Νέα

City Tours in Greece (ΓΕΝΙΚΑ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

DL650RR

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Aρε τι λαγωνικα ειναι αυτα?Που ξετριπονουν τετιες πληροφωριες?
 

aapostolos

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
3h 550e εχουμε τρελαθει εντελως μου φενεται ετσι
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
misterbigerjohn υπάρχουν εκτενείς αναφορές και για τις 2 σε αυτό το νήμα,  αν θες κάνε μια αναζήτηση.
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
δεν αναφερομαι σε σενα...ισα ισα που θεωρω πολυ σωστο το τροπο που γραφεις....το μυνημα ηταν για τον tipos... οκ;
 

rak

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
σαν να εχουν λιγοστευσει τα κοριτσια μας..
Ρε παιδιά ξέρει κανείς σε ποιό ξενοδοχείο και ποιό δωμάτιο; Μη πάμε κάνα αυτόφωρο και γίνουμε ξεφτίλα. ʼσε που μπορεί να μας ανακαλύψει και κανένα θυληκό που δεν πρέπει...
 

rak

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Μεγάλη Βρεττανία, προεδρική σουίτα.

Εάν δεν δοκιμάσεις, δεν θα μάθεις......
(για όσους δεν πιστεύουν)

Μόλις έμαθα ότι πρόκειται για το P****** αλλά δεν έμαθα δωμάτιο. Φυσικά όποιο και από τα δύο να είναι δεν θα το βγάλουν στις ειδήσεις γιατί ποιός να πειράξει τους μεγαλοξενοδόχους ή τις αλυσίδες ξενοδοχείων; Ε, μη βλάψουμε και τον τουρισμό...

Τελικά ποιό από τα 2 είναι;
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Μόλις έμαθα ότι πρόκειται για το ******* αλλά δεν έμαθα δωμάτιο. Φυσικά όποιο και από τα δύο να είναι δεν θα το βγάλουν στις ειδήσεις γιατί ποιός να πειράξει τους μεγαλοξενοδόχους ή τις αλυσίδες ξενοδοχείων; Ε, μη βλάψουμε και τον τουρισμό...

Τελικά ποιό από τα 2 είναι;

Αν δεν το κάνεις επίτηδες, είσαι απλά μεγάλος μ....  >:( Admins, μήπως πρέπει να γίνει επεξεργασία στο post?
 

Επισκέπτης
Όποιος έχει καλή διάθεση μπορεί να διαβάσει τις διάφορες κατά καιρούς οδηγίες που έχουν δοθεί για το συγκεκριμένο ζήτημα από διάφορους ώστε να αισθάνεται "ασφαλής" για τη συμμετοχή του σε τέτοιου είδους δραστηριότητες.

Από εκεί και πέρα αν κάποιος εκτιμά ότι η ελεύθερη πορνεία στην Ελλάδα είναι νόμιμη τότε ΟΚ. Επειδή τελευταία φορά που κοίταξα είναι παράνομη (όπως άλλωστε και η μαστροπεία κλπ.) είναι ευκόλως εννοούμενο ότι ο οιοσδήποτε συμμετέχει σε τέτοιου είδους πράξεις το κάνει εν γνώση του και με πλήρη συναίσθηση για το τι κάνει άρα είναι και διατεθειμένος να υποστεί τις όποιες συνέπειες των πράξεων του.

Οπότε τα υπόλοιπα απλά είναι ενημερωτικού χαρακτήρα για αυτούς που είχαν ήδη κάνει book τις κοπέλες και προφανώς δεν θα γίνει το ραντεβού τους...


Υ.Γ. Πιστεύει κανείς ότι ένα σύστημα το οποίο μέχρι πριν από 3 χρόνια λειτουργούσε "αυτόνομα" με 3-4 κοπέλες την εβδομάδα maximum στην πόλη και με πολλά πολύωρα που έκλειναν όσοι έφερναν τις κοπέλες και ξαφνικά εκτινάχθηκε στις 15-20 κοπέλες την εβδομάδα, είναι θέμα συζήτησης σε forum με χιλιάδες μέλη, έχει "εμπνεύσει" κατασκευαστές site για το promotion του προϊόντος θα συνέχιζε να είναι under the radar? Μεγάλα παιδιά είστε είναι αυτονόητο ότι ο τζίρος των "ξένων" από κάποιων τις τσέπες λείπει αυτή τη στιγμή.
 

Επισκέπτης
Υ.Γ. Πιστεύει κανείς ότι ένα σύστημα το οποίο μέχρι πριν από 3 χρόνια λειτουργούσε "αυτόνομα" με 3-4 κοπέλες την εβδομάδα maximum στην πόλη και με πολλά πολύωρα που έκλειναν όσοι έφερναν τις κοπέλες και ξαφνικά εκτινάχθηκε στις 15-20 κοπέλες την εβδομάδα, είναι θέμα συζήτησης σε forum με χιλιάδες μέλη, έχει "εμπνεύσει" κατασκευαστές site για το promotion του προϊόντος θα συνέχιζε να είναι under the radar? Μεγάλα παιδιά είστε είναι αυτονόητο ότι ο τζίρος των "ξένων" από κάποιων τις τσέπες λείπει αυτή τη στιγμή.

Μέ τό Υ.Γ τά είπες όλα καί έβαλες τά πράγματα στήν σωστή τους θέση.Μπράβο.

 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Mπραβο συνεχιστε τις αγορες απο city tours....Ρωτηστε να μαθετε ποιες πιασανε σημερα...συνολο την τελευταια βδομαδα 4.Συνεχιστε μαλακες να γραφετε για φραπεδες στα στριπτιζαδικα και θα καλοπερασετε...Μα καλα απορω πως δινεται τετοιες πληροφοριες.

Ξ Υ Π Ν Η Σ Τ Ε

δεν εχετε καταλαβει οτι εισαστε σε δυσκολα χωραφιαααααααααααααα
θα εχετε προβλημα ΜΑΛΑΚΕΣ

Τι έγινε νέοπα;;;
Σου φοβίσαμε τις προβατίνες και κουνάς τις κουδούνες σου;;
Μήπως θαρπάξεις και την καραμπίνα;
 

koukos70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Bettina απο ASEXDATE
ξερει καποιος κατι για αυτη,
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Υ.Γ. Πιστεύει κανείς ότι ένα σύστημα το οποίο μέχρι πριν από 3 χρόνια λειτουργούσε "αυτόνομα" με 3-4 κοπέλες την εβδομάδα maximum στην πόλη και με πολλά πολύωρα που έκλειναν όσοι έφερναν τις κοπέλες και ξαφνικά εκτινάχθηκε στις 15-20 κοπέλες την εβδομάδα, είναι θέμα συζήτησης σε forum με χιλιάδες μέλη, έχει "εμπνεύσει" κατασκευαστές site για το promotion του προϊόντος θα συνέχιζε να είναι under the radar? Μεγάλα παιδιά είστε είναι αυτονόητο ότι ο τζίρος των "ξένων" από κάποιων τις τσέπες λείπει αυτή τη στιγμή.

Έτσι μπράβο ρε μεγάλε! Προφανώς - για να βάζουμε τα πράγματα και στη τεχνική τους διάσταση - το παίγνιο έχει μηδενικό αποτέλεσμα :)
Το θέμα όμως είναι αν έχουν μεγαλώσει οι κίνδυνοι για μας? IMHO όχι ακόμα, παραμένουν σε αποδεκτό επίπεδο (εφόσον και μεις από τη μεριά μας έχουμε πάρει κάποια στοιχειώδη μέτρα, στη περίπτωσή μου: ψεύτικα στοιχεία, ψεύτικο email, καρτοκινητό και νοικιάρικο αυτοκίνητο). Αρα? Σε ότι με αφορά business as usual ;)
 

Επισκέπτης
Εγώ πάντως έχω επιστρέψει και στα private tours μιας και αυτά που έρχονται από μόνα τους δεν μου κάνουν click.

Σε γενικές γραμμές πάντως ισχύει:

Καρτοκινητό
Web Mail της πλάκας (mail.gr, yahoo κλπ.)
ΣΕ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΧΩΡΟ και όχι στο ξενοδοχείο της
Και φυσικά δεν δίνουμε πραγματικό επώνυμο...
 

Επισκέπτης
με μία μικρή παραλλαγή στο θέμα χώρου [στην περίπτωσή μου τις πάω σε άλλο ξενοδοχείο, ποτέ και καμία τάνα σπίτι μου], θα συμφωνήσω.

Το δικό σου χώρο προφανώς εννοεί όχι στο ξενοδοχείο της. Τώρα επειδή εσύ ξέρεις την περίπτωση μου το συνδύασες :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom