκαλ και παλι λοκαλ  :grin: :grin: Αν και θα λειπω διακοπες, σας αφηνω την Εβραια του Τρεζ ολη δικια σας!!  :2funny:

Αν ειστε καλα παιδια, μπορει και να σας κερασει κωλο, αλλα αδυναμια μονον στο Θυσαυρο εχει το μωρο!! :dancing:
 

docrx8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
22
Like
479
Πόντοι
291
Ασε την Ντζοι ντοκ και τρεχα στην Donna. Ισως οτι καλυτερο κυκλοφορει αυτην την εβδομαδα Αθηνα. Οι υπολοιπες ειναι σαβουρες που σε κανουν να δοκιμασεις τα ντοπια προιοντα, που κατα ομολογια ειναι αριστα και στα μισα λεφτα!  :cheesy:
την εχω παρει την donna περυσι το καλοκαιρι..καλο νιμου (αλλα και με μια ασχημη εμπειρια σε εμενα...μυριζε ο λοκος της  :s&m_1:) οποτε για αυτο ρωτησα και για την joy...την εχεις παρει ? ξερεις κατι αλλο ? αν ναι  :rockon: να την ακυρωσω τοτε  :think:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Λουκ αφού δεν δίνει κώλο, δεν πάω ούτε και εγώ...!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
Πέρασες καλά πάνω καμάρι μου και ήρθες με όρεξη?  ;) :cheesy: :grin:

Λατινε αγορι μου σε πεθυμησαμε  :grin: :grin: Σε ποιες ασωτες αγγαλιες επεσες επανω!  :2funny: :2funny:

Εγω παντα περνω καλα επανω, και με εχουν εγκαταστησει σαν επιτιμο Τσεχο!  :dancing: :dancing: Που να δεις τα μπαρακια που κυκλοφορουσα μεχρι τις 4 το πρωι. Ακομα και ο Γεοπας θα με καμαρωνε!!  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ασε την Ντζοι ντοκ και τρεχα στην Donna. Ισως οτι καλυτερο κυκλοφορει αυτην την εβδομαδα Αθηνα. Οι υπολοιπες ειναι σαβουρες που σε κανουν να δοκιμασεις τα ντοπια προιοντα, που κατα ομολογια ειναι αριστα και στα μισα λεφτα!  :cheesy:

κατά την ταπεινή μου άποψη η Donna είναι μια ελλεεινή παραδόπιστη Ρουμάνα πόρνη...η εμπειρία μου μαζί της δεν ήταν καθόλου καλή! :headbang: μιλάμε για μεγάλη ξεπέτα!!!!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
την εχω παρει την donna περυσι το καλοκαιρι..καλο νιμου (αλλα και με μια ασχημη εμπειρια σε εμενα...μυριζε ο λοκος της  :s&m_1:) οποτε για αυτο ρωτησα και για την joy...την εχεις παρει ? ξερεις κατι αλλο ? αν ναι  :rockon: να την ακυρωσω τοτε  :think:

Γιατι βρε ντοκ τον εγλειψες και σου μυρισε?? Εγω τα εχω ριξει στα λοκαλ, αν και περιμω αναφορα απο κασκαντερ για Anna  :thumbsup:

 

docrx8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
22
Like
479
Πόντοι
291
Γιατι βρε ντοκ τον εγλειψες και σου μυρισε?? Εγω τα εχω ριξει στα λοκαλ, αν και περιμω αναφορα απο κασκαντερ για Anna  :thumbsup:

μπα μου ηρθε κιολας μονο και που την ειχα στα τεσσερα...γαμα τα  :headbang:...καλα τα local..αλλα δεν εχω δικια μου στεγη και χρονο για μοτελι  ;)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Λατινε αγορι μου σε πεθυμησαμε  :grin: :grin: Σε ποιες ασωτες αγγαλιες επεσες επανω!  :2funny: :2funny:

Εγω παντα περνω καλα επανω, και με εχουν εγκαταστησει σαν επιτιμο Τσεχο!  :dancing: :dancing: Που να δεις τα μπαρακια που κυκλοφορουσα μεχρι τις 4 το πρωι. Ακομα και ο Γεοπας θα με καμαρωνε!!  :2funny: :2funny:

:cheesy: :grin:
Σε γνωστές και οικίες αγκαλιές οι οποίες είναι και τσάμπα!  ;)
Αχ, αυτά είναι!  :rockon: :rockon: :rockon:
Πέρνα καλά και για εμάς!
Στα μπαράκια που γυρνάς, έχει ωραίες μπαργούμαν?  :think:
Αλλιώς ο Γεό δεν καμαρώνει!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
:cheesy: :grin:
Σε γνωστές και οικίες αγκαλιές οι οποίες είναι και τσάμπα!  ;)
Αχ, αυτά είναι!  :rockon: :rockon: :rockon:
Πέρνα καλά και για εμάς!
Στα μπαράκια που γυρνάς, έχει ωραίες μπαργούμαν?  :think:
Αλλιώς ο Γεό δεν καμαρώνει!  :2funny: :2funny: :2funny:

Σε ενα απο αυτα δουλευει αυτη!!  :2funny: :2funny:

Που ειναι οι φοιτητριες βρε που μου υποσχεθηκες??? Ακομα περιμενω  :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Bijou69.jpg
    Bijou69.jpg
    44,9 KB · Εμφανίσεις: 14

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Σε ενα απο αυτα δουλευει αυτη!!  :2funny: :2funny:

Που ειναι οι φοιτητριες βρε που μου υποσχεθηκες??? Ακομα περιμενω  :2funny: :2funny:

Με τέτοιες μπαργούμαν εκεί πάνω, τι τις θες τις φοιτήτριες?  :2funny: :2funny: :2funny:
Κάτσε να έρθω και εγώ πάνω...!  ;)
Κράτα την μην σου φύγει μέχρι να έρθω...!  :2funny: :2funny: :rockon:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μεχρι την επομενη εβδομαδα λοκαλ και παλι λοκαλ  :grin: :grin: Αν και θα λειπω διακοπες, σας αφηνω την Εβραια του Τρεζ ολη δικια σας!!  :2funny:

Αν ειστε καλα παιδια, μπορει και να σας κερασει κωλο, αλλα αδυναμια μονον στο Θυσαυρο εχει το μωρο!! :dancing:
Πωπω αμα ακουση να την λες ετσι δεν θα σου ξανανοιξη την πορτα !!! :grin: :grin: :grin:
Μπα το ανακοινωσε και ο zuzunas οτι ερχεται το μωρο !!! :2funny:
Ρε εχουμε γινει και πιο γρηγοροι απο τους αντζεντιδες !!!  ;)

     
URL]]
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
"Άκρα του τάφου σιωπή" ή αλλιώς "Φωνή βοώντος εν τη ερήμω"  :2funny:
Ουτε να τον χωσουμε δεν μπορουμε !!! >:(
Πρεπει να γαμαμε και να απανταμε και να φωτογραφιζουμε συγχρωνος !!! :tickedoff:

Εδω ειναι το κοριτσι και απο αυριο θα σας περιμενει !!!
Η σημερινη μερα ειναι για τις παλιοσειρες !!! :grin: :grin: :grin:
Στα καλυτερα της λεμε !!!
Τυχαιο !!! :cheesy:

              http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/99228816602766632490.jpg[/img[/URL]]

             
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom