Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6

Ε, μα ...συγκαταλέγεται στους νέους ευαγγελιστές της εποχής μας. Πρόσεχε, μη, ξέρω γω και θα σε ξυπνήσω, για το καλό σου σε συμβουλεύω κι άλλα τέτοια... α σιχτίρ Οτσαλάν πια.
 

giov

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Συγγνωμη, αλλα ποσο πιθανο σας φαινεται να ειναι αυτη η κοπελα που φαινεται στις φωτο εκεινη που μπορεις να κλεισεις?

Αν ειναι ετσι πεταω για Μπερμιγχαμ τωρααα
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Συγγνωμη, αλλα ποσο πιθανο σας φαινεται να ειναι αυτη η κοπελα που φαινεται στις φωτο εκεινη που μπορεις να κλεισεις?

Αν ειναι ετσι πεταω για Μπερμιγχαμ τωρααα

Πάω για δουλειά τον Ιανουάριο. Αν είναι still on θα τη δοκιμάσω.
 

Επισκέπτης
Τελικά την Vanda (suzzana) τη γαμησε κανεις να πάρουμε ένα feedback?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Συγγνωμη, αλλα ποσο πιθανο σας φαινεται να ειναι αυτη η κοπελα που φαινεται στις φωτο εκεινη που μπορεις να κλεισεις?
Αν ειναι ετσι πεταω για Μπερμιγχαμ τωρααα

Δεν ξέρω για αυτήν που λες, αλλά εγώ σε πρόσφατο ταξίδι μου στο Λονδίνο έτυχε να γνωρίσω αυτήν
και περάσαμε πολύ κα-υ-λά... ;)
 
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
478
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
1
Συγγνωμη, αλλα ποσο πιθανο σας φαινεται να ειναι αυτη η κοπελα που φαινεται στις φωτο εκεινη που μπορεις να κλεισεις?



Αν ειναι ετσι πεταω για Μπερμιγχαμ τωρααα


Δεν ξέρω γι αυτή, αλλά για αυτήν...

ΣΙΓΟΥΡΑ!
 

Επισκέπτης
Back to the roots....πίσω στα λαγούμια όπως έχει ξαναγίνει. Για να μην πω να φτιάξουμε μία mailing list οι παλιοί και να ενημερωνόμαστε exclusively.

Ξέρω...προκαλώ και καταστρέφω την ιδέα του Thread...αλλά όποτε έχουμε διαφωνήσei με κάποιες κριτικές εδώ μέσα, ή κράξιμο τρώμε ή νταβάδες χαρακτηριζόμαστε, οπότε δεν νομίζω ότι θα λέιψουμε.

Για να μην αναφερθώ στους επίδοξους Κλουζώ που εκμεταλλεύονται καταστάσεις και πληροφορίες για να πάρουν άλλο ένα παράσημο...

Μέχρι και PM στέλνουν ρε παιδιά πλέον και ζητούν details...έλεος!

Δέν υπολογίσαμε ίσως καί τό ότι πολλοί δέν ήταν ώριμοι γιά τίς πληροφορίες πού δίναμε.

Τέλος πάντων προσωπικά έχω σταματήσει πλέον νά γράφω καί απλώς παρακολουθώ γιά λίγο ακόμη.

Δέν τρέχει τίποτα φυσικά καί πιθανόν νά μη ενδιαφέρει κανέναν.

΄Αν πάντως μπορέσει καί λειτουργήσει τό mailing list,ίσως θά άξιξε μία ακόμη προσπάθεια ενημέρωσης.

Αλλιώς καλά νά είμαστε....



 

Odysseas74

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
ψεύτικα στοιχεία, ψεύτικο email, καρτοκινητό και νοικιάρικο αυτοκίνητο

συγνώμη για την άγνοια μου, αλλά γιατί χρειάζονται όλα αυτά τα μέτρα προφύλαξης?
να γαμήσουμε θέλουμε όχι να γίνουμε ο νέος 007...
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
συγνώμη για την άγνοια μου, αλλά γιατί χρειάζονται όλα αυτά τα μέτρα προφύλαξης?
να γαμήσουμε θέλουμε όχι να γίνουμε ο νέος 007...

-παίζει η παροιμία με τα ρούχα...εδώ

στην κρίση σου είναι να την σκεφτείς ή να την κλάσεις.

Το ρίσκο πάντα πρέπει να είναι ελεγχόμενο, αλλιώς τα αστάθμητα κυβερνάνε. Δεν είναι θέμα νέου 007, αλλά παίρνοντας μέρος στην παράνομη αγορά ηδονής (αφού ζούμε στο χάος και οι νόμοι είναι αυτοί που είναι) πρέπει να είμαστε και συνειδητοποιημένοι των ρίσκων.
Η εκλογή δική σου φίλε.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Δέν υπολογίσαμε ίσως καί τό ότι πολλοί δέν ήταν ώριμοι γιά τίς πληροφορίες πού δίναμε.

Τέλος πάντων προσωπικά έχω σταματήσει πλέον νά γράφω καί απλώς παρακολουθώ γιά λίγο ακόμη.

Δέν τρέχει τίποτα φυσικά καί πιθανόν νά μη ενδιαφέρει κανέναν.

΄Αν πάντως μπορέσει καί λειτουργήσει τό mailing list,ίσως θά άξιξε μία ακόμη προσπάθεια ενημέρωσης.

Αλλιώς καλά νά είμαστε....

Για την εξάλειψη κινδύνων, παρεξηγήσεων, γενικότερης κλασσικής ελληνικής ζήλειας ένα exclusive mailing list ίσως να δώσει λύση, όμως κι εκεί πως ξεσκαρτάρει κανείς τα λαμόγια-ρουφιάνους; Τι credentials πρέπει να έχει κανείς για να συπεριληφθεί;
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
καλησπερα. εχει παρει κανεισ την αμαντα απο σουζανα.δειχνει καλο μωρο με βυζαρεσ.αν γνωριζετε κατι θα ηθελα μια βοηθεια.ευχαριστω.
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
συγνώμη για την άγνοια μου, αλλά γιατί χρειάζονται όλα αυτά τα μέτρα προφύλαξης?
να γαμήσουμε θέλουμε όχι να γίνουμε ο νέος 007...

Γιατί ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις που θα καταληξουν αυτά τα στοιχεία. Αν δεν σε νοιάζει βέβαια μπορείς να δώσεις και πραγματικά.
 

KONAN

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Κυριοι λέω να κάνω το ντεμπουτο μου στο αθλημα των tours.Εχω φάει κόλλημα με την ELENA  απο κανείς κάτι για την κοπέλα? Υπάρχει περίπτωση να συναντήσω περίπτωση στο ξενοδοχείο επειδή έχω babyface?Είμαι 21 αλλά περνάω για 18.Αν με ρωτήσει ο υπάλληλος ποιον γυρεύω τι να του απαντήσω?Μια συνεργάτιδα απο το εξωτερικό?Θα με πάρει με τις ντομάτες.
 

Επισκέπτης
Ένα παλικάρι που έχω εδώ στο γραφείο αποφάσισε παρά περί του αντιθέτου οδηγίες μου να δοκιμάσει τη τύχη του τη Παρασκευή το βράδυ με την Vanda από Zuzana.

Η επί μέρους κριτική δεν έχει ιδιαίτερη σημασία ( ισχυρίστηκε ότι οι φωτογραφίες την αδικούν). Αυτό που έχει σημασία είναι ότι η κοπέλα (προς τιμήν της) του διευκρίνισε εξ αρχής πως στην μία ώρα booking περιλαμβάνεται μία εκτόνωση και ότι για να κάνει περισσότερες από μία χρειάζονται έξτρα λεφτά. Το παλικάρι αναχώρησε και έβριζε. Οπότε σε αυτούς που σκοπεύουν να κλείσουν με το Zuzana καλό θα ήταν να φροντίσουν να τα διευκρινίζουν εξ αρχής αυτά τα ζητήματα γιατί 250 για μία φορά είναι πολλά, πάρα πολλά λεφτά.
 

il5251

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Γεια σας παιδιά
Ξέρει κανένας τίποτα για MAGDA από planetdreams ; Βρίσκεται εδώ αυτές τις ημέρες και είπα αύριο να την επισκεφτώ. Τι να κάνω ; Μπορείτε να με βοηθήσετε. Thanks anyway................
 

Επισκέπτης
Γεια σας παιδιά
Ξέρει κανένας τίποτα για MAGDA από planetdreams ; Βρίσκεται εδώ αυτές τις ημέρες και είπα αύριο να την επισκεφτώ. Τι να κάνω ; Μπορείτε να με βοηθήσετε. Thanks anyway................


μαλλον το συγκεκριμενο πρακτορειο αξιζει τα λεφτα του.....τουλαχιστον οσοι εχουν ψωνισει απο εκει αυτο λενε!
 

dammo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια θελω και εγω τα φωτα σας για την MAGDA απο πλανετ !!!
σκεφτομαι να καταθεσω !!!
εχει κανεις εμπειρια?????

μαλλον το συγκεκριμενο πρακτορειο αξιζει τα λεφτα του.....τουλαχιστον οσοι εχουν ψωνισει απο εκει αυτο λενε!
[/quote]
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.941
Κριτικές
161
Like
5.826
Πόντοι
37.127
Ψαχτείτε λίγο ρε μπαγάσηδες και θα βρείτε όλες τις πληροφορίες.Τεσπα σαν πιο παλιός έψαξα εγώ και σας παραθέτω:

Πέρασα χτες ένα όμορφο διωράκι με την Magda, ας κάνω σεφτέ λοιπόν!

Σε αυτό το post προς διευκόλυνση των νεότερων μελών θα παραθέσω εντυπώσεις από το παλιό φόρουμ, και στο επόμενο το δικό μου review.

Stelmi: "Πηρα Magda σημερα για 1 ωρα.... Η φωτο την αδικουν ειναι πολυ πιο όμορφη απο κοντα...πολυ φιλικη γελαστη ντουζακι, μασαζακι, πολυ καλη πιπα χωρις, στηθος μεγαλο φυσικο, ωραιο κωλαρακι . Προλαβα κι εριξα 2 πηδους. Δεν ειναι top model (1,63) αλλα περασα καλα."

foker: "Δοκίμασα την Magda του Planetdream s. Ώραία εμφάνιση, όπως στις φωτογραφίες. Λεπτό σώμα, πολύ μεγάλο στήθος και λίγο μεγάλη περιφέρεια. Πολύ καθαρή και περιποιημένη. Μέτρια πίπα, καλή συμετοχή στο σεξ. Παίρνει πρωτοβουλίες αλλά και στήνεται όπως της ζητηθεί. Δεν δοκίμασα κουλούρι.
Πολλά φιλιά και χάδια, μασαζάκι και ντούς μαζί στο τέλος. Γενικά, ένα καλό GFE. Χάλια αγγλικά κάνουν τη συννενόηση στα διαλείματα δύσκολη."

stratford: "Καλημέρα κύριοι. Θέλω να παραθέσω την εμπειρία μου από Magda-Planetdreams. Η κοπέλα είναι όπως τις φωτογραφίες και λίγο καλύτερη, έχει αρκετά πιασίματα, λεπτή μέση. Σχετικά απρόθυμη στο τσιμπούκι και στο πρωκτικό αλλά αυτά αναιρούνται από την πλήρη συμμετοχή της στο γαμήσι σε όλες τις στάσεις , στη συμμετοχή, στη διάρκεια. Τις αρέσουν τα χάδια και τα φιλάκια, ένα πολύ καλό GFE με μία γλυκύτατη κοπέλα. Τα αγγλικά της δεν είναι καλά , θέλει όμως υπομονή και κατανόηση. Ποσωπικά έχω 3εμπειρίες με το Planetdream s και είμαι ευχαριστημένος τόσο από τις κοπέλες όσο και από τις τιμές. Πολλούς χαιρετισμούς στον FLyeron και στον Stelmi. Τα λλλλλέμε."

NS78: "Magda απο Planetdream s: Ομορφη, καλο σωμα με λιγα παραπανω κιλα, χαλια πιπα, καλο βυζακι, αλλα ψιλο amateur φαση γενικως. Κωλο οποτε της καυλωσει δινει. Δεν ειναι κακη παντως...Προτεινεται..."

Αφού δοκίμασα, μπορώ να πω ότι οι παραπάνω γνώμες δίνουν μία πληρέστατη εικόνα της εν λόγω κοπέλας. ʼντε να "φακελώσουμε" και τις υπόλοιπες!








Ρε παιδια θελω και εγω τα φωτα σας για την MAGDA απο πλανετ !!!
σκεφτομαι να καταθεσω !!!
εχει κανεις εμπειρια?????

μαλλον το συγκεκριμενο πρακτορειο αξιζει τα λεφτα του.....τουλαχιστον οσοι εχουν ψωνισει απο εκει αυτο λενε!
 

Επισκέπτης
Αυτο τωρα κριτική ειναι ή σάμαρυ αλλων κριτικών?  :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom