Νέα

City Tours in Greece (reviews και νέες αφίξεις ΜΟΝΟ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (3 μέλη και 61 επισκέπτες)

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Πολύ καλή η Ελίζαμπεθ απο SlovakBeauties.Οχι για όλους βέβαια.Συστήνεται για τους βυζολάτρεις κι αυτούς που γουστάρουν ζουμερές γυναικάρες.Αμα ψάχνετε για μοντέλο δεν θα σας αρέσει.Είναι άψογη όμως.Συμμετέχει ενεργά και μπορεί να σε κάνει να χύσεις μέσα σε δεπτερόλεπτα με τον τρόπο της.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Την Stella την πηρα δυο φορες στο Παρισι πριν απο εναμιση χρονο, και ειχα περασει πολυ καλα, ισως γιατι καναμε κλικ. Ομωρφο μωρο απο Βλαδιβοστοκ, με ωραιο σωμα, πολυ θυλικο, μιλαει καλα Αγγλικα και δινει αρχοντοκουλουρι. Γουστα ομως ειναι αυτα ειναι αυτα και δεν ταιριαζει με ολους.

αρχοντοκουλουρι???
:rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny:
ειναι τοσο ωραια οπως στις φωτο?
 

malolis

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλημερα.
Γνωριζετε για την 22_MELANIE?
την εχει δοκιμασει κανεις?
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Την Stella την πηρα δυο φορες στο Παρισι πριν απο εναμιση χρονο, και ειχα περασει πολυ καλα, ισως γιατι καναμε κλικ. Ομωρφο μωρο απο Βλαδιβοστοκ, με ωραιο σωμα, πολυ θυλικο, μιλαει καλα Αγγλικα και δινει αρχοντοκουλουρι. Γουστα ομως ειναι αυτα ειναι αυτα και δεν ταιριαζει με ολους.
Σε ευχαριστώ φίλε μου...μου αρέσει πολύ η Στέλλα και θα σε εμπιστευθώ
 

MrBig

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εχουμε καμια πληροφορια για την Nicol απο Best Europe Model?
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Αυτό εννοώ....
 

Συνημμένα

  • Sandra10.jpg
    Sandra10.jpg
    118 KB · Εμφανίσεις: 37

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Λιγο ακριβουτσικη δεν ειναι ρε Bono !!!
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305

Μεγάλη διαφορά από τις φωτογραφίες, :( αγύμναστο σώμα με παραπάνω κιλά σε σχέση με το μοντέλο που βλέπεις, τουπέ λες και είναι η Sklenarikova, :jerking: χάλια πίπα, το μόνο που την ενδιαφέρει είναι να τελειώσεις στα γρήγορα.
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Πολύ καλή η Ελίζαμπεθ απο SlovakBeauties.Οχι για όλους βέβαια.Συστήνεται για τους βυζολάτρεις κι αυτούς που γουστάρουν ζουμερές γυναικάρες.Αμα ψάχνετε για μοντέλο δεν θα σας αρέσει.Είναι άψογη όμως.Συμμετέχει ενεργά και μπορεί να σε κάνει να χύσεις μέσα σε δεπτερόλεπτα με τον τρόπο της.

Πλακα κανεις μορτη; Γιατι μονο για πλακα μπορει να τα λες αυτα για το Θωρηκτο (πανω απ 200 κιλα ειναι ρε εεεεεεε) και μην μου πεις οτι ειναι απλα νταρντανα γιατι την εχω δει απο πολυ , παρα πολυ κοντα και ακομα τρεχω οκ;
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Μεγάλη διαφορά από τις φωτογραφίες, :( αγύμναστο σώμα με παραπάνω κιλά σε σχέση με το μοντέλο που βλέπεις, τουπέ λες και είναι η Sklenarikova, :jerking: χάλια πίπα, το μόνο που την ενδιαφέρει είναι να τελειώσεις στα γρήγορα.
Σε ευχαριστώ συναγωνιστή, το έβλεπα καιρό και έλεγα να κάνω την υπέρβαση αν και ακριβή αλλά τώρα μακριά...
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Αυτό εννοώ όταν λέω οτι δεν είναι για όλους.Αλλά αν δεν σου αρέσει αυτό που βλέπεις κάνεις μεταβολή και φεύγεις.Δεν σε αναγκάζει κανείς να μείνεις.Την προτείνω ανεπιφύλακτα.Φωτογραφίες υπάρχουν και η πραγματικότητα ανταποκρίνεται σ'αυτές.Αν δεν σου κάνει κλικ απο τις φώτος δεν πας καθόλου.Δεν μπορώ να καταλάβω καν γιατί κάποιος να κάνει τον κόπο να δοκιμάσει μια κοπέλα που δεν του αρέσει και τόσο εμφανισιακά.Αλλά αν σου αρέσει αυτό που βλέπεις απο τις φώτος, θα περάσεις πολύ καλά γιατί η κοπέλα είναι έμπειρη και παθιάρα και πολύ πρόθυμη.Τουλάχιστον δεν προσπαθεί να κοροιδέψει κανέναν όπως κάποιες άλλες.
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Ωραια τα λες αλλα γραψε οτι ειναι κοντα στα 200 κιλα η μπουρουχα και οποιος θελει να παει ας παει, τι φταινε οι αλλοι που θα διαβασουν την κριτικη οτι προτεινεται ανεπιφυλακτα και θα χασουν τον χρονο τους.

Καλα κανεις και γουσταρεις εσυ, αλλα γραψε οτι ειναι 200 κιλα, την αληθεια δηλαδη ...........
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
200 κιλά δεν είναι και το ξέρεις κι εσύ.Αλλά γιατί τόσο μίσος ρε συναγωνιστή;Πέρα απο την εμφάνισή της που ΠΡΟΦΑΝΩΣ δεν σου άρεσε έγινε τίποτα άλλο που σε ξενέρωσε;Σου είπε ή έκανε/δεν έκανε τίποτα που σε χάλασε τόσο πολύ;Κι εγώ έχω πάει με πουτάνες που ήταν τρισάθλιες και έγραψα και την γνώμη μου με επιχειρήματα αλλά μέχρι εκεί.Ο καθένας έχει τα γούστα του.Δεν θα κάτσω να κριτικάρω τις επιλογές κανενός.Και καταλήγω πάλι σε αυτό που είπα.Οι φώτος είναι αληθινές και αντιπροσωπευτικές για να μην πω οτι την αδικούν κιόλας γιατί δεν δείχνουν την ενέργεια που βγάζει στο κρεβάτι.Σε όποιον αρέσει αυτό που βλέπει ας πάει.Σε όποιον δεν αρέσει δεν χρειάζεται να του πω εγώ να μην πάει.Εκτός αν υπάρχουν και συναγωνιστές που πηγαίνουν και με κοπέλες που δεν τους αρέσουν.Δεκτό κι αυτό.Εγώ πάντως πέρασα υπέροχα μαζί της.
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Κανενα μισος αγαπητε και παλι σου λεω καλα κανεις και γουσταρεις. Απλα γραψε και το τι ειναι αυτο το πραγμα και τιποτα αλλο...

Υ.Γ. Δεν μου εκανε κατι η κοπελα εκτος απο το οτι εκανα το κατοσταρι κατω απο 9 δευτερα!!!!!!! Οποτε και να ηθελε να μου κανει κατι που να με πιασει!!!!!!!!!!!!!!
 

donator

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
248
Κριτικές
72
Like
1.125
Πόντοι
2.461
Υ.Γ. Δεν μου εκανε κατι η κοπελα εκτος απο το οτι εκανα το κατοσταρι κατω απο 9 δευτερα!!!!!!!!!!!!!

Έκτος από τσοπάνος βλέπω είσαι και κεντέρης :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τους χαιρετισμους μου φιλε :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom