Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (0 μέλη και 85 επισκέπτες)

H1927

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
50
Like
33
Πόντοι
671
Παράθεση από: xouzel στις χθες στις 20:19
Βρε παλληκαρια - συναγωνιστες, επειδη ανεβαινω απο Κρητη την Κυριακη για να σπαταλησω 1-2 χιλιαρικα, τι μου προτεινετε ωστε να μην τα κλαιω???? Εχω προτιμηση στη σουφρα και στο PSE, αλλα δε με χαλαει και το GFE αν καποια ειναι πολυ γλυκια και της ταιριαζει. Θα μεινω μεχρι και την Τριτη. Σκεφτομαι τη Violet, την Tia Carrera και οποια αλλη μου προτεινετε. Σας παρακαλω μονο οσοι εχετε προσωπικη εμπειρια. Ευχαριστω εκ των προτερων......

Δεν ξέρω τι λέβνε οι άλλοι για την Violet εγώ πάντως πέρασα πολύ καλά μαζί της και θα την ξανακλείσω.Πιστεύω ότι είναι κορυφαία και από συμπεριφορά και από εμφάνιση
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
Α ρε τζεκινς χαν που τους χρειάζεται!!
 

sexyb0ss

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Πατριώτη Κρητικέ,
Εγώ πάω δύσκολα σε καινούργια μωρά που κυνηγάνε το χρήμα και μόνο, αλλά οι απόψεις διαφέρουν.
Σταθερές επιλογές και επιμονή σε παλιά καλά meeting... www.bourdela.tv/content/view/2110/1/#jreview_8136]http://www.bourdela.tv/content/view/2110/1/#jreview_8136[/url]
Εντυπωσιακό είναι τo strip show σε συνδυασμό με το σεξ αλλά δεν ξέρω μιας και τώρα εργάζεται ως ανεξάρτητη, αν θα σε συναντήσει αλλα δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις.
Καλή και η επιλογή αλλαγής περιοχής εκτός κέντρου! έγινε ΒΠ.  :dancing:
 

Ndivo

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
21
Like
305
Πόντοι
3.210
Η Aphrodite από aaa μας θυμίζει κάτι :huh: :huh: :huh:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Συναγωνιστή
η Roxy είναι τρελό σαμάρι. Θα χασεις τα λεφτά σου αμα την προτιμήσεις. Ασε που σε σπρώχνει να μην της τον βάλεις ολο (γιατί μπορεί να ενοχλείται) :zfuck:
Kαι εκτος απο σαμαρι και ολα τα παραπανω τους τελευταιους μηνες διαμενει με τον γκομενο εν Ελλαδι οποτε οποιος δωσει 300αρια ας προσεχε γιατι ουτε για 50αρια δεν κανει.
Αρα καλο ειναι να την βγαλετε και απο τις τουριστριουλες και να την βαλετε στα CG τα κακιστα.
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Τι να πω ρε παιδιά!!! Έλεος τελευταία στιγμή με ενημέρωσε ο κύριως Βελούδο ότι η Ιζαμπέλα έχει πριβε συνάντηση ενώ την είχα κλείσει για δίωρο 24.00 μέχρι 2.00. Γαμώ την καντεμιά μου...καμία πρόταση της τελευταίας στιγμής;;;
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ti Prive ρε Bono!!!
Παλι μαλακιες αρχισε ο Ροδολφος.
Το απογευματακι παντως στο μικρο και σκοτεινο και ζεστο δωματιο της Ιζαμπελας ο καλυτερος χωρος για γαμησι ηταν η ντουσιερα.
Μην το παραλειψετε εαν περασετε απο εκει.
Ευρυχωρη και με πολυ καλη θεα στον καθρεφτη απεναντι.
Λυπαμαι Bono για τον μαλακα αντζεντη ,απλα δεν θελει και πολλες ευγενιες και μαλλων σου εφαγε το Date ο κυριος των 8 που του καλαρεσε και το επιμηκινε.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Kαι εκτος απο σαμαρι και ολα τα παραπανω τους τελευταιους μηνες διαμενει με τον γκομενο εν Ελλαδι οποτε οποιος δωσει 300αρια ας προσεχε γιατι ουτε για 50αρια δεν κανει.
Αρα καλο ειναι να την βγαλετε και απο τις τουριστριουλες και να την βαλετε στα CG τα κακιστα.

Καλα δεν σου αρεσε εσενα? Μην γινεσαι κακος  :2funny:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
παιδες καλησπερα σας,
εχει κανεις κατι να προτεινει για τις νεες αφιξεις που θα εχουμε τις επομενες μερες σε CT???
δηλαδη μιλάω για KRIZTYNA, LOLA, ANNA, NATALEE, SYLVA??
και ρωταω γιατι ναι μεν μπορει να δει καποιος κριτικες απο παλιες επισκεψεις αλλα οπως συνεβη με την ΑΝΝΑ προσφατα πολλα αλλαζουν μεσα σε 1-2 επισκεψεις.
επειδη σκεφτομαι να κανω κατι μεσα στις επομενες 10 μερες please εαν εχει κατι καποιος να πει τον ευχαριστω.
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Αν μιλάτε για τη Roxy απο Rouge Velours φαίνεται τρομερή. Δεν την έχω δοκιμάσει αλλά πολύ θα ήθελα ενα ραντεβουδάκι μαζί της, ξέρουμε πότε θα είναι ξανα διαθέσιμη Αθήνα???
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
Αν μιλάτε για τη Roxy απο Rouge Velours φαίνεται τρομερή. Δεν την έχω δοκιμάσει αλλά πολύ θα ήθελα ενα ραντεβουδάκι μαζί της, ξέρουμε πότε θα είναι ξανα διαθέσιμη Αθήνα???


Παρ’όλες τις προειδοποιήσεις επιμένετε, :headbang: μετά θα γράφετε ψοφάλογο, κλαίω τα λεφτά μου, :'( εδώ θα είναι όλο τον μήνα, που να πάει, σε περιμένει, εμένα πήγε να με την πασάρει ο Ροδόλφος όταν ζήτησα ραντεβού για την Izabella.. :2funny:
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Ti Prive ρε Bono!!!
Παλι μαλακιες αρχισε ο Ροδολφος.
Το απογευματακι παντως στο μικρο και σκοτεινο και ζεστο δωματιο της Ιζαμπελας ο καλυτερος χωρος για γαμησι ηταν η ντουσιερα.
Μην το παραλειψετε εαν περασετε απο εκει.
Ευρυχωρη και με πολυ καλη θεα στον καθρεφτη απεναντι.
Λυπαμαι Bono για τον μαλακα αντζεντη ,απλα δεν θελει και πολλες ευγενιες και μαλλων σου εφαγε το Date ο κυριος των 8 που του καλαρεσε και το επιμηκινε.
Άστα φίλε ξενέρωσα τόσο που δεν θυμάμαι τι μου έλεγε στο μήνυμα...ή prive μου έλεγε ή long meeting. Το θέμα είναι ότι ο Ροδόλφος δεν είχε καν την ευγένεια να με ενημερώσει και μου απάντησε μόνο όταν τον ρώτησα εγώ κατά τις 19.00.
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Γι αυτη την Roxy λετε?
Εκτος του οτι ειναι πανεμορφη εχει και αψογες κριτικες..οχι μονο στο bourdela.tv αλλα και στο ,Πως γινεται δηλαδη να ειναι σιγουρο οτι θα κλαιμε τα λεφτα μας? Εχετε ακουσει κατι ή έχετε καποια προσωπικη εμπειρια?
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom