Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (6 μέλη και 79 επισκέπτες)

12sageb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
236
θα ηθελα κι'εγω απο την πλευρα μου να ευχαριστησω ( το εχω κανει ηδη και προσωπικα σ'εκεινους ), τους φιλους gismo1972 @ rozkrotalia για την εμπεριστατωμενη αποψη που εχουν για τη Moni (zuzana), και η οποια λειτουργησε θετικα στο υπεροχο date που ειχα μ'αυτην την υπεροχη γυναικα & επαγγελματια και η οποια ξερει τι θελεις πριν απο σενα για σενα.
Για οσους δεν την γνωριζουν, απλως μην τη χασετε εως τη Κυριακη.

Μπορούμε να τη στείλουμε και για στο διάδοχο του Geller.
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
θα ηθελα κι'εγω απο την πλευρα μου να ευχαριστησω ( το εχω κανει ηδη και προσωπικα σ'εκεινους ), τους φιλους gismo1972 @ rozkrotalia για την εμπεριστατωμενη αποψη που εχουν για τη Moni (zuzana), και η οποια λειτουργησε θετικα στο υπεροχο date που ειχα μ'αυτην την υπεροχη γυναικα & επαγγελματια και η οποια ξερει τι θελεις πριν απο σενα για σενα.
Για οσους δεν την γνωριζουν, απλως μην τη χασετε εως τη Κυριακη.
να αναφερεται οτι ειναι και γριουλα
 

mangre9513

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Το forum υπαρχει για ανταλλαγη αποψεων-πληροφοριων που μας ενδιαφερουν.
Δεν προμοταρω και δεν γλυφω κανεναν και καμμια!
Το προφιλ του καθενος απο εμας δεν εχει να κανει τοσο με την πραγματικη του ζωη οσο με τη χρησιμοποιηση του σαν εργαλειο απλης επικοινωνιας.Τα γραφομενα μας ειναι αυτα που μενουν και πιστοποιουν την εν γενει παρουσια μας οπουδηποτε.
Οι πληροφοριες-βοηθεια που ζητησα και πηρα ειχαν να κανουν με τη συγκεκριμμενη γυναικα και στο τι θα μπορουσα γενικα να περιμενω δεδομενης της απειριας μου στα ct (οχι ομως και στη ζωη για την οποια καθημερινα αγωνιζομαστε ολοι).Δυο γραμμες κριτικης ηταν κι'αυτη εντελως υποκειμενικη.
Οφειλα να ευχαριστησω ακομα και γι'αυτο το απλο πραγμα και οχι να παρω τη πληροφορια και να εξαφανιστω.Ετσι βλεπω την επικοινωνια σε δημοσιο forum.Respect προς ολους και για ολα.
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Το forum υπαρχει για ανταλλαγη αποψεων-πληροφοριων που μας ενδιαφερουν.
Δεν προμοταρω και δεν γλυφω κανεναν και καμμια!
Το προφιλ του καθενος απο εμας δεν εχει να κανει τοσο με την πραγματικη του ζωη οσο με τη χρησιμοποιηση του σαν εργαλειο απλης επικοινωνιας.Τα γραφομενα μας ειναι αυτα που μενουν και πιστοποιουν την εν γενει παρουσια μας οπουδηποτε.
Οι πληροφοριες-βοηθεια που ζητησα και πηρα ειχαν να κανουν με τη συγκεκριμμενη γυναικα και στο τι θα μπορουσα γενικα να περιμενω δεδομενης της απειριας μου στα ct (οχι ομως και στη ζωη για την οποια καθημερινα αγωνιζομαστε ολοι).Δυο γραμμες κριτικης ηταν κι'αυτη εντελως υποκειμενικη.
Οφειλα να ευχαριστησω ακομα και γι'αυτο το απλο πραγμα και οχι να παρω τη πληροφορια και να εξαφανιστω.Ετσι βλεπω την επικοινωνια σε δημοσιο forum.Respect προς ολους και για ολα.

Για οσους δεν την γνωριζουν, απλως μην τη χασετε εως τη Κυριακη.
Για οσους δεν την γνωριζουν, απλως μην τη χασετε εως τη Κυριακη.
Για οσους δεν την γνωριζουν, απλως μην τη χασετε εως τη Κυριακη.
Για οσους δεν την γνωριζουν, απλως μην τη χασετε εως τη Κυριακη.
Για οσους δεν την γνωριζουν, απλως μην τη χασετε εως τη Κυριακη.


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
kaι για να το εμπεδώσεις, àλλο οι ευχαριστίες σου προς τα μέλη του φορουμ και άλλο οι παροτρύνσεις του τύπου (πρίν από σας για σας,Για οσους δεν την γνωριζουν, απλως μην τη χασετε εως τη Κυριακη. ) και αυτά απο ένα μέλος 3 μυνημάτων που δεν έχει επισκευθεί κανένα άλλο θρέντ εκτός αυτό των ct για μία ή δύο φορές.
Πλάκα μας κάνεις? ασε που θυμίζει την διαφήμιση του Λαμπρόπουλου
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Μα την Αγια Πατατα ποσες αλλες μαλακιες θα ακουσω για τις Πουτανες , τιμιες και ατιμες, φοιτητριες και υπαλληλους, με πονεμενες και απονες ιστοριες.... ελεος γαμω το φελεκι μου γαμω, αφηστε το φιλοτιμο στο σπιτι μαγκες..... απλα γεμιστε το πορτοφολι, αλλιως παπαρια..... γκεκε??


Καλο Πασχα !!!!!!
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Αν δεν ήταν ο "αρχηγός" και ο GEOPA εδώ μέσα, όλοι μας θα ήμασταν στα μαύρα μεσάνυχτα...RESPECT
απεριοριστο respect και στους δυο, ξεχασες τον ΒΑΒΥ, αλλα βλεπω και νεους συναγωνιστες που, χωρις πολλα post, συνεισφερουν και βοηθανε ωστε να εχουμε ολοι οσο το δυνατον μικροτερη απωλεια χρονου και χρηματων... παμε δυνατα μαγκες...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Re loytsos μηπως λαθευης λιγακι !!!
Τι αναγκη εχει η Moni που οποτε ερχεται ειναι η μοναδικη τιγκαρισμενη !!!
Ειπαμε για τις αγνωστες το καταλαβαινω και εγω επεμβαινω αλλα για καποια που οποιος εχει δοκιμασει φευγη με το χαμογελο !!!
Μηπως ειναι μαλακια μηπως λεω !!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μα την Αγια Πατατα ποσες αλλες μαλακιες θα ακουσω για τις Πουτανες , τιμιες και ατιμες, φοιτητριες και υπαλληλους, με πονεμενες και απονες ιστοριες.... ελεος γαμω το φελεκι μου γαμω, αφηστε το φιλοτιμο στο σπιτι μαγκες..... απλα γεμιστε το πορτοφολι, αλλιως παπαρια..... γκεκε??


Καλο Πασχα !!!!!!
Καλα Χριστουγεννα ρε !!!
Πασχα στην Ταυλανδη !!!!
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αντε ρε Καλα Χριστουγεννα, (εχω και μια Χριστινα να σενιαρω).... :rockon: :rockon:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Re loytsos μηπως λαθευης λιγακι !!!
Τι αναγκη εχει η Moni που οποτε ερχεται ειναι η μοναδικη τιγκαρισμενη !!!
Ειπαμε για τις αγνωστες το καταλαβαινω και εγω επεμβαινω αλλα για καποια που οποιος εχει δοκιμασει φευγη με το χαμογελο !!!
Μηπως ειναι μαλακια μηπως λεω !!!
πρόεδρε δεν έχω δοκιμάσει για να έχω προσωπική àποψη για το κορίτσι ούτε είναι αυτός ο λόγος που αναφέρθηκα, αλλά ο τρόπος της παρουσίασης, η συμμετοχή του συγκεκριμένου στο φορουμ, η κατάληξη των λεγομένων του την εξέλαβα ως καθαρό προμόσιον.

my Respect
Loytsos
 

billyrisky

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
170
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Review για Gina από Planetdreams, καθώς δεν υπάρχει καταχωρημένη στον κατάλογο.
Να ξεκινήσουμε από την ηλικία της, που είναι γύρω στα 30. Οι φωτο είναι πραγματικές, εκείνο όμως που δεν δείχνουν-δεν μπορούν άλλωστε- είναι ότι το σώμα της είναι αγύμναστο, όπερ σημαίνει ότι σε λίγα χρόνια θα υπάρχει πρόβλημα. Αρκετά ψηλή, γύρω στο 1.80 με σωστές αναλογίες, φυσικό στήθος και ρώγα που όταν σκληραίνει σε προκαλεί για δάγκωμα. Και για να τελειώνουμε με τ' αρνητικά, επισημαίνουμε-για όσους τους ενδιαφέρει, εμένα όχι και τόσο- ότι στο στοματικό χρησιμοποιεί αρκετά το χέρι.
Να πάμε στα θετικά τώρα. Όμορφη και πρόσχαρη παρουσία, χωρίς να παίρνει πρωτοβουλίες δέχεται ωστόσο ό,τι της ζητήσεις και προσπαθεί ν' ανταποκριθεί με κραυγές κι αγκομαχητά. Της αρέσει το γλύψιμο και δείχνει να ολοκληρώνει, δέχεται δάχτυλα και στις δυο τρύπες της και γενικά παρέχει τις υπηρεσίες που αναγράφονται στο site, χωρίς αν προσπαθεί να σου φάει χρόνο με ανούσιες συζητήσεις. Εντύπωση μου έκανε ότι μου πρότεινε από μόνη της δεύτερη φορά πρωκτικό-σε αντίθεση με κάποια στο παρελθόν που μου είπε είναι ήδη πέντε λεπτά κι είναι αρκετά- ενώ και η όλη της στάση τείνει προς την εξυπηρέτηση του πελάτη. Λαμβάνοντας δε υπόψη και τη χαμηλή τιμή του Rob, νομίζω ότι αποτελεί VFM και μάλλον θα την ξανάπαιρνα.
Να σημειώσω ότι το σπορ των CT το ασκώ γύρω στις 4-5 φορές το χρόνο και κριτική γράφω είτε όταν κάτι το θεωρώ VFM είτε παράδειγμα προς αποφυγή. Εξάλλου ο καθένας μας έχει τα δικά του κριτήρια επιλογής CTouristrias και it's up to him ο βαθμός βαρύτητας που δίνει στην κάθε κριτική.
PS: Μπορεί να είναι και σύμπτωση αλλά τα καλύτερα CG ή CT so far ήταν αυτά που δεν μου ζήτησαν χρήματα εξ' αρχής και η συγκεκριμένη ανήκει στην κατηγορία αυτή.
Φίλε, μία ερώτηση εάν θες. Επειδή βλέπω ότι αποφεύγει να φαίνεται η κοιλιά της στις φωτογραφίες της μπορείς μήπως να μας πεις εάν έχει μπάκα ή όχι; Ευχαριστώ.
 

mangre9513

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2009
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Δεν διαφωνω.Ναι κριτικη μου μπορει να ειναι τραβηγμενη απο τα μαλλια. Δ ε ν κρυβει ομως τιποτα μα τιποτα παραπερα.
Δεν ηθελα να γραψω καποιο review γιατι ειναι γεματο και δεν θα ειχα να προσθεσω κατι περαιτερω το οποιο θα βοηθουσε.
Συμφωνω επισης οτι δεν εχω μεγαλη συμμετοχη και δεν ειμαι και παλιος στο forum.Αυτο ομως δεν γινεται για κανεναν αλλο λογο παρα για το οτι εχω ελαχιστοτατο χρονο ελευθερο και παρα πολλες καθημερινες υποχρεωσεις.Εαν πρεπει να απολογηθω και γι'αυτο οκ. κρεμαστε με.
Παρ'ολα αυτα σας διαβαζω οποτε μπορω ο λ ο υ ς, σας σεβομαι και με ενδιαφερουν αυτα που γραφετε.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
πρόεδρε δεν έχω δοκιμάσει για να έχω προσωπική àποψη για το κορίτσι ούτε είναι αυτός ο λόγος που αναφέρθηκα, αλλά ο τρόπος της παρουσίασης, η συμμετοχή του συγκεκριμένου στο φορουμ, η κατάληξη των λεγομένων του την εξέλαβα ως καθαρό προμόσιον.

my Respect
Loytsos
Ok καλα κανουμε και κραταμε γενικα μικρο καλαθι σε αυτα που διαβαζουμε απο τους νεους γιατι σιγουρα υπαρχουν ενα καρο κλοναρια τα οποια το κανουν γιατι εχουν συμφερων αλλα να μην ξεχναμε κιολας οτι ολοι καποια στιγμη ξεκινησαμε και ειχαμε 3 post !!!
Απλα τα κραυγαλεα τα κραζουμε με την μια τωρα τα καλοπροαιρετα σχολια μπορουμε να τα περναμε στο ντουκου και να δινουμε ευκαιρια στον κοσμο να μπαινει μεσα στην κοινοτητα !!
Και ξερεις για πιο λογο γιατι εγω βαριεμαι να γραφω για ολα οπως και οι πιο πολλοι παλιοι!
Ας αφησουμε λιγο να ακουσουμε και κανεναν αλλο αλλιως τα ιδια και τα ιδια θα λεμε οι 5-6 που ειμαστε εδω μεσα !!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ασε που εμενα το γουστο μου ειναι το Α!!
Του αλλου το Β !!!
Ας ακουσουμε και κανενος αλλου την γνωμη δεν σημαινει οτι οταν εμενα μου αρεσει θα αρεσει και σε ολους τους αλλους !!!
Π.Χ Julia εγω ουτε εξω απο την πορτα του ξενοδοχειου της δεν περναω και πολλοι αλοι γραφουνε παπαδες για την κυρια !!
Ας πουμε την Anita του Rob ουτε που την ειχα προσεξει μεχρι τωρα ,με τα σχολια του Ωραιου μου εχει κινηθει το ενδιαφερον να την συναντησω ,Τωρα εαν θα μου βγει σε καλο η θα ακουσει τα σχολιανα του ο Ωραιος  :grin: :grin: θα δειξει !!!
Αυτο ομως ειναι το παιχνιδι και αυτες οι ομορφιες του !!! :think:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom