Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (5 μέλη και 76 επισκέπτες)

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
μακρια απο μας αυτα!!! :priest:

Άσε, γιατί και για την Αφροδίτη της Τριγγετοαλυσίδας πίστευα ότι ήταν φυσιολογική και τη γούσταρα τα μάλα, αλλά ο Τρες με ένα σχόλιό του περί παλιοσειράς στην Αυλώνα και ότι είναι "κομμένη", μ' έκανε να αμφιβάλλω για τον εαυτό μου και την ικανότητά μου να αντιλαμβάνομαι τέτοιου είδους μετατροπές! Κι αν έχει δίκιο, μπλιάξ και πάλι μπλιάξ!  :< :tickedoff: :rockon:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Aεροπορε η απο κατω σου αρεσει ????
 

Συνημμένα

  • IMG_3241.jpg
    IMG_3241.jpg
    58,6 KB · Εμφανίσεις: 27

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και δεν την εχουν κοψει ακομα !!! ;)
Ετσι για την κουβεντα !!!
 

Συνημμένα

  • IMG_3245.jpg
    IMG_3245.jpg
    88,1 KB · Εμφανίσεις: 21

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Άσε, γιατί και για την Αφροδίτη της Τριγγετοαλυσίδας πίστευα ότι ήταν φυσιολογική και τη γούσταρα τα μάλα, αλλά ο Τρες με ένα σχόλιό του περί παλιοσειράς στην Αυλώνα και ότι είναι "κομμένη", μ' έκανε να αμφιβάλλω για τον εαυτό μου και την ικανότητά μου να αντιλαμβάνομαι τέτοιου είδους μετατροπές! Κι αν έχει δίκιο, μπλιάξ και πάλι μπλιάξ!  :< :tickedoff: :rockon:

Και δεν είναι η μόνη στη Γερμανική αλυσίδα!  ;)
 

nautipu$$

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
567
Like
0
Πόντοι
6
Στην 1η φωτο φαινεται σουπερ το μωρο, στην 2η δεν μου λεει τιποτα (υποθετω ειναι η ιδια κοπελα).

Γινεται να 'χουμε μια 3η? :grin:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Άσε, γιατί και για την Αφροδίτη της Τριγγετοαλυσίδας πίστευα ότι ήταν φυσιολογική και τη γούσταρα τα μάλα, αλλά ο Τρες με ένα σχόλιό του περί παλιοσειράς στην Αυλώνα και ότι είναι "κομμένη", μ' έκανε να αμφιβάλλω για τον εαυτό μου και την ικανότητά μου να αντιλαμβάνομαι τέτοιου είδους μετατροπές! Κι αν έχει δίκιο, μπλιάξ και πάλι μπλιάξ!  :< :tickedoff: :rockon:
Είμαστε  :offtopic: αλλά θα την πω και εγώ την εμπειρία μου:

Προ 10ετίας (και βάλε, ήταν τέλος των nineties) φίλος καλός με προέτρεψε θερμά να συναντήσω κορασίδα που εργαζόταν μόνη σε δικό της χώρο, γιατί ήταν λέει πολύ ωραία και εξαιρετικά θερμή. Μια και δυο κλείνω ραντεβού και πάω και εγώ (μην χάσω το κελεπούρι).
Αρχικά δεν υποψιάστηκα τίποτα, όντως τρελό πάθος το "κορίτσι", όμως όταν προχωρήσαμε και βρήκα κάτω μια φουντωτή τούφα άρχισαν να με ζώνουν τα φίδια (αν και τότε οι τούφες δεν ήταν εξαιρετικά σπάνιο φαινόμενο). Να μην σας ζαλίζω, πάνω στον αγώνα δεν κατάλαβα και πολλά γιατί όλα πήγαιναν άριστα. Φυσικά όταν έφυγα και άρχισα να αναλύω το τι έγινε πείστηκα ότι είχα την πρώτη μου (και μοναδική, μάλλον γιατί το 100% δύσκολα το λες) επαφή με κοπέλα από "μετατροπή"…
Και ένοιωσα όπως ακριβώς περιγράφει ο φίλος μας ο kon.air, δηλαδή (αντιγράφω) :< :tickedoff: :rockon:

Μην σκας λοιπόν φίλε μου γιατί αν δεν πάθει κανείς δεν μαθαίνει...

ΥΓ> ο καλός φίλος επαγγέλλεται την Ιατρική και ειδικότερα την Γυναικολογία, το τι κράξιμο έφαγε μετά δεν περιγράφεται (γελάμε ακόμα όταν θυμόμαστε την περίπτωση) αλλά οι ορμές αποσυντονίζουν την λογική… Κοινώς και το πιο έξυπνο πουλί από την μύτη πιάνεται…  ;)
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Η κοπελα ειναι αρκετα κοντα σ’αυτο που βλεπετε στις φωτο και υψος κοντα στο 1.65.Για το service θα σας ενημερωσουν οι υπολοιποι,καθως μολις πηρα χαμπαρι τη κακη της διαθεση τα μαζεψα κι εφυγα.Εξαλλου εχει και στο σπιτι κακη διαθεση και τσαμπα.Καλα να περνατε και καλο μηνα!


Πολύ καλά έκανες. ;)
Εγώ που δεν την έχω σπίτι την πλήρωσα για να βάλω μυαλό, :headbang: αν και αμφιβάλω :2funny:
 

konstantinosss

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
που την εντοπισες ρε tresur. την "κοπελα"????
ελα πες τα ολα....
Casablanca????
μουναρος παντως.....στη φωτο...(που να το ειχε κι'ολας...) :2funny: :2funny:απο κοντα δεν ξερω....
 

Επισκέπτης
ο καλός φίλος επαγγέλλεται την Ιατρική και ειδικότερα την Γυναικολογία, το τι κράξιμο έφαγε μετά δεν περιγράφεται (γελάμε ακόμα όταν θυμόμαστε την περίπτωση) αλλά οι ορμές αποσυντονίζουν την λογική…

Τα χέρια δεν τα είδε;
Λένε πολλά και δεν αλλάζουν με τίποτε.
Στις φωτό που βάλατε δεν φαίνονται παλάμες ...
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
Άσε, γιατί και για την Αφροδίτη της Τριγγετοαλυσίδας πίστευα ότι ήταν φυσιολογική και τη γούσταρα τα μάλα, αλλά ο Τρες με ένα σχόλιό του περί παλιοσειράς στην Αυλώνα και ότι είναι "κομμένη", μ' έκανε να αμφιβάλλω για τον εαυτό μου και την ικανότητά μου να αντιλαμβάνομαι τέτοιου είδους μετατροπές! Κι αν έχει δίκιο, μπλιάξ και πάλι μπλιάξ!  :< :tickedoff: :rockon:

παίζουν πάντως κάτι lady-boys,,,που θα έχανες το φως σου.
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Μετα απο σημερινο κασκαντεριλικι οπου η Blacky μας τα εβγαλε μαυρα καθως δεν ειναι η κοπελα στις φωτος, ειπα να δοκιμασω Ορνελα:

Μου εβγαλε κατι σε GFE με ωραιο κορμακι(λιγο μεγαλυτερη λεκανη, με αφρατο ποπο, που εμενα μου αρεσει, μου θυμησε Ashlyn Rae :dancing: :dancing: :dancing:), ισιο μαλλι με φρατζα, στηθος ωραιο 2+ αφρατο και στητο, μουνακι ΤΡΕΛΑ χωρις χειλακια(η αδυναμια μου) :rockon: :rockon: :rockon:
ειναι τελικα αυτη: Περισσοτερα εδω:
Για τους πιπινολατρες συνισταται, απλα πειτε οτι σας εστειλε ο Σπυρος και θα σας περιλαβει καλα
Review μαλλον αυριο
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Δηλαδή;
άφησε δαχτυλάκι στο σουφρέτο;
γιατί τέτοιο σουφρέτο αν δεν βάλεις δαχτυλάκι -έστω- αρρωσταίνεις ....
καλύτερα να λείπει ....

αρρωστησα αλλα μπηκα σιγα-σιγα για λιγο(με δαχτυλο)
ειναι οπως σου κατσει τελικα
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
:headbang: :headbang: :headbang:
Κυκλοφόρησε:

"Hi Guys,
Our mission is to utilize our more than 13 years of experience in the adult travel industry with thousands and thousands of satisfied customer; to organize special adult travel packages for you. Our emphasis is to match to each ones' personal needs and desires the optimal companion with an emphasis on the GFE experience.

Our main goal is that you come home from your vacation with a big smile on your face and a taste for more in your mouth.

I have to mention that a number of our girls have found their true love with our many members and are now happily married and raising a family.

Our emphasis is on organizing vacations that are fantastic at prices to suit your pocket.

Now for great news - we have  new girls   Marissa and Larissa

...they are mother and daughter which I am sure will appeal to those of you who are fantasizing about doing this kind of 3some"

A ρε πουτάνα κρίση τις έβγαλες στο κλαρί οικογενειακώς
 

busterd

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
2.078
Κριτικές
51
Like
6.540
Πόντοι
10.617
Μετα απο σημερινο κασκαντεριλικι οπου η Blacky μας τα εβγαλε μαυρα καθως δεν ειναι η κοπελα στις φωτος, ειπα να δοκιμασω Ορνελα:

Μου εβγαλε κατι σε GFE με ωραιο κορμακι(λιγο μεγαλυτερη λεκανη, με αφρατο ποπο, που εμενα μου αρεσει, μου θυμησε Ashlyn Rae :dancing: :dancing: :dancing:), ισιο μαλλι με φρατζα, στηθος ωραιο 2+ αφρατο και στητο, μουνακι ΤΡΕΛΑ χωρις χειλακια(η αδυναμια μου) :rockon: :rockon: :rockon:
ειναι τελικα αυτη: Περισσοτερα εδω:
Για τους πιπινολατρες συνισταται, απλα πειτε οτι σας εστειλε ο Σπυρος και θα σας περιλαβει καλα[/font]
Review μαλλον αυριο
Χωρίς παρεξήγηση ρε συναγωνιστή αλλά δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πείς. Μήπως να μας τα έκανες λίγο ποιό λιανά; Εγώ δηλαδή που πήγα πρίν ακόμα πας εσύ και φυσικό ήταν να μην σε αναφέρω, γιατί πέρασα μέλι; :think:

Και για να προλάβω κάποιους σεβαστούς παίκτες έρχεται σύντομα και η κριτική... :)
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
οι μεγάλοι παίχτες φαινονται ;)  με τρεις γραμμες τα είπες όλα :rockon: :rockon:
αντε βάλε και κανα housακι :grin: :grin: :grin:


Ωραιο κορμι με σιλικονατες βυζαρες και ματαρες απιστευτες  ,γυρω στα 30+, οι φωτογραφιες ελαφρως επεξεργασμενες ,
Στο σερβις , πολυ προγραμματισμενη , ρομποτικο σεξ , χωρις συναισθημα, αλλα με φιλοτιμες προσπαθειες ,  μαλλον δεν εκατσε η χημεια  ...
Μια δευτερη ευκαιρια θα της εδινα παντως
Anal δεν δοκιμασα
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom